Hotel welkome aanvulling: Plan voor woningbouw op terrein Endegeest [Le/cfee agenda Yluchthaven" boeit niet Honderdtwintig Van Dam-eenheden IBIS: tachtig kamers Wethouder Meerburg: twee vliegen in een klap De Springplank: inzet en liefde voor dansen Tv-apparatuur gestolen Gedenksteen en hoogste punt bij Swetterhage Bundeling progressief Zoeterwoude Vrouw zakt door stoep OEGSTGEEST - Er worden op het moment bouwplannen ge maakt voor 120 zogenaamde Van Dam-eenheden op het terrein van het Psychiatrisch Zieken huis Endegeest. Algemeen direc teur Loose zei dit gistermiddag tijdens een werkbezoek van Ria Beckers, Tweede Kamerlid voor de PPR, aan Endegeest. Van Dam-eenheden zijn kleinere woningen die onderdak kunnen bieden aan een- of tweeper soonshuishoudens. Voor de bouw ervan geeft het rijk vaak subsidie. Een ander financieel voordeel in dit geval is dat de grond niet gekocht hoeft te wor den. Die is al in bezit van het psy chiatrisch ziekenhuis. Boven dien mag er volgens het bestem mingsplan gebouwd worden. Het is de bedoeling dat in een deel van de wooneenheden patiënten van Endegeest gaan wonen. Het gaat dan om patiënten die nog wel op het ziekenhuisterrein moeten blijven, maar de behan deling in een paviljoen niet meer nodig hebben. De rest van de Van Dam-eenheden zou dan ge schikt zyn voor bijvoorbeeld stu denten. De bouwplannen zijn nog in een zeer pril stadium. Er riloet nog een woningbouwvereniging of een instelling als studentenhuis vesting worden gevonden die be langstelling heeft voor het ter rein op Endegeest. Daarna moe ten er nog heel wat beslissingen vallen voordat de plannen een meer definitief karakter krijgen. Dat geldt ook voor de ideèen om het terrein van Endegeest wat te ontsluiten door middel van een fietspad. Zo'n fietspad zou iets af kunnen doen aan het idee dat Endegeest een "onbereikbare vesting" is. Ria Beckers zei gisteren bewonde ring te hebben voor de ontwikke lingen die op Endegeest gaande zijn om meer openheid naar bui ten toe te krijgen. Ook juichde zij toe dat wordt geprobeerd de pa tiënten meer inspraak te geven. ZA1lkuaü v r PPR-lijsttrekker Ria Beckers tweede van links) bracht gisteren e onder meer de psychiatrische inrichting Endegeest in Oegstgeest LEIDERDORP - In de Elisabethhof, het gebied tussen het Elisabeth zie kenhuis en Albert's Corner, komt een middenklasse hotel. De onder handelingen tussen de gemeente Leiderdorp en de opdrachtgeefster, hotel IBIS-Nederland, zijn zo goed als rond en de verwachting is dat het hotel er over ruim anderhalf jaar staat. IBIS-Nederland beheert op dit moment een viertal gelijknamige hotels in Nederland. Maar IBIS gaat uitbreiden, niet alleen in Nederland, maar ook in Engeland wordt nu een begin gemaakt met de IBIS-hotels en over de gehele wereld is men bezig met de uitbreiding van de keten. Leiderdorp is nu de vijfde vestiging, maar volgens de project-manager de heer Geurts is dit de eerste in de rij van vele, die nog komen gaan. Het hotel, dat naast het wegrestaurant komt, krijgt waarschijnlijk tachtig kamers, al is de mogelijkheid aanwezig dat het aantal kamers uitge breid wordt tot 120. Project-manager Geurts vertelt dat het hotel zich gaat richten op toeristen en zakenmensen. Voor de laatste groep wordt ook conferentieruimte gecreëerd. Een maquette van het nieuwe hotel in de Elisabethhof. Links op t middenstuk de conferentieruimte en rechts de kamers. begane grond komt het restaurant. In het LEIDERDORP - "Het hotel is een welkome aanvulling voor Leiderdorp. We krijgen er een voorziening bij, die we nog niet hadden. Ook kunnen we zo de eigen werkge legenheid bevorderen. Dat zijn dus twee vliegen in één klap". Aan het woord is wethouder Meer burg (PvdA), die woensdag avond in een besloten vergade ring de commissie ruimtelijke ordening inlichtte over de ver gevorderde plannen met de Eli sabethhof. Ruim anderhalf jaar heeft het geduurd, voordat de ge meente Leiderdorp en hotel IBIS-Nederland tot overeen stemming kwamen. Alles is nu bijna in kannen en kruiken. "Dat betekent niet dat alle hobbels nu weg zijn. We moeten de bouw- vergunningaanvraag nog krijgen en de tekeningen ook nog. Maar we zijn het eens over de verkoop van de gemeentegrond en we we ten nu ongeveer hoe het er uit gaat zien", aldus de wethouder. De plannen om de Elisabethhof vol te bouwen bestonden al langere tijd. "Enkele jaren geleden heb ben we aan Albert's Corner ge vraagd of zij daar soms een motel wilde neer zetten. Maar daar had den ze toen geen trek in. Toen is het hele plan een tijdje blijven liggen, totdat het contact ont stond met IBIS, nu zo'n ander half jaar geleden", vertelt Meer burg. Hij is duidelijk verheugd dat IBIS juist op die plek een hotel wil bouwen. Niet alleen voor de werkgelegenheid, er gaan onge veer dertig mensen in het nieuwe hotel werken, maar ook omdat er nu eindelijk eens begonnen wordt met het bebouwen van het braakliggende stuk grond. "Het is natuurlijk een uitstekende plek voor een hotel naast de rijksweg A 4. Dat geldt ook voor andere bedrijven, die zich graag aan de rand van een stedelijke bebouwing willen vestigen. Een hotel verhoogt de aantrekkelijk heid van het gebied". Winkelhof Hij vindt het niet vreemd daf het hotel naast een restaurant verder geen recreatieve voorzieningen heeft. "In Winkelhof is alles aan wezig, een bowlingbaan, een squashbaan en een tennisbaan. Het zwembad is vlakbij en in de Houtkamp kun je goed wande len. Dan geef je voor dit soort voorzieningen toch geen geld uit?" Volgens de wethouder gaat het ho tel zich naast de zakenlieden ook richten op de toeristen. Meer burg: "Vooral op de mensen, die van de rijksweg af komen, één nachtje in het hotel verblijven en dan weer verder gaan. Een ge deelte van de toeristen zal ook wel langere tijd blijven, want ze zitten vlakbij Leiden en de kust". Het huidige bestemmingsplan uit 1960 laat de bouw van een hotel toe. Ook andere gebouwen, zoals sociaal-medische instellingen en kantoren mogen zich volgens het bestemmingsplan in het gebied vestigen. Op dit moment wordt er een nieuw bestemmingsplan uitgewerkt. Het voor-ontwerp ci- culeert nu bij de ambtenaren en zal over enige tijd in de open baarheid komen. In dat nieuwe bestemmingsplan worden de percelén wat preciezer ingevuld. Zo staat het nieuwe districtsbu reau van de rijkspolitie en de bouw van een onderkomen voor dubbel gehandicapte kinderen voor Philadelphia ingetekend. Philadelphia gaat in de loop van het jaar bouwen, maar het dis trictsbureau zal nog wel enkele jaren op zich laten wachten. Bei de gebouwen komen aan de kant van het Elisabeth ziekenhuis. Veel groen LEIDEN - "De Springplank", de aspirantengroep van het Neder lands Dans Theater, is in deze vorm aan haar laatste seizoen be zig. Toch heeft het de jonge bal letdansers en danseressen nooit aan succes ontbroken. Ook gis- tervond in het LAK-thcater was de publieke belangstelling weer groot en de waardering hoog. "De Springplank" is bedoeld om aankomend danstalent de moge lijkheid te geven om podiumer varing op te doen, voor ze zich bij een erkend gezelschap aanslui ten. Jaarlijks levert de groep ech ter maar heel weinig dansers en danseressen op, die de graad van perfectie weten te bereiken die door het Nederlands Dans Thea ter wordt geëist. Het is dan ook niet de hoge kwaliteit, die de Springplank zo aantrekkelijk maakt Het jeugdige gezelschap straalt echter tijdens optredens 6tn sleer uit van grote inzet en liefde voor de dans en van een sterke drang om het in dit harde métier te maken. De behoefte om zich waar te maken wordt weer keurig in evenwicht gehouden door een zichtbaar plezier in het dansen op zich. Overigens moet over de kwalitei ten van de groepsleden ook weer niet te min worden gedacht. De Springplank bewees ook gister avond. dat ze talloze vaderlandse dans- en bewegingsgroeDen moeiteloos in de zak kan steken. Twee niet eerder in Leiden ge speelde choreografieën stonden op het programma. De eerste daarvan was "Departures", ge maakt door James Vincent. Dit stuk heeft een sterk verhalende opbouw, haast een soort toneel ballet en is veel minder hecht in de klassieke vormen geworteld, dan we van de Springplank ge wend zfjn. "Departures" speelt zich af op een perron. De ontwikkelingen tij dens het wachten op de trein worden met vaak verrassende, maar altijd vloeiend blijvende bewegingen verbeeld, waarbij klassieke patronen en meer mo derne hoekige houdingen elkaar afwisselen. Vooral in de sologe deelten werd erg beheerst ge danst. Als er meer dansers in het spel waren, was de onderlinge af stemming en synchroniteit niet altijd optimaal. De tweede nieu we choreografie was "Dancing Day". Dit ballet is van de hand van Christopher Bruce, die eer der voor de Springplank het prachtige "Interactions" maakte. De muziek bij Dancing Bay be staat uit middeleeuwse liederen, die zingen van vreugde en gods vrucht, maar ook van smachten de liefde en tomeloos verdriet. Dat alles komt ook tot uiting in de dans, die stemming en ingeto gen is en door de leden van de groep heel zorgvuldig werd uit gevoerd. Het laatste stuk was Opus 10 van Nils Christe. In deze lichtvoetige, romantische choreografie kwam het enthousiasme van de Spring plank goed tot zijn recht. Het is jammer dat een groep, die door z'n ongedwongen optredens een groter balletpubliek weet aan te boren, in deze vorm moet ver dwijnen. LEIDEN - In de Groenoordhallen is vannacht een inbraak ge pleegd, waarbij voor 39.000 gul den aan televisieapparatuur werd gestolen. De spullen van de NOS stonden in de hal in ver band met het tv-programma Ste- denspel van de NCRV. De da ders gingen er met onder meer drie kleurenmonitoren, twaalf condensatormicrofoons, kopte lefoons, handmicrofoons enz. vandoor. Ze brachten ook een bezoek aan het restaurant van het hotel, waar een bedrag van 710 gulden en verder tabaks wa ren werden gestolen. "In het nieuwe bestemmingsplan staat bijvoorbeeld de ontslui- tingsweg aangegeven, die langs de rijksweg moet komen. Het ka rakter uit het huidige bestem mingsplan blijven gehandhaafd. Er zullen paviljoer.-achtige ge bouwen komen met ruime groenvoorzieningen", aldus Meerburg. Aan de kant van de Persant Snoepweg komt een groenstrook van veertig meter breed. Het is de bedoeling om de gebouwen in het groen te 'ver bergen'. De gebouwen mogen ook niet meer dan vijf verdiepin gen hoog worden, bij Albert's Corner zelfs niet hoger dan drie verdiepingen. Zo hoog wordt ook het IBIS-hotel. Wethouder Meerburg: "De gebou wen gaan ook een soort geluids buffer vormen tussen de rijks weg en Leiderdorp. Ook de over gang van de polder naar het be bouwde gebied Voorhof wordt door de bebouwing met het vele groen wat geleidelijker. De Elisa bethhof wordt geen echt park, maar langs de rijksweg komt wel een paadje waar de mensen hun hondje uit kunnen laten. Ook zijn er een paar bankjes gepland aan de kant van de Persant Snoepweg". twaalf Tussen het hotel en de twee andere gebouwen aan de kant van het Elisabeth ziekenhuis is nog een vrij groot stuk grond open. Op die plek moeten kantoorgebou wen komen. Met een vrij groot bedrijf uit een ander deel van Ne derland, dat naar Leiderdorp wil verhuizen, onderhandelt de wet houder op dit moment. Ook een kleiner bedrijf is geinteresseerd om een nieuw Kantoorgebouw in de Elisabethhof neer te zetten. Bijzonderheden over deze twee bedrijven kan Meerburg nog niet prijs geven, want de onderhan delingen zijn pas in een pril sta dium. Gebouwd wordt er pas als de kandidaten vastomlijnde plannen hebben. Schoon "Het is de bedoeling dat er zodani ge voorzieningen komen, dat mensen uit Leiderdorp er kun nen werken. Een hotel is zo'n voorziening. Ook de kantoren, die naar Leiderdorp verhuizen, kunnen voor de Leiderdorpena ren werk op leveren. Dat is enorm belangrijk, want de ver houding tussen het aantal men sen dat hier woont en het aantal mensen dat hier ook werkt, is nu helemaal scheef getrokken", vindt Meerburg. Over het karakter van de bedrijven bestaat geen twijfel. "Het moe ten schone bedrijven zijn", ver telt de wethouder. "Op de bega ne grond kan misschien een am bachtelijk bedrijf worden geves tigd, maar dat moet dan wel aan een paar eisen voldoen. Het mag geen herrie en geen vervuiling veroorzaken. We moeten name lijk ook rekening houden met de patiënten in het Elisabeth zie kenhuis" Een overschot aan kantoorruimte in Leiderdorp verwacht hij niet. "De achter het gemeentehuis ge plande kantoren worden geen echte kantoren, maar kantoor achtige gebouwen, zoals een apo theek. Ook met het bouwen van woningen in de Buitenhof zullen we het wat rustiger aan gaan doen. Dat wordt wel volgebouwd tot aan de provinciale weg, maar niet zo snel". HENNY VAN EGMOND LEIDEN - "Vluchthavens" kon gisteravond in de Leidse Schouwburg voor tweeëntwintig betalende bezoekers, ondanks de ongetwijfeld goede bedoelingen van auteur Rob Bognar, regis- Christiaan Nortier en regie- "Twee Verhalen" en schreef hij "Lavendel". Pauline van Rhenen (haar broer is de Leidse trouba dour Jan van Rhenen) kon in achter ons liggende theatersei zoenen binnen "Theater" vaak ongemeen boeien. assistente Mady Misset nauwe- Maar gisteravond liet zij toch wel lijks boeien. Pauline van Rhenen (ex-Theater en rollen spelend bij "Fact" en het Ro-theater), Wim Kouwenhoven (beginnen bij het Volkstoneel van Herman Bouber en na de "Nederlandse Come- die" en de toneelgroep "Theater" een hoofdrol spelend en "Er valt een traan op de Tom Poes") en "last but not least" Fred Hugas (Cabaret Pepijn/Kanibaal/Jan Rap en z'n Maat) konden er al evenmin voor zorgen dat de Theaterunie een evenwichtig theaterprogramma kon presente - De in 1946 in Arnhem geboren Rob Bognar had de éénaktertrilogie de titels "Bezoek", "Schimmen" en "Visite" meegegeven. Van hem mag worden verwacht, dat hij weet waarmee hy bezig is, 'omdat hij eerder "Spoorloos" schreef (in 1978 voor de Haagse Comedie) en "De Nacht Van De Rattenkoning", dat de Theateru nie in 1979 m de Nederlandse theaters bracht. Daarnaast publi ceerde hy nog een proza-bundel het één en ander liggen, dat wel licht mede veroorzaakt wordt door het opvallend magere ver bale gegeven van Bognar Het zelfde kon namelijk geconsta teerd worden bij Fei d Hugas, die nauwelijks enige kleur en diep gang aan de door hem met Pauli ne gevoerde dialogen kon geven. Wim Kouwenhoven in de mid delste éénakter zat eigenlijk maar wat voor zich uit te mom- ZATERDAG Leiden - Leids Vrijetijdscentrum, optre den de groep Het goede doel. 21 uur. Voorplein Hooglandse Kerk: antiek en curiosamarkt evangelisch-luterse ge meente. 10—16 uur. Sanders - Levendaal'hoek Korevaar- straat, antiekmarkt. 9.30-17 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeciliastraat 18. vanaf 22 uur. Vrouwenhuis - Hooigracht 79, café avond. 21-1 uur. Leiderdorp - Sjelter. Heemraadlaan. Chili-manifestatie, 20 uur. Warmond - Het Trefpunt, communicatie Warmond organiseert popavond met de groep Spargo, 20 uur. ZONDAG Leiden - Middelweg 19c, kindervoor stelling Leids Poppentheater, 14.30 uur, tel. 125802. Werklozen Advies Centrum - Breestraat 19. ma t/m vr van 10-12 uur. tel. 122000. Plein Surinamestraat'Antillenstraat - majorettenconcours. 13 uur. de Le.dse regio en deed daarbij n vSe'XwïïtiSÏÏ?* Leids Vrijetijdscentrum - Breestraat 66, volksdansinstuif. 19 uur. Volmolengracht 29 - opening Baghwan meditatiecentrum. 12 uur. Zoeterwoude - wandeltocht vanaf club huis St. Janskerk, Zuidbuurtsweg, jeugdsoos 't Spinneweb, 13 uur. ARTSEN Leiden - De weekenddienst begint za terdag om 0 uur en eindigt zondag om 24 uur. Wijk 1 - Boerhaavedistrict. Binnenstad- Noord, Groeuoord, Kooi, Merenwijk: za. J. Rus, Middelstegracht 131. tel. 132500; zo. H. de Jong, Hooigracht 61, tel. 123752. Wijk 2 - Binnenstad-Zuid, Tuinstadwijk, Professorenwijk, de Waard: za. W. de Bruijne. de Laat de Kanterstraat 32, tel. 126866; zo, J. de Bruijne, Kern- straat 11. tel. 141225. Wijk 3 - Mors. Haagwegkwartier, Zuid west: za. H. Engel, de Meij van Streef kerkstraat 53. tel. 121334; zo, F. Lahr, Zoeterwoudsesingel 11. tel. 120347. Voor de praktijk van Groeneveld. R. v. Leeuwen, Meijer, Reinders. Tan. v. Tol. Zwijnenburg. Verhage: R. v. Leeuwen. Hooigracht 48a, tel. 133834, spreekuur van 11-11.30 uur in Ge zondheidscentrum Merenwijk, Ros molen 2, Leiden. ZOETERWOUDE - Twee officiële handelingen tegelijk gistermid dag bij Swetterhage, het in aan bouw zijnde internaat voor ver standelijk gehandicapten in Zoe terwoude. Omdat het hoogste punt van de bouw werd bereikt werd de nieuwe Swetterhage- vlag gehesen en tegelijk de "eer ste" of liever gezegd de gedenk steen geplaatst. Het plaatsen van de gedenksteen werd voor de rekening genomen j van Beck, j. van der drie toekomstige bewoner- Swetterhage. Hun i prijken nu dan ook op de hetzelfde adres. Naar verwachting kan Swetterha ge volgend jaar rond deze tijd in gebruik worden genomen door de geestelijk gehandicapten. Uit eindelijk moet het totale gevel van het eerste paviljoen Oegstgeest - J.W. de Haan. Oranjelaan van het nieuwe internaat. 26. tel. 170605. Voorschoten - za. SM. Platteel-de Jongh, Diepenbrocklaan 6, tel. 5417;' zo, C. Meijner, Rouwcooppark 11, tel. 2493. Warmond - F. Walenkamp, Dorpsstraat 45. tel. 01711-10030. plex woonruimte bieden aan 315 Wassenaar - noord: J. Huls. Herenweg pupillen. Bij de plannen voor de 19- 13027: zuid: Meyr. Spelt, bouw is zoveel mogelyk de na- a^TOEKEN druk gelegd op het contact van Lejden - de avond, nacht en zondags- dienst der apotheken in de regio Lei den wordt waargenomen van vr 8 mei tot 15 mei door: Zuider Apotheek, Lammenschansweg 7, tel. 123553; apotheek Boehmer, Florijn 19, Win kelhof Leiderdorp, tel. 89440. DIERENARTSEN Leiden - Voor de praktijk van Muurling, Helder. Roest: A.W. Helder, Herme- lijnvlinder 36, tel. 146686. H. Vestjens/M. Vestjens-Raadsveld, Rijn en Schiekade 23, tel. 144323. Oegstgeest - IJ. Krol, Pres. Kennedy- pelen. Tot een imponerende ac teerprestatie kwam hij in ieder geval niet. Gewoonlijk is het aantal bezoekers geen maatstaf voor de beoorde ling van de aantrekkelijkheid van een theaterproduktie. Die za ken dienen we strikt gescheiden te zien. Gisteravond bestond echter de neiging oorzaak en ge volg; actie en reactie door elkaar te gebruiken. De conclusie: "Er was weinig publiek, dus was de voorstelling onaantrekkelijk" schuiven we nog maar even voor ons uit. Om Bognar tenminste in staat te stellen zich te rehabilite- BERT KOEKEBAKKER de bewoners met de "normale" maatschappij. Daarom worden de bewoners ook over verschil lende paviljoens verspreid. Ver der staat het contact met de Zoe- terwoudse burgerij voorop. In het kader van haar bezoek aan leiden en omgeving was ook Ria Beckers van de PPR gistermid dag aanwezig bij de officiële han delingen op Swetterhage. ZOETERWOUDE - De politieke partij Progressief Zoeterwoude (PZ) heeft onlangs een belangrij ke structuurverandering onder gaan. De progressieve krachten in Zoeterwoude zijn nu meer ge bundeld dan voorheen het geval was. Op initiatief van PZ heeft onlangs een discussie plaatsgevonden met als onderwerp de relatie van PZ met de landelijke politieke partijen PvdA, D'66, PPR en PSP. De situatie tot nu toe was namelijk zo dat het bedrijven van politiek op gemeenteniveau was voorbehouden aan PZ, ter wijl de afdelingen van de lande lijke progressieve politieke par tijen zich bepaalden tot provin ciale, nationale en internationale aangelegenheden Deze situatie werd door een aantal leden van PZ als ongewenst be schouwd, omdat op deze wijze verschillende leden van de lan delijke partijen waren uitgeslo ten van politieke bezigheden op gemeenteniveau. Dit is voor PZ aanleiding geweest een gemeen schappelijke ledenvergadering te houden van alle in Zoeterwou de aanwezige progressieve par tijen. Tijdens deze vergadering werd unaniem besloten dat van af nu PZ volledig openstaat voor iedereen die lid is van PvdA, D'66, PPR en PSP zonder de ver plichting lid te worden van PZ. Een en ander betekent dat leden van landelijke partijen nu volle dig kunnen meedoen in de werk groepen en de programcommis sie van PZ. Ook hebben deze le den actief en passief kiesrecht bij het samenstellen van de kandi- datenljst van PZ. Leden van PvdA, D'66, PPR en PSP kunnen dus zonder meer kandidaat staan op de lijst van PZ voor het gemeenteraadslid maatschap. De fractie van PZ legt in het vervolg dan ook ver antwoording af aan de gezamen lijke ledenvergadering. laan 14, Leidschendam, tel. 070- I 271110. WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38. tel. ten noorden van de Rijn: 134604, tel. ten zuiden van de Rijn: 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. - gezond- '.d. Waalslaan, tel. 4641. Warmond - A. Vriend, De Hooge Wei 203, Sassenheim, tel. 02522-12022. LEIDEN - Een vrouw uit Lei den kreeg gisteren de schrik van haar leven toen ze een brief wilde posten op de Zijl singel. Ze zakte pardoes door het trottoir heen en kwam te recht in een gat van zo'n 1,25 m. diep. Het inzakken van een riool bleek daar de oor zaak van te zijn. Door omwo nenden werd de vrouw weer omhooggehesen. "Spargo" De jeugdsoos van Kommunikatie Warmond organiseert vanavond een popavond met een optreden van de bekende Nederlandse for matie "Spargo". Deze avond wordt gehouden ter gelegenheid van het 10 jarig bestaan van Kommunikatie Warmond. De aanvang is rond acht uur 's avonds in het Trefpunt. Wandelen In Zoeterwoude wordt zondagmid dag een wandeltocht gehouden. Deelnemers starten vanaf het clubhuis van de plaatselijke jeugdsoos 't Spinneweb", die ook de organisatie van de wande ling in handen heeft. Het club huis ligt naast de Sint Janskerk aan de Zuidbuurtseweg. Aan vang één uur morgenmiddag. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Uitgeversmaatschappij Leldsch Dagblad B.V. Hoofdkantoor, Witte Singel 1, LEIDEN Postbus 54. 2300 AB LEIDEN Telefoon: 071-144941 Nabezorglng van Telefoon 071-123143. 2311 BG Abonnementsgelden bij overschrijving geen administratie- en Incassokosten. Voor betaling van abonnementsgelden uitsluitend giro 28884. Kwartaalabonnement 49.55 Per post f 71,90. Adjunct-hoofdredacteur: R.D Paauw. Alg. redactiechef: A. van Leeuwen. Plv. Alg redactiechef: J.M.J. Post. Rubriekchefs: J. Kroon (stad) J.P.M. van der Meer (regio) Jaarabonnement f 186,70. W. WlrU, (binnenland) J. Ruygrok- Hooqeveen (buitenland) A.A. vèn Brussel (sociale economie) P.J. Tombe (sporl) ale, kunst) S.J. de Groot (geestelijk leven) Aangesloten bij de Gemeenschappelifke Persdienst met eigen correspondenten c Rome, Madrid, Stockholm, en Djakarta. Redactie randgemeenten: 071-121481. Oegstgeest H. Sonders 071-155854. Voorschoten J. Peetera 071-769935 Zoeterwoude R. Stevens 071-890847. D J. Roeleven. 01715-1403 Warmond R. Hoekstra. 071-762551 Wassenaar W. Olyslagers P C. Rosier (radio en televl- tel. 071-133202

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 2