FORD RIJNLAND bravo voor z'n kompleetheid. bravo voor z'n zuinigheid. FORD. MIER WAARD OP DE WIG. bravo voor z'n prijs. uitgeruste ford taunus voor een buitengewoon lage prijs. bravo voor z'n luxe. CT>| DE TAUNIJS BRAVO! Uiteraard heeft het luxe tapijt van deur tot deur een bijpassende kleur. Komfort biedt ook z'n stille, sterke motor. Evenals 't aeroflow ventilatie-systeem, waardoor de lucht in het interieur elke 20 sekonden volledig ververst wordt. De Taunus Bravo is indrukwekkend kompleet uitgerust. Met volop funktionele accessoires die rijden in deze auto tot een waar plezier maken. Zoals een AM/FM radio met voorkeuze- toetsen, quartzklok, elektrische ruitesproeiei; intervalschakelaar op de ruitewissers en een econolite. Verder halogeen koplampen, mistachterlicht, achterruitverwarming, van binnenuit verstelbare buitenspiegel en een verlengde middenconsole. Tegenover zóveel luxe stelt de Taunus Bravo een verbazingwekkende soberheid als het op brandstofverbruik en onderhoudskosten aankomt. De karburateur met variabele venturi en de thermostatisch geregelde ventilator leveren een aanzienlijk lager brandstofverbruik op. Bovendien heeft de Taunus Bravo een econolite op het dashboard: twee signaallampjes die u in staat stellen zo zuinig mogelijk te rijden. De Taunus Bravo vraagt slechts éénmaal per 20.000 kilometer (of na 12 maanden) een onderhoudsbeurt. Fords anti-korrosie behandeling in 18 fasen garandeert dat uw auto, óók na jaren intensief gebruik, altijd nog een aantrekkelijke n brandcn ïnruilpnjs Oplevert. als u niet zuinig rijdt. 114,1 110.5* Het meest spectaculaire aspekt van de Taunus Bravo is wel z'n prijs. Die is zo'n twaalfhonderd gulden lager dan u op grond van de uitvoering zou mogen verwachten. AI voor f16.995,-* koopt u de Taunus Bravo 2-deurs met 1.6 liter motor. In 4-deurs uitvoering kost-ie f 17.783,-*. Tegen meerprijs is eveneens een 4 of'6 cylinder 2 liter motor leverbaar. Bovendien kunt u bij de Taunus Bravo nog een bijzonder voordelig "zomerpakket" krijgen. Voor de 2-deurs versie: een stalen schuifdak, getint glas rondom en uitklapbare zijramen, samen voor f 795,-*. Voor de 4-deurs versie: stalen schuifdak plus getint glas rondom, voor f 685,-*. Tijdelijk een zeer kompleet ruim. comfortabelen Iuxin n leverbaar tegen meerprijs. U herkent 'm meteen aan z'n matzwart gespoten bumpers, raamlijsten, antenne en deurgrepen. Brede, rubber beschermstrips langszij en de grill in dezelfde kleur als de auto maken z'n uiterlijk opvallend attraktief. En daarbij zorgen stoere, zilverkleurig gespoten wielen en een vierspakig stuurwiel voor een sportief aksent. Aan de binnenkant is de Taunus Bravo al net zo luxueus afgewerkt. Z'n traploos verstelbare stoelen (zeg maar fauteuils!) met vaste hoofdsteunen zijn bekleed met fraai ogende "York"-stof. Deze duurzame bekleding treft u ook aan op de achterbank met uitklapbare armsteun. Dat is degelijk Dat is degelijk I Leiden Lammenschansplein 6 Tel.: 071 - 769358 Leiderdorp r.d. Valk Boumanweg 71 Tel.: 071 - 899301 Katwijk Kon. Wilhelminastraat 16 Tel 01718 - 72744 SERVICE Oegstgeest Dahlialaan 2 Tel.: 071 152476 SERVICE Noordwijk Beeklaan 5 Tel. 01719 14300 A-1 OCCASIONS Leiden Vijf Meilaan 7 Tel.: 071 - 310031 Dat is degelijk I Ford Rijnland I «B»l Dat is degelijk Ford Ri|ril,ind Dat is degelijk Ford Rijnland Dat is degelijk Ford Rijnlan 2 cs>| Dat is degelijk

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 12