Bij óns is de opleiding tot A-verpleegkundige niet zomaar iets! Rabobank Q Heineken: verpleegkundig docent(e) DIACONESSENHUIS LEIDEN noort-elektrotechniek BV ELEKTRO MONTEURS ELEKTRO HULPMONTEURS Interessante,administratieve functies voor PD'ers,MBA'ers of MEAO'ers (m/v). ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN o.k.-verpleegkundige en o.k.-assistent m/v leerkracht m/v eerste medewerker chef de buro m/v 25 30 Binnen ons opleidlngeteam ls plaatsingsmogelijkheid voor een voor 4 dagen per week. Het opleidingsteam bestaat uit: een hoofd opleidingen 2 theoriedocentes en 6 praktijk begeleidsters en heeft ca 120 leerlingen in opleiding tot A-verpleegkundige. In de loop van 1981 wordt een nieuwe opleidingsvleugel aan het ziekenhuis in gebruik genomen. Het Diaconessenhuis ligt op 10 minuten lopen van het centraal station terwijl Leiden zelf eveneens bijzonder gunstig gelegen ls. verpleegkundig docent(e) Deze functie omvat naast het lesgeven o.a. het begeleiden van 3 a 4 groepen als groepsdocentfe) In de eerste plaats denken wij voor deze functie aan een A-verpleeg- kundige met docentenopleiding en bij voorkeur met ervaring. Kandidaten die ±2 Jaar praktijkervaring, alsmede belangstelling hebben om de opleiding tot theorie-docente te volgen, kunnen ook solliciteren Van de nieuwe collega wordt verwacht dat zij meewerkt aan de integratie theorie/praktijk en meedenkt in de ontwikkeling en organisatie van de opleiding De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O Ziekenhuiswezen. Het hoofd van de opleidingen, mevrouw H.C. Jongsma, verstrekt graag alle gewenste inlichtingen (bel gerust 071-155960, tst. 285) Sollicitaties kunnen schriftelijk worden gericht aan de afdeling personeelszaken, Houtlaan 55,2334 CK Leiden Het Diaconessenhuis Leiden, met 333 bedden en ruim 550 medewerkers is een algemeen ziekenhuis met een regionale functie. Vrijwel alle specialismen zijn aanwezig. VRAAGT WIJ BIEDEN U EEN INTERESSANTE WERKKRING MET GOEDE BELONING. EEN AUTO, OOK'VOOR PRIVÉGEBRUIK. Sollicitaties: Parklaan 93 Sassenheim Tel.: 02522-12515 Nederlands grootste bierproducent. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern en groeiend concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. De administratie van onze vestiging te Zoeterwoude wordt gevoerd door een aantal groepen, die binnen de totale afdeling elk hun eigen taak hebben. Bijvoorbeeld: De Verslaggroep, belast met de verslaggeving in de ruimste zin van het woord, zoals o.a. de periodieke samenstelling van de commerciële en fiscale balans. De Crediteurenadministratie,waar controle en codering plaatsvindt van een grote verscheidenheid aan facturen. De Biervoorraadadministratie, waar de bierstroom geregistreerd wordt. Binnen de administratie is een aantal vacatures ontstaan die elk weer een gevarieerd taken pakket inhouden. Voor de vervulling van deze functies zoeken wij kandidaten in de leeftijd van 20-35 jaar die in het bezit zijn van, of studerend zijn voor een van de bovengenoemde opleidingen. Ervaring strekt tot aanbeveling maar is niet noodzakelijk. Naast een goed salaris biedt Heineken een aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket, zoals een studiekostenregeling, winstuitkering en premicspaarregeling. Procedure: Als u meer wilt weten over deze functies, nodigen wij u uit contact op te nemen met de heer R.H. Mak, afdeling Personeelszaken Kantoor, Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1,2382 PH Zoeterwoude, telefoon 071-814215, of met de heer J. van Elderen, chef Plaatselijke Administratie, telefoon 071-814333. Overigens kunt u voor nadere informatie ook meteen bij ons langs komen op dinsdagavond 17 maart, van 17.30 tot 19.30 uur. Operatiekamer K.N.O. Op deze operatiekamer komt binnen kort de functie vrij van vac.nr. 582.L.81 11 LD Verlangd: diploma ziekenverpleging A en opleiding O.K -verpleegkundige vol gens N.Z.R. normen of gelijkwaardig, resp. diploma O.K.-assistent(e) N.Z.R. Salaris: afhankelijk van ervaring tot max. f 2832 bruto per maand (niveau 1e ver pleegkundige). Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door mw. Th.M.M. Berlemon-de Best, coördinerend hoofdverpleegkun dige. (071 -14 72 22. tst. 4318) of de heer J.C. van Riel. personeelsconsulent (tst. 6743). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd vandedienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. Academisch ziekenhuis leiden HELPENDE HANDEN GEVRAAGD om zo nu en dan in het weekend in te vallen in ziekenhuizen of instellingen. Enige ervaring in de verpleegkundige of verzorgende sector is noodzakelijk. Informeer bij: 0 uitzendbureau content het bureau waar mensen werken die van mensen houden. leiden breestraat 69 071-125745 Lagere Agrarische School Lange Voort 70 2341 KD Oegstgeest Gevraagd zo spoedig mogelijk (1 april 1981) handelskennis l.o. 10 uur wiskunde l.o. 10 uur De mogelijkheid tot een volledig rooster per 1 augustus is aanwezig., Sollicitaties te richten aan bovenstaand adres. Registeraccountants Alkmaar Arnhem Ede Hoogevecn Purmerend Amstelveen Beverwijk 's-Gravenhage Hoorn Zaandam Amsterdam Doetinchem Haarlem Leiden Zutphen In onze vestiging te Leiden bestaat de behoefte aan versterking van onze staf met CONTROLELEIDERS Voor deze funktie komen in aanmerking studerenden NIVRA, gevorderd tot en met algemeen gedeelte afgestudeerden SPD-II afgestudeerden HEAO BE. Ervaring bij een accountantskantoor is gewenst. Dit is een boeiende funktie. U krijgt zeer zelfstandig werk bij een gevarieerde kliën- tenkring, waarin U Uw kennis én inzicht ver der practisch kunt ontwikkeien; interne kursussen dragen daar ook toe bij. Verdere studie wordt gefacilieerd. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan het secretariaat van de maatschap, afd. Personeels zaken, Nieuwe Steen 8, 1625 HV Hoorn, tel. 02290-36264 of aan onze vestiging Zeemanlaan 22A,. 2313 SZ Leiden, tel. 071-146746. Walgemoed Co. be hoort tot de middel grote kantoren, met totaal bijna 300 per sonen waarvan ca. 30 accountants. leder kantoor is van overzichtelijke grootte waar men elkaar nog goed kent. Rabobank Oudewetering De Rabobank Oudewetering gelegen aan het Braassemmermeer in het plassengebied van Zuid-Holland vraagt voor spoedige indiensttreding (m/v) De eerste medewerk(st)er op onze bank heeft tot taak leiding te geven aan de dagelijkse gang van zaken op het kantoor. Dit betekent dat hij/zij zorg draagt voor de verdeling van de werkzaamheden en het onder steunen van de medewerkers op het gebied van financieringen, assurantiën en administratie. Tevens zal de eerste medewerk(st)er zijn aandacht richten'op het commerciële gebeuren en hieraan verder gestalte geven. Hij of zij dient in staat te zijn de directeur te vervangen. Voor deze gevarieerde en verantwoordelijke functie wordt verwacht een opleiding op middelbaar niveau, studerend voor of in bezit zijn van SPD-I aangevuld met vaktechnische studies, b.v. NI BE. Hij/zij dient over goede commerciële en leiding gevende eigenschappen te beschikken, tem/ijl ervaring in het bankbedrijf noodzakelijk is. Leeftijd: minimaal 25 jaar. De Rabobank biedt, naast een goed salaris, prima bijkomende arbeidsvoorwaarden zoals studiefaciliteiten en een premie spaarregeling. -Schriftelijke.sollicitaties worden gaarne ontvangen door de directeur van de Rabobank Veerstraat 39, 2377 AP Oude Wetering. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal In ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad jaar Vola is één der toonaangevende financieringsmaatschappijen in Nederland, waarvan de grondslag reeds is gelegd in 1899 Haar Hoofdkantoor is gevestigd in Amsterdam, postkode 1015 BE. Herengracht 105-107 Door het hele land verspreid heeft zij momenteel 18 bijkantoren. Via assurantie- en financierings tussenpersonen biedt Vola haar uitgebreide financieringspakket (produktief krediet, persoonlijke leningen, krediet-hypotheken, leasingovereenkomsten, door lopend krediet) en spaarcertifi- katen aan de konsument aan. Ter versterking van het team op ons kantoor te Leiden zoeken wij een Hij/zij ressorteert rechtstreeks onder de rayondirekteur en is belast met het "daily managementvan het kantoor. Naast leidinggevende kwaliteiten zijn de vereisten voor deze funktie: - opleiding op HAVO/VWO-nivo (bij voorkeur B-pakket) - kommerciële instelling - goede mondelingë- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - organisatorisch inzicht - cijfermatig inzicht. De belangrijkste onderdelen van de toekomstige taak zijn: - dagelijkse leiding van het rayonkantoor (5-8 medewerkers) - het onderhouden van kontakten met tussenpersonen en kliënten - aanvraagbehandeling en krediëtakseptatie - portefeuillebeheer - ondersteuning van de buitendienst van het rayonkantoor. Als u ervaring in het financieringsvak heeft, is dat een pluspunt. Het is geen vereiste. De opleiding vindt in hoofdzaak binnen ons bedrijf plaats Dit is een unieke kans voor een representatieve man/vrouw die van een afwisselende baan houdt met veel management- aspekten Het salaris en de sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn aantrekkelijk te noemen Indien u belangstelling heeft, neem dan schriftelijk kontakt op met ons hoofdkantoor en vermeld in uw brief uw opleiding en werkervaring. Voor nadere informatie omtrent de inhoud van de fuqktie kunt u ook bellen naar onze rayondirekteur de heer M van Elsacker. Pluimgras 23. 2318 TL Leiden, telefoon 071 - 141045, 's avonds privé 01189-2588. GELDLENINGEN Kantoren te: Amsterdam, Alkmaar, Apeldoorn, Breda, Eindhoven, Emmen, Enschede, Den Haag, Groningen, Haarlem. Heerlen. Den Bosch, Hilversum, Leeuwarden, Leiden, 'Nijmegen, Rotterdam en Utrecht.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 22