SINGER Akzo voordeel voor U PZ. functie op een divisie hoofdkantoor VOORDEELNIEUWS VAN SINGER! voor reëel luistergenot Bent u een goed vakman met ervaring? Dan hebben wij u nodig. Wie zijn wij? Akzo Consumenten Produkten een divisie van het Akzo-concern omvat een breed en gevarieerd scala aan bedrijven. Dit zijn ondernemingen op het gebied van gezondheid en lichaamsverzorgingsprodukten, van was- en reinigingsmiddelen en voedings middelen. Hieronder bevinden zich bekende merken als Zwitsal en Zendium, Biotex en Dobbelman, Duyvis en California. Het hoofdkantoor van Akzo Consumenten Produkten is gevestigd in Den Haag. Behalve de commerciële en administratie stafafdelingen zijn hier ook de stafafdeling Personeelszaken en de afdeling Research en Development gehuisvest. De afdeling Informatie en Automatisering ressorteerd onder het hoofdkantoor, doch is gevestigd in Nijmegen. Voor de stafafdeling Personeelszaken zoeken wij een P.Z.-functionaris. Het inhoudelijke gedeelte van het werk. Dit zal voornamelijk bestaan uit het voor bereiden, ontwikkelen en uitvoeren van het personeelsbeleid voor het divisie-kantoor. Tevens zal hij worden belast met de zorg voor werving, selectie, introductie en begeleiding van personeelsleden. Hij of zij dient zelfstandig de werkzaamheden die hiermee verband houden uit te voeren en houdt toezicht op de personeels administratie die wordt verzorgd door de secretaresse van de divisie-afdeling. Een prettige afwisseling is gelegen in het feit dat uw aanwezigheid één dag per week in Nijmegen noodzakelijk zal zijn. Daar is namelijk onze afdeling Informatie en Automatisering gehuisvest Naast het lokale personeelswerk zal de personeels functionaris t.z.t. belast worden met divisionele stafactiviteiten, ondermeer op het terrein van arbeidsvoorwaarden. Wie zoeken wij? Voor deze functie zoeken wij een kandidaat met een opleiding op HBO-niveau, die al enige jaren ervaring met personeelswerk heeft opgedaan en over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid beschikt. Aangezien wij van mening zijn met een duidelijke groeifunctie te maken hebben, is een leeftijd van 35 jaar wel het maximum. De groeifunctie is gericht op het té zijner tijd zelfstandig opereren als P Z -functionaris in een van de werkmaat schappijen binnen het Akzo-concern. Wat staat daar tegenover? In de eerste plaats een zelfstandige en gevarieerde werkkring Het hierbij behorende saiaris is hiermee natuurlijk in overeenstemming. Akzo heeft een goede premie-vrije pensioen regeling en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Is uw belangstelling gewekt? Dan lijkt het ons verstandig dat u eens contact opneemt met de heer J.S.Veen, Hoofd Personeelszaken, Akzo Consumenten Produkten Nederland b.v. of de heer W. Becker Hoff, de huidige personeelsfunctionaris. Indien u nog wel een aantal vragen beantwoord zou willen zien voordat u gaat schrijven, bel dan 070 - 88 92 58. Uw sollicitatie kunt u zenden aan de heer J. S. Veen, Fruitweg 25, 2525 KG Den Haag. A Akzo bundelt de activiteiten van meer dan honderdzestig onder nemingen in de gehele wereld Deze fabriceren garens en vezels van nylon, polyester, acryl, rayon en glas, kunststoffen, folièn. zout, zware en lichte chemische produkten, verven, lakken en lijmen, farmaceutische produkten, cosmetica, huishoudelijke produkten en levensmiddelen. Akzo Consumenten Produkten Nederland bv I Draaiers zijn welkom voor verantwoordelijk precisiewerk aan onze MC-gestuurdc en conventionele draaibanken. Extra's: ploegentocslag met vrije dag, reiskostenvergoeding en bonus. Bel voor inlichtingen (02523) 3941 en vraag naar dc heer P. Idcma. Dc Machinefabriek Noord wykerhout -xc.e"0(f-a\ 130 jaar. <J° 'Een handelsmerk van The Singer Company Nieuwe Singer naaimachines met origineel Singer garantiebewijs zijn alleen verkrijgbaar in een echte Singerwinkel. Leiden: Haarlemmerstraat 73, tel. 122109 Breestraat21. tel 130568; Alphen a/d Rijn: winkelcentrum de Aarhof, Aarhof 20. tel. 74329. Noordwijk: Boerenburgerweg 1tel. 12654; Leidschendam: winkelcentrum Leidsenhage. Berkenhove 18. tel. 272430 Katwijk aan Zee: Princestraat24a tel. 72063. of grijs. Shirt Polyester/katoen, in sportief ruitjesdessin. Met borstzak. In diverse kleuren verkrijg baar Maten 37 - 44. Velours sweater In diverse streepkombinaties. Acryl/katoen. Maten: 48 t/m 54. Javelin Jeans Met riemlussen en ritsen op de achterzakken, 100% Katoenen fijne cord In de kleuren staalblauw VROOM DREESM ANN

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 18