I WERKVOORBEREIDER Part-time typiste. objektleid(st)er 3M rson administratief medewerker m/v soneel vlakdrukmonteur met ervaring personeel PERSONEEL' perst r person EL psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" Hotel BABYLON ADM. MEDEWERK(ST)ER Hotel BABYLON REPGO to medewerk(st)er ADJUNCT-DIRECTEUR* Wij zoeken een typiste in de leeftijd van 20 - 40 jaar, die in het bezit is van een MAVO- en typediploma en beschikt over een goede beheersing van de Engelse taal cn aktuclc typcvaardighcid. Het accuraat uitwerken van orders, offertes, rapporten, verslagen, brieven enz. zullen tot haar werkzaamheden gaan behoren. De werktijden zijn van 13.00 tot 17.00 uur. Opleiding zal in ons bedrijf plaatsvinden. Geïnteresseerd? Schrijf dan, onder vermelding van LD332 naar 3M Nederland B.V0 t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 193, 2300 AD Leiden, of bel even tussen 09.00 cn 12.00 uur tel. 071 - 76 93 30 en vraag naar Mevrouw de Vette. Voor een kleine moderne drukkerij, die mo menteel een gezonde groei doormaakt, zoeken wij een Hij zal in een team komen te werken dat een gezellige werksfeer erg belangrijk vindt Hebt u interesse, stuur ons dan een kort briefje. Brieven onder nummer 07915 aan het bureau van dit blad. personeel PWWWpERSaea. pereoneel satieblok bieden we een woon- en leefsituatie aan chronische pa tiënten, waarbij gelijkwaardigheid de basis is van waaruit we willen werken. Voor paviljoen Westerhout, 42 mannen en vrouwen verdeeld over twee units, vragen wij ie mand voor de funktie van koördinator (m/v) voor 32 uur per week (80%) Zijn/haar taak zal bestaan uit: het uitvoeren van en kontrole uitoefenen op het gezamenlijk vastgestelde beleid; koördinatie van de dagelijkse gang van zaken. Vereisten: het kunnen samenwerken met een multi-disciplinair team; ervaring in leidinggeven en organiseren; een afgeronde HBOIW; kader of gelijksoortige opleiding; leeftijd 25-35 jaar. Inlichtingen worden gaarne ver strekt door mevrouw N.A. Nootenboom, paviljoens- koördinator, tel. 02502-2310. Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de afdeling personeels zaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. le Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Cemsto is een landelijke dienstverlenende organisatie. Sterk gespreid over heel Nederland en verdeeld in een groot aantal distrikten. Voor een objekt in Sassenheim zoeken wij kandidaten voor de funktie van Aan haar/hem, bij voorkeur woonachtig in Leiden of naaste omgeving, wordt de dagelijkse leiding toever trouwd over onze dienstverlening in het gebouw. Een part-time baan (dagelijks tussen 17.30 en 20.30 uur) met een erg boeiend karakter. U maakt werkindelingen, stelt taken vast, beheert middelen en machines en regelt ook extra werkzaam heden. U geeft leiding aan het personeel in het objekt. Dat betekent werving, selektie, instruktie en motiva tie. Van groot belang is ook het onderhouden van een goed kontakt met onze kliënt. Als u in staat bent zelfstandig te werken, op basis van een ruime algemene ontwikkeling, leidinggevende kapa- citeiten en een goede kontaktvaardigheid, zou dit best een baan voor u kunnen zijn. Schrijf een brief aan Cemsto B.V., Papengracht 7a, 2311 TV Leiden, t.a.v. de heer H.A. Ferwerda. Wegens het vertrek van de huidige functionaris zoeken wij op korte termijn een Tot zijn/haar taken zullen o.a. behoren: het dagelijks samenstellen van een omzetrapportage aan de hand van kassa-afslagen. controle op de kas-afdrachten. Van hem/haar verwachten wij minimaal PD-niveau en liefst administratieve Horeca-ervaring. Belangstellenden kunnen telefonisch een afspraak ma ken met de Afd. Personeelszaken voor een sollicitatie gesprek. Bij het Radiobiologisch Instituut TNO, is plaats voor een analist(e) HBO-B Klinische chemie, biochemie of analytische chemie, bij voorkeur met ervaring in instrumentele analyse metho den zoals HPLC. Zijn of haar werkzaamheden zullen bestaan uit het zelfstandig inzetten en uitvoeren van diverse bepalin gen t.b.v. toxicologisch onderzoek van gechloreerde aromatische koolwaterstoffen Zorgdragen voor het optimaal functioneren van de analyse-apparatuur, waaronder 2 HPLC's. Het assiste ren bij voorkomende klinisch-chemische bepalingen. Hij/zij moet bereid zijn met proefdieren te werken. Naast de medische keuring zal een allergietest worden uitgevoerd. Mocht u interesse hebben in deze funktie, dan kunt u uw sollicitatie schriftelijk richten aan de afdeling Per soneelszaken REPGO-TNO, Lange Kleiweg 151, 2288 GJ RIJSWIJK, onder vermelding van de letters A/vO/6 op brief en enveloppe. Ten behoeve van onze A-opleiding tot verpleegkundige vragen wij een PART-TIME DOCENT(E) 2 uur per week in de hoedanigheid van arts of verlos kundige voor het vak obstetrie. De vergoeding is volgens de richtlijnen van het NZR. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan het hoofd van de opleiding de heer E. Bebelaar. Hij verstrekt tevens nadere inlichtingen. Tel. 071-899250 tst. 584. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220. 2350 CC Leiderdorp DE RAAD NOORDWIJK bv TEL 01719 19317 Wij zijn een bouwbedrijf dat gespecialiseerd is in het uit voeren van woningbouwprojecten met vooral een regio naal karakter. Voor het handhaven van een hoog kwaliteitsniveau be schikken wij over een eigen timmerfabriek. Door een goede teamgeest en hoge inzet van alle mede werkers zien wij de toekomst met vertrouwen tegemoet. Vanwege een interne herstrukturering moet op korte ter mijn de functie vervuld worden van Deze technisch/administratieve medewerker zal belast worden met het calculeren van alle componen ten van de stichtingskosten van gebouwen met als zwaartepunt het berekenen van de kosten van timmerwerk. Voorts behoort het administratief verwerken van nakalkulatorische gegevens en de werkvoorbereiding van de timmerfabriek tot zijn taak. Voor het vervullen van deze funktie wordt gedacht aan iemand op M.T.S.-niveau met een goed admini stratief inzicht, terwijl gegadigden bij voorkeur praktijkgerichte ervaring hebben in het verwerken van administratieve gegevens. Geïnteresseerden voor bovengenoemde funktie nodigen wij uit zijn belangstelling schriftelijk kenbaar te maken met uitvoerige inlichtingen over opleiding en ervaring. Bouw- en Aannemingsmaatschappij de Raad Noordwijk B.V., Pickéstraat 62, 2201 ET Noordwijk, Tel.: 01719-19317 Bij het salarisbureau van de Dienst van Gemeentewerken is plaat singsmogelijkheid voor een voor de duur van maximaal één jaar, die zal worden belast met diverse op dit bureau voorkomende werk zaamheden. Vereist: Middelbare Schoolopleiding. Enige boekhoudkundige kennis is gewenst. Goede contactuele eigenschappen. Rang/Salaris: Afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd maxi maal f 2.562,— (Adjunct Commies). U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de Directie Personeelszaken, post bus 9100, 2300 PC Leiden, met vermelding van het vacaturenummer 81.038 op brief en envelop. De huishoudelijke afdeling vraagt voor spoedige indiensttreding een voor het verrichten van diverse schoonmaakwerkzaamheden en het assisteren in de afdelingskeuken Van Duynzigt A/B. Eén keer in de 3 a 4 weken valt de werktijd in het weekend. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer A. Oldenburger, tst. 315 of 810-65. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Salariëring geschiedt tot maximaal 2.148,64 per maand bij 23 jaar. Uw sollicitaties verwachten wij gaarne bij het Hoofd Personeelszaken, de heer J. A. Swaalf. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria ^§|g STREEKSCHOOL VOOR ir BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1. Letden Door de groei van het aantal leerlingen dat gebruik maakt van onze onder wijsvoorzieningen zoeken wij ter uitbreiding van ons directieteam een en thousiaste Indiensttreding zo mogelijk op 1 augustus 1981 Beschrijving school: Op een intensieve manier wordt er in onze school gezocht naar goede vormen van onderwijs en vorming voor jongeren, die kiezen voor werken en leren en daarbij een beroep doen op de faciliteiten van onze Streekschool. Het schoolmanagementteam bestaat thans uit een directeur en twee adjunct-direc teuren. Het lerarencorps telt ca. 100 leden. Een onderwijs-ondersteunend team van ca. 20 personen staat de school ter beschikking. Het onderhoud van het gebouw is aan derden uitbesteed. FUNCTIE OMSCHRIJVING: Conform de binnen de directie bestaande taakverdeling zal hij, naast alge mene directietaken, speciaal belast worden met onderwijstaken zoals: - het opzetten van leerplannen; - het uitbouwen van het her- en bijscholingsproces van het personeel; - het adviseren m.b.t. externe onderwijskundige ondersteuning en de na dere uitwerking hiervan; - het voorbereiden en uitwerken van cursusuitbreiding; - het onderhouden van de dagelijkse onderwijskundige contacten met het docententeam; - het adviseren en rapporteren m.b.t. ontwikkelingen in ons onderwijs. FUNCTIE EISEN: Van de te benoemen functionaris wordt verwacht dat hij: - beschikt over begeleidende, organisatorische en contactuele eigenschap pen; - op de hoogte is van de snelle ontwikkelingen binnen het beroepsbege leidend onderwijs; - zo mogelijk op praktijkervaring binnen ons onderwijs kan bogen; - in het bezit is van een volledige bevoegdheid voor één van de vakrich tingen binnen onze school en een afgeronde studie gericht op de functie; - bereid is zich te onderwerpen aan een psychologisch onderzoek waarvan de resultaten, indien de kandidaat dit wenst, eerst met hem worden be sproken. Rapportering aan de opdrachtgever volgt alleen na zijn toestem ming; - een leeftijd heeft tussen 35 en 45 jaar. Van toepassing zijn de bepalingen van het Rechtspositiebesluit W.V.O. Eventuele nadere informatie kan worden verkregen bij de directeur van de school, de heer W. de Rooij, te bereiken tijdens de schooluren onder tele foonnummer 071-769242. Eigenhandig geschreven brieven met uitvoerige informatie gelieve u bin nen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan het bestuur van de Stichting Streekschool voor Beroepsbegeleidend Onder wijs in de regio Leiden, Postbus 9030, 2300 PA LEIDEN. Uiteraard zijn reacties van vrouwelijke kandidaten evenzeer welkom.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 20