J 3T 0 LEIDSE WONING STICHTING woning - maatschappelijk werker/ster administratief medewerk(st)er zaalhoofd (vi) ORGANISATIEMEDEWERKER psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" een docent krea- tieve expressie muziek (M/V) een leider/leidster BOUWKUNDIGE secretaresse m/v (full-time) ervaren ziekenverzorgende als praktijk- begeleid(st)er boechaauc Haarlem suUioold Bij de Leidse Woningstichting kan worden geplaatst een De Leidse Woningstichting heeft momenteel ongeveer 5.000 wo ningen in beheer. De stichting kent de afdelingen onderhoud, financiën, sociaal behèer en bewonersparticipatie. De aan te stellen woning-maatschappelijk werklstler zal worden gelast met o.a - het verhuren van het woningbezit; het onderhouden van contacten met huurders. Voor iemand die bereid is om in teamverband te werken en belang stelling heeft voor de volkshuisvesting, wordt een interessante en afwisselende werkkring geboden, met veelvuldige contacten. De aard van deze contacten is van korte duur. De toekomstige medewerklstler dient in het bezit te zijn van het diploma H.B.O.-maatschappelijk werk, en niet jonger te zijn dan 30 jaar. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f3.584, - bruto per maand. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Schriftelijke sollicitaties met zo volledig mogelijke inlichtingen over opleiding, ervaring en interessen binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de directeur van de Leidse Woningstichting, Turkooislaan 2 te Leiden, die eventueel ook bereid is om informatie te verstrekken. Het telefoonnummer is 071 -769301 "SANCTA MARIA" Psychiatrisch Ziekenhuis te Noordwijk, zoekt voor de dienst aktiviteiten, afd. Arbeidstherapie een Taak Het, samen met 3 therapie-assistenten begeleiden van 4 arbeidstherapiegroepen van 12 dames elk. bij akiiviteiten die een arbeidsmatig karakter hebben, alsmede eenvoudige vormen van kunstnijverheid. Eisen Wij denken aan vrouwelijke kandidaten van minstens 25 jaar. die in het bezit zijn van het diploma M.B.O.-A.T. öf Bezigheids therapie. óf eventueel MB O.-I.W Ervaring in psychiatrie en/of zwakzinnigenzorg is vereist, alsmede de bereidheid tot samenwerking in teamverband en het meedenken over de beleidsvorming op de diverse therapie-afdelingen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer C. Jansen, Hoofd Afdeling Arbeidstherapie (toestel 417), met wie u ook een afspraak kunt maken. Alleen 's morgens te bereiken. Salariëring, etc. Salaris en andere arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. Sollicitaties met volledige inlichtingen kunt u richten aan het Hoofd Personeelsdienst psychiatrisch ziekenhui sancta maria 2204 BLAn^oofdw|ka(ZnH) Tel 02523-8244 SD STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND A ONDERWIJS EF~ IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden. vraagt voor spoedige indiensttreding een in een tijdelijke betrekking (full-time of part-time) tot en met 31 december 1981. - Leeftijd tot 30 jaar. - Diploma MEAO/LEAO (Adm. richting) of HAVO/MAVO. - Snel en correct kunnen typen. - Salarisgrenzen f 1.192,- tot f 2.081,— met een diensttijduit loop tot f 2.220, - Ibij een volledige betrekking). Aanstelling boven het minimum is afhankelijk van leeftijd en er varing. - Bij opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds wordt de premie A.O.W./A.W.W. niet op het salaris ingehouden. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij de administrateur, de heer C.L. Leijnse, tijdens de schooluren bereikbaar onder telefoonnummer 071-769242. Uw sollicitatie richt u schriftelijk aan de directeur van de streek school voor B B.O. in de regio Leiden, de heer W. de Rooij, Post bus 9030, 2300 PA LEIDEN. Paviljoen Beukenhorst maakt deel uit van de verblijfssektor (Intramurale-Resocialisatie-Blok) en bestaat uit 3 units. Unit 1 biedt een open woonplek aan 12 mannen en vrouwen die samen een leefgroep vormen. Unit D biedt plaats aan 14 lang durig opgenomen vrouwen. De begeleiding richt zich met name op de A.D.L. Unit m is een gesloten afdeling die gestruktureerde behandeling biedt aan 8 vrouwen. Wij zoeken voor deze drie units groeps- egeleiders (m/v) die zowel groepsmatig als indivi dueel de bewoners kunnen bege leiden bij het kreëren van een zo gunstig mogelijk leefklimaat maar ook bij voorkomende psychische problemen. Per unit werkt een eigen team. Vereisten: voltooide B-opleiding, HBO-V, HBO-IW. Voor kandida ten die nog studerend zijn voor een van deze opleidingen bestaan studiefaciliteiten. Inlichtingen worden gaarne ver strekt door Ton Kooy, pauiljoens- koördinalor, tel. 02502-2321. Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de afdeling personeels zaken. Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Bij de afdeling Opleiding van genoemd gemeente ziekenhuis, gelegen in Oegstgeest, kan worden ge plaatst: Muziek vormt een onderdeel van het totaalpakket van expressievakken in de opleiding van B- verpleegkundigen. Andere onderdelen van de ex pressievakken zijn m.n. beeldende expressie, ex pressieve vaardigheid en beweging. Taken: de leerling-verpleegkundigen mogelijkheden aanbieden om zichzelf en hun eigen expressie mogelijkheden te ontdekken, te ontwikkelen en te hanteren; de leerling-verpleegkundigen duidelijk te maken welke de therapeutische mogelijkheden zijn van muziek; meewerken aan de integratie van de expressie vakken. Eisen: akademie voor expressie of kreatieve therapie muziek; werkzaam zijn of ervaring hebben in de psychia trie als therapeut muziek (muziektherapeutl; bij voorkeur ervaring in lesgeven. Het aantal lesuren 50 minuten) bedraagt onge veer 90 per jaar en strekt zich uit over 2 groepen 1e jaars leerlingen en 2 groepen 2e jaars leerlingen Salariëring: Overeenkomstig de normen van de N.Z.R. Informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kan men zich wenden tot het hoofd van de afdeling Opleiding, de heer A.G. Vanderbussche. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, P.F. Groenen dijk. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* GYMN. VER. "SPARTA" - LEIDERDORP zoekt, wegens op doktersadvies vertrekkende leidster, i de gymnastiekbonden is een ver- Inllchtlngen: H. v. Drlel Hubrechtstraat 1 2351 SC Leiderdorp, tel.: 071- 895445. Architecten buro Ir. Boudewijn Veldman I vraagt voor spoedige indiensttreding een Opleiding HTS-nivo. Ontwerpervaring is ver- eist. Ervaring met het maken van bestekken en begrotingen strekt tot aanbeveling. 5 I Wij zijn een jong buro met vele gevarieerde Jg I opdrachten vooral op het gebied van stads- I vernieuwing en restauratie. g Iemand die niet rookt maar wel fietst geniet de voorkeur. Sollicitaties te richten aan het buro. Arctillecienburo Ir. Boudewlln Veldman Ten behoeve van de medische administratie vragen wij een het verslaan van diverse besprekingen het typen van korrespondentieen rapportage. Wij denken aan een kandidaat die in staat is zelfstandig te werken, in het bezit is van een middelbaar schooldiploma, type- en stenodiploma. Recente administratieve ervaring is tevens belangrijk. Salarisgrenzen: f 1843.47 - f2566.75 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 81.54.33. stichting centrum st.bavo noordwijkerhout Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Ons verpleeghuis biedt plaats aan 300 bewoners, verdeeld over 10 afdelingen. De opleiding telt 100 leerling-ziekenverzorgenden. De begeleiding vindt o.a. plaats door 5 praktijk-, begeleid(st)ers In dit team met geregelde diensten is een vacature ontstaan. Wij vragen hiervoor een die in het bezit is van het diploma Zieken verzorgende. alsmede het diploma Voortgezette Opleiding en/of cursus Praktijkbegeleiding. Het maximum te bereiken salaris bedraagt f 2792,64 bruto per maand. De theoretische opleiding varrde leerling-zieken verzorgenden wordt samen met de andere verpleegtehuizen in de regio gegeven bij de Stichting Haarlemse Opleiding tot Zieken verzorgenden in de "Buitenrustschool" te Haarlem. Nadere informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door het Hoofd Opleiding, Mevr. C.H. Kruimer-Koolhaas. telefoon 023-339155. toestel 256. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de dienst Personeelszaken. Louis Pasteurstraat 9. 2035 RJ Haarlem. VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM verpleeghuis prinsenhof leidschendam Aan de Gravin Juliana van Stolberglaan te Leidschendam is gevestigd een zeer modern geoutilleerd verpleeghuis, waar 260 patiënten worden verpleegd en behandeld Voor een afdeling met psychogeriatrische patiënten, zoeken wij kontakt met een Wij denken aan een verpleegkundige in het bezit van het diploma I of een ziekenverzorgende met kaderopleiding. Het afdelingshoofd Zr. M. de Vries - de Koning, is voor het verstrekken van telefonische inlichtingen bereikbaar onder nummer 070 - 209.201. Schriftelijke sollicitaties aan de afdeling Personeelszaken van Verpleeghuis Prinsenhof, Gravin Juliana van Stolberglaan 1 2263 AA Leidschendam.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 18