Feyenoord fortuinlijk: 2-1 Okker welkome steun Oranje 55 Degens helpt Ajax Yan Hanegem houdt FC Utrecht overeind SPORT MAANDAG 9 FEBRUARI 1981 KERKRADE - Gevoel voor realiteitszin overheerste na de 2-3 zege op Roda JC in het Ajax-kamp. Niet de Amsterdamse formatie had de thuis club verslagen, de Limburgers hadden zichzelf genekt. Met name Roda- linksback Leo Degens had Ajax op weg geholpen naar de overwinning. Eerst bood hij de tot dan onzichtbare Ling een unieke kans op 1-2, daarna liet de arme Degens Arnesen aanleggen voor de beslissende goal. In zijn nabeschouwing weigerde Ajax-trainer Leo Beenhakker dan ook te pronken met de twee winstpunten. "De punten zijn mooi meegeno men", wist de tot afzwaaien gedoemde oefenmeester, "de manier waar op die zijn behaald, kan ik niet goedkeuren". En inderdaad, Ajax was nauwelijks beter geweest dan de thuisclub. De eerste helft werd gekenmerkt door saaiheid. Alleen Weggelaar zorgde met een paaltreffer voor opwinding, zoals even later ook René Hofman met de openingstreffer. Lerby zorgde na rust voor de gelijkmaker, Ling met medewerking van Degens voor 1-2, waarna Nanninga de zaken andermaal rechttrok. Waarna het noodlot zich opnieuw voor Degens voltrok. Zijn 'voorzet' werd dankbaar door Arnesen omgebogen tot 2-3. NAC-PEC/Zwolle 0-0. Scheids rechter: Van Ettekoven. Toe schouwers: 4700. Go Ahead Eagles-MW 4-2 (1-1). 1. Koopman 1-0,31. Schapendonk 1-1, 50. Woudsma 2-1, 65. De Graaf 3-1, 81. Lodeweges 4—1, 85. Dassen 4-2. Scheidsrechter: Draaisma. Toeschouwers: 4000. Wageningen-NEC 1-1 (1-1). 10. Jacobs 0-1, 32. McDonald 1-1. Scheidsrechter: Mulder Toe schouwers: 4000. PSV-AZ'67 0-3 (0-0). 67. Tol 0-1, 72. Tol 0-2, 83. Jonker 0-3. Scheidsrechter: Corver. Toe schouwers: 26.000. Excelsior-FC Den Haag 0-2 (0- 0). 57. Treling 0-1, 60. Goemans 0- 2. Scheidsrechter Van der Laar, toeschouwers: 3000. I Sparta-FC Groningen 2-2 (1-0). 40. Advocaat 1-0, 54. Koops 1-1, 88. Geels 2-1, 89. Houtman 2-2. Scheidsrechter Bakker. Toe schouwers: 4500. FC Utrecht-FC Twente 2-2 (1-1). 23. Sanchez Torres 0-1, 34. Van Hanegem 1-1, 64. Rohde 1-2, 71. Carbo 2-2. Scheidsrechter: Ram. Toeschouwers: 12.000. Roda JC-Ajax 2-3 (1-0). 44. Hof man 1-0, 51. Lerby 1-1, 52. Ling 1-2, 71. Nanninga 2-2, 77. Degens 14. Oostdam 1-0,37. Lems 2-0, 39. Braham 3-0, 45. Ruys 3-1. Scheidsrechter: Weerink. Toe schouwers 6500. Heracles-Vlaardingen 0-0. Scheidsrechter Boss. Toeschou wers 1000. Amsterdam-Amersfoort 1-1 (0- 0). 50. Bisschot 1-0, 58. Jos Brink 1-1. Scheidsrechter: Mittelmeyer. Toeschouwers: 800. De Graafschap-Telstar 2-1 (1-1). 31. De Geer 1-0, 41. Buma (straf schop) 1-1, 76. Kornelis 2-1 Scheidsrechter: Kuypers. Toe schouwers 3400. O Volendam-Den Bosch 4-1 (1-0). 2. Braan 1-0, 61. Wim Tol 2-0, 72. Storm 2-1, 73. Wim Tol 3-1, 88. Stout 4-1. Scheidsrechter: De Hond. Toeschouwers: 2500. VW-Eindhoven 1-1 (1-1). 14. Methorst 0-1, 17. Janssen 1-1. Scheidsrechter1 De Munnik "oe schouwers 1500. SW-Helmond Sport 3-1 (2-1). 16. Van der Hooft 0-1, 27. Salari 1-1, 36. Derks 2-1, 65. Derks 3-1. Scheidsrechter Oetelmans. Toe schouwers 1500. Veendam-Heerenveen 1-2 (1-2). 13. Visser 0-1, 21. Oosterwold 1-1; 44. De Blaauw 1-2. Scheidsrech ter: Severein. Toeschouwers: 3500. EINDHOVEN - PSV mag dan wel van zichzelf beweren individueel over meer kwaliteit te beschikken dan AZ, die wat al te zelfverzekerde conclusie konden de Eindhovenaren zaterdagavond in het onderlinge duel met de Alkmaarse eredivisie-koploper, voor 28.000 toeschouwers, geen moment waarmaken. Niet alleen in collectief opzicht, maar zeker ook individueel was AZ superieur aan PSV, dat uit eindelijk zijn tekortkomingen af gestraft zag met een 0-3- nederlaag en een gele kaart voor Brandts. Bij PSV werd Piet Wildschut zater dagavond als de grote schuldige voor die nederlaag aangewezen. Halverwege de tweede helft ver speelde Wildschut op knullige manier tot twee maal toe de bal aan Tol, waardoor AZ in enkele minuten tijd op een erg comforta bele 2-0 voorspromg kwam te staan en de wedstrijd definitief in de zak had. Thijs Libregts: „Een verdediger behoort 90 minuten erg geconcentreerd te spelen, omdat zijn fouten meteen fataal kunnen zijn. Dat was dus bij Wildschut niet het geval. Wan neer je je tot twee maal toe door een jongen als Tol, die toch be paald geen Hrubesch- krachtmens is, zo simpel van de bal laat zetten, doe je het goed verkeerd". Libregts strafte die fouten van Wildschut meteen door hem in te wisselen voor Huh. Mokkend verliet Wildschut het veld om pijlsnel huiswaarts te keren. Li bregts: „Ik kan daar allemaal niet mee zitten. Hij moet het de ko mende dagen met zichzelf maar uit zien te vechten". Toch deed het wat onredelijk aan om de volle last van die nederlaag tegen AZ in de schoenen van Wildschut alleen te schuiven. Al le spelers bij PSV maakten fou ten aan de lopende band, vooral in verdedigend opzicht Wanneer AZ iets alerter was geweest, had den de Alkmaarders binnen tien minuten al op een 2-0-voorsprong kunnen staan, wanneer Peters en Tol iets meer precisie in hun schoten hadden gelegd. Kessler: „Wanneer je die kans uit de eerste helft optelt bij het to taal, kun je niet anders conclude ren dat deze zege verdiend is ge weest. Dit AZ-team heeft zich het spel niet door de tegenstander la ten opdringen, maar is ook in de ze lastige uitwedstrijd uitgegaan van de eigen mogelijkheden, rus tig wachtend op de mogelijkheid de score te openen en daarmee de wedstrijd te beslissen". Het zelfvertrouwen in eigen kun nen, dat door de AZ-spelers 90 minuten nadrukkelijk werd geë taleerd, heeft PSV uiteindelijk de das omgedaan. PSV, dat nu al ja renlang zorgvuldig werkt aan het opbouwen van een respect af dwingend zelfvertrouwen en daar nog altijd niet in is geslaagd, zag nu een tegenstander van na bij aan het werk die dat vurig geambieerde zelfvertrouwen wel Kanjervoetbal Onzichtbaar kanjervoetbal, zo noemde Libregts het spel waar mee PSV AZ dacht de eerste sei zoennederlaag toe te kunnen brengen. Een juiste typering van Libregts, die bijvoorbeeld een man als Van der Kuylen 90 minu ten lang niet heeft gezien, waar door AZ erg simpel in de gelegen heid werd gesteld het midden veld in bezit te nemen, waar Poortvliet Peters als een scha duw volgde, zonder de AZ- middenvelder h^t echter erg las tig te kunnen maken. Poortvliet: „Verliezen van dit AZ vind ik geen schande. AZ is op dit mo ment het beste elftal wat er in Ne derland rondloopt. De spelers weten elkaar blindelings te vin den en wanneer binnen het eigen elftal bepaalde zaken niet klop pen, wordt het natuurlijk ontzet tend moeilijk iets positiefs terug te doen". En zeker wanneer bepaalde spelers ook nog nonchalant gaan lopen te voetballen, zoals Wildschut in de tweede helft toen hij beide malen door Tol in een één-tegen-één- situatie werd uitgespeeld en Doesburg tot twee maal toe vol komen kansloos van dichtbij Kees 'Pier' Tol heeft geprofiteerd, van een flater van PSV-rechtsback Piet Wildschut. De Eindhovense goalie Pirn Doesburg ligt machteloos op de grond, zoals ook Huub Stevens (links) machteloos moet toezien, hoe de Volendam- mer AZ op een 0-1 voorsprong gaat brengen. werd gepasseerd. Twee indivi- seerd geraakte Tol. duele acties die PSV het laatste Een wissel, die bovendien, zij het restje hoop op een puntendeling ontnamen. Twee acties ook, die de oefenmeesters Kessler en Li bregts in actie brachten. Libregts wisselde Wildschut uit voor Huh, waardoor PSV overschakelde op een 4T3-3-opstelling met Willy van de Kerkhof in dat laatste kwartier als libero en Stevens in de man dekking op Welzl, die door Kess ler was ingezet voor de gebles- dan maar een kwartier, de moge lijkheid bood Kist en Welzl met elkaar te vergelijken. Een verge lijking die duidelijk uitviel in het voordeel van de Oostenrijker, die door een hard ingrijpende Ste vens van een doelpunt werd afge houden, maar wel de beslissende pass kon geven waaruit Jos Jon ker enkele minuten voor tijd de 0-3-eindstand kon laten aanteke nen. Twee acties die de hardwer kende Kees Kist in 90 minuten voetbal niet kon laten zien. Kess ler evenwel: „Ik maak geen ver gelijkingen en ik ga derhalve ook niets negatiefs zeggen over welke speler dan ook. Ik herhaal: ik ben blij drie uitstekende aanvallers te hebben, die ik in de komende tijd hard nodig zal hebben. Ik ken exact hun voor- en hun nadelen en handel daar per wedstrijd Dode bij motorcross LOENEN (ANP) - Tijdens beker- crosses van de motorclub Loe- nen (Veluwe) is gisteren de 34-ja- rige Amersfoorter Hans Bel om het leven gekomen. Het ongeluk, waarvan Hans Bel het slachtoffer werd, had niet rechtstreeks met de wedstrijden te maken. Tijdens de laatste manche in de 500-cc klasse werd Hans Bel onwel. Hij wilde de wedstrijd verlaten en naar het rennerskwartier rijden. Vermoe delijk is hij toen duizelig gewor den, waardoor zijn hand achter de gashandle bleef hangen. Hij reed tegen een boom en overleed op weg naar het ziekenhuis. Weber snelt naar toptijd SINDELFINGEN (ANP) - Tijdens de Westduitse indoor atletiek- kampioenschappen in Sindefin- gen heeft Hartmut Weber het (of ficieuze) wereldrecord op de 400 meter verbeterd. Weber liet zater dagavond 45.96 seconden afdruk ken. Het oude record stond op naam van de Tsjechoslowaak Ka- rel Kolar met 46,21 sec. Feyenoord-spits Jan Peters hin dert Willem 11 -voorstopper Johan Huybregts bij het uitverdedigen. TILBURG - Zonder een vijftal ge blesseerde en geschorste basis spelers heeft Feyenoord zich op papier hersteld van de slechte prestaties van de afgelopen we ken. Dat de Rotterdamse eredivi- sionist in Tilburg via een 2-1 zege op Willem II niet meer punten achterstand op lijstaanvoerder AZ'67 opliep, mag gerust een mi rakel worden genoemd. Want toen oefenmeester Jezek pas vlak voor de ontmoeting met zijn fan tasie-opstelling op de proppen kwam, waren er weinigen die nog in de kansen van het in alle linies gehandicapte Feyenoord geloof den. Feyenoord won tenslotte toch, op basis van fortuin en werklust. Willem II verloor, omdat het na de 1-0-voorsprong te weinig be sefte dat er tegen deze tegenstan der veel meer mogelijk was. Feyenoord was niet alleen een opponent zonder veel individue le klasse, maar dit keer ook zon der homogeniteit. Door de afwe zigheid van Petursson, Balke- stein, Nielsen, Van Deinsen en Stafleu was met name het centra le verdedigingsblok aangetast. Het tekende de aanvallende zwakte van Willem II dat van dit manco niet kon worden geprofi teerd. Gezien de omstandigheden vierde Feyenoord de krappe overwin ning als ware het veel meer an zomaar een zege op een eredivi sie-midden moter. Vaclav Jezek gaf achteraf onomwonden toe blij te zijn geweest elf volwaardige spelers op het gras te kunnen brengen en straalde tegelijkertijd een en al tevredenheid uit over het bereikte resultaat. In de Feyenoord-kleedkamer zelf, was het al niet anders. De bittere smaak van de afgelopen weken was weggespoeld. De stemming was opperbest met als stralend middelpunt Carlo de Leeuw. Hij was het die middels een tomeloze inzet het ontmantelde midden veld van zijn ploeg nog enige „bo dy" gaf. Vandaar de rechtvaar digheid toen juist De Leeuw vijf minuten voor het einde slordig wegwerken van een aarzelende Willem Il-defensie onverbidde lijk mocht afstraffen. Carlo de Leeuw werkte zich naar een uitblipkersrol toe daar waar die taak eigenlijk Richard Bud ding was toebedeeld. Budding zal de rol van René Notten op het Feyenoord-middenveld moeten overnemen nu de aanvoerder zelf noodgedwongen als laatste man moest worden geposteerd. Zon der de aanwezighid van Notten in zijn buurt, kon De Leeuw uit groeien naar een vooraanstaande rol. Hij wenste zich niet te beper ken tot het schaduwen van Jim my Calderwood, wanneer Willem II in balbezit was. Hij wenste mo del te staan voor de werklust bij Feyenoord, een eigenschap waar van de ploeg het bij gebrek aan individuele klasse nog steeds moet hebben, dat bleek ook giste- Het zag er voor Willem II allemaal nog wel zo rooskleurig uit. Behal ve de geblesseerde middenvelder Van der Ven, was verder de gehe le selectie beschikbaar voor Ja cobs, die in de week voorafgaan de aan de wedstrijd ziek thuis had gelegen. Willem II kreeg echter al gauw de eerste tegenslag te ver werken. De wedstrijd was nog geen vijf minuten oud toen troe telkind Bud Broeken vanwege een liesblessure het veld moest verlaten. Maar nog leek er voor de thuisploeg geen vuiltje aan de lucht en wezen alle tekenen op een prettig Tilburgs middagje toen een schitterende actie van Calderwood door een al even spectaculaire omhaal van de aan vallend ingestelde Arthur Hoyer achter de aarzelende Joop Hiele kon worden gedeponeerd (1- 0). Willem II leek het heft volledig in handen te hebben, dicteerde daarna het spel en kreeg kansen op meer. Bij Feyenoord was de wanorde en desorganisatie in die fase groot. Met name Budding DÜBENDORF - Het Nederlandse team voor de Koning Gustaafbe- ker heeft gisteren in Dübendorf de eerste promotiewedstrijd te gen Zwitserland met 3-0 gewon nen. Louk Sanders, die tot dus verre in al zijn partijen ongesla gen is gebleven, begon met een zege van 6-4, 7-6 (8-6) op de Zwit serse invaller Edgar Schürmann. Tom Okker, die de tweede plaats in de enkelspelen afwisselend bezette met Mark Albert, won daarna met tweemaal 7-6 van Ro land Stadler, terwijl in het dub belspel Okker en Albert duide lijk de meerdere bleken van Mar kus Günthardt en Stadler: 6-3, 6- 4. Donderdag volgt in Dublin de wedstrijd Ierland-Zwitserland. Het Nederlands team kan zon dag a.s. in Apeldoorn tegen Ier land de promotie naar de eerste divisie van het niet-gesponsorde toernooi bewerkstelligen. Wint Nederland die wedstrijd dan is de promotie so wie so een feit, bij verlies wordt de rangvolgorde beslist door allereerst het aantal partij-overwinningen te tellen en vervolgens de games voor en te gen. Hoewel Zwitserland door de afwe zigheid van Heinz Günthardt (geen belangstelling) en kam pioen Ivan du Pasquiner danig verzwakt was, heeft het team van Fred Hemmes zich tot het uiter ste moeten inspannen. Sanders had aan de Zwitserse nummer vier Edgar Schürmann de han den vol. De Nederlandse kam pioen, die internationaal twee honderd plaatsen hoger wordt ingeschat dan de Zwitser, «moest in de eerste set een achterstand goedmaken van 0-2 en in de tweede van 2-4. In de tiebreak, die de tweede set besloot, had de Zwitser bij 6-4 zelfs twee setpun- ten. Op dat beslissende moment kon de lange Zwitser zijn harde eerste service niet inslaan en ont snapte Sanders. Zo mogelijk nog moeilijker had Okker het tegen de 22-jarige dub- belhandige Stadler. Deze Zwit ser nam vorig jaar slechts aan drie Grand Prixtoernooien deel en haalde desondanks veertig punten bij elkaar, goed voor een 215e plaats op de ATP-ranglijst. Herhaaldelijk zag het er naar uit, dat hij de vijftien jaar oudere Ok ker onder de voet zou lopen, maar op de beslissende momen ten had hij geen reserves meer. Een niet geheel uitgeziekte griep zou daar de oorzaak van kunnen zijn. Zo sloeg hij enkele dubbele fouten pal nadat hij de service van Okker had gebroken voor een 5-4 leiding in de eerste set. Okker won de tiebreak met 7-5. Ook de tweede set werd in de verlenging beslist: ditmaal met 7-4 in het voordeel van Okker, nadat de Nederlander bij 5-4 al een matchpoint had gehad. Voor de tv/eede keer in de historie heeft West-Duitsland het tennis toernooi om de Koningsbeker gewonnen. De Westduitsers ver loren de laatste wedstrijd in Hamburg weliswaar met 1-2 van de Sowjet-Unie, het aantal ge wonnen sets in de twee ontmoe tingen met de Oosteuropeanen (West-Duitsland won de eerste keér in Moskou met 2-1), gaf de doorslag ten gunste van de West duitsers: 9-7. In 1939 had West- Duitsland ook al eens de Ko ningsbeker veroverd. De eindstand in de hoogste divisie van het toernooi om de Konings beker is: 1. West-Duitsland; 2. Sowjet-Unie; 3. Zweden; 4. Finland; 5. Groot- Brittannië; 6. Tsjechoslowakije. Vitas Gerulaitis heeft het "uitda- gingstoernooi" van Toronto ge wonnen. In de eindstrijd ver sloeg hij John McEnroe in vier sets, 6-4, 4-6, 6-3 en 6-3. Op de bankrekening van Gerulaitis zal 350.000 gulden worden bijge schreven. De wedstrijd om de derde plaats, tussen Connors en Borg vond geen doorgang. Borg liet de orga nisatoren weten dat hij niet zou komen, omdat hij last van griep had. Eerder had Borg van Con nors en McEnroe verloren. UTRECHT (ANP) - In het begin van het voor deelneming aan het Euro pese voetbal zo belangrijke duel tussen FC Utrecht en FC Twente (2-2) was wel duidelijk dat het in de Utrechtse achterhoede door een aantal noodzakelijke omzettingen niet lekker liep. Van der Lem was bij de thuisclub geblesseerd, Flight moest door griep afhaken en Du Chati- nier was nog geschorst. Twente miste Jol en Scneeve, maar het «erlies werd door de Oostelijke ploeg duidelijk beter opgevangen. Voor rust was FC Twente iets gevaarlijker. Wouters had op de vleugel veel moeite met Thoresen, waardoor!de Twentenaren herhaaldelijk ge vaarlijk werden. De Utrechtse achterhoede, waarin Tervoort als laatste man fungeerde en Wildbret voorstopper speelde, kwam nogal eens in moeilijkheden. Na een fout van Wouters kwam Sanchez Torres vrij voor Van Breukelen, die tegen het harde schot geen verweer had (0-1). Utrecht ging hierna onstuimig in de aanval en nadat Tervoort net naast had gv. hoten, De Kruyk een inzet op de voeten van Van Gerven had geplaatst, fan Veen op de doellijn staande nog miste, was het Van Hanegem die in de 35e minut voor de gelijkmaker zorgde door een vrije schop te benutten (1-1). In de tweede helft had trainer Berger Kruijs vervangen door Adelaar, waardoor er met iets meer overleg werd gespeeld. De Twentenaren namen echter opnieuw de leiding toen Thoresen slordig verdedigen van de Stichtenaren uitbuitte, Rohde in stelling bracht die scoorde (1-2). Utrecht ging hierna voluit in de aanval en zeven minuten later rondde Carbo met een fraaie omhaal een scherpe pass van Van Hane gem doeltreffend af (2-2). In de slotfase werd Van Hanegem een gele kaart geoffreerd, hetgeen in de eerste helft Sanchez Torres reeds was overkomen. DS'79 - Fortuna Sittard 3-1, Heracles- FC Vlaardingen 0-0, FC Amsterdam se Amersfoort 1-1, Haarlem-Vitesse 0- 1, De Graafschap-Telstar 2-1, Volenda- m-FC Den Bosch 4-1, FC VW-Eindho ven 1-1, SVV-Helmond Sport 3-1 en Veendam-Heerenveen 1-2. 21 15 3 3 33 48-15 19 11 4 4 26 41-25 20 8 8 4 24 33-22 20 11 2 7 24 27-21 20 7 9 4 23 31-26 19 8 6 5 22 32-23 19 9 4 6 22 32-29 20 7 8 5 22 17-17 21 8 6 7 22 31-26 20 7 7 6 21 30-30 18 6 6 6 18 22-19 19 5 7 7 17 22-26 20 6 5 9 17 31-36 20 7 2 11 16 30-45 21 4 8 9 16 20-31 19 3 9 7 15 21-30 21 4 7 10 15 15-26 20 4 5 11 13 20-35 19 2 6 11 10 12-33 i Bosch periodekam- werd herhaaldelijk verkeerd be grepen door zijn ploeggenote. Bouwens werd veelal op snelheid geklopt door Toine van Mielo en Wijnstekers overkwam hetzelfde ten opzichte van Johan Bijster- veld. De Deen Jacobsen kwam bij Feyenoord in het hele stuk nauwelijks voor en kon zich voor alsnog alleen in negatieve zin ma nifesteren] Jezek en Feyenoord werden na rust daarbij door het fortuin gehol pen. De gelijkmaker die Jacob sen vier minuten na de pauze maar voor het intikken had, was niet zozeer een eigen verdienste alswel te danken aan een falend optreden van het gisteren be paald niet imonerende centrale verddigingsduo van Willem II: Roemgens en Huybregts. Ondanks die treffer werd Jacobsen door Jezek terecht vervangen. De kleine beweeglijke Groenendijk bewees in de laatste tien minuten zijn nut als wisselspeler voorna melijk door ruimte voor zijn ploeggenoten te scheppen. Als indirect gevolg daarvan moest Calderwood vijf minuten voor tijd aan de noodrem trekken om een van de steeds beter geoliede Feyenoord-doorbraken tot beda ren te brengen. Maar dat beteken de voor Willem II slechts uitstel van executie. Haarlem Fortuna S Volendam Den Bosch Graafschap Heerenveen DS'79 SW Eindhoven Vitesse Cambuur Amsterdam Veendam VW Helmond Sp Telstar Vl'dingen Heracles Amersfoort Haarlem en E pioenen. De Graafschap 3 2 1 0 5 5-2 Haarlem 4 2 1 1 5 8-2 Fortuna Sittard 3 2 0 1 4 8-5 Sparta-FC Groningen 2-2, Excelsior- FC Den Haag 0-2, PSV-AZ'67 0-3, NAC- PEC/Zwolle 0-0, Wageningen-NEC 1-1, Roda JC-Ajax 2-3, Go Ahead Eagles- MW 4-2, FC Utrecht-FC Twente 2-2, Willem II-Feyenoord 1-2. AZ'67 19 18 1 0 37 65-16 Feyenoord 19 13 4 2 30 41-19 Utrecht 18 10 4 4 24 38-21 PSV 19 9 5 5 23 37-20 Twente 19 9 5 5 23 39-28 Ajax 18 9 3 6 21 50-39 MW 18 7 5 6 19 30-33 Roda JC 19 7 5 7 19 41-37 Willem II 18 7 3 8 17 25-31 PEC/Zwolle 19 5 7 7 17 17-24 Den Haag 19 8 1 10 17 31-44 Sparta 19 7 3 9 17 31-45 Groningen 18 4 6 8 14 28-39 Wageningen 18 3 7 8 13 22-28 NEC 19 3 6 10 12 26-46 Excelsior 19 2 7 10 11 21-34 G A Eagles 19 4 3 12 11 25-43 NAC 19 3 5 11 11 19-39 1. Schapendonk (MW) 2. Welzl (AZ'67) 3. Tol (AZ'67) 4. Nanninga (Roda JC) 5. Erikscn(Roda JC) 7. Kieft (Ajax). Hazelhekke nald (beiden Wageningen) iïWIHS 1 2 3 Sparta-Gron Excelsior-D. Haag PSV-AZ'67 NAC-PEC/Zwolle Wageningen-NEC Roda-Ajax X Go Ahead-MW X Utrecht-Twente Willem II-Feyen. X DS'79-Fortuna S. Haarlem-Vitesse X Volendam-D. Bosch x Toto 6: Winnende kolom: 3-2-2-3-3-2-1-3-2- 1-2-1. Eerste prijs: f71.538,42. Tweede prijs: f47.692,28. Derde prijs: f 119.230,70. Toto-gelijk Winnende getallen: 11 - 18 - 20 - 24 - 27. Toegevoegde wedstrijd: 7. Eerste prijs: f9916,71. Tweede prijs: f 1652,78. Derde prijs: f8263,93. Vierde prijs: f 13.222,28. Lotto Winnende getallen: 11 - 19 - 23 - 30 - 33 - 40. Reservegetallen: 9 en 20. Eerste prijs: 687.777,62. Tweede prijs: f 157.824,66. Derde prijs: f236.737,00. vierde prijs' f315.649,33 Vijfde prijs: f315.649,33. West-Duitland Westduitse lotto: 4 - 12 - 31 - 34 - 47 - 48. Reservegetal: 46. Spel '77: 6 7 5 0 8 4 4. België Belgische lotto: 7-8-10-18-31-33. Reservegetal: 13. Supertrio (Romeoprijs te Hilver sum): 1. nummer 6 Pratro (R.J. van Stam), 2. Nummer 1 Romeo Hollandia (H.A. van Oyen), 3. nummer 10 San Sebastiaan (A.J. Mollema). Omzet: f266.213,00. Uit kering: f 625,80.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 12