opleiding psychiatrisch verpleegkundige F® LEIDSE WONING STICHTING PERSONEEll personeel ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN A secretaresse m soneel Pi PERSONEEL****®1 ss^' pe§*si persom fcEL PART-TIME ARTSENBEZOEKER imivi in tijdelijke dienst stichting centrum st.bavo noordwijkerhout secretaresse van het medisch hoofd bloedbank tweede secretaresse van de directeur gezondheidszorg Academisch ziekenhuis leiden een secretaresse opleiding tot zieken verzorgende Mariënhaven de rijksoverheid vraagt 1e assistent m/v DIACONESSENHUIS LEIDEN mampaey haarlem bvi VERWARMINGSTECHNICUS personeel persoeh. personeel ~)or een van onze relaties - de Nederlandse vestiging van een farmaceutisch wereldconcern - een voor een rayon met Den Haag en Leiden als centra. Het gaat om een tijdelijke baan, wegens ziekte van één van onze medewerkers. Verwacht wordt dat het dienstverband niet langer dan ongeveer zes maanden zal duren. Kortom, een baan voor iemand die zijn/ haar vak verstaat en zijn/haar kennis tijde lijk weer in de praktijk wil toepassen. Ervaring op het gebied van antibiotica is noodzakelijk, terwijl het bezit van een auto gewenst is. De artsenbezoek(st)er zal in eerste in stantie een korte training krijgen. Geboden wordt een interessante baan met een daar bij behorend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u zich voelt aangetrokken tot deze tijdelijke baan op niveau, dan kunt u uw sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 6472 GS, richten aan De Bussy Werving, Postbus 289, 1000 AG Amsterdam. De inservice-oplciding van St. Bavo biedt plaats aan enkele Z-verpleegkundigen, die geïnteresseerd zijn in onze B-opleiding. Onze manier van opleiden legt de nadruk op: - werken in groepen als opleidingsmodel - persoonlijkheidsvorming - integratie van theorie en praktijk. Een belangrijk toelatingskriterium is voor ons: een zekere mate van persoonlijke rijpheid en levensvisie. De arbeidsvoorwaarden worden geregeld volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Datum van indiensttreding: uiterlijk 1 mei 1981. Spreekt je dit eerste kontakt met ons aan? Bel dan voor meer informatie naar de opleiding, mevr. Bellemakers, toestel 2393 Sollicitaties kunnen binnen 7 dagen worden gestuurd naai" de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 81.63.34. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout vac.nr. 370.A.10.12.LD Taak: - o.a. indelen en voeren van de agenda, postbehandeling en telefoonbediening; - opzetten en bijhouden van archief van literatuur en gegevens voor weten schappelijk onderzoek; - meewerken aan het verzamelen van gegevens voor onderzoek op de bloed bank. - verzorgen van manuscripten voor publicaties van de bloedbank; - bijhouden van statussen van patiënten die uitgebreide supportive care be hoeven. Verlangd: - vooropleiding op HAVO-niveau, - afgeronde secretaresse-opleiding; - ruime ervaring met secretaresse-werk zaamheden en bij voorkeur bekend heid met de medische terminologie. Salaris: tot een maximum van f2562 bruto per maand. Uitloop naar f2832 bruto per maand is niet uitgesloten Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot dr J H F Falkenburg, bloedbank-arts (071-14 72 22. toestel 4830). Bij het Directoraat Gezondheidszorg van het Academisch Ziekenhuis komt per 1 mei 1981 de functie vacant van vac.nr. 901.M.04.12.LD Haar werkzaamheden zullen voorna melijk bestaan uit het verlenen van admi nistratieve ondersteuning aan de secre taresse van de Directeur Gezondheids zorg. Dit houdt o a. in - uittypen van verslagen en agenda s; - verzorgen van de correspondentie; - telefoonbediening, ontvangen bezoekers; - postbehandeling en archiefverzorging; - bij afwezigheid van de secretaresse de lopende zaken overnemen. Verlangd: - MAVO of HAVO-opleiding, - typediploma met ervaring in secre taresse werkzaamheden; - bereidheid om in teamverband te werken. Salaris: maximaal f2357 bruto per Informatie: mevr. I. Hilgers (071 - 14 72 22. toestel 2700). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer ver melden (bestemd voor Z-GEDIPLOMEERDEN, die als tweede jaars de B-opleiding willen gaan volgen) Met spoedige indiensttreding gevraagd Voor deze functie zijn vereist een opleiding op H.A.V.O.- niveau en type-diploma. Het diploma stenografie Nederlands is gewenst, doch niet noodzakelijk. Leeftijd 17-21 jaar. Notaris Mr. A. A. C. Verhees, Wyborgstraat 2 te Katwijk. Het theoretische gedeelte wordt verzorgd door de opleidingsschool "De Zeven sprong" aan de Hooglandsekerkgracht 20A te Leiden. De praktische opleiding vindt plaats in ons psycho-geriatrisch verpleeghuis Mariënhaven, waar 200 bewoners worden verzorgd en verpleegd. Deze cursus duurt 26'/2 maand en bestaat uit een préklinische- of introductieperiode van 10 weken en een daarop aansluitende periode van 24 maanden, waarin praktijk en theorie worden gecombineerd. TOELATINGSEISEN: leeftijd minimaal 17 jaar, diploma MAVO óf diploma Lager Beroepsonderwijs (tenminste 2 vakken op C- en 4 vakken op B-niveau). Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Telefonische inlichtingen worden graag verstrekt door de adjunct-directrice verpleegkundige zaken, mevr. E.M. Kuperus, telefoon (01711) 19300 Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de Dienst Personeelzaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond. VERPLEEGHUIS VOOR BIJZONDERE VERZORGING- EN VERPLEGINGBEHOEVENDE BEJAARDEN secretariaatsmedewerker (mnl./vrl.) De Persdienst onderhoudt de contacten met de pu bliciteitsmedia. verzorgt dagelijks een knipselkrant, geeft persberichten, folders en brochures uit, heeft de eindredactie van redevoeringen van minister en staatssecretaris, belegt persconferenties en verricht nog tal van andere taken op voorlichtingsgebied. Functie-informatie: bedienen van de afdelingstele fooncentrale en telefonisch verstrekken van infor matie; typen van brieven, nota's, persberichten e.d.; uittypen van geluidsbanden; selecteren van kranten en tijdschriftartikelen; te woord staan van bezoe kers; verzenden van informatiemateriaal aan scho lieren. Vereist: diploma MAVO 4 of een hiermee vergelijk bare opleiding; diploma typen en type-ervaring; goede kennis van de Nederlandse taal en enige ken nis van de Franse. Duitse en Engelse taal; goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Ervaring op het gebied van tekstverwerking strekt tot aanbeve ling. Leeftijd: tot ca. 35 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage Sollicitaties inzenden v Bovengenoemd salaris is in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en is exclusief 7'/,% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 1-0732/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie toegezonden. Bij de Civiele Dienst van het Diaconessenhuis te Leiden is in de restaurette de functie vacant van De restaurette verzorgt, via een zelfservice-systeem. de distributie van de maaltijden voor personeel en patiëntenbezoek en heeft daarnaast tot taak het verzorgen van interne vergaderingen en bijeenkomsten. Voor deze functie zoeken wij een kandidaat tussen de 20-30 jaar, die bereid is om gewoon mee te werken in het team van assistentes en bij afwezigheid van het hoofd restaurette, waar te nemen. Kandidaten met belangstelling voor en ervaring in het horecagebeuren, genieten de voorkeur. De werktijden zijn in wisselende diensten en om de week een weekenddienst. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van de restaurette, mevrouw E.A. van Oosten-v.d. Steen, telefoon: 071-155960, toestel 270. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, onder vermelding van vacaturenummer 39-3, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. Bij de Leidse Woningstichting kan worden geplaatst een voor de directeur. De Leidse Woningstichting heeft momenteel ongeveer 5.000 wo ningen in beheer. De stichting kent de afdelingen onderhoud, financiën, sociaal beheer en bewonersparticipatie. De directeur is verantwoordelijk voor de algehele leiding van het werkapparaat en hij is belast met de voorbereiding en de uitvoering van het beleid, dat gericht is op een optimale dienstverlening aan de bewoners. Momenteel is de plaats vrij van secretaresse voor de directeur Haar belangrijkste taken zijn: correspondentie en typewerk; bijhouden van archivering en documentatie; bijhouden van de agenda en het regelen van afspraken; verzorgen van de vergaderstukken en de verslagen; --- verstrekken van informatie en het ontvangen van bezoekers. Voor deze functie zoeken wij iemand met een vooropleiding op havo-niveau, een secretaresse-opleiding en enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring; het kan maximaal f 2.530, bruto per maand bedragen. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Schriftelijke sollicitaties met zo volledig mogelijke inlichtingen over opleiding, ervaring en interessen binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de directeur van de Leidse Woningstichting, Turkooislaan 2 te Leiden, die eventueel ook bereid is om informatie te verstrekken. Het telefoonnummer is 071-769301. technisch bureau Zoekt U ook de zekerheid die een financieel gezond en groeiend bedrijf kan bieden? Mogelijk is deze te vinden In een functie binnen ons bedrijf. Wij behoren met ca. 50 medewerkers tot de middelgrote installatiebedrijven in Nederland op het gebied van centrale verwarming en luchtbehandeling. Ons werkterrein ligt zowel In de woning- als in de utiliteits bouw. Voor onze ontwerpafdeling zoeken wij een all-round met ruime ervaring en in staat geheel zelfstandig c.v. - en luchtbehandelings-installaties te ontwerpen en deze in offertevorm uit te werken. De functie houdt tevens in het onderhouden van contacten met opdrachtgevers en de afdeling technische uitvoering. Voor deze afwisselende en verantwoordelijke functie gaan onze gedachten uit naar een technicus op H.T.S.-niveau en in bezit van A.C.I.-diploma: Verwarming en Luchtbehandeling. Als U meent over de gevraagde capaciteiten te beschikken zullen wij graag kennis met U maken. Behalve een goede werksfeer in een modern pand en toekomstmogelijkheden kunnen wij de man met de juiste kwaliteiten een aantrekkelijke salariëring aanbieden. Voor nadere informatie gelieve U te bellen 023-319454 en te vragen naar de heer W. v. Alphen. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan: Mampaey Haarlem b.v. - Postbus 510 - 2003 RM Haarlem.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 22