in de lanscroon! 575 3?5 15*5 15?5 Ervaren Part-time Verkoopster Kreymborg AFDELINGSHOOFD 149S Damesmode Win een racefiets! Welkom van 20 t/m 28 maart a.s. BEKENDMAKING Bestemmingsplan voor een gedeelte van Rijnsoever Met ingang van maandag 23 maart 1981 ligt gedurende 1 maand ter gemeentesecretarie (kamer 109) voor een ieder ter inzage het besluit van de gemeenteraad van 26 februari 1981, inhoudende de vaststelling van de her ziening van een gedeelte van het bestemmings plan Rijnsoevei, vastgesteld bij raadsbesluit van 1 november 1973 en gedeeltelijk goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bij besluit van 18 december 1974, g.s. nr. 722/1, voor zover het betreft de gronden, globaal omsloten door de Biltlaan, de centrale groen- zone en de grens met de gemeente Noordwijk. Omdat bij de vaststelling van dit plan in het ontwerp geen wijzigingen zijn aangebracht kunnen alleen zij die zich tijdig met bezwaren tegen het ontwerp-plan tot de gemeenteraad hebben gewend, gedurende de termijn van de terinzageligging tegen het nu vastgestelde bestemmingsplan bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bezwaren indienen. Katwijk, 19 maart 1981. De burgemeester van Katwijk, C.A. Bos. Gemeente Katwijk "SOLE MIO", Noordwijk Voor onze reuma-kliniek vragen wij een verpleegkundi ge (min. A dipl.) als voor een afdeling van ±15 bedden. De taak zal o.a. bestaan uit: - Organisatie en leiding van de afdeling - Zorg voor een optimale kwalitiet van de verpleging en begeleiding van de patiënten - Mede bepalen van wer- en leefklimaat in het huis. Verder kunnen wij nog enkele ZIEKENVERZORGENDEN plaatsen. Voor beide functies geldt een full-time dienstverband. Huisvesting: Bij het zoeken naar woonruimte wordt, voor zover dit mogelijk is, bemiddeling verleend. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door Zr. A. Janssen, adj. -direktrice, tel. 01719-11200. Schriftelijke sollicitaties eveneens te richten aan Zr. A. Janssen. Stichting Reuma Kliniek "Sole Mio", Rembrandtweg 9 2202 AS Noordwijk. 1979 Bechthelmer Pilgerpfad Kablnett Zwierige, milde witte wijn uit Rheinhessen. &50 1979 Gaillac Stevige rode wijn met een prettige nasmaak. Bobadilla sherry. Black Label Medium dry of fino dry. Jr2S Medium S SHERRV y Bols jonge jenever 1/1 liter Sonnema Beerenburg 1/1 liter Jagermeister 0.7 liter TërTS erenburg Geldig t/m 1 april 1981 Telefonisch bestellen Bestellingen van 50.- t en méér kunt u op s' geven bij de dichtst- $<§'§>y bijzijnde vestiging: Letden071 -141241 Alkmaar 072-118822 Haarlem/Schalkwijk 023-3391 28 Vragen naar afdeling slijterij Gratis thuisbezorgd In overleg met u wordt het bestelde gratis thuisbezorgd VROOM® DREESSVIANN Wij vragen op korte termijn een (20-30 jaar) werktijden in overleg, in ieder geval de koopavond en de zaterdag goed salaris Gaarne sollicitaties bij de bedrijfsleider Kreymborg, Haarlemmerstraat 142, 2312 DH Leiden. Tel.: 071-125323 Of loop even langs! Welkom in de lente bij Renault In de eerste lenteweek staan onze deuren wagenwijd voor u open. U kijkt maar vrij rond. In onze Renault boutique, ons magazijn, de werkplaats met diagnosestation. Maar natuurlijk vooral in onze showroom vol lentebijen, lentebloemen en glanzende Renaults. Ze staan startklaar voor een proefrit. De allerzuinigste auto van Nederland inkluis: de Renault 5 TL* Overtuig u ervan tijdens de Renault lenteweek. Rijden uw kinderen deze lente op een heuse Renault Gitane racefiets? Wie weet. Ze hebhen alle kans als ze op zater dag 28 maart om 3 uur 's middags een halion komen oplaten. En voor of op 2 apnl een zeil gemaakte tekening van de Renault 4 in leveren. De tien beste tekenaartjes in Nederland krijgen zo'n racefiets. Kortom, op naar onze showroom voor een ballon en kans op een heuse racefiets. Bron: Brandstof vcrbruikcijfers van personenauto's Uitgave van Min. Ekonomische Zaken en van Verket en Waterstaat. Sven en RAI.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 29