Vijf dagen vol vernuft bij Anrend nhrcnü Gratis naarBeekse Bergen! Houdt u van uw gemak? Breng uw zorgen onder één dak. 'Easy Way' poggenpohl WERELDWIJDE VERHUIZINGEN BVERKROOSTZNBV (Haatte Furniture Het Beste onder de Zon Nieuw van Fbggenpohl een klasse-keukemooreen populaire prijs Een variabele keuken van Poggcnpohl. waarmee u eindeloos kunt spelen Bcugclgrepcn. lichtlijsten, ondcrlijstcn, plinten en werkbladen zijn namelijk verkrijgbaar in een heel scala van fraaie kleuren. Zodat u naar hartelust kunt combineren met de twee basisklcuren wit en beige of nog eens kunt veranderen. Ook de vormgeving is typisch Poggcnpohltijd loos en afgeronde, dus veilige hoeken. De prijs van de Poggcnpohl Combicolor- keuken zal u beslist mee vallen. Ga maar eens in formeren bij de Poggcnpohl- spccialist Industrieweg 14 Dc Grote Polder /oeterwoude-Rijndijk Tel. 071-899206 b.v. Gcbr. Rolffs Handclmij Hel verzorgen van inkasso's volgens Amerikaans systeem. Advise ren oo aebied van automatiserina en uitvoeren op administraties Het bijwerken van boekhoudingen en overbrengen op computersys temen van uw conventionele administraties door vakkundig perso neel op uw eigen kantoor, dus geen stukken de deur uit. Tevens verzorgen wij uw financieringen, hypotheken en alle soorten verzekeringen. reacties Org. adviesbureau t a v. de heer De Greef, Aletta Jacobslaan 55. Leiden. Tel. 070-246170. Goede ref. aanwezig. iedereen leest de krant altijd en overal. Homan Holding B.V., gevestigd te Oegstgeest. De algemene vergadering van aandeelhouders van Homan Holding B.V. heeft op 24 maart 1981 besloten tot terugbeta ling van aandelenkapitaal, (art. 208 2. B W Het betreffende besluit is ge deponeerd bij het Handelsre gister te Rijnland. De directie. Bij vonnis van de Arrondisse mentsrechtbank te 's-Graven- hage van 23 april 1981 is in staat van faillissement ver klaard Johannes Martina Ma ria de Ridder, wonende te Noordwijk aan de Hoofdstraat 2a; houder van de eenmans zaak: Woningstoffeerdersbe- drijf J.M.M. de Ridder; zaaka dres Noordwijk, Hoofdstraat 2a. Tot rechter-commissaris is benoemd Mr. M. Rutgers en ondergetekende tot curator. Mr. N.M. Korver Willem Alexanderpark 16, 2202 XW Noordwijk a/Zee Tel. 01719-16401. iedereen leest de krant altijd en overal. meubelbewaringen overzeeverpakkingen |pianovervoer |rijks- en kantoorverhuizingen Kom eerst bij ons kijken. De grootste tuinmeubel show In uw omgeving, 500 m2 stoelen, tafels, banken, ligbedden en pa rasols. Vrijdagsavonds koopavond. Tuinbouw en hobbyartikelen JAN v.d.MEER B.V. Noordeinde 45-53 Tel. 01713-9008 Roelofarendsveen en de levendigheid van warm eikenhout maken deze toogkast, met z'n universele half leg-, half hangindeling, tot een in alle opzichten onmisbaar deel van uw interieur. Trouwens, dat geldt voor de gehele, unieke Castle kollektie. al 60 jaar trouw aan eigen stijl 100 JAAR HART VOOR UW HUIS Wat moetje doen: Geef bovenstaande tekening 'n kleurtje. Knip vervolgens van een minipakje Appelsientje en Goudappeltje de naam uit en plak die in de daarvoor bestemde vakjes van je kleurplaat. En wat is nou 't leuke? In plaats van te betalen, lever je bij de kassa van rekreatiepark Beekse Bergen je kleurplaat in en..je mag naar binnen. Gratis. Je moet wel je vader of moeder meenemen. Goed hè! Maar da's nog niet alles. Met je kleurplaat kunje prachtige prijzen winnen: van alle bij de kassa ingeleverde kleurplaten kiezen wij elke 2 weken ruim 100 leuksten uit. Als jouw kleurplaat erbij zit. val je in de prijzen. En dat zou best 'ns de hoofdprijs van f 500,- kunnen zijn. Doe dus mee. Kleur de tekening. Plak Appelsientje of Goudappeltje in. Vergeet je naam en adres niet in te vullen. En kijk steeds goed in de krant, want er komen nog meer kleurplaten. Zij wonnen de vorige keer f 500,- Hoofdprijs Annemarie en Christiaan Bouwman Vreeland f 300,- le prijs Robert-Jan vanTriet Wassenaar f 200,- 2e prijs Vivian Smeur Apeldoorn f 100,-3e prijs Iris Bruggeman Zwijndrecht Alle kennis van de hele wereld wordt elke week éénmaal verdubbeld. Dat betekent heel veel rueuwe dingen, elke dag opnieuw. Eén van al die dingen is ons nieuwe AKD-programma: de kantoorstoel van de jaren tachtig. Het is slechts een onderdeel van de vele vernuftige zaken die wij nu in onze showroom hebben opgesteld, Verder zult u daar vinden het nieuwe Mehes-meubelprogramma, de electronisch gestuurde Olympia schrijfmachine en geavanceerde tekenkamerapparatuur. Wilt u het zien? Kom dan kijken. Stap binnen in de toekomst van morgen. Ahrend verwacht u Vijf dagen vol vernuft. Van 11 tm 15 mei. In onze showroom: Steenvoordelaan 265, Rijswijk, telefoon 070 - 94 92 02.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 10