unieke verkoopmethode va comfortabele heienhuizen in hazerswoude-rijndijk van'thof NU GELD BESPAREN NU GELD BESPAREN NU GELD BESPAREN NU GELD BESPAREN wat u daar kunt kopen. waarom de verkoopmethode zo uniek is: >e koop vorm Qe koop O vorm optimaal woongenot kijken in de modelwoning omdat u n.l. kunt kopen op vier verschillende manieren! geen wonder dat er van de 52 nog maar enkele te koop zijn! verkoop eigen huis een probleem? Een prachtig herenhuis van ruim 600 m3 inhoud. I begane grond: Grote garage, hal met toilet en garderobenis. Zeer royale woonkamer met open haard en een open keuken op een iets lager gelegen niveau; dat geeft een erg leuke ruimtewerking. De oppervlakte van woonkamer keuken be draagt zo'n 47,5 m2! Een grote schuifpui geeft toegang tot het zon neterras, waar het heerlijk beschut toeven is. 1e verdieping: Deze is ook ruim van opzet. Grote hal, een ruime slaap/werkkamer en een gigant van een ouderslaapkamer met een eigen badkamer met ligbad. Er is een knots van een 2e badkamer voor de kinders en de was. Het 2e toilet is sepa raat. En dan is er nog het dakterras voor uw barbecue-avond of gewoon voor het luchten, van dekens. 2e verdieping: Daar zijn nog eens drie flinke kamers en een ruimte voor C.V. en boiler. Bovendien is er nog plaats voor het aanbrengen van een eventueel gewenste vliering. De bouwer "EGBO" in Hazerswoude gunt u dat! Kijkt u maar eens naar de zeer luxe keuken, het prachtige tegelwerk en sanitair, de twee bad kamers, al dat hardhout, de perfekte afwer king enz. enz. Die staat aan de van Beethovenlaan 97. (in het Molenplan). Daar kunt u uzelf overtuigen van de werkelijk sublieme uitvoering. Even proeven hoe u daar zou kunnen wonen; even de sfeer, de ruimte en de luxe beleven. bezichtiging: Openingstijd zaterdag 14 en 21 maart van 11.00 tot 16.00 uur. Verder volgens afspraak met van 't Hof makelaardij in Alphen a/d Rijn. Tel.: 01720-93743. De geheel complete woning met grond f 349.000,-. Geheel vrij op naam! Dat is dus incl. BTW, notaris- en makelaarskosten. Bij deze prijs zijn inbegrepen; open haard, luxe keuken, royaal aantal kasten op alle slaapkamers De geheel complete woning zonder grond f 298.000,-. Eveneens geheel vrij op naam en compleet met alle bovengenoemde luxe extra's. U betaalt dan de vaste lasten voor de erfpacht; n.l. f3.000,- per jaar. Deze post is aftrekbaar voor de inkomstenbelasting! Er is een mogelijkheid tot later afkoop van de erfpacht. Als u een doe-het-zelver bent, dan kunt u duizenden guldens besparen, want precies dezelfde woning met grond kan ook kaal (casco) worden opgeleverd f 298.000,-. Bij de modelwoning staat zo'n "cascowoning" klaar om afgewerkt te worden. Ga kijken wat er met "kaal" wordt bedoeld. Grijp die kans om straks luxe te kunnen wonen met lage hypotheek. Als combinatie van de koopvormen 2 en 3 (erfpacht en casco) f 248.000,-. U wilt eerst uw eigen huis verkopen? Wij kunnen wellicht voor dit probleem een aantrekkelijke oplossing bieden. Graag willen wij hierover nader met u van gedachten wisselen. hoeksituatie met uitbouw het beschutte zonneterras. inlichtingen en verkoop: mw makelaardij bv rWj kantoor alphen a/d rijn ■lij stadhoudersplein; telefoon 01720-93743 kantoren in alphen a/d rijn, gouda en zwolle

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 24