Vergelijken kost niets. Nu Opel kopen is verdienen. Opel nummer al 12iaar lang: een hele zekerheid. WEI Ascona Sport: f2.437,- voordeel. Opel Ascona. Tijdelijk ook zéééér zuinig in aanschaf. Ascona de Luxe, 4-deurs Auto's vergelijken is afstrepen en doordenken. In elke vergelijking met zijn konkurrenten scoort Opel bij de meeste automobilisten telkens weer het hoogste aantal punten. Vandaar dat Opel al 12 jaar de meest gekochte auto van Nederland is. Nü Opel kopen betekent investeren in: Betrouwbaarheid. Een betere afwerking. Zuiniger in verbruik. Lagere onderhouds- Supeneur rijgedrag. kosten. Relatief meer ruimte, Een uitgekiende tijdloze Komfort. fraaie lijn. En gaat u maar na: deze optelsom bepaalt tevens de hoogste inruilwaarde na een langdurig en intensief gebruik. Zodat u Opel kunt blijven rijden. 173 Opel- dealers en hun getrainde monteurs staan daar met uitstekende service garant voor. Houd u vast. Deze Ascona Sport, voorzien van alle denkbare accessoires die een auto zo aan trekkelijk en sportief maken, met bijna f2.500,- voordeel. 2.0 E-rnotor met 81 kW (110 DIN-pk) op de achterwielen, extra brede radiaalbanden op licht metalen velgen, sportstuur, Recaro-seats, toeren- teller, oliedruk- en voltmeter, halogeen koplampen, achterspoiler, sportieve zwarte kleur met sport- striping. Deze Ascona Sport is verder uitgerust met een groot aantal extra's, zoals veiligheidsglas, kwarts klokje, dagteller, mistlamp en noem maar op. Kompleet. Sportiviteit op zfri ruimst. Uw Opel-dealer wacht met spanning op uw komst. Ascona Sport in rally- konditie. Advies-katalogus- pnjs f24.430,- Vakantie- voordeel f 2.437,- Uw prijs: f21.993,- Pnjs incl. BTW, af General Motors Continental, Rotterdam. Geadviseerde afle- veringskosten: f 291,-. 2.0E-motor,110 DIN-pk extra brede radiaal banden lichtmetalen velgen achterspoiler sportstuur Recaro-seats halogeen-koplampen kompleet instru mentarium sportspiegel Op dit moment zal de Opel-dealer kosten noch moeite sparen om u de gelegenheid te geven óm in uw eigen spiksplinternieuwe Opel Ascona op vakantie te gaan. Wij weten dat u niets liever zou willen. De Opel-dealer zal u daarom ook financieel graag tegemoet komen. Maar dan moet u binnenkort wel even met hem gaan praten. Dat kan over elke Ascona. De Ascona 1.6 S bijvoorbeeld, met een verbruik van 1 op 14,9 bij 90 km/u. Benzineverbruik, E.C.E.-norm in liters per 100 km. Ascona 1.6 S 1.9 N 90 km/u 6.7 7.7 120 km/u 9.4 102 stad 11.0 11.8 Of wilt u binnen 10 sekonden op de maxi mumsnelheid zitten met de supersnelle 2.0 E met injektiemotor? Ook de robuuste Diesel doet mee. Enfin, aan u de keuze. En om u een idee te geven dat het om voordeel gaat, geven wij u graag een voorbeeld:

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 14