E^MÜÜB verkoper/ algemeen medewerker PERSONEEL b-verpleegkundige begeleiders Chef-slager worden bij AH deKoningh DIRECTIE-SECRETARESSE I soneel PERSONEEL stichting centrum stbavo noorüwijkerhout iloltkamp Vouwcaravans B.V. Iloltkamp Vouwcaravans B.V. VAN ARENTHALS EN CO CONTROLE-LEIDER stichting centrum stbavo noordwijkerhout PART-TIME MEDEWERKER vertegenwoordiger met gevoel voor techniek MARCON Energiebedrijf Rijnland OPZICHTER (M/V) Kandidaten zijn werkzaam binnen de gesloten psychiatrische opname-afdeling. Op deze afdeling zijn 29 opname-plaatsen voor zowel mannen als vrouwen, in de leeftijdskategorie tussen 18 en 65 jaar. Er zijn gedwongen (I.B.S. of R.M.) en vrijwillige opnames. De aard van de problematiek van onze kliënten is soms van medisch psychiatrische aard en merendeels van sociaal psychiatrische aard. De nieuw aan te stellen verpleegkundige komt samen met haar/zijn kollega's verpleegkundigen te werken binnen een multi-disciplinair team. Dit bestaat uit arbeids-, bewegings-, kreatief- en muziektherapeut, sociaal raadsman, leerling verpleegkundigen. 2 arts-assistenten, een psychiater en een team-koördinator Het direkte werkterrein is de afdeling waar onze kliënten het grootste deel van de dag doorbrengen en waar de alledaagse omgang door ons zeer hoog wordt aangeslagen. Wij werken er met kontinu vroege, late en nachtdiensten. Wij verwachten van onze nieuwe kollega: -bekendheid met de psychiatrie; -bereidheid zich én kliëntgericht én teamgericht in te zetten. -het vermogen om eigen ideeën over problemen, hulpverlening en werkervaring enigszins onder woorden te brengen. Salarisgrenzen: f2130.18- f2792,64 bruto per maand,exklusief bnregelmatigheids- toeslag Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout importeur van de bekende Holtkamper' vouwwagens. Holtkamper' Rapido Matic vouwcaravans en Holtkamper' Rapido Caravans zoekt voor haar nieuwe filiaal te Hazerswoude Rijndijk een waarvan wordt verwacht dat hij warme belangstelling heeft voor de kampeersport. Ook met de service- technische kant van onze produkten zal de gezochte man zich bezig moeten houden. Geboden wordt: een goed betaalde, veelzijdige funktie met uitstekende toekomst-mogelijkheden in onze dynamische organisatie. Schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Postbus 84 - 9560 AB TER APEL t.a.v. Dhr. E.B. Holtkamp REGISTERACCOUNTANTS De activiteiten van onze zeven kantoren in de Randstad ondergaan zonder uitzondering een sterke uitbreiding. Op dit moment is op ons kantoor te Leiden (Oude Singel 144) dringend behoefte aan een die goed pasl in de plezierige werksfeer, welke hef collegiaal samenwerkend team zo op prijs stelt. Het takenpakket omvat o m de (begeleiding van) de controle op administra ties en het zelfstandig opstellen van jaarrapporten. Een grote inzet, verant woordelijkheidsbesef en het leveren van hoogkwalitatief werk, zullen leiden tot een goede carrière. Zij die studeren voor het NIvRA en SPD-ers of HEAO-ers (mèt praktijkerva ring op een accountantskantoor), die bereid zijn te studeren voor het diplo ma A A., worden verzocht hun sollicitatie te zenden aan: POSTBUS 2154, 2301 CD LEIDEN /oor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de heer G.P Prein registeraccountant, telefoon 071-146644. Na 20 maart a s 071-212721. na 19.00 uur 071-766568. Bij de reorganisatie van het Centrum St. Bavo is de sektor Beschut Wonen gevormd. De bewoners ervan zijn de personen, die langer dan 2 jaar in ons Centrum verblijven. De sektor omvat 190 personeelsleden en 350 bewoners Aan 180 van hen wordt in de nabije toekomst definitieve huisvestuig geboden in de vorm van een wijkje met 36 ééngezinswoningen, waarvan de bouw inmiddels is begonnen. In deze toekomstige woonsituatie zullen de bewoners begeleid worden door de huidige medewerkers, grotendeels met een sociale opleiding De sektor Beschut Wonen verschillende afdelingen het Centrum St. Bavo te Noorawijkerhout zoekt voor (m lx) Om de bewoners zowel in de huidige als nieuwe situatie te oegeleiden, zoeken wij medewerkers die belangstelling en ervaring hebben in het omgaan met mensen die langdurig in inrichtingen of instellingen wonen. Mogelijke opleidingen: Kinderbescherming A/B, Sociale Akademie MSA of SD. B-verpleegkundige, M.B.O.-IW of H.B.O.-IW. Ook zij die binnenkort afstuderen kunnen reflekteren. Salarisgrenzen: f2130,18 - f2792,64 bruto per maand. Voor het verrichten van onregelmatige werktijden wordt een toeslag gegeven. Kandidaten dienen er rekening mee te houden dat St. Bavo niet in huisvesting i de afdeling Personeelszaken, kan Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht a met vermelding van vakaturenummer 81.51.30. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-0141 - 2211 AB Noordwijkerhout Vakdiploma slagersbedrijf op zak en woonachtig in Leiden of omgeving? Kies voor 'n baan met prima arbeidsvoorwaarden en vaste werktijden! De winkel is elke dag anders. Zo'n grote, gezellige Albert Heijn supermart met z'n vele gespeciali seerde winkeltjes, z'n moderne inrichting en z'n vriendelijke sfeerdaar is 't goed winkelen. En daar is 't ook goed werken! Het is goed w erken bij Albert Heijn, de winkel vol kwaliteitswinkeltjes Natuurlijk kunnen zowel mannen als vrouwen naar deze funktie solliciteren. Veel meer nog dan bij andere branches is werken met een kwaliteitsprodukt als vers vlees een kwestie van liefde voor het vak. Een chef-slager heeft die dan ook in ruime mate, want hij is verant woordelijk voor de dagelijkse gang van zaken. Hij kan goed met klanten omgaan en geeft vakkundig advies o.a. over bewaartijd, bereidingswijze en menusamenstelling. Daarnaast is hij een gemotiveerd teamleider, inspirerend en leidinggevend. Hij Ik?waakt voorts kwaliteit, versheid, assortiment en ziet toe op zaken als juiste koeltemperaturen en aantrekkelijke uitstalling. Kortom een zelfstandige baan, waarvoor leidinggevende ervaring een vereiste is. Leeftijd vanaf 23 jaar. Belangstelling? Voor meerdere filialen in en om Leiden zoeken wij belang stellenden voor deze funktie. Nadere informatie? Kom dan langs in onze supermart te Leiden, de Kopermolen 44, vragen naar de heer Q. Groenendijk. Schriftelijke sollicitaties aan Albert Heijn Area-kantoor, Postbus 13, 3190 AA Rotterdam- Hoogvliet, t.a.v. mevr. J.H. Remigius. Wij vragen voor zo spoedig mogelijk voor de uitgifte van een weekblad aan bezorgers op woensdag in het cen trum van Leiden een leeftijd tot 55 jaar woonachtig in Leiden werktijden van 10.00-18.00 uur. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei derdorp kan worden geplaatst een ASSISTENTE voor de keuken van een van de ver- pleegafdelingen. Taakinhoud o.a.: distributie van maaltijden en dran ken op de afdeling; doorgeven van voedingsgegevens aan de centrale keuken. Verlangd diploma:- INAS of INTAS. Eenmaal per 14 dagen dient een week end te worden gewerkt. Het salaris, afhankelijk van opleiding en leeftijd, bedraagt maximaal f 2.526,56 bruto per maand, exclusief de toeslag voor de weekenddiensten. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afd. Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220. 2350 CC Leiderdorp De Kuningh is een reeds 79 jaar bestaande onderneming met vier zelfstandig werkende afdelingen: Geodesie, Reparatie, Kodeerapparatuur en Fijntechniek Het bedrijf heeft 60 medewerkers, die in goede samenwerking een moderne marktbewerking realiseren. Onze handelsafdeling Geodesie legt zich toe op de verkoop van een uitgebreid programma landmeetkundige apparatuur, zowel optisch als elektronisch. Het programma wordt gekompleteerd met meet- gereedschappen. Voor het rayon West Nederland zoeken wij voor deze afdeling op korte termijn een Onze gedachten gaan uit naar iemand tussen 25 en 35 jaar, bij voorkeur met een MTS-achtergrond. Het is de bedoeling, dat u het kontakt gaat onder houden met bestaande en toekomstige relaties bij de overheid, bouwwereld en industrie. Van belang is, dat u naast een commerciële instelling beschikt over het vermogen om deskundig advies en instrukties te geven. U kunt uiteraard goed met mensen omgaan. Vanuit praktisch oogpunt is het een voordeel, als u in de randstad woont. Oriënteer uzelf Als uw belangstelling is gewekt voor deze zelfstandige funktie, verzoeken wij u een bondige brief met relevante gegevens te zenden naar onderstaand adres. Wilt u vooraf nadere informatie, dan kunt u bellen 085 - 62 9019 en vragen naar de heer Noest. DE KONINGH BV INSTRUMENTEN- EN APPARATENFABRIEK SIMON STEVINWEG 48 POSTBUS 347 6800 AH ARNHEM TELEFOON 085-629019 ingenieursbureau marcon Imarine consultants) bv 9. schuttersveld leiden m verband met uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij kontakt met kandidaten voor de volgende vacature: werkzaam sinds 1964 als adviseurs voor en ontwerpers van off-shore installaties ten behoeve van olie- en gaswinning; gespecialiseerd in het ontwerpen van o.a vaste plat forms. zelfheffende platforms en diepdrijvende eilanden voor boor- en productie-installaties; ruim tweehonderd projecten werden be handeld in Europa, het Midden- Oosten, Afrika en Zuid-Amerika. waarvoor is vereist: ervaring als en diploma directie-secretaresse, met steno nederlands en steno engels. tevens geldt voor deze functie dat bereidheid verondersteld wordt om in een kleine werkgemeenschap naast de primaire taak eveneens andere bij de functie passende werkzaamheden te verrichten. Schriftelijke sollicitaties vergezeld van een curriculum vitae kunnen gericht worden aan Ingenieursbureau Marcon (Marine Consultants) BV, Postbus 2323, 2301 CH LEIDEN, t.a.v. de Directie, tel.. 071-144244. Het Energiebedriit Riinland te Leiden, verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten Bij de afdeling Gas (kanalisatie) van het Energiebedrijf Rijnland is op korte termijn plaats voor een die de technisch hoofdambtenaar bij diens werkzaamhe den zal assisteren. Takenpakket: Het toezicht houden op het leggen c.q. verleggen en onder houden van hoge- en lagedruk-, transport-, distributie- en dienstleidingen door eigen personeel en door derden in een deel van het verzorgingsgebied. Het verrichten van administratieve werkzaamheden m.b.t. de verstrekte materialen. Het onderhouden van contacten met andere interne afdelingen en bedrijven betreffende de uitvoering van genoemde werk zaamheden. Het deelnemen na een ruime inwerkperiode aan storings wachtdienst, waarvoor een vergoeding wordt gegeven. Functie-eisen: Een afgeronde opleiding in het vakgebied. Ruime ervaring in bovengenoemde werkzaamheden. Goede contactuele eigen schappen. Het bezit van c.q. gevorderde studie voor het diploma gastech nisch opzichter strekt tot aanbeveling. Het maximaal te bereiken salaris bedraagt f 2.832,— bruto per maand. De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de afde ling Personeelszaken, Langegracht 70, 2312 NV Leiden, onder vermelding van nummer ER/81005/01

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 20