topverkopers Rabobank Gemeente Zoeterwoude 23III1 Een ervaren offsetdrukker krijgt goeie papieren bij ons. monteur elektro magazijnmeester technische dienst zaterdaghulpen directeur (m/v) ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN typist(e)/telefonist(e) CERFACT EUROPA B.V. NijghOffset REPG0 to TIJDELIJKE LEERKRACHT telefoniste- receptioniste hooge bu ZHhl Vereist wordt een typrdiploma tprwijl het bezit van het MAVO-diploma tot aanbeveling strekt. Reflectanten dienen bereid te zijn naast de normale werktijd van 20 uur per week een groter aantal uren te werken, indien de werkaamheden dit vereisen. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan burgemeester en' wethouders van Zoeterwoudc, Noordbuurtseweg 27, 2381 ET Zoeterwoude. Menken Landbouw Holding b.v. te Wassenaar omvat een aantal produktiebedrijven waar een breed assor timent consumptiemelkprodukten, kaasprodukten, frisdranken en vruchtesappen wordt vervaardigd. Bij ons zuivelbedrijf te Wassenaar is op korte termijn plaats voor een Zijn taak zal ondermeer bestaan uit: het zelfstandig opheffen van storingen aan alle elek trische installaties in de produktie afdelingen (sterk stroom- en besturingsinstallaties), produktiemachi- nes, transportbanden enz. De theoretische kennis dient minimaal M.T.S. Elektro of M.T.S. Werktuigbou'w met een aanvullende kursus Elektro te zijn. Deze funktionaris krijgt de volledige verantwoording voor het onderdelenmagazijn. Hij moet derhalve ook de volledige administratie hiervoor bijhouden. Voor scholieren, die hun zakgeld zelf willen ver dienen, is dit een unieke mogelijkheid De werkzaam heden omvatten het laden en lossen van vracht wagens. Minimum leeftijd 18 jaar. Gegadigden voor deze funkties verzoeken wij hun schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, t.a.v. dhr. J.W. v.d. Oever. Menken-Landbouw 8.V. Rijksstraatweg 500, 2243 CH Wassenaar. Telefoon 01751 19325. die hogerop willen, in salaris geen expansie meer hebben, maar weten dat ze meer waard zijn, krijgen nu alle medewerking aangeboden. Cerfact Europa BV heeft nl. voor een aantal ambitieuse mannen en vrouwen plaatsingsmogelijkheid in een van de verkoopteams. De eisen die aan u gesteld worden zijn niet gering. Eigen schappen zoals bijv. doorzettingsvermogen, een flink portie zelfvertrouwen en nogal wat ambities zijn primaire voorwaarden om in aanmerking te komen. Heeft u die eigenschappen niet, dan is solliciteren bij voorbaat al zinloos. Verkopers of zij die menen in aanmerking te komen krijgen bij Cerfact alle hulp om een salaris te verdienen, beduidend hoger dan modaal Cerfact zorgt voor een uitgebreide buitendienstopleiding, aangevuld met product-seminars. Na de opleiding krijgt u een beschermd rayon, een eigen klantenbestand, vaste onkostenvergoeding en doorgroei mogelijkheden tot bijv sales manager. De lukratieve commissie die maandelijks verrekend wordt, biedt iedere goede verkoper de mogelijkheid om een topsalaris te verdienen. Salarissen van 70 80.000 gulden komen ons niet vreemd voor. Geïnteresseerd? Schrijf dan nog vandaag naar Cerfact Europa B.V., Postbus 120, 4660 AC Halsteren, t.a.v. Dhr. A. Noteboom. Cerfact Europa BV is fabrikant van hoogwaardige niet technische produkten op het gebied van onderhoud, energiebesparing, waterbehandeling en speciale olién en vetten. Cerfact is op haar terrein een van de toonaangevendste ondernemingen ter wereld. Manufacturing Chemists POSTBUS 120 4660 AC HALSTEREN HOLLAND Katwijk a/d Rijn is gelegen op de grens van bollenstreek en kust en in de nabijheid van grote steden Het bestuur van de Rabobank Katwijk a/d Rijn vraagt een Het te voeren beleid van de bank wordt voorbereid en uitgevoerd door de directeur, in samenwerking met het bestuur van de bank. Hij is verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken op commercieel, organisatorisch en sociaal gebied. De bank telt 11 medewerk(st)ers. Van kandidaten voor deze functie wordt een opleiding verwacht op HBO-niveau. aangevuld met practische ervaring in het bankbedrijf (bij voorkeur een Rabobank). Leidinggevende kwaliteiten zijn vereist, evenals het vermogen om interne en externe contacten op te bouwen en te onderhouden Kandidaten dienen bereid te zijn t.z.t. in Katwi|k a/d Rijn te gaan wonen. Leeftijd: 30 - 40 jaar. De Rabobank biedt een goed salaris met uitstekende secundaire arbeidsvoor waarden zoals een dertiende maandsalaris en een premievnje pensioenvërzekering. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie wordt gaarne ontvangen door het bestuur van de Rabobank, pa. de heer P.J Boskamp, Wassenaarseweg 77, 2223 LA Katwi|k a/d Rijn. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bi| uitstek de persoonlijke bank geld en goede raad NijghOffset is een modern ingerichte offsetdrukkerij die is gespecialiseerd in veelkleurig informatie- en gebruiksdrukwerk in offset en diepdruk. In ons ruime bedrijfspand in de Rijswijkse Plaspoelpolder zijn 160 personeels leden werkzaam. Voor de bediening in 2 -ploegen - dienst van een van onze meerkleuren- persen vragen wij op korte termijn een ervaren offsetdrukker. In aanmer king komt een collegiaal vakman die bekend is met het drukken van etiketten en verpakkingsdrukwerk en die zich in een dynamisch bedrijf als 't onze al snel helemaal thuisvoelt. Bent u onze man? Dan kunt u rekenen op een goed salaris, aantrek kelijke secundaire voorwaarden en een prettige werksfeer. Bent u geïnteresseerd? Schrijft u dan naar de Heer H F. Ahlers van de afdeling Personeelszaken. NijghOffset Voimerlaan 3 2288 GC RIJSWIJK. Telefoon: 070-907673- Op deze afdeling komt binnenkort een plaats vrij voor een verpleegkundige vac.nr. 503.F.53.17.LD Onze afdeljng bestaat uit twee units: - een herenverblijfsunit waar voorname lijk analyse en revalidatie plaats vindt; - een intensive care unit waar patiënten worden opgenomen in de acute fase van ziek zijn Op onze afdeling wordt gewerkt met teamverpleging De verpleegkundige zorg en de ontwikkeling hiervan hebben onze voortdurende aandacht Om de verpleegkundige in staat te stel len hierin zo goed mogelijk te functione ren werd de specialistische opleiding Neurologie voor verpleegkundigen op gezet De mogelijkheid bestaat om deze te volgen Van de candidaat verwachten wij: - interesse in het specialisme Neurolo gie en de bereidheid mee te werken in het verder ontwikkelen van de ver pleegkundige deskundigheid; - diploma A of A+ B eventueel aange vuld met intensive care opleiding Salaris; afhankelijk van opleiding en er varing max. f 2698 bruto per maand Informatie: wordt gaarne verstrekt door mevr J. Ples-v.d Hoeven, coördinerend hoofdverpleegkundige (071 -14 72 22, toestel 4351) Planbureau Nieuwbouw Voor het planbureau dat zorgdraagt voor de algehele coördinatie van de inbreng betreffende de planning en programme ring van de nieuwbouw van het Acade misch Ziekenhuis Leiden wordt gevraagd een medewerker HTS-bouwkunde vac nr 905 K 24 17 LD De werkzaamheden bestaan uit: - programmeren en verwerken van wen sen met betrekking tot voorstellen, no ta's en ruimtelijke indelingen, - overleg met toekomstige gebruikers hierover; - adviseren ten aanzien van indelingen en voorzieningen. - toetsen en beoordelen van ontwerpen en bestedingsstukken aan de hand van de standaardprogrammering en actualisatienota's; - deelnemen aan overlegsituaties en werkgroepen. Van de candidaten wordt verlangd een opleiding op H T S -niveau Zij die erva ring hebben b.v. in de bouw van een zie kenhuis genieten de voorkeur. Het salaris zal afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal f 4062 bruto per maand bedragen Informatie: de heer G van Strien (071 - 14 7222, toestel 6977) of ing. A Bokslag (toestel 6978). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer ver melden ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN In het St Elisabeth Ziekenhuis te Lei-\ derdorp is plaatsingsmogelijkheid voor VERPLEEGKUNDIGEN op diverse afdelingen M/v Wij vragen - dipl. ziekenverpleging A, - bereidheid alle diensten te werken Wij bieden - Een salaris, afhankelijk van ervaring van max f 2.792,64 bruto per maand. - arbeidsvoorwaarden conform de CAO ziekenhuiswezen Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkun dige dienst, tel 071-899250 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan het hoofd van de afdeling Per soneelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp Bij het Radiobiologisch Instituut TNO is plaats voor een analist(e) HBO-A medisch of zoölogisch-botanische richting. Zijn of haar taak zal bestaan uit het meewerken aan onderzoek naar de verbetering van de behandeling van kanker, waarbij in de eerste plaats de biologische en historische eigenschappen van gezwellen bij proef dieren worden bestudeerd. Kandidaten met ervaring op het gebied van de histologie strekt tot aanbeveling Aanstelling zal geschieden op tijdelijke basis. Naast de medische keuring zal een allergietest worden uitge voerd. Mocht u interesse hebben in deze funktie, dan kunt u schriftelijk om een sollicitatieformulier verzoeken bij de afdeling Personeelszaken REPCO-TNO, Lange Kleiweg 151, 2288 GJ RIJSWIJK, onder vermelding van de letters A/vO/5 op brief en enveloppe. Gevraagd per 1 mei a.s. voor klas 4/5 Prot. Christ, levensovertuiging GASPARD DE COLIGNYSCHOOL Sluisweg 16 - Katwijk aan Zee. Voor nadere informatie: A. B. Brouwer D. Jzn (h.d.s.). Tel. 01718-14467 (na 16.00 uur), 01718-22707 (na 18.00 uur). Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In ons centrum, een instituut van de Vereniging Johannes Stichting, zijn ca. 600 geestelijk gehan dicapten van alle leeftijden gehuisvest, die van wege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Met ingang van 1 juni a.s. komt op de receptie de part-time (60%) funktie vakant van De werkzaamheden vallen binnen de normale kantooruren met daarnaast eenmaal per vier weken dagdienst in het weekend. Funktie: het bedienen van de telefoon en het oproep systeem; het behandelen van inkomende en uitgaande post. Eisen: LEAO of gelijkwaardig en typediploma; de bereidheid tot het verrichten van licht administratief werk. Nadere informatie kunt u inwinnen bij de heer A. van Tol, assistent-hoofd Civiele Dienst, telefoon (01726) 1 92 00, toestel 220. Uw sollicitatie kunt u richten aan de Personeeldienst, Postbus 2027, 2470 AA Zwammerdam (Alphen a/d Rijn).

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 18