objektleidlstler person GEMEENTE NOORDWIJK EHAGE 13 demon/e DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: ittHlOII KALKULATOR U>J soneel PEI PERSONEEL PWOttUPWUfiMl RSONEElfie] .PERSONEEL* twee medewerk(st)ers bezigheidstherapeut(e) assistent nachthoofd n* DIACONESSENHUIS LEIDEN m APOTHEKERS-ASSISTENT(E) n technisch medewerk(st)er hooge burch personeelPERsg£®- PERSOhEEpw* I J personeel PERSONEEL Bij de afdeling administratie van de dienst gemeentewerken worden, in verband met uitbreiding van het personeels bestand, gevraagd Functie A: in de rang van commies (afhankelijk van leef tijd. opleiding en ervaring salaris maximaal tot f. 3.119,- bruto per maand). Functie-informatie: - onder leiding van de administrateur de rekeningen en be grotingen samenstellen van het grond- en woningbedrijf en de dienst gemeentewerken - assisteren bij andere bij de administratieve afdeling voor komende werkzaamheden. Functie-eisen: - bezit diploma MBA - ervaring in boekhoudkundige werkzaamheden. Functie B: in de rang van adjunct-commies (afhankelijk van leeftijd, ooleiding en ervaring salaris maximaal tot f. 2.562,- bruto per maand). Functie-informatie: - kredietbewaking - assistentie bij behandelen inkomende fakturen - vastleggen per object van lopende bestellingen - technische dienst adviseren over beschikbare middelen voor te plaatsen opdrachten. Functie-eisen: - minimaal diploma MAVO-4 - praktijkdiploma boekhouden (verdere studie strekt tot aanbeveling) - nauwkeurigheid - enige boekhoudkundige ervaring. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositie, waaronder een gunstige studiefaciliteitenregeling, is voor beide functies van toepassing. Een handschriftanalyse kan tot de selectieprocedure behoren. Desgewenst kan nadere informatie over de functies worden ingewonnen bij de chef van de afdeling, de heer E.D. van Kekeren (tel. 01719 - 19230, toestel 327). Eigenhandig geschreven sollicitaties binnen 10 dagen na ver schijning van dit blad zenden aan burgemeester en wethou ders van Noordwijk, Postbus 298, 2200 AG Noordwijk. Ons psychiatrisch ziekenhuis roept kandidaten op ter vervulling van twee vakatures als parttime (50%). op de afdeling opname/psycho-geriatrie. Wij verwachten van de aan te stellen persoon: een afgeronde studie Princenoord of Norel; k ervaring in het werken met bejaarden; 1 bekendheid met of belangstelling voor ergotherapie; k bereidheid tot participeren in een multi-disciplinair team k goede kontaktuele eigenschappen. werktijden 9.30-11.30 en van 14.00-16.00 uur met enige mogelijkheid van flexibiliteit. Salariëring en andere arbeidsvoorwaarden worden toegepast volgens de C.A.O. Ziekenhuis wezen. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het paviljoenshoofd F. de Crook (toestel 425 of 810-21). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie wordt ingewacht tot 10 dagen na verschijning - te richten aan J A. Swaalf, hoofd personeelsdienst. sancta maria iedereen leest de krant altijd en overal. EERSTE HOLLANDSE GORDIJNEN FABRIEK Pjpeljjn :j. 2252 LJ Voorschoten. Holland Telefoon 01717 - 7440 Telex 39460 Ons internationaal actieve bedrijf zoekt: SECRETARESSE/DIRECTIE-ASSISTENTE - je typt goed, maar je wilt meer - je spreekt je talen en wilt die gebruiken - je bent zelfstandig en zoekt verantwoordelijk werk - je zoekt een bedrijf, dat je actief helpt bij verdere studie en zelfontplooiing - als je in een jong team van capabele mensen en thousiast wilt werken om snel vooruit te komen, dan hebben wij de baan die je zoekt. Bel ons even voor een afspraak, ook bulten kantooruren. Kiljanpad 2, Leiden Z.W. Het bestuur van bovengenoemde school voor prot. chr. individueel onderwijs roept sollicitanten op die bij ziekte van een leerkracht of bij andere onvoorziene omstandig heden willen fungeren als: INVALLER-LEERKRAQHT Vereist: Voll.bev. aant. j. (k) r. Voor Inlichtingen: H.J. Nleuwstraten (schoolleider) lel. 071-311940 (sch). 071-155944 (hs). Sollicitaties binnen 14 dagen Ie richten aan de satire-, tarls: Mr. A. de Woll, Splegheldreet 10. Leiderdorp. Cemsto is een landelijke dienstverlenende organisatie. Sterk gespreid over heel Nederland en verdeeld in een groot aantal distrikten en regio's. Voor een objektin Sassenheim zoeken wij kandidaten voor de funktie van Aan haar/hem, bij voorkeur woonachtig in Leiden of naaste omgeving, wordt de dagelijkse leiding toe vertrouwd over onze dienstverlening in het gebouw. Een part-time baan (dagelijks tussen 17.30 en 20.30 uur) met een erg boeiend karakter. U maakt werkindelingen, stelt taken vast, beheert middelen en machines en regelt ook extra werk zaamheden. U geeft leiding aan het personeel in het objekt. Dat betekent werving, selektie, instruktie en motivatie. Van groot belang is ook het onderhouden van een goed kontakt met onze kliënt. Als U in staat bent zelfstandig te werken, op basis van een ruime algemene ontwikkeling, leidinggevende capaciteiten en een goede kontaktvaardigheid, zou dit best een baan voor U kunnen zijn. Schrijf een brief aan Cemsto B.V., Papengracht 7a, 2311 TV Leiden, t.a.v. de heer H.A. Ferwerda. In het Diaconessenhuis te Leiden is op korte termijn plaats voor een De werkzaamheden zijn o.a. het assisteren van het nachthoofd bij verloskamerwerkzaamheden, bij nachtelijke opnames en t.b.v. de verpleegafdelingen. Tevens zullen in voorkomende gevallen de taken van het nachthoofd waargenomen moeten worden. De werktijden zijn van 22.45 - 07.45 uur in het schema 7 nachten werken en 7 nachten vrij. De salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden graag verstrekt door de heer P.M.C. Roos, hoofd verplegingsdienst. Telefoon: 071-155960, toestel 206. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, onder vermelding van vacaturenummer 51-3, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. Afdeling Materiële en Bouwvoorzleningen, sektie Huishoudelijke Dienst, van de dienst R.B.M. chef-kantine (m/v) vacaturenummer 1-07011158 die leiding geeft aan twee medewerksters. Taaks bereiding en verkoop van dranken en lunches; mede zorgdragen voor een afwisselend verstrekkingenpakket serveren van lunches, koffie, thee etc. tijdens vergaderingen; kasbeheer en administratie; het doen bevoorraden van de kantine; verzorging van het interieur; assistentie bij de verzorging van recepties e.d. Vereist: Horeca-diploma's strekken tot aanbeveling; bereidheid tot het verrichten van werkzaam heden ook buiten kantooruren. Salaris: Maximaal 2.220,bruto per maand. Inlichtingen worden verstrekt door E. A. M. Beuk, tel. 071-148333, toestel 6666. Faculteit der Sociale Wetenschappen (D.S.W.O.) medewerker voor het secretariaat (m/v) (één full-time of twee half-time) vacaturenummer 1-097/1158 Taak: verrichten van alle voorkomende typewerk zaamheden, zoals brieven, rapporten, tabellen en dergelijke ten behoeve van het onderzoek van de werkgroep; lichte secretariële werkzaamheden. Vereist; minimaal MAVO/HEAO opleiding; type-diploma en enige jaren kantoorervaring. De werkzaamheden zullen worden verricht in teamverband onder verantwoordelijkheid van een administratief koördinator. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van voorlopig één jaar, verlenging van de aanstelling is niet uitgesloten. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2.357,bruto per maand (bij een volledige dagtaak). Inlichtingen worden verstrekt door Mw. E Glaser-Cramer, tel. 071-148333, toestel 6376. Vakgroep Algemene en Inleidende vakken van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid ervaren typiste/ administratief medewerker (m/v) (0,5 dagtaak) vacaturenummer 1-072/1158 voor de middaguren (werktijd van 13.00 uur tot 17.00 uur). Taak: correspondentie Nederlands; het typen van manuscripten; diverse administratieve werkzaamheden t.b.v. de vakgroep. Vereist: diploma typen, met ervaring; goede kennis van de Nederlandse taal; goede contactuele eigenschappen. Ervaring in secretarieel werk strekt tot aan beveling. Salaris: Maximaal 2.357,bruto per maand (bij een volledige dagtaak). Telefonische inlichtingen betreffende deze werkkring kunnen desgewenst worden inge wonnen bij mevr. B. Hoek. tel. 071-149641, toestel 225, of bij mevr I. Kotterman, tel. 071-154033. De Leldse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen In hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. .^^yj] MAAS-DIJKEN B.V. II Da Costastraat 13, Postbus 299, 2400 AG Alphen aan den Rijn, vraagt voor het bedrijfsburo een UT1LITEITS/WONINGBOUW EN RENOVATIEWERKEN Voor een goede uitoefening van deze funktie denken wij aan kandidaten die: - een ruime praktische ervaring hebben; - grote mate van zelfstandigheid bezitten; - goede kontaktuele eigenschappen tonen. Geïnteresseerde kandidaten kunnen voor inlichtingen kontakt opnemen met de direktie van Bouwbedrijf Maas-Dijken B.V., tel 01720-94961. Gevr. met spoed 1e KAPSTER of KAPPER Of AANK. 1e KAPSTER KNIPBOETIEK J.J. V. ZUILEN, Koniginneweg 14 Katwijk. Tel. 01718-12500 na 18.00 uur 73285. Inlichtingen: Apotheek Ridderveld In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei- derdorp is plaatsingsmogelijkheid voor VERPLEEGKUNDIGEN op diverse afdelingen. M/v Wij vragen: - dipl. ziekenverpleging A; - bereidheid alle diensten te werken. Wij bieden: - Een salaris, afhankelijk van ervaring van max. f 2.792,64 bruto per maand, - arbeidsvoorwaarden conform de CAO ziekenhuiswezen. 'Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkun dige dienst, tel.: 071-899250. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan het hoofd van de afdeling Per soneelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In ons centrum, een instituut van de Vereniging Johannes Stichting, zijn ca. 600 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden gehuisvest, die vanwege de mate van hun handicap op ver zorging in een instituut zijn aangewezen. In verband met het toenemen van de aktivitei- ten van de technische dienst vragen we een Funktie: Wij zoeken een medewerk(st)er voor de vol gende werkzaamheden: onderhouden van de elektrotechnische installaties; wijzigen en/of uitbreiden van elektro technische installaties; bijhouden van de revisietekeningen (elektra); uitvoeren van werktuigbouwkundige werk zaamheden. Eisen: MTS-elektrotechniek of gelijkwaardig en elektrotechnisch installateur of studerend hiervoor; het vermogen om samen te e.kcr. .T.et medewerk(st)ers in de eigen dienst en de andere disciplines. Ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. Leeftijd ca. 25 jaar. Informatie: Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer G. Pulleman, hoofd technische dienst, telefoon (01726) 1 92 00. Sollicitatie: Uw sollicitatie kunt u richten aan de Personeel- dienst, Postbus 2027, 2470 AA Zwammerdam (Alphen aan den Rijn).

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 18