Rabobank MOOI VOOR DELIG Leidsch Dagblad SIHGELLOOP.I98I 2 boekhoudkundige medewerkers (m/v) Algemene vergadering van de Rabobank te LEIDEN Leidse Politie Sportvereniging 650 OVERDEKTE PARKEERPLAATSEN Hierdoor roept de Coöperatieve Rabo bank "Leiden-Oegstgeest" W.A. haar leden op tot het bijwonen van de algemene vergadering die gehouden wordt op dinsdag 28 april 1981 om 20.00 uur in Holiday Inn te Leiden Verkorte agenda 1 Opening 2 Aanwijzing secretaris en stemopnemers 3 Notulen vorige vergadering 4 Aanwijzing leden, belast met voorlopige vaststelling notulen 5 Balans en winst- en verliesrekening 1980 6 Wijziging statuten 7 Wijziging huishoudelijk reglement 8 Machtiging tot het doen verlijden van de notariële akte van statutenwijziging 9 Bestuursverkiezing 10 Voorstel tot fusie 11 Mededelingen 12 Rondvraag 13 Sluiting De volledige agenda, de volledige tekst van de sta tutenwijziging en de wijziging van het huishuodelijk reglement alsmede de jaarrekening 1980 liggen vanaf heden op het hoofdkantoor van de bank ter inzage. Het Bestuur, Th. C. Deckers, voorzitter J. Griffioen, secretaris WOENSDAG 29 APRIL Aanvang voorprogramma 19.00 uur Start 19.30 uur. Start/Finish: gebouw Leidsch Dagblad Witte Singel Leiden Presentatie: Theo Koomen en Barry Hughes Opbrengst t.b.v. lichamelijk gehandicapten Inschrijfgeld f 4,- Kinderen tot 14 jaar f 3,- Alle deelnemers ontvangen een fraai aandenken. Voorverkoop: Kantoor Leidsch Dagblad, Witte Singel 1, Leiden Tel. informatie: 071.144941 tst. 235. Binnen het administratief-economisch adjunct-directoraat van de Dienst van Gemeentewerken functioneert de afdeling Kredietbewa king en Projectcalculaties als onderdeel van de hoofdafdeling Finan ciële Administratie. De afdeling Kredietbewaking en Projectcalculaties heeft als algemene taak de zorg voor een goede financiële begeleiding van vele nieuw bouw- en onderhoudsprojecten liggende op het terrein van de (utili- teits-) bouwkunde, de civiele techniek (weg- en waterbouw) en de cultuurtechniek (groenvoorziening). Daartoe moeten allerlei gegevens van financiële aard worden verza meld, beoordeeld, gecodeerd en geregistreerd, teneinde als grond slag te kunnen dienen voor een juiste en doeltreffende verantwoor ding van de gepleegde uitgaven en de aangegane verplichtingen. Voor de uitvoering van deze werkzaamheden kunnen worden ge plaatst (vervulling in halve dagtaak is ook mogelijk) Vereist. een schoolopleiding op MAVO-niveau, aangevuld met een praktijk diploma Boekhouden of een gelijkwaardige opleiding alsmede een grote mate van accuratesse. Salaris afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring tot maximaal f 2.562, bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden met vermelding van het vacaturenummer 81.045 op brief en envelop. Chique kombinatie die altijd aktueel blijft en bij de Hema stukken voordeliger gepnjsd is. Jersey korte mouw bloes van 100 polyes ter. Keus uit heel veel zomerse kleuren zoals wit, geel, bleu en rood. Maten 38 t/m 48. Voor dezelfde prijs een mouwloos model in pol /katoen. Mooie bijpassende effen rok met leuk gespje. In manne, wit, bleu. rood en beige Maten 38 t/m 48

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 35