Dio Deegenaars hét lichtpuntje Donar bekert verder na moeizame zege bij WW: 2-3 Avanti-heren bijna in veiligheid Somber toekomstbeeld voor gewichtheffen, maar: 'Leidse' dammers kansloos voor titel Muhammad behoudt bokstitel Uitslagen Schakers Katwijk: op rand afgrond SPORT MAANDAG 2 MAART 1981 VALKENBURG/ZOETER- MEER - John Kuyvenhoven lijkt na zijn successen bij het crossen ook op de weg voor de nodige resultaten te gaan zorgen. Tijdens de gisteren op het voormalige W.K. par koers te Valkenburg verre den trainingswedstrijd was de in zijn eentje ontsnapte Leidse wielrenner dicht bij de zege. Tweë lekke banden deden zijn veilig ogende voorsprong echter teloor gaan. Het duo Hogervorst- Brand passeerde de Swift- renner, waarna Kuyvenho ven in samenwerking met Gerard Tabak dit tweetal als nog wist te achterhalen. In de Kuyvenhoven: ook op de weg succesvol als wielrenner eindspurt moest de Leide- naar echter genoegen nemen met de vierde plaats. Tabak was de winnaar in deze koers over 120 km. In Zoetermeer vond gisteren een clubontmoeting tussen de w.v. Zoetermeer, het Leid se Swift en de Pedaalridders uit Rotterdam plaats. Leide- naar Jan Zandstra zegevierde met een ronde voorsprong bij. de nieuwelingen. Richard Ip- pel uit Leiden werd tweede. Theo Vierling van Zoeter meer wist bij de liefhebbers/ veteranen het peloton in zijn eentje op een ronde te zetten. Swift-veteraan Cor Klooster man won de pelotonsspurt. Bij de amateurs-junioren wist een drietal Swift-renners de rest van het veld te dubbe len. Axel Hermans uit Kat wijk won de spurt voor zijn mede-vluchters Ton Overde- vest en Edward Wijsman. LEIDEN - De heren van Avanti hebben het afgelopen weekeinde de basis gelegd voor voortzetting van hun verblijf in de hoogste ta- feltennisafdeling. De met Betti- ne Vriesekoop versterkte heren- formatie won met 4-6 bij con current De Veluwe. De Scylla—- dames lieten slechts één steekje vallen bij het nog puntloze Swift (1-9). Avanti profiteerde gretig van het feit dat de nog onervaren Ton Crouse tegen hen inviel voor de aan zijn achillespees geblesseer de Henk van Spanje. Met de jongste tafeltennistelg uit de fa milie Van Spanje in de ploeg had De Veluwé ongetwijfeld goede vooruitzichten gehad op winst. Crouse verloor al zijn drie partij en. In de openingspartij ging hij onderuit tegen Ronald Rijsdorp, terwijl er ook tegen Bettine Vrie sekoop geen eer voor hem was weggelegd. Tenslotte versloeg ook veteraan Gerard Bakker Croese, ondanks het generatie- verschil, hem in twee sets. Toch was De Veluwe—Avanti lan ge tijd spannend. Bakker verloor in de beginfase van Ron van Spanje, terwijl Bettine Vriese koop het moest afleggen tegen Jaap en later Ron van Spanje. Omdat bij 4-4 de partijen Rijs dorp—Jaap van Spanje en Bak ker—Crouse op het programma stonden, konden de Hazerswou- denaars zich bij die stand al win naar wanen. Rijsdorp heeft im mers nog nooit van Jaap van Spanje verloren, terwijl Crouse kansloos is op ere-klasseniveau. Scylla bleef zoals verwacht onge slagen in de ere—klasse. Van het drietal Sandra de Kruiff, Stephi- ne van Gennip en Sophia Vaal- burg, maakte laatsgenoemde een misstap. Zij verloor in drie sets verrassend van Timmermans. Desondanks bleven de Deventer meisjes, die in de hoogste afde ling debuteren, p.untloos. ALKMAAR - Net achttien is hij ge worden en toch al Nederlands kampioen gewichtheffen, een sport waarin de meeste beoefe naars pas tegen de dertig op de piek van de vermogenskromme aanbelanden. Het kan betekenen dat Dio Deegenaars of een uit zonderlijk talent is, of dat de ver houdingen behoorlijk zijn scheel getrokken in het wereldje van de zwaartekrachtbeslrijders. Dat laatste, zo bleek gisteren in Alk maar, is helaas maar al te waar, want het gaat niet best met de krachtsport. Al blijft als een paal boven water staan dat de jeugdi ge Leidenaar een prestatie van formaat leverde en zeker als een grote belofte voor de toekomst mag worden bestempeld. Positieve en negatieve geluiden dus uit de Kaasstad waar naast Deegenaars ook Herman Filippo en Jantje Kluivers als represen tanten van LKV De Spartaan de hoogste tree van het erepodium mochten beklimmen. Filippo heeft inmiddels patent op die plaats en ook nu weer werd de ex-sportman van het jaar Leiden op z'n sloffen titelhouder in het lichtzwaargewicht. In tegenstel ling tot een paar jaar geleden in Leiden, toen hij als een bezetene moest knokken voor zijn medail le, stond hij nu lachend op het plankier zó zeker was hij van zijn zaak. Dat opnieuw mag typerend worden genoemd, net als het feit dat debutant Jantje Kluivers zijn titel gewoon cadeau kreeg. Om dat de categorie tot 56 kilogram namelijk maar 'éen deelnemer telde. Hij dus. Spartaan-trainer Dirk van 't Riet, zelf nog een exponent uit de 'be tere tijden', "kon er na afloop dan ook niet onderuit. Hoewel tevre den over het directe resultaat be wees hij toch een realistische kijk op de zaken te hebben door te stellen "Dat de zaak aan het afglijden is. Kijk om je heen", ge baarde hij, "dit is toch geen re clame voor het gewichtheffen. Een veel te klein en bovendien rokerig zaaltje, mensen die af en aan lopen, net honderd toe schouwers en amper vijfentwin tig deelnemers. Óp die manier ben je natuurlijk niet zinnig be zig. In Leiden trokken wij des tijds nog zo'n achthonderd man, terwijl er toen in alle klassen flin ke strijd werd geleverd. Nee, het is duidelijk dat de sport in verval is geraakt." Oorzaken Theo Sanders, nog meer dan Van 't Riet een topper in zijn dagen en in Alkmaar als toeschouwer aan wezig, wist de oorzaken. "Je krijgt de mensen niet meer zo gek om voor niets vijf tot zes maal per week te trainen. Wij hadden daar geen moeite mee maar de jeugd van tegenwoordig ziet dat niet zitten. Bovendien wordt het gat met het buitenland steeds groter. Als je maar effe over de grens komt ga je als Ne derlander al af als een gieter. Zoiets stimuleert natuurlijk ook niet. Bij ons, bij de Spartaan, valt het allemaal nog wel mee omdat de club goed is georganiseerd en er veel aandacht aan de jeugd wordt besteed. Maar elders in het land staat het er slecht voor. Neem nou die Beckers uit Maas tricht. Wordt hier voor de twaalf de maal kampioen. Dat mag toch niet. Daar moet toch allang een Xjrentje van twintig staan." Dat ventje van zelfs onder de twin tig zou ook op die plaats hebben gestaan ware het niet dat hij een paar kilo te.zwaar was. Want Dio Deegenaars loopt momenteel rond in uniforme kledij van het vaderland, kan daardoor niet zo veel meer trainen en kwam als gevolg daarvan een aantal pon den aan. Geen bezwaar verder, dan maar deelnemen in het ge wicht tot 75 kilo. Enige minpunt was dat LKV's grootste talent nu een flinke streep door de reke ning van clubgenoot Arie Swa- gers haalde. De 34-jarige routi nier wilde zijn afscheid luister bijzetten met een titel. Dat kon hij dus gevoeglijk vergeten, zó goed is Deegenaars inmiddels wel geworden. Swagers stond er met zijn zilveren plak dan ook wat triest bij. Aardigheid Swagers: geen 'goud' afscheid Deegenaars was oppermachtig. hem weggelegd. Clubgenoot "Ja, jammer", reageerde hij. "Ik gun het Dio natuurlijk van harte, zeker nu hij heeft aangetoond hoe goed hij is. Maar vooraf had ik gehoopt op een kampioen schap. Die Bohle kon ik hebben. Als je die een beetje opjaagt gaat hij de mist in en dat gebeurde dan ook prompt. Maar Dio trok zich er niets van aan, tilde zijn eigen partij. En daar kon ik niet aankomen. Ik kap er dan ook maar mee, want voor mij is er geen aardigheid meer aan. Er zit geen vooruitgang meer in, ik word ook een dagje ouder", al dus Swagers die zijn jonge club- maat vervolgens stevig de hand drukte. En dan had die dan ook verdiend, want naast het aftroeven van de oude garde zorgde Deegenaars nog voor een tweede surprise door, alweer, drie nationale jeugdrecords te verbeteren. Met maar liefst zeveneneenhalve kilo winst bracht hij het stootrecord op 130, terwijl hij bij het trekken tot 100 kilo kwam. In beide ge vallen zit hij nog zo'n kleine twintig kilo van de echte Neder landse records af. Het stootre cord staat trouwens nog altijd op naam van een voor hem bekende figuur: Theo Sanders.. Hoogtepuntje Leidens sterkste man, Herman Fi lippo, toonde gisteren zijn supre matie in het lichtzwaargewicht nog eens ten overvloede aan. Hoewel zijn klasse nog een rede lijke bezetting kende (zeven man) was hij in feite al na zijn eerste beurt kampioen. Iedereen was al uitgetild toen Filippo, briesend als vanouds, de zaal in stapte. Een klein hoogtepuntie op zich deze show. Die hij overi gens al eens beter bracht, maar toen was er nog sprake van enige concurrentie. Bloedneveus ac teerde hij toen, nu vielen de ze nuwen meteen nadat zijn eerste poging slaagde \tan hem af. Stond hij zelfs, met 122V2 kilo bo ven het hoofd, grapjes te maken naar de scheidsrechters. Zijn po ging om het stootrecord van Smeekens eigen te maken mis lukte jammerlijk. De kracht was er maar de concentratie ontbrak. Kracht tekort kwam John ten Brinke in zijn rechtsstreekse duel met de beresterke Fred van Rosmalen uit Nijmegen. De Leidse postbesteller trachtte, in een uiterste poging, de zaak nog te forceren maar die noodgreep had geen enkele kans van slagen. Van Rosmalen behoefde daar door zijn laatste beurt niet eens te nemen en liet het ook maar zo. Bart Zwart greep in de klasse van Filippo nog een troostprijsje. In de algemene rangschikking eindigde hij als vierde maar bij het trekken veroverde hij met een derde plaats nog juist brons. Dat was er ook voor Rob Wan- sink en debutant Jan van Nieuw- poort. Net als 'gouden' Jantje Kluivers hadden die twee nogal last van zenuwen waardoor ze een paar vaste beurten lieten lig gen. Maar dat is een kv/estie van routine, dat komt nog wel. Voor een prestatie van formaat te kende Simpelveld-tiller Rutters. Een gave serie van zes beurten bekroonde hij met een nieuw Ne derlands record van 172V2 kilo in de categorie tot 100 kilo. Rutters was één van de weinige tillers in Alkmaar die alle beurten 'vol' maakte. Ook wat dat aangaat bleef de kampioenseditie van 1981 onder de middelmaat. Er werd gegokt en te vaak gemist. Typerend genoeg gingen de smaakmakers (Deegenaars, Fi lippo, Van Rosmalen en Rutters) niet onderuit. Een kwestie van AD VAN KAAM LEIDEN - Het zit de deelnemers van de LDDB in de strijd om het damkampioenschap van Zuid Holland niet mee. Voor geen van de drie 'Leidse' deelnemers zit er nog een finaleplaats in. Louis de Frankrijker kwam na een zeer ongebruikelijke opening niet eens onaardig te staan. Maar Den Engelsman toonde met ster ke zetten aan dat hij toch min stens gemakkelijker spel had. Toen de door tijdnood gekwelde De Frankrijker naar een ongun stig eindspel afwikkelde, maakte zijn tegenstander de partij fraai uit. De tweede Iiazerswoudenaar, Jan Fase, begon met een zeer slechte opening tegen de benjamin van het gezelschap, Theo de Zwart. Die buitte het verkregen voor deel knap uit. Na een foutje van Fase was de partij snel beslist. Voordat deze beslissingen waren gevallen had Ronald van Eg- mond al van Rob van Eijk verlo ren. Dat kwam doordat de Leid se kampioen in een huisvlijtva- Gomez wint marathon Tokio TOKIO (AFP, UPI) - De Mexicaan Rodolfo Gomez heeft gisteren in Tokio de in ternationale mara thon van de Japanse hoofdstad gewonnen. De 29-jarige Mexi caan, vorig jaar zesde in de Olympische marathon te Mos kou, kwam tot de goede tijd van twee uur en elf minuten. De Zweed Tommy Person werd tweede, de Amerikaan Randy Thomas derde. riant van de Rotterdammer ver zeild raakte. Van Eijk volbracht de eerste vijfentwintig zetten in vijf minuten, terwijl Van Eg- mond daar vijf kwartier voor no dig had. Gevolg was dat Van Eg- mond wel gewonnen kwam te staan, maar in tijdnood blunder de en na een damzet van zijn te genstander moest opgeven. Gisteren behaalden de LDDB-ers in totaal drie punten. Het eerste punt was voor Ronald van Eg- mond, die na een openingsfot van Simons een hechte centrum stand formeerde. De theoretisch zwakke randschijven van Si mons bleken in hun samenwer king allerminst zwak. Hoe Van Egmond de mogelijkheden ook bestudeerde, de stand bevatte geen winst. In de tijdnoodfase miste de HDC-er de beste zet waarna het geruisloos remise werd. Anderhalve punt naar beneden af gerond scoorde Jan Fase. De Sa men Sterk-speler zette Marius Pershad vanuit de opening on der zeer stevige druk. De oppo nent maakte spoedig een fout waarna Fase een tijdelijke schijf- winst en een positioneel supe rieure stand overhield. Ook hier een tijdnoodfase. Op de vijftigste zet gaf Fase de verdiende winst uit handen. Louis de Frankrijker haalde even eens een punt binnen. De gewel dige druk die Van de Wouden op zijn stelling uitoefende, werd door de Iiazerswoudenaar be kwaam onschadelijk gemaakt en na een spannende strijd in de halve hekstelling, waar De Frankrijker zonder kleerscheu ren uit tevoorschijn kwam. wer den de punten broederlijk ge deeld. RONALD VAN EGMOND Tjeerd Scheffer bowlt zich in Oranje-selectie LEIDEN - De Leidenaar Tjeerd Scheller heeft het afgelopen weekeinde bericht gekregen dat hij tot de 20-koppige bowlingse lectie voor de Nederlandse kern ploeg behoort. Bondscoach Ro nald Bojoh selecteerde de 27-ja- rige Scheffer op basis van zijn re sultaten op A-toernooien en de nationale selectiedag. Stadge noot Paul Rooy haalde de laatste 20 niet. Hij behoorde aanvanke lijk tot de 45 bowlers, waaruit de selectie zou worden samenge steld. ATLANTIC CITY (AFP, UPI, RTR) - Voor de zesde achtereen volgende keer heeft Saad Mu hammad met succes zijn half- zwaartitel (WBC-versie) verde digd. Zijn opponent was zijn landgenoot Vonzell Johnson. Deze 28-jarige Amerikaan zag zijn uitstekende record-reeks overwinningen slinken van 23 overwinningen en één verlies- partij naar 23-2. Saad Muham mad: die als Matthew Franklin in april 1979 de wereldtitel over nam van Marvin Johrison, staat nu op 29 zeges, drie keer verlies en twee keer onbeslist. Scheidsrechter Tony Perez stopte het duel in de elfde ronde met nog 37 seconden te gaan. Nadat Johnson in de zesde ronde al een keer neer was gegaan door een linkse hoek, moest hij in de elfde ronde opnieuw naar het canvas na een snelle combinatie van Saad. Hij kwam pas bij de negen de tel overeind, waarna Perez er een einde aan maakte. Johnson stond voor het gevecht op de achtste plaats van de lijst van uitdagers. Hij zou in een eerder stadium tegen James Scott, de bekende 'gevangenis-bokser' uit komen. Door het voorkomen van Scott's zaak (hij wordt beschul digd van móórd) moest dat duel echter worden afgezegd. Ook Muhammad zou eerst een andere tegenstander hebben gehad, n.l. Eddy Moestafa Muhammad, de wereldkampioen in het half- zwaargewicht van de WBA. Dat gevecht ging echter niet door als gevolg van het financiële boks- schandaal in de Verenigde Sta ten. Saad Muhammad verdiende met deze verdediging van zijn ti tel ongeveer 700.000 gulden. T Herman Filippo toonde tijdens het Nederlands kampioenschap zijn su prematie in het lichtzwaargewicht. Na één ronde was hijin feite al zeker van prolongatie van zijn titel. LEIDEN - WW is in de derby tegen Donar uit de volleybalbekerstrijd gewipt. Na een matige start stelde Donar in de laatste twee sets (3—15, 11-15) orde op zaken. Ook DAC plaatste zich voor dé kwartfinales. Velo bleek geen tegenstand van betekenis in huis te hebben. Ook WVC bekert verder na een 3-1 zege op IJsselvogels. Leython kon het zonder Chris Verwoert niet bolwerken bij Punch. Bij de dames gleed WVC uit de bekerstrijd. DAC (heren) dacht nu eindelijk de werkelijke krachten eens te zullem moeten aanspreken. In de competitie ondervindt de ploeg weinig te genstand. Ook Velo bleek echter niet in staat het de Alphenaren lastig te maken. DAC toonde zich al in de eerste set superieur en scoorde er lustig op los: 15—6. Daarop sloeg DAC aan het experimenteren, nog meer jeugd in de toch al jonge ploeg. Bij 8-14 riep men de basisploeg terug en deze presteerde het ook deze set nog naar zich toe te trekken (16—14). De laatste set was toen niet meer dan een formaliteit: 15-7 en een plaatsje bij de laatste acht. WVC trof in IJsselvogels een goedwillende opponent. Na eenmaal el- kaars krachten te hebben afgetast waren de Warmonders niet meer te houden: 15-8, 15-10. In de derde set moest WVC terrein prijsgeven (12—15) om vervolgens het in moelijkheden geraakte IJsselvogels defi nitief terug te wijzen: 15—11. Donar opende in de derby met WW erg stroef. De onderlinge samenwer king vlotte allerminst, het spelverdelen ging hen slecht af. WW profi teerde behendig: 15-9. Pas aan het einde van de tweede set kon Donar iets terug doen. Het werd 14-16 waarna coach Piet Pijnaken zijn ploeg omgooide. De set-ups lagen direct een stuk beter, alhoewel Donar die derde set toch uit handen moest geven. Daarna liep het echter als een trein (3-15, 11-15) zodat de achterstand in een 2-3 zege werd omgebo gen. Leython liep bij Punch tegen een 3-1 nederlaag aan. Zonder inspi rator Chris Verwoert daagde er in de tweede set nog enige hoop. Na een gedecideerde 15-9 nederlaag kwam Leython overtuigend terug: 6-15. Tot 9-14 draaide het ook in de derde set nog goed. Maar toen was het ook helemaal gedaan. Er werd slordig gepasst, iets waar invaller/spel verdeler Erwin Bergsma weinig aan kon veranderen. 16—14, 15—10. RVV, zelf eersteklasser gaf NOVO goed partij. Het leverde een setzege op. De routine gaf uiteindelijk de doorslag: 1-3. De WVC-dames keken hoog op tegen DVC, dat een klas hoger uitkomt in de competitie. Het kostte hen de eerste set. Daarna ontspon zich echter een volledig gelijkopgaande strijd. In de vierde set (bij een 2-1 voor sprong voor DVC) was de Warmondse formatie met de gedachten al bij een beslissende vijfde set want men kwam op 13-11 voorsprong. Maar WVC verslikte zich in de eindsprint van DVC: 13-15. Ondanks dat LUSV over slechts vier basisspeelsters kon beschikken en ook Thor gehavend aan de start kwam, lukte het beide ploegen er een aantrekkelijke strijd van te maken. Vooral invalster Esther Visser speelde voor LUSV een prima partij. Thor trok uiteindelijk aan het langste eind: 10-15, 16-14, 14-16, 15-5 en 15-9. VVV bleek voor de eersteklasser In Up Go, dat het in de competitie goed doet, te sterk. Met 3-0 werd de ploeg uit de bekerstrijd gewipt. Voor de competitie speelde Donar een belangrijke inhaalwedstrijd tegen Jupiter. Beide ploegen maken nog aanspraak op de titel nu Be Fair onder een blessureplaag lijdt. Donar liet er geen twijfel over bestaan wie op dit moment de sterkste is. Binnen een uur werd Jupiter vanuit een goed gesloten verdediging op 3-0 gezet. Vooral de twee spelverde lers Ron Groen en Pieter Bas kwamen uitstekende voor de dag en legden de basis voor de succesvolle aanval, die Jupiter finaal wegvaag de: 15-10, 15-11, 15-5. GER RENES Uitslag NK-gewichtheffen Tot 56 kg 1. Jan Kluivers (Leiden) Tot 60 kg 1. Themen (Den Haag) 2. Grumbkow (Maastricht) 3. Rob Wansink (Leiden) Tot 67Vz kg 1. Beckers (Maastricht) 2. Leenders (Nijmegen) Tot 75 kg 1. Deegenaars (Leiden) 2. Swagers (Leiden) 3. Bohle (Nijmegen) Tot 82,5 kg 1. Filippo (Leiden) 2. De Wijs (Breda) 3. Laugs (Simpelveld) 4. Zwart (Leiden) Tot 90 kg 1. Van Rosmalen (Nijmegen) 2. Ten Brinke (Leiden) 3. Nieuwpoort (Leiden) Tot 100 kg 1. Rutters (Simpelveld) 2. Dammes (Den Haag) 3. Keizer (Alkmaar) Tot 110 kg 1. Van Berlo (Maastricht) 2. Van der Meulen (Alkmaar) NOORDWIJK- Het eerste team van Katwijk balanceert op de rand van de afgrond in de pro motieklasse van de Leidse Schaakbond. Vanavond kan Noordwijk I het beslissende zetje geven door de Katwijkers in de tweede zitting de genade slag toe te brengen. De stand is nu nog gelijk (3-3), maar het kwartet hangpartijen lijkt Noordwijk de zege te garande ren. Dat betekent degradatie voor Katwijk en een groot succes voor debutant Noordwijk, want zo mag een derde plaats achter kampioen Philidor III en Lisse I wel genoemd worden. Tenzij een protest van Katwijk naar aanlei ding van een klokipcident bij het begin van de match Noordwijk- Katwijk daaraan nog iets zal ver anderen. In het begin van dit seizoen leek het er erg veel op, dat Katwijk op het grootste wild, de titel, aasde. Immers, in de eerste ronde was titelhouder Lisse het haasje, het geen na winst op Bodegraven I het Katwijkse team als enige de ongeslagen leiderspositie ople verde. Maar... men moet nu een maal niet juichen, voordat de beer is geschoten. Dat bleek nu ook weer, want na die twee tref fers in de roos schoten de Katwij kers bok na bok. Helemaal mis ging het in de voorlaatste ronde tegen Voorschoten II. De Katwij kers verknalden die match in tweede zitting, zodat in plaats van winst (5V2AV2) er verlies (4'/j- 5Vz) uit de bus kwam rollen. Het duel Noordwijk-Katwijk be gon met een merkwaardig klo- kincident. Omdat de Katwijkers te laat achter de borden plaatsna men, gaf de competitieleider van de LSB, Mieremet, de laatko mers een half uur minder be denktijd. Waarom was de Kat wijkse ploeg te laat? De brief van de LSB betreffende de gezamen lijk in Noordwijk te spelen slot- ronde had de wedstrijdleider van Katwijk, Gijs Haasnoot, nooit be reikt, omdat juist in die periode de secretaris verhuisde. Haas noot stuurde zijn spelers een schrijven met daarop een foutie ve datum voor de slotronde. Zo dat op de door de LSB vastge stelde speelavond het Katwijkse team in allerijl opgetrommeld moest worden met het gevolg, dat de ploeg te laat in Noordwijk arriveerde. Katwijk zou de klokken voor deze match verzorgen. Volgens het reglement is de thuisclub verant woordelijk voor het materiaal, zodat Noordwijk bedenktijd zou moeten inleveren. Vandaar ook dat Haasnoot protesteerde met de vraag: "Op grond van welk ar tikel heeft de competitieleider van de LSB zijn beslissing geno men? Het reglement vermeldt duidelijk, dat de klokken moeten lopen, maar er waren geen klok ken. Verder vraag ik mij af: wie was de thuisspelende vereni ging, want de LSB heeft de slot ronde georganiseerd. Blijkt de beslissing van de competitielei der foutief te zijn geweest, dan gaan we zeker tot verdere acties

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 12