IF® PTT Programmeur (m/v) I«i4h»n PERSONEEL 'pSnNEElPerson,rt personeel OEMEENTE NOORDWIJK een administratief medewerk(st)er voor het Dr. Neher Laboratorium soneel PERSONEEL! ■PERSONFFIN PERSONEELPERSONEa I perst swets 5 ra©(r® Mêêm onderwijzer(es) parttime verkoper/ster typist(e)/ telefonist(e) noomen b.v. de rijksoverheid vraagt DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: RECEPTIONISTE p«rsoo*lpERSt>Ea pereoned ir^ personi :EL Ten behoeve van onze dienstverlening op het gebied van Computer Output on Microfilm hebben wij drie intelligente com-recorders in gebruik, voorzien van een DEC PDP 8/E minicomputer. Ter uitbreiding van onze software-groep microfilm systemen die de programmatuur ontwikkelt en onder houdt zoeken wij een die in staat is reeds bestaande programmatuur verder uit te bouwen. ervaring heeft in het schrijven en onderhouden van assembier-programma's. bekendheid met PDP-8 'minicomputers en PAL-8 assembier strekt tot aanbeveling. over goede contactuele eigenschappen beschikt in verband met communicatie met onze cliënten. Belangstellenden voor deze funktie kunnen telefo nisch kontakt opnemen met de heer K. van Unen. Heereweg 347-b, 2161 CA Lisse, telefoon 02521-19113 A division of Swets Zeitlinger B V. Per 14 augustus wordt voor de openbare lagere school aan de Van Panhuysstraat gevraagd een (waarschijnlijk) voor het 3e leerjaar. De vakature ontstaat in verband met zwangerschapsverlof van de huidige onderwijzeres. Hierdoor zal benoeming plaats vinden tot het einde van het zwangerschapsverlof. Verlenging tot aan het einde van het schooljaar 1981/1982 is waarschijn lijk. Geboden wordt een prettige werkkring en behulpzame collegae. Van de nieuwe collega wordt een positieve instelling verwacht met betrekking tot samenwerking tussen de kleuter en iagere school en ten opzichte van buitenschoolse aktivitei- ten. Interesse voor zang en muziek strekt tot aanbeveling. i deel aan een Integratie Voorberei- Desgewenst kan nadere informatie worden ingewonnen bij het hoofd der school, de heer W. Frijlink, telefoon 01719 - 14725 (school) of 01719 - 11741 (privé). Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Noordwijk, Voorstraat 42. 2201 HW Noordwijk. Gebr Coster B J is al ruim 50/aar gespecialiseerd in mode voor Vader en Zoon Het hoofdkantoor is gehuis vest in Capelie aid iJssel. waar vandaan ook de 22 tilialen door het hele land worden bevoorraad van die 22 filialen werkt een klem team mede werkers samen met de bedri/fsleider aan een gezonde groei Daarbigeldt da t het verkopen van mode méér is dan het aanslaan van de kassa Persóónli/k advies aan de klant is onmisbaar.het maakt dat de klant zich thuis voelt bi/ Coster en er graag zi/n kleding koopt Bij Coster is volop werk in de winkel. Daarom zoeken wij voor ons filiaal in Leiden aan de Haarlemmerstraat 115-117 een Jonge mensen vanaf zo n 23 jaar met gevoel voor mode, die weten wat serviceverlening betekent en liefst enige ervaring hebben in deze branche, vinden als parttime verkoperverkoopster bij Gebr. Coster B V. een prettige en zelfstandige job met volop mogelijkheden voor een eigen inbreng. - zomer- èn wintervakantie - hoge korting op aankopen Voor meer inlichtingen of het maken van een afspraak kunt u bellen met de bedhjfsleider van het filiaal, de heer Van Rijn. voor vader en zoon Verpleegkundige Akademie Vronestein heeft plaats voor een Wij zoeken: - iemand voor een volledige dagtaak met werk tijden van 8.15 tot 12.15 uur en van 13.00 tot 1 7 00 uur, of: - twee personen voor halve dagen, met werk tijden van 8,15 tot 12.15 uur en van 12.45 tot 16.45 uur. De taak houdt onder meer in: - het verrichten van typewerk t.b.v. het onder wijs en andere administratieve werkzaam heden; - het bedienen van de telefooncentrale met 5 uitgaande lijnen (40 toestellen). Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van een typediploma en praktijkervaring te hebben. Zij moeten in staat zijn: - op vriendelijke, doch zakelijke wijze de telefoon te beantwoorden; - zelfstandig en in teamverband te kunnen werken. Telefonische inlichtingen op werkdagen tussen 9.00 en 12.00 uur onder nr. 070-694081 bij mevr. Jansen of dhr. Kanitz. Salariëring volgens de normen van het Ministe rie van Onderwijs en Wetenschappen, minimum f 1.703,— en maximum f 2.220,- per maand (bij 40 uur per week), minus de inhouding over 1981afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. AOW/AWW voor rekening werkgever. Schriftelijke sollicitaties - binnen 14 dagen - onder vermelding van personalia, genoten opleiding, ervaring, omschrijving aard van de sollicitatie (full-time/part-time) en mogelijke datum van indiensttreding, richten aan de direktie van de Verpleegkundige Akademie Vronestein, Oosteinde 14, 2271 EH Voorburg. in verband met het vertrek van de huM dige medewerkster ontstaat een vaca ture op het pathologisch-anatomisch laboratorium voor een SECRETARESSE Naast de gebruikelijke secretaresse werkzaamheden, verzorgt zij voor het team (acht medewerkers) het uittypen van rapporten met behulp van een dicta- foon en het invoeren en uitwerken van patiëntenverslagen via een computer. Tot haar taak behoort ook de verzorging van de medische archivering. Een goede typevaardigheid is een ver eiste, terwijl kandidaten met een athe neum-A diploma of een HAVO-diploma (talenpakket) de voorkeur genieten Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 2526,56 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne ver sterkt door mevr M Mac Gillavry, tel.: 071-899250 toestel 505 Schriftelijke sollicatie dient u te richten aan de afdeling Personeelszaken on der vermelding van nr. 15/81 St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. Op ons kantoor is op korte termijn plaats voor buitendienst medewerker (m of v) Deze zal worden belast met het zelfstandig be heren van en uitbreiding geven aan een groot deel van de bestaande portefeuille onder parti culieren. Goede contactuele eigenschappen, verant woordelijkheidsgevoel, commercieel inzicht, en het assurantie-diploma B zijn vereisten. De bereidheid om. zo nodig, 's-avonds de rela ties te bezoeken, dient aanwezig te zijn. De juiste man of vrouw tussen 25 en 35 jaar bie den wij een uitstekende salaris- en provisierege ling en goede secundaire voorwaarden. Voor een auto wordt gezorgd. Uw uitvoerige schriftelijke sollicitaties, verge zeld van een recente pasfoto, kunt u richten aan de directie van ,m lidnva r algemeen assurantiekantoor archiefmedewerker (mni./vri.) Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne Geneeskundige Inspectie voor de Geestelijke Volks gezondheid in de provincies Zuid-Holland en Zee land Functie-informatie: beheren van het inspectie archief. w.o. het verrichten van alle archieftechni- sche werkzaamheden. Standplaats: Leiden. Salaris: max. f 2562.- per maand, met een uitloop- mogeli|kheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 20 mei 1981 Bovengenoemd salaris is in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en is exclusief 7'/,% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 1-1101/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het ministerie toegezonden. secretaresse (m/v) (20 uur per week) vacaturenummer 1-098/1158 Taak: - verzorgen van correspondentie, typen van brieven, rapporten en verslagen; - het bijhouden van de agenda en het maken van afspraken; - het verzenden van telexberichten; - het bijhouden van een archief en afdelingsbibliotheek. Vereist: - opleiding op havo-niveau, secretaressenopleiding - zeer goede kennis van de engelse taal in woord en geschrift; - ervaring in het bedienen van telexapparatuur strekt tot aanbeveling. Aanstelling voorlopig voor 1 jaar. Salaris: Maximaal 1178,50 bruto per maand. Inlichtingen worden verstrekt door D. Kaphorst. tel. 071 -148333. toestel 5701 De Leidse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. REED ROCK BIT COMPANY OF NEDERLAND B.V. ROOSEVELTSTRAAT 6 2321 BM LEIDEN, TEL. 071-765900. Fabrikant van boorgereedschappen voor de olie- en gasindustrie. Wij vragen een full-time funktie-inhoud bedienen van telefoon en telex ontvangen en doorverwijzen van bezoekers verrichten van lichte administratieve werkzaamheden. funktie-informatie Dit is een leuke funktie voor een accurate jonge vrouw van 20 jaar die het leuk vindt om veel internationale contacten te hebben. Het is daarom noodza kelijk, dat de kandidate die wij in gedachten hebben goed Engels spreekt en in deze taal kan telexen. Heeft u interesse voor deze funktie? Sollicitaties t.a.v. afd. personeelszaken of na telefonische afspraak aan het bedrijf van 9.00-16.00 uur. Het Dr. Neher Laboratorium (DNL) te Leidschen- dam is het centrale technische speur- en ontwikke lingsinstituut van de PTT. Onder de Algemene Dienst ressorteert de groep Materieelvoorziening, waar een plaatsingsmogelijk heid is voor een administratief medewerk(st)er. Het werkterrein De functie omvat de administratieve verwerking van bestellingen. Wat onder andere betekent het voor bereiden en opmaken van de bestellingen, de voort gangscontrole op de bestellingen en het controleren van leveranties en facturen. Daarbij neemt u het betaalbaar stellen van facturen en het behandelen van reclamaties voor uw rekening. U onderhoudt veelvuldig, zowel interne als externe contacten. Onze wensen U bent in het bezit van het diploma MAVO-4 met handelsvakken (evt. wiskunde). Vanwege eerdergenoemde in- en externe contacten spreekt het vanzelf dat u over goede contactuele eigenschappen beschikt. Wij verwachten enige type-ervaring van u. Administratieve ervaring kan in uw voordeel werken. Wat wij bieden Het aanvangssalaris is afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd. Het ligt tussen f 1788, (21 jaar) en f 2562, bruto per maand. Daarnaast kunt u jaarlijks rekenen op 7 vakantietoeslag en ten minste 22 vakantiedagen. De sollicitatie Indien u nadere inlichtingen wenst, kunt u tele fonisch contact opnemen met mevrouw A. W. Wilkinson van de Personeelsdienst, telefoon (070) 756223. Uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van opleiding, ervaring en andere van belang zijnde gegevens, zien wij gaarne binnen 10 dagen na ver schijningsdatum van dit blad tegemoet. In de linkerbovenhoek van brief en envelop vaca turenummer 81/105 vermelden. Richt deze ongefrankeerd aan: Personeelsdienst van het Dr. Neher Laboratorium Postbus 421 2260 AK Leidschendam DR. NEHER LABORATORIUM

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 16