Wat kies je met 2000,- schoon per maand? Denk eerst even na voordat u een huisdier neemt Vraag de Amro Bank een advies dat bij uw huis en uw portemonnee past. Stel je voor: je verdient nog geen vetpot. Maar je bent nog jong, en met jouw opleiding moet dat méér kunnen worden En je zit met een woonprobleem: je wilt een eigen voordeur. Je bent ingeschreven bij huisves ting, maar daar zit voorlopig geen schot in. Dan maar iets duurs hurenPOf iets kopen? 't Is wél een beslissing. En om daar nou bij een bank over te praten... We willen u voorstellen dat tóch te doen. Want wij, van de Amro, willen u graag van 't begin af goed adviseren. En dat is nü. We kijken hoe en wanneer u uw wensen, wat uw portemon nee betreft, 't best kunt vervullen. We zetten de voor- en nadelen van huren en kopen naast elkaar. Misschien zeggen we wel: kopen maar. Als u dan nog genoeg overhoudt om van te leven. Misschien zeggen we wel: huren maar. Als u dan ook nog ge noeg overhoudt om over een paar jaar een huis te kopen als u dat graag wilt We kunnen eens praten over het eigen geld dat u nodig hebt En over een manier om dat bij elkaar te sparen via het Eigen Huis Spaarplan. We maken die wirwar een beetje duidelijk voor u. Van premiewoningen, subsidies, gemeentegaranties, belastingen, notaris- kosten en zo. Daarover kunt u ook verhelderen de artikelen lezen in het woonnummer van Amro Facet dat voor u klaarligt. Dat is de duit die wij in het zakje doen. 't Is tenslotte ons werk en daar praten we graag over. Dat merkt u wel jf 91 als u binnenkort een afspraak maakt voor een persoonlijk gesprek DAMES, r nog niet aan... r de zomer is weer or Daarom is hel nu de lijd om aan BIOLOGISCHE ONTHARING Ie denken. Total Woman, verlost u van een hoop problemen. Schoonheidssalon Bel even voor een afspraak. Voor uw totale huidverzorging Leiden. Botermarkt 14, Telefoon 071-121703 Hei verzorgen van huisdieren lieifl zijn leuke en Idsiige kamen Voor inlichtingen: hel de Dierenbescherming, in elk telefoonboek vindt u hel nummer SIRE Rnhlikalie aangeboden door dit blad in samenwerking mei de Slichting Ideële Reclame. KIND is het beste niet goed genoeg. Dat geldt vooral voor hun voete die moeten een leven lang mee. Geef ze dus GOEDE SCHOENEN ze hebben er recht od. Wij hebben die schoenen in 5 wijdtematen o.a. PIEDRQ RENATA en BUNNY. Nergens vindt U een grotere sorj tering. Speciaalzaak in kinderschoenen Leiden, tel. 071-124j N. de Groot v. d. Marei Herengracht 46-48 Leiden biedt aan: 20 barok eethoeken uit faillissement voor 1 1495,- Ook barok bankstellen eiken lederen bank stellen vanaf f 1795,- Wij hebben ook al uw huishou delijke artikelen Wij zijn ook op koopavonden allemachtig prachtig mini metro! de wereldbestormer va british leyland J v.a. 12995,; te kijk en te koop in onze nieuwe showroom wij durven nog! u ook?i maak dan een afspraaj auto LAG COMMISSIEVERGADERING Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Verkeer. Donderdag 2 april a.s. om 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: Besluit van B. en W. inzake uitbreiding meubelzaak aan de Verdamstraat. Dit agendapunt zal gemeenschappelijk wor den behandeld met de commissie voor economische aangelegenheden en perso neelszaken. Belangstellenden, die naar aanleiding van bovengenoemd punt het woord willen voeren, wordt aangeraden dit uiterlijk één dag voor de vergadering aan de ad junct-secretaris van de commissie voor Ruimtelijke Ordening, Open bare Werken en Verkeer, de heer A.J.M. van Paridon, te lefoon 769241, toestel 339, kenbaar te maken.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 18