[F® PER COMMERCIEEL MEDEWERKER (M/V) FORD RUNLAND meao-er(m/v) sones] pensoneeh^w. PERSONEEL™"**01 sPEfBOIEEl/SSam Personeel in de gezondheidszorg: bel Dactylo. DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: loiiloii Stichting Sociaal Fonds Baggerbedrijf Nederland psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" de rijksoverheid vraagt SI/l/ETTERbWGE Woon- en leefgemeenschap voor verstandelijk gehandicap ten te Zoeterwoude. VERHUIZING VOORGEEST IOEGSTGEEST Voorgeest is een internaat voor geestelijk gehandicapten, gele gen in Oegstgeest. Binnen de twee pavilioens. Meisjes Voor geest en de Honingraat, wordt gewerkt in woongroepen De Stichting Gemiva beheert dagverblijven, gezinsvervangende tehuizen, internaten, een kort verblijftehuis en een project geleide kamerbewoning. Zij bouwt in Zoeterwoude look vlak bij Leiden) een nieuw inter naat (Swetterhage) voor 315 bewoners. In de lente van 1982 zullen de bewoners van Voorgeest naar dit nieuwe internaat verhuizen. Het is de bedoeling dat de nieuwe medewerklstlers de bewoners op deze verhuizing voorbereiden en met hen naar deze nieuwe voorziening meeverhuizen. Voor Meisjes Voorgeest en de Honingraat vragen wij: Z-VERPLEEGKUNDIGEN EN EN H.B.O.-V-ers Indienstneming zal geschieden door de Stichting Gemiva; de C.A.O.-ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen over deze functies kun je krijgen bij: Gonneke Timmer, Meisjes Voorgeest, telefoon 071 179911 tst. 314 Marjanne Meyer, de Honingraat, telefoon 071 179911 tst. 312. Sollicitaties te richten aan: Voorgeest Postbus 1250 2340 BG Oegstgeest telefoon 071-179911 Dat is degelijk Ford Rijnland €3>j Dat is degekjk Ford Rijnland zoekt voor haar zelfbedienings pompstation te Leiderdorp een die zich zal bezighouden met het afrekenen van de benzine en het verkopen van accessoires en snoepartikelen in onze Shell Shop. Overbodig te zeggen dat hij/zij in de eerste plaats gastheer of gastvrouw is voor onze klanten. Een goede baan voor iemand met een commercieéle instelling. Sollicitaties gelieve u te richten aan de heer Ramb. v.d. Valkboumanweg 71 2352 JB LEIDERDORP Tel.: 071 -899301 Dat is degelijk I Ford Rijnland «S!>| Dat is degelijk C2> Daar word je beter van. Lelden 2312 BW. Steenstraat 6a. tel. 071 143509/131300 isll dactylo Is! uitzendburo voor de baan die je past i Afdeling Statistiek van Bureau van de Univers administratief medewerker (m/v) vacaturenummer: 1-102/1158 Taak: het bewerken en ordenen van statistisch mate riaal in de vorm van het gereedmaken van over zichten op het gebied van personeels- en student gegevens; - andere voorkomende administratieve werkzaam heden. Vereist: - eerdere werkzaamheden gelegen op administra tief gebied; - belangstelling voor het (handmatig) verwerken van statistische gegevens; - type-vaardigheid. Salaris: maximaal 2562.- bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst tot uiter lijk het eind van dit jaar. zonder vooruitzicht op een vast dienstverband. analyst (m/v) vacaturenummer: 1-103/1158 Taak: erfelijkheids - onderzoek met gekweekte zoogdiercellen. Vereist: - ervaring in weefselkweektechnieken strekt tot aanbeveling; - MBO medisch/biologisch. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst tot 1 januari 1982, met vooruitzicht op verlenging. Salaris: maximaal 2220,- bruto per maand. De Leidse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. De Stichting is belast met de uitvoering van de Ziekte Arbeidsongeschiktheidswetten Tevens voert zij de administratie van diverse fondsen zoals het Bedrijfspensioenfonds. Spaarloonfonds. Vacantiefonds e d Op de afdeling Automatisering waar gewerkt wordt met een B1830 systeem van Burroughs is plaats voor een: SYSTEEM ANALIST(E) Werkterrein en verantwoordelijkheid: De ontwikkelingsgroep bestaat uit een klein team van deskundigen Hierdoor kan het voorkomen (jat naast analyse ook programmeringswerkzaamheden moeten worden uitgevoerd Hij/zij zat zich o a gaan bezighouden met - analyseren, adviseren en programmeren van nieuwe en bestaande systemen - het verzorgen van systeem- en gebruikersdocumentatie - begeleiding van gebruikers bij implementatie. Vereiste capaciteiten voor deze funktle: - opleiding op middelbaar niveau - administratieve kennis op minimaal P.D.-niveau. - ervaring in systeemanalyse. - ruime ervaring in programmering (COBOL) Salariëring: Naast een goed salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, zijn ook de secundaire arbeidsvoorwaarden zeer goed te noemen. Informatie: Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer T Baas. telefonisch tijdens de werkdagen tussen 9.00-17 00 uur te bereiken. 070-20 92 06. toestel 23. en s avonds tussen 19 30-22 00 uur 01820-3 10 29 Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan de Stichting Sociaal Fonds voor het Baggerbedrijf in Nederland. Veurse Achterweg 26, Postbus 70. te Leidschendam. ter attentie van de heer F P Rombouts. Hoofd Personeelszaken Leidschendam - Veurse Achterweg 26 Postbus 70 .Telefoon 070-209206' DUINOORD is het psycho-geria- rische opname/kortdurende be handelingspaviljoen met 3 units van elk 24 opname plaatsen. Op een der units ontstaat m.i.v. 1 juli a.s. een vakature voor een verpleegkundige op 100% basis, in het bezit van B; A/B ol HBO-V diploma. Tevens vragen we voor zo spoe dig mogelijk een verpleegkundige op 80% basis, in het bezit van A; B; A/B- of MBO-V diploma, die. een vrijgekomen plaats inneemt in de groep van 8 vaste nacht diensten (7 nachten op - 7 nach ten af enz.). Aanstelling in een rang behoort tot de mogelijkheden, afhankelijk van opleiding en ervaring. Will u zich nader oriënteren, dan kunt u rechtstreeks bellen of een afspraak maken met Tineke Krij ger of Ben Berendsen tel. 02502- 2401. Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de afdeling personeels zaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. De Boer s timmerfabriek BV, Uiterstegracht 84. 2312 TG Leiden, tel. 121619, leverancier van alle soorten en maten kozijnen, ramen, deuren en trappen, heeft plaats voor een ervaren MACH. HOUTBEWERKER Sollicitaties te richten aan bovenstaand adres of na telefonische afspraak op werkdagen, van 9 tot 12 Onze Stichting Centraal bureau t.b.v. de Jeugdwelzijnszorg te Leiden ZELFSTANDIGE TYPIST (E) Die ruime kantoorervaring heeft, van aanpakken weet en eventueel over enige boekhoudkundige ken nis/ervaring beschikt. Deze functie omvat plm. 20 uur werk per week. Wij zullen alleen schriftelijke sollicitaties serieus nemen, hetgeen niet inhoud dat u niet even met Dhr. C. Land- wier mag bellen voor inlichtingen, telefoon 133550. Brieven: Herengracht 33. 2312 LA Leiden. Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. Voor ons distriktskantoor óp het Stationsplein te Leiden, waar onder meer een team van circa 6 medewerkers de administratie van de chauffeursuren, de ontvangsten en de bus- kilometers voert, vragen wij een administratieve richting. Leeftijd ca. 21-25 jaar. Salaris hij aanstelling, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen f 1790.- en f 2229 - bruto per maand. E.e.a. overeenkomstig tijks- amhtenarenschalen De vakantietoeslag bedraagt 7Vz%. Voorts bieden wij uitstekende arbeidsvoor waarden en vrij vervoer op het lijnennet. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Voor nadere inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de heer J.B.M. van der Putten, distrikt pcrsoneelfunktionaris. Tel. 023 -3192 27. toestel 225 Uw sollicitatie kunt u. binnen li dagen, richten aan de Dienst Personeel/aken van de Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V.. Postbus 514, 2003 RM Haarlem Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider dorp is een modern geoutilleerd alge meen ziekenhuis met 440 bedden. Voor diverse verpleegafdelingen vra gen wij VERPLEEGKUNDIGEN die bereid zijn alle diensten te werken. Onder andere voor de KINDERAFDELING Het bezit van de kinderaantekening is hiervoor een vereiste; en voor de afdeling ORTHOPAEDIE Voor deze afdeling zoeken wij een ver pleegkundige met liefst enige ervaring die in staat is leerling verpleegkundi gen te begeleiden. De salarissen zijn afhankelijk van oplei ding en ervaring. De CAO-ziekenhuiswezen is van toe passing. Nadere informatie over de functies wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst, tel.; 071-899250. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp bureau content secretaresse/secretaris deeltijdarbeid, 20 uur per week Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Instituut voor Nederlandse Lexicologie. Algemene Dienst Functie-informatie: regelen van afspraken t.b.v. di rectie en directie-secretariaat, ontvangen van be zoekers, postbehandeling; typen van brieven, nota's, enz. met behulp van moderne tekstverwerkende ap paratuur; dossiervorming t.b.v. het secretariaatsar chief; ontwerpen van brieven. Vereist: ten minste diploma HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Praktijkervaring en ervaring met moderne tekstverwerkende apparatuur strekt tot aanbeveling. Standplaats: Leiden. Salaris: max. f 1178.- per maand, met een uitloop- mogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 30 mei 1981 Bovengenoemd salaris is in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en is exclusief 7vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 1-1174/1158 (in linkerbovenhoek van briet en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013,2500 EA s-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 20