Verpleegkundigen Heelkunde pens* ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Academisch ziekenhuis leiden Keuzenkamp co VERTEGENWOORDIGER a. Financieel medewerker m/v b. Medewerker m/v Hoogheemraadschap van Rijnland S REPG0 'üed RIOLERINGSMONTEUR DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: pensoneehjgs& PERSONEELreRSOfca personeel *Rsa«a P^^^'PBSONEa personeel Op de volgende afdelingen kunnen ver pleegkundigen worden geplaatst, die in het bezit zijn van het diploma A-ver pleegkundige. H.B O.-V of M.B.O.-V (met praktijkervaring). Heelkunde B vac.nr. 214.L.53.12.LD De afdeling, onderverdeeld in twee units van 18 bedden, heeft de zorg voor zowel vaalchirurgische als oncologische pa tiënten. De twee units werken geheel zelfstandig, met eigen teams. Polikliniek Urologie vac.nr. 231.L.53.12.LD De werkzaamheden omvatten o.a. de assistentie van medische ingrepen, welke deels onder narcose plaatsvinden. Werktijden: 40-urige werkweek van 8.00-1700 uur Thorax Chirurgie Verpleegafdeling vac.nr. 223.L.53.12.LD Na een aanvankelijk post-operatief ver blijf op de Intensive Care afdeling, vindt de verdere bewaking/verzorging van maximaal 28 patiënten op deze nieuwe afdeling plaats Het bezit van de coronary care aan tekening strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f2698 bruto per maand. Informatie: wordt gaarne verstrekt door mevr A.Mol-v.d.Luyt. coördinerend hoofdverpleegkundige (071 -14 72 22. toestel 2337) of door de heer J. C v. Riel. personeelsconsulent (toestel 2720). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan hethoofdvandedienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. In het St Elisabeth Ziekenhuis te Lei- derdorp is plaatsingsmogelijkheid voor VERPLEEGKUNDIGEN op diverse afdelingen. M/V Wij vragen: - dipl. ziekenverpleging A. - bereidheid alle diensten te werken. Wij bieden: - Een salaris, afhankelijk van ervaring van max. f 2.792,64 bruto per maand: - arbeidsvoorwaarden conform de CAO ziekenhuiswezen Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkun dige dienst, tel.: 071-899250. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan het hoofd van de afdeling Per soneelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. Registeraccountants Ter versterking van onze controleteams te 's-GRAVENHAGE en ROTTERDAM zoeken wij ASSISTENTEN ACCOUNTANT met ervaring. Wij bieden gevarieerde werkzaamheden bij grote, middelgrote en kleinere relaties, waardoor ruime mogelijkheden tot verdere ontplooiing aanwezig zijn. Naast een aantrekkelijke salarisregeling, vergoeden wij deopleidingskosten. Belangstelling? Bel.: (070)51 47 11 (010) 12 86 41 voor inlichtingen of een afspraak. KEUZENKAMP CO. Eisenhowerlaan 152, 2517 KP 's-Gravenhage Weena 746, 3014 DA Rotterdam. Hansaplast Leukoplast Leukosilk Beiersdorf N.V., de Nederlandse vestiging van een mondiaal opererend concern, pro duceert en distribueert in Nederland een groot aantal zeer bekende merkartikelen op het gebied van Cosmetica, wondverzorging en zelfklevende tapes. Wij zoeken voor onze afdeling Beiersdorf Medical Program, die de verkoop van onze wondverzorgingsprodukten behandelt, een Taak: Verkoop van onze wereldbekende produkten aan apotheken en drogisten in de provincies Noord- en Zuid- Holland. excl. Rotterdam. Wij bieden: Een interessante baan met uitstekende arbeidsvoorwaarden, w.o. 13e maand, opname in het pensioenfonds, gunstige regeling privé-gebruik auto, enz. Wij zoeken: Een representatieve man tot 35 jaar. met een opleiding op minimaal M.A.V.O.- niveau. Enige jaren verkoopervaring van merk artikelen aan de detailhandel is gewenst. De kandidaat dient bij voorkeur centraal in het rayon woonachtig te zijn. Indien u belangstelling heeft, schrijft u dan een informatieve brief met vermelding van leeftijd, opleiding en praktische ervaring, aan Beiersdorf N.V., Bolderweg 2, 1332 AT Almere, t a v. de heer J.J. Dekker. hoofd afdeling Personeelszaken. Voor meer informatie kunt u hem ook bellen: telefoon 03240 20360, toestel 210. Beiersdorf N.V. De Stichting Gemiva te Gouda houdt zich bezig met intra-, semi- en extra murale zorg voor geeste lijk gehandicapten in Zuid Hol land Zij beheert daartoe dagver blijven, gezinsvervangende tehui zen, internaten, een kort verblijf tehuis alsmede een project geleide kamerbewoning. Voorgeest is een internaat voor geestelijk gehandicapten, gele gen in Oegstgeest. Binnen de twee paviljoens, Meisjes Voor geest en de Honingraat, wordt gewerkt in woongroepen. Voor de Papegaai, een groep van 9 mannen en vrouwen die overdag geactiveerd worden met spel, beweging en muziek, zoeken wij een ENTHOUSIASTE ACTIVITEITEN BEGELEID(ST)ER M/V Opleidingseisen: diploma Z, M.B.O.-I.W., M.B.O.- A.T 7A.B. of bezigheidsthe rapie, Pedagogische Academie. Ervaring met zwakzinnigen van lager niveau en enige muzikale ervaring is gewenst. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot Yolanda Fransen, Lea Korenhof, Therapiegebouw de Harlekijn, 071 179911 toestel 136. B.g.g. Irene Kegel, toestel 346. Sollicitatie te richten aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken van Endegeest, Endegeesterstraatweg 5 te Oegstgeest, vóór 6 april a.s. Voor salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden is de C A O. zie kenhuiswezen van toepassing Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling per soneelszaken van het Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest. Stichting Gemiva, van Limburg Stirumstraat 10, 2805 BD Gouda, tel. 01820-16433. Voorgeest, Endegeesterstraatweg 5, 2342 AJ Oegstgeest. tel. 071 - 179911. In een in de provincies Noord- en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha. met ruim een miljoen inwoners, heeft het te Leiden gevestigde hoogheemraadschap van Rijnland taken op het terrein van onder meer waterkering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheemraadschap bestaat uit rond 450 medewerkers, waarvan ongeveer de helft werk zaam op de kantoren te Leiden en'de overigen op de gemalen, zuiveringsinstallaties e.d., verspreid over het gehele gebied. Op het bureau Financiën van de afdeling Finènciële en Personele Zaken kunnen worden geplaatst een: (vac. nr. 81-FM-1) De taak bestaat uit het in teamverband verrichten van onder staande werkzaamheden: a. het uitbrengen van financiële advie?en. b. het samenstellen van de begroting. c. het beoordelen en verzorgen van subsidie-aanvragen en financièle uitkeringen ta.v. diverse overheidsinstanties. d. financiële kontrolewerkzaamheden. Vereist: Middelbare schoolopleiding en diploma M.B.A. Studerenden voor het Staatspraktijkdiploma 1 of 2 genieten de voorkeur. Een goede schriftelijke ujtdrukkingsvaardigheid is noodzakelijk. Salaris: Afhankelijk van ervaring oplopend tot maximaal f 3.512,- per maand. Een verdere uitloop is bij gunstige studie-resultaten te zijner tijd mogèlijk. (vac. nr. 81-FM-2) Voor in hoofdzaak assistentie bij het behandelen van de verzekeringsaangelegenheden, alsmede type-werkzaam heden en postverzorging. Vereist: Diploma MAVO/HAVO. Kennis op het gebied van schadeverzekering strekt tot aanbeveling. Salaris: Afhankeli|k van ervaring van 11.700,- oplopend tot maximaal f 2.394 - per maand. De bi) de overheid gebruikeli|ke secundaire arbeidsvoor waarden zijn van toepassing. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de secretaris-rentmeester van Riinland en in te zenden aan het hootd Financiële en Personele Zaken van Rijnland, Breestraat 59,2311CJ te Leiden, onder vemelding van het vacature-nummer. HBO-analist(e) medisch - chemisch met hematologische ervaring. Betrokkene is verantwoordelijk voor hematologische be palingen en voor de voorbereiding van transfusies t.b.v. preklinische beenmergtransplantatie en leukemie-on- derzoek. Tevens is hij/zij belast met periodiek hematolo- gisch onderzoek van medewerkers onder supervisie van een arts. Daarnaast is er ruimte voor een kleine onderzoekstaak. Mocht U intersse hebben in deze functie, dan kunt U Uw sollicitatie schriftelijk richten aan de afd. Personeelsza ken REPGO-TNO, Lange Kleiweg 151, 2288 GJ RIJS WIJK, onder vermelding van de letters A/vO/4 op brief en enveloppe. Barthen BV, rioleringswerken vraagt een wegens uitbreiding van onze werkzaamheden in Zuid-Holland zoeken wij met spoed iemand die: ervaring heeft op het gebied van riool vernieuwin gen en ontstoppingen. - In het bezit is van rijbewijs B-E - zelfstandig kan werken. Sollicitanten kunnen schriftelijk of telefonisch kon- takt met ons opnemen. BARTHEN BV, Admiraal Banckertweg 22, 2315 SR Lèiden. tel. 071-141665, Dhr. Krouwel. Rijksmuseum van Geologie en Mineralogie suppoosten (m/v) (0,5 dagtaak) vacaturenummer 1-04211158 Taak: Suppoosten voor het toezichthouden in de tentoonstellingszalen van het museum, gedurende 20 uur per week. Openingstijden: maandag tot en met vrijdag 10-17 uur; zondags 14-17 uur. Salaris: Maximaal 1.009,50 bruto per maand; voor diensten op zondagen wordt er een onregel matigheidstoeslag toegekend. Inlichtingen worden verstrekt door P. P. Takken, tel. 124741, tst. 39. Vakgroep Notariële vakken van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid secretaresse (m/v) (0,5 dagtaak) vacaturenummer 1-048! 1158 Taak: verrichten van alle voorkomende secretariële werkzaamheden, w.o. het verzorgen van de studentenadministratie; beantwoorden van de telefoon; verstrekken van inlichtingen aan bezoekers en het behandelen van de correspondentie; typen van studiemateriaal, rapporten, brieven verslagen, wetenschappelijke artikelen. Vereist: tenminste HAVO; een secretaresse (of gelijkwaardige) opleiding met enige jaren ervaring in een soortgelijke funotie strekken tot aanbeveling. Salaris: Maximaal 2.220,— bruto per maand (bij volledige dagtaak). Aanstelling voorl. tot 1 september 1981. Informatiebij Mr. J. D. A. den Tonkelaar, tel. 149641, tst. 432/426. Sociologisch Instituut van de Faculteit der Sociale Wetenschappen typist (m/v) (0,5 weektaak, ochtenduren) vacaturenummer 1-05011158 Taak: het typen van alle voorkomende teksten in zowel de nederlandse als de engelse taal. Vereist: MULO/MAVO-opleiding, typediploma en ervaring: vaardigheid in het uitwerken van engelse teksten strekt tot aanbeveling. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste tot 1 januari 1982, zonder vooruit zicht op een vast dienstverband. Salaris: Maximaal 2.220,- bruto per maand (bij een volledige dagtaak). Inlichtingen worden verstrekt door de administra teur. P. Kleyn, telefoon 071-148333, toestel 3166. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep Ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Lelden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 20