Leiden stopt Groningse wals Betere tijden voor Leidse schaakteams Kluivers tilt drie records bij 'Open Leidse' Foreholte verspeelt voorsprong tegen Swift "m Donor na 30-6 voorsprong nog verslagen: 81 -93 MAANDAG 9 FEBRUARI 1981 LEIDEN - Hoewel het evenement op het laatste moment in elkaar moest worden gedraaid, zijn de open Leidse kampioenschappen gewichtheffen sportief gezien een succes geworden. De ver kapte officieuze nationale titel strijd voor tweedeklassers, waar aan 22 deelnemers deelnamen, leverde de organiserende vereni ging De Spartaan zes titels, drie zilveren plakken, één vierde plek en acht jeugdrecords op. Boven dien was er ook voor Johan van Haarlem waarschijnlijk een gou den plak in de gewichtsklasse tot 60 kilo weggelegd als hij niet te laat bij de weging was versche nen. „Ik kan mij best wel voor stellen", aldus zijn coach Brandt, „dat hij nu gepikeerd was dat hij niet mee mocht doen. Maar Van Haarlem had maar op tijd moe ten komen. Daar leert hij van". Jan Kluivers (tot 52 kg) legde be slag op drie records. Zijn cijfers: 75 kilo trekken en 85 kilo stoten. Hein van de Putten (tot 67'/2 kg) trok 92Vfe kilo en stootte 115 kilo en ook die prestatie was goed voor goud. Zijn clubgenoot Fred Marijt legde in diezelfde catego rie beslag op de tweede plaats (65 en 95 kilo). Jaap Looy eindigde Hen Boom in actie tijdens de open Leidse kampioenschappen Middengewicht Dio Deegenaars trok 95 kilo en stootte een nieuw record (120 kilo), waarmee hij te vens op een nieuw totaaltopge- wicht kwam. Hen Boom eindig de als tweede met 80 kilo trekken en 105 kilo stoten. In de gewichtsklasse tot 82Vb kilo zegevierde de Noordwijker Wil lem van de Putten (97Vb en 125 kilo). Len Zwaan werd tweede. Zijn cijfers: 95 om 120 kilo. Ju nior Jan Nieuwpoort zorgde in de categorie tot 90 kilo voor drie jeugdtopprestaties. Hij trok 110 kilo en stootte 117Vb kilo. Ten slotte zorgde Peet van Amster dam voor de zesde titel door 92Vb kilo te trekken en 122Vb kilo te stoten. leiden - betere tij den lijken voor de eerste schaak teams van Philidor en LSG aan gebroken. Beide hoofdklassers wisten zaterdag hun duels uit de zesde ronde van de KNSB- competitie winnend af te slui ten. Philidor kwam tegen Eind hoven nauwelijks in de proble men en nam een voorlopige 5Vb- 2Vb voorsprong. LSG vocht een verbeten strijd uit met MEMO, die de Leidenaars tenslotte net aan met 5Vb-4Vb wonnen. Bovenaan de ranglijst veranderde weinig. Volmac, Philidor Leeu warden en Desisco kwamen tot overwinningen. Omdat alle laag geklasseerde teams verloren kon Philidor prompt naar de vierde plaats in het klassement opruk ken. Voor LSG waren deze ont wikkelingen eveneens gunstig. De ploeg heeft nu weer de nodi ge overlevingskansen. Het treffen met Eindhoven begon voor Philidor voorspoedig. RAG de Graaff zorgde voor het eerste winstpunt. Opponent Milo Scheeren was geruime tijd uit de (schaak)roulatie, iets dat in de partij goed te merken viel. Scheeren zat in een siciliaanse opening verschrikkelijk te schut teren, waardoor hij al na de ze vende zet op veld d6 stikmat ge zet dreigde te worden. De situa tie was toen reeds beroerd voor Scheeren, maar de Leidse Eind- hovenaar maakte het nog bonter door deze dreiging onvoldoende te pareren, waarna hij na de acht ste zet van De Graaff prompt moest capituleren: 1-0. Ad van de Berg was eveneens in goede doen. Peter Scheeren kwam niet aan de bak, al moest de in tijd nood gekomen Van de Berg nog wel even oppassen: 2-0. Hierna liep de Leidse ploeg soepei tjes naar een royale 5-0 voor sprong. Joop Piket was tegen Van der Spek minder uit de ope ning tevoorschijn gekomen. Voor de Leidse captain was dit aanleiding om remise aan te bie den. Van der Spek weigerde, maar beging vervolgens de fout om zijn winstkansen schromelijk te overschatten. Piket kreeg toen vleugels en sloeg op de dame vleugel genadeloos toe: 3-0. Piet Bakker tilde de stand naar 4-0, door de jeugdige Frans Cuijpers te veel complicaties voor te scho telen. Henk van Maaren en Rudy Douven geraakten in vliegende tijdnood. Douvens' vlag tuimel de als eerste naar beneden, met als gevolg verlies voor de Eind- hovenaar en een 5-0 stand. Tijdens de tweede zitting gingen de bezoekers tegenscoren. Hans Kuyf had lange tijd goed gestaan tegen Verreck. Een te optimisti sche kijk op zijn positie kostte hem echter onnodig de kop: 5-1. Een chaotische pot tussen Rinie Kuyf en Grooten kreeg in remise een juiste uitslag. Met deze öVb- lVb was de winst voor Philidor binnen. Lex Jongsma had lange tijd gelijke tred gehouden met Frans Kuijpers. In het dame eindspel werd een klein foutje hem funest: 5Vb-2Vb- In de hangpartij van Menno Okkes met Bosscher hangt veel af van de door Bosscher afgegeven zet. Is dat de goede dan lijkt een re mise onvermijdelijk, in de ande re gevallen heeft Okkes uitste kende winstkansen. Peter Gelp- ke staat moeilijk tegen Van Mil. Een 6-4 of 6Vb-3l/b uitslag ligt nu in de lijn der verwachtingen. LSG 1 greep de laatste kans tegen MEMO met beide handen aan. Lange tijd. was het strijdbeeld zeer onduidelijk, maar toen de kruitdampen van de tijdnoodfa se opgetrokken waren werd dui delijk dat de Leidenaars hun eer ste winstpunten binnen hadden. Na een vredige remise tussen Joan Baart en Noordhoff kwam MEMO op voorsprong doordat Holscher vanuit de opening over Frans Erwich heen rolde (Vb-lVb). Het werd zelfs Vb-2'/b omdat Leon Konings een goede positie tegen Roemersma vergooide. Konings gaf gedesillusioneerd op, om ver volgens tot de cocnlcusie te ko men dat hij veel te vroeg de strijd gestaakt had. Hij bleek nog over legio "schwindelkansen" te be schikken. Jan Tolenaar en Dirk Sikkel brach ten de Bosman-brigade weer op gelijke hoogte. Tolenaar bouwde zijn openingsoverwicht op gede gen wijze tot winst uit: 2,/2-2Vb. LSG-topscorer Sikkel, voor de zesde maal met zwart spelend, solliciteerde naar de schoon heidsprijs van deze ronde. Van uit een Modern-Defence verdedi ging wist hij de stelling van Bal lon met enkele fraaie stukoffers volledig op te blazen. Erik Ooste- rom zette LSG voor het eerst op voorsprong. Tegen Bödicker had het er voor hem eerst somber uit gezien, maar in zijn eigen tijd nood wist hij tot een gunstig stukkenspel tegen de zwarte da me te komen. Voor de Amster dammer was er tenslotte geen houden meer aan: 3Vfe-2Vfe. De positie tussen Tjaco Ossewaar- de en Hensbergen bleef van het begin tot het einde hermetisch gesloten: remise. Kopman Wim Heemskerk bezorgde de thuis club het eerste matchpunt. Landsman stelde een mislukte poging in het werk om een partij tussen Kortsjnoj en Hübner te imiteren. Heemskerk kwam met voordeel uit de opening, en kon met subtiel spel in de tweede zit ting de zege grijpen: 5-3. Charles Kuijpers speelde met vuur door persé van Stuifbergen te willen winnen. Net op tijd koos hij toch nog het remisepad: 5l/z-3V2. Hans Wichers kon lange tijd de takti- sche dreigingen van Kroon ont zenuwen. maar omdat de Am sterdammer weigerde een fout te maken werd het toch een neder laag en aldus 5'^»-4Vi. In de tweede klasse C vochten LSG 2 en Voorschoten om lijfs behoud. De LSG-reserves kon den het lange tijd goed bolwer ken. maar tc veel problemen met de tijdnood brachten toch Voor schoten als winnaar uit de bus: 4-6. Op de kopborden hadden Bongers en Huyzer weinig moei te met Dobbelaar en Verburg. Egberts en Brunia zorgden met zeges op Wise en Thieme voor te genwicht. V.Schaik-Lindeboom en Weiland Both eindigden in re mise. Barendse overzag stuk winst tegen Sluiter en ging ver volgens in gigantische tijdnood ten onder. Houweling jr. dreef Taal door zijn vlag. Roel Piket klopte Houweling sr. terwijl Wie bes het onderspit tegen Brouwer delfde. Philidor 2 liet het afweten tegen Moerwijk: 4verlies. De ver- liespartijen kwamen op naam te staan van Van Loon, Van Over- eem, Vriend en de uit vorm zijn de Cees Berg. Kohlbeck, Jeroen Piket en Van Halderen zorgden voor solide winstpartijen. Theo Piket remiseerde vlotjes. Marcel Piket had winstkansen in een to reneindspel, maar vond niet de juiste weg en in remise berusten. Bij de partij van Verstegen vlo gen de winstkansen heen en weer, met tenslotte ook een remi se als uitslag. Gevolg van de re sultaten is dat Philidor 2 het kampioenschap nu praktisch aan Dordrecht moet laten, Voor schoten veilig staat, en LSG 2 vrijwel zeker gedegradeerd is. RUUD DOBBELAAR GRONINGEN (GPD) - Het grauwe basketbaljaar van Nationale Nederlan den Donar kende zater dagavond elf zonnige en gedenkwaardige minu ten. Alsof de tegenstander BOB heette en niet Par ker Leiden, dat in zeven tien voorgaande confron taties steeds te sterk was gebleken, zo voortvarend namen de Groningers af stand van hun onthutste rivaal. Tot maar liefst 30- 6 daverde Donar weg in de eindelijk weer eens sfeervolle Evenementen hal. Toen kwam de omme keer en een uurtje later waren de Groningers weer heleaal terug in de werkelijkheid met een normale, negatieve eind stand: 8i-93. Blitz stunt tegen DAS in bekerstrijd TUBBERGEN In de eredivisie dames heeft Parker Leiden een onnodige nederlaag geleden. Van Jolly Jumpers werd met 63- 60 verloren. De Leidse dames hebben weliswaar de hele wed strijd achter gestaan, maar twee minuten voor het einde stonden ze met vijf punten voor: 53-58. Toch kreeg Jolly Jumpers de kans om terug te komen. Er werd veel te slap verdedigd en de te genstander kon ongehinderd door de zone verdediging naar de basket wandelen. Aanvallend ging P/Leiden toen de zaak forceren en het gevolg was dat er in die laatste twee minuten maar éénmaal gescoord werd. Het op de een-na-onderste plaats staande Jolly Jumpers kon door dit geklungel toch de winst pak ken. De enige Leidse speelster die wel haar hoofd erbij hield was Lucy Groothuis. Deze oud Jolly Jumpers speelster toonde wel de juiste mentaliteit en was een voorbeeld voor haar falende teamgenoten. DAS-Blitz 92-80 en Blitz-DAS 90- 73. Voor de beker speelde het Voorschotense Blitz tegen het een divisie hoger opererende DAS uit Delft. De uitwedstrijd ging door een miserabele star- t(10-0) verloren. Doordat de rest van de partij gelijk opging was er voor de return nog alle hoop. De bedoeling was de 12 punten achterstand zo snel mogelijk weg te werken. Dat gebeurde, want in de achtste minuut was het al 24- 12. De voorsprong ontstond door fel verdedigen van de Voorscho tenaren. die de Delftse spelers geen gemakkelijke schoten toe stonden. Ook in de rebound had Blitz wat meer lengte. Door deze overwinning zit de ploeg van trainer Van Litsenburg nu bij de laatste vier. US-Lisse 0-2. Lisse won de uitwed strijd tegen US reglementair, omdat US niet op kwam dagen. In het Amsterdamse clubblaadje had 19.00 uur gestaan, in plaats van 17.00 uur. De Amsterdam mers waren dus niet op tijd in de hal aanwezig. Opnieuw moest Donar zich neer leggen bij het klasseverschil, dat ook zonder de Leidse gangmaker Mitchell Plaat doorslaggevend was. Hoe curieus het duel ook verliep en hoe riant Donars voor uitzichten op een sensationale score halverwege de eerste helft ook waren, toen het er echt op aankwam, gingen de Groningers er onderdoor. Aan de instelling, waarmee de spe lers dit seizoen herhaaldelijk om de oren zijn geslagen, lag het deze keer zeker niet. Alle opgekropte onlustgevoelens leken zich te ontladen in een explosieve start, die Leiden volledig overdonder de. De hoofdrol werd opgeëist door Mike Schulz, die bij het Gro ninger bord domineerde alsof hij appels stond te plukken. De Leidenaren wisten zich met de agressieve aanpak van Donar geen raad. Er was totaal geen ver weer op de omstrengeling die de op Europees niveau geflopte ploeg bijna wurgde. Tony Parker slaagde er niet in om, op de posi tie van de geblesseerde Plaat, het Leidse spel te ordenen. Alles liep mis met zijn team, terwijl Donar niet te stuiten was. Maar ineens stokte de Groninger stoomwals. Een paar maal knul lig balverlies en enkele gemiste kansen braken het ritme. Donar verloor de controle over de wed strijd en snel waren de rollen om gedraaid. De achtervolging kon beginnen en die had na een 42-36- ruststand halverwege de tweede helft succes. Bij 74-64 had Lei den, met een later wel excelleren de Tony Parker, zijn prooi einde lijk te pakken en in feite viel toen tegelijk het doek voor Donar. De ploeg kwam deze klap niet meer te boven en ook de foutenlast be gon zwaar mee te tellen. De laat ste vier minuten, die ingingen bij 72-75, moest Donar het zonder Schultz stellen. Of hij zijn team overeind had kunnen houden is echter zeer de vraag, want de Amerikaan was aan het eind van zijn krachten. Coach Maarten van Gent had hem geen enkele keer naar de kant kunnen halen om even op adem te komen bij ge brek aan een redelijk alternatief. Zodoende was Schultz ook tegen het einde van de eerste periode Schulz in moeilijkheden geko men en in de slotfase, vlak voor zijn aftocht na een ondoordachte fout, kwam hij opnieuw in adem nood. Eigenlijk was Donar al kapotge- speeld toen Schulz het veld moest ruimen. Zijn landgenoot Zagardo, die Donar de eerste mi nuten na de wisseling met 12 pun ten achter elkaar nog op de been had weten te houden, slaagde er niet in de rol van Schulz over te nemen. Gebroken bereikte Do nar de finish en het begint er nu echt naar uit te zien dat de play offs, de strijd om de nationale ti tel tussen de beste vier, onbereik baar worden. Het is in elk geval een dubbeltje op zijn kant, want in de resterende zeven ontmoetingen zal Donar twee maal vaker moeten winnen dan Delta Lloyd Amsterdam om nog als vierde te kunnen eindi gen. Amstelveen heeft de beste perspectieven van het viertal dat ATLETIEK - De vier Sowjetrussi- sche atleten, die deel zouden ne men aan internationale indoorat- letiekwedstrijden in New York hebben zich teruggetrokken uit protest tegen het uitkomen van de Zuidafrikaan Marre. Volgens de reglementen van de IAAF was dat ook verboden. TAEKWONDO - Simon Dubbelaar van sportschool v.d. Berg uit Lei den heeft het afgelopen weekein de in Almelo de zwarte band ge haald in de taekwondosport. Dit is de hoogste graad. naast Leiden en Den Bosch voor de kampioensronde in aanmer king komt, gezien het vrij gunsti ge programma. Rowic wacht de zwaarste klussen maar blijft op de loer liggen. Leiden mag dan internationaal door de mand zijn gevallen, de blamage die Donar boven het hoofd hangt, liegt er evenmin om. Het ridicule van de competitie- opzet is dat de Groningers zelfs op dit moment nog kampioen van Nederland kunnen worden, maar tegelijk kan van een verloren jaar worden gesproken. Het seizoen is een aaneenschakeling van teleur stellingen geweest en daarom wordt al enige tijd het vizier op het volgend jaar gericht. Donderdagavond ontvingen de spelers gelaten de bestuursmede deling over het aanblijven van coach Maarten van Gent, wiens aanpak en onverbloemde mening over de spelersgroep slecht is ge vallen. Het zou verklaarbaar zijn geweest als Van Gent daarom de handdoek in de ring had gegooid, maar zijn eerzucht weerhield hem hiervan. Van Gent: „Een plezierig jaar is het zeker niet geweest, maar het zit me dwars dat ik niet heb kunnen klaarmaken wat ik wilde. Ik wil laten zien dat het ook anders kan en met de financiële mogelijkhe den die er zijn kan er best een heel aardig team worden geformeer- d". Als Van Gent zijn plannen kan ver wezenlijken staat er volgend jaar een geheel ander Donar-team in het veld, want het merendeel van de huidige spelers mag wat hem betreft zijn koffers pakken. Wie er kunnen vertrekken laat hij nu nog in het midden. („Ik moet met die knapen ten slotte nog de com petitie uitspelen"), maar als hij volledig zijn zin krijgt, kunnen hooguit maar twee spelers op een nieuwe verbintenis rekenen. LEIDEN In de zaalhandbalcom petitie ging alle aandacht uit naar de damestopper Forehol- te-Swift/Arnhem. In de volge pakte Voorhoutse sporthal wist Swift zich als koploopster van de eerste divisie A te handhaven, nu de thuisploeg niet verder kwam dan een 7-7 deling. In Oldenzaal dolfHVS met 12-10 het onderspit tegen Quick '20. De heren van Saturnus had als koploper van de derde divisie F de grootste moeite met de Rotterdamse hek- kesluiter De Meeuwen. Saturnus won met het kleinst mogelijke verschil: 15-14. In Voorhout speelde de topper Fo reholte- Swift/Arnhem zich af in een nauw spanningsveld. De thuisbrigade ging aanvankelijk fantasieloos te werk. Swift/Arn hem opereerde in de openingsfa se aanmerkelijk doelmatiger en nam dan ook een 1-4 voorsprong. De achterstand werkte aller minst verlammend aan Voor houtse kant. Het herstel van Fo reholte werd ingeluid door door- zetster Carrie Kramer, die een strafworp forceerde. Nel Geer- lings benutte de zeven meter worp. zodat het scorebord na 20 minuten 2-4 aanwees. Een voor handbalbegrippen magere score, de defensies overheersten dan ook. Nadat de eerste helft met een 3-4 stand (treffer van Nel Geerlings) was afgesloten, kwam Swift in de tweede periode opnieuw als veerkracht op om terug te slaan. De Voorhoutse equipe zocht en vond de tot dan toe verborgen gebleven gebreken van de Arn hemse defensie. De hoeken wa ren aan Swift-zijde zwak bezet en met name Mariette Siera en Elly Hoek speelden daar trefzeker op Het had er alle schijn van dat Fore holte op weg was naar de over winning. Althans, het spelver- loop wees in die richting; met nog zes minuten speeltijd voor de boeg kon de thuisclub bogen op een 7-5 voorsprong. Een uit braak van Anja Derksen bete kende evenwel 7-6, waarna Joke Modderkolk in de laatste minuut langs de cirkel gleed om vervol gens ongehinderd 7-7 te scoren. HVS-speelstcr Ank van der Bosch genoot in Oldenzaal de persoon lijke aandacht van Quick '20. Zij werd 'vergast' op een consequen te dekking, die de Twentse ploeg echter weinig soelaas bood. Nu de Oldenzaalse aandacht zich toespitste op Ank van der Bosch kregen de overige Stompwijkse speelsters opvallend veel ruimte. Bovendien werd Ank van der Bosch soms wat al te bruusk af gestopt, hetgeen HVS in de ope ningsfase een strafworp oplever de. Marijke Luyten kon zodoen de van zeven meter 0-1 scoren en Ank van der Bosch vierde een eerste ploeg aan scoren toe. Fore holte bracht echter andermaal de moment van kortstondige vrij heid met de 0-2. De zaken schenen derhalve voor HVS naar wens te verlopen, maar alras bracht Marijke Luy ten de zwakte van de Stompwijk se formatie ongewild aan het licht. Zij miste kort na de 0-2 van Ank van der Bosch een straf worp en stipte daarmee de kwaal aan, die uiteindelijk verlammend op het spel van HVS zou werken. Want ook Ank van der Bosch (2x) bleek vanaf zeven meter al lesbehalve trefzeker. Quick '20 fleurde mede daardoor duidelijk op, schudde het aan vankelijk betoonde ontzag voor HVS van zich af en zag af van verdere bewakingsdiensten. Nog voor rust had het Oldenzaalse team de stand 'omgewerkt' naar 5-4, waarna in de tweede helft meteen werd opgestoomd naar een 10-5 voorsprong. Nog was HVS niet uitgeteld; binnen acht minuten verschaften de Stomp wijkse dames zich met drie tref fers alleszins gunstige perspec tieven op een voordelig resultaat. Maar het strafworpensyndroom bracht uiteindelijk de opmars tot stilstand. Waar met name Ank van der Bosch faalde, sloeg Quick '20 met een welgemikte 'zeven meter' toe. HVS wist er slechts één goal tegenover te stellen: 12-10. In de tweede divisie C kwam Oase tegen degradatiekandidate Mara thon niet verder dan een 7-7 re mise, nadat het team uit Oud Ade zich in Vlissingen een kwar tier voor tijd nog zeker wist van een 4-7 voorsprong. Het reserve- team van Quintus dacht MMO lam te leggen door Lydy Vink een persoonlijke dekking toe te bedelen. Maar Lydy Vink hield het hoofd koel, orgmiseerde voortreffelijk en voorzag vooral Helma Volwater van goede pas ses. Zij én Elly van Leeuwen leg den met vijf treffers de basis voor de 15-10 zege. De heren van Saturnus stuitten in Rotterdam op het geladen De Meeuwen. De Leidenaars zagen zich voortdurend geplaatst voor een achterstand. De wedstrijd kreeg voor Saturnus zodoende het karakter van een inhaalrace, die in de slotfase door toedoen van Peter Waalwijk zowaar met 14-15 winnend werd afgesloten. In de atdeling verzekerden de da mes van HW '70 zich van pro motie naar de tweede klasse. De reserves van EHC werden met 10-2 weggespeeld. Verdere uit slagen: 3A dames: Saturnus- CWP 2 11-4. Heren: Saturnus 2- Olvmpia 72 19 11 Derde klasse: MMO-Westlandia 2 12-15; Fore- holte-Quintus 4 14-9, Oase-CWP 2 12-11. Onder het toeziend oog van David Moore 4) onderneemt Trotter Benjamin Ruysenaars een doelpoging. Scores Donar: Zagardo 22 (10 rebounds). Franken 14, Schulz 12 (16 rebounds), Dijkstra 9, Van Wijk 6 en De Vries 4 punten. Schotpercen tage team: 52% Rebounds: 39. Balverlies: 26x. Leiden: Parker 26, Woudstra 22, Bruinsma 16, Kruidhof 15, Van Solm 8 en Puidokas 6 (9 rebounds) punten. Schot- percentage: 49% Rebounds: 33. Balverlies: 15x. Trotters in slotfase onderuit... LEIDEN De Leidse eerste di- visieploeg Spaarbank Trot ters is behoorlijk van slag af. Werd er eerder volkomen on nodig van Zaandam verloren, zaterdagavond gingen de Lei denaars onnodig onderuit te gen het Urkse Orca's, bij wie Chapmann ontbrak. De eerste minuten waren beide teams wat nerveus en werd er veel gemist. De Trotters was zeker niet de mindere en bleef lang bij. Pas aan het ein de van de eerste helft kon Or ca's een kleine voorsprong nemen. Ruststand 32-37. Na de pauze werd er uitstekend gestart en werd de achter stand in een 6 punts voor sprong omgebogen. Dit ge beurde mede doordat er over geschakeld werd op een an dere aanval. Orca's had daar de nodige moeite mee en in de aanval werd hun Amen- kaan David Moore goed in bedwang gehouden. Toch klapte de Trotters in elkaar. De voorsprong werd simpel uit handen gegeven en het schotpercentage zakte tot een zeer bedenkelijk niveau. Sommige Trotters kregen er geen bal in en zelfs onder het bord waren soms vijf pogin gen nog niet genoeg om tot een score te komen. Het bleef daardoor tot aan het eindsig naal spannend, waarbij Or ca's bij 67-70 zegevierde. Met een fraai sprongschot scoort Karin Zonneveld hier voor Foreholte. Annemarie Jansen (8) van Swift heeft het nakijken. Later wisten de Arn hemse dames op gelijke hoogte met de club uit Voorhout te komen: 7-7.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 17