Tèlecommunicatie-jobs voor MTS-ers E in Den Haag PERSONEEl}^^ personeel arbeidstherapeut (m/v) soneel PI ■PERSONEEU JPERSONEELPERSONEa 7**- er» persor anaesthesie verpleegkundige/ O.K. assistentie) DIACONESSENHUIS LEIDEN ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN waarnemend hoofdverpleegkundige veurs college DOCENTEN sectiechef AANKOMENDE COMPUTER OPERATORS N Beginnende en gevorderde assistenten-accountant krijgen alle kans bij ons. Accountantskantoor stichting centrum stbavo noondwijkerhout BOEKHOUDER Zuijdiwljel; PHILIPS I personeel I I !«■>«- PERSa€£f"scnMl I J pwsonoelpERSCLEEL personeel Op onze operatie-afdeling (met 4 O.K.'s en 2 in aanbouw) komt een vacature voor een met de differentiatie anaesthesie. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten met een voltooide opleiding. Functie, rang en salariëring zijn afhankelijk van opleiding en ervaring. Inlichtingen worden graag verstrekt door Br. J. de Jonge, hoofd operatie-afdeling, telefoon: 071-155960, toestel 340. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, onder vermelding van vacaturenummer 27-3, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. Kindergeneeskunde De Kinderkliniek bestaat uit 2 verpleeg- afdelingen en omvat 48 bedden De Kinderafdeling boven heeft 2 ver- pleegunits. de baby-unit en de unit van grotere kinderen in de leeftijd van 1 tot 14 jaar. Op deze afdeling komt binnen kort de functie vrij van vac.nr. 613 F.51.06.LD In de Kinderkliniek wordt volgens het systeem van de teamverpleging gewerkt. Onze gedachten gaan uit naar een ver pleegkundige, die graag in een multi disciplinair team werkt en die zich wil in zetten voor de zorg en begeleiding van de kinderen en hun ouders. De taak omvat o.a.: - vervanging van de hoofdverpleegkun dige bij diens afwezigheid; - het bewaken en zonodig stimuleren van de kwaliteit van de verpleegkun dige zorg; - begeleiding van leerling-verpleegkun digen en stagiaires. Wij zoeken voor deze functie een ver pleegkundige die in het bezit is van het diploma A-verpleegkundige of diploma H.B.O.-V. met de aantekening kinder verpleging en die beschikt over goede contactuele eigenschappen en leiding gevende kwaliteiten. Salaris: max. f 3084 bruto per 'maand. Informatie: wordt gaarne verstrekt door mevr. N. de Jong, waarnemend directri ce (071-14 7222. toestel 2702) of door mevr. J A. Wiersma-Traag, personeels consulent (toestel 2720). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN In het St Elisabeth Ziekenhuis te Lei-N derdorp kan worden geplaatst op de KINDERAFDELING een 1e VERPLEEGKUNDIGE Zij zal gaan functioneren als waarne mend hoofd van de Couveuse- en Zui gelingenafdeling. Voor deze functie komen in aanmerking verpleegkundigen die naast de kinde raantekening beschikken over ervaring in bovengenoemde functie. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 3093,46 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, ad junct directrice/hoofd verpleegkundige dienst, tel 071-899250. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te richten aan de afdeling Personeelsza ken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220. 2350 CC Leiderdorp Kath. Scholengemeenschap voor VWO (ongedeeld Atheneum met Latijn), HAVO en MAVO te Leidschendam, Fluitpolderplein 2, telefoon 070 - 271200. Voor zo spoedig mogelijk gevraagd ter vervanging wegens ziekte Geschiedenis6 uur, Ie, 2e, 3e gr. Aardrijkskunde24 uur, 2e, 3e gr. Schriftelijke of mondelinge reacties zo spoedig mogelijk te richten aan de rector, tel. school (070) 271200, privé' (015) 142824. Ministerie van Landbouw en Visserij Staatsbosbeheer Landinrichtingsdienst Directie Beheer Landbouwgronden Voor één der secties van de afdeling Interne- en Materiële Zaken te 's-Gra- venhage is plaats voor een (m/v) het de Taken: het geven van dagelijkse leiding aar medewerkers belast met de behande ling van post- en archiefzaken; - het onderhouden van contacten opstellen van correspondentie; - het zorgdragen voor de opzet documentatie over de in de biblio theek aanwezige natuurwetenschap pelijke literatuur. Opleiding: MULO/MAVO-4; Archiefverzorging SOD-1 of hiervoor studerend, bij voor keur enige ervaring op dit gebied. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing maximaal 2.530.- een toelage van 26,00 bruto per maand. Vakantietoelage 8%. Voorts zijn de ge bruikelijke rechtspositieregelingen van toepassing. Kandidaten worden uitgenodigd hun schriftelijke sollici tatie - binnen 10 dagen na verschijning van dit blad - te richten aan de Hoofdingenieur-directeur voor Landin richting, Grond- en Bosbeheer, Van Speijkstraat 13, 2518 EV 's-Gravenhage (met vermelding van "soil. nr. 120"). Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication s.c. S.W.I.F.T. is een internationale organisatie, opgezet door belangrijke banken uit Europa, Noord-Amerika en het Verre Oosten. S.W.I.F.T. is opgericht met het doel een computergestuurd netwerk te ontwikkelen en te beheren voor financiële transakties tussen de aangesloten banken. Ons hoofdkantoor is gevestigd te Brussel: daarnaast beschikken wij over drie "REAL-TIME" computercentra; een in Brussel, een in Zoeterwoude (nabij Leiden) en een in de Verenigde Staten. Voor ons computercentrum te Zoeterwoude hebben wij vakatures voor Wij vragen Jonge, dynamische personen Een gedegen vooropleiding Praktische kennis van de Engelse taal Vrijstelling van. of reeds vervulde, dienstplicht Bereidheid in ploegendienst te werken Verantwoordelijkheidsgevoel. Wij bieden Een aantrekkelijk salaris Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Een goede opleiding Een aangename, dynamische werksfeer Mogelijkheden met toekomst. Uw sollicitatie (volledig Curriculum Vitae, met foto) wordt verwacht bij SWIFT Personeelsdienst World Trade Center, Toren 1, Bus 18 Emile Jacqmainlaan 162 - 1000 Brussel - België. Het Accountantskantoor van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, kortweg Verificatie bureau genoemd, verricht onder leiding van registeraccountants accountantswerkzaamheden voor de aangesloten gemeenten. In totaal contfo- leert ons Bureau circa 6.500 administraties van de lagere overheid en uiteenlopende gesubsidieerde instellingen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Den Haag. De uitvoering van de werkzaamheden geschiedt bij de cliënten in de 31 over het land verspreide districten. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden vragen wij beginnende en gevorderde assistenten-accoun tant voor diverse standplaatsen in het werkgebied van de provincie Zuid-Holland ten oosten van de lijn Capelle a/d IJssel, Leiderdorp. Capabele personen krijgen bij ons Bureau alle kans zich volledig te ontplooien. Door de districts indeling wordt o.a. bereikt dat de reistijden beperkt blijven. Zij kunnen rekenen op een boeien de en afwisselende werkkring, een goed salaris, moderne secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. welvaartsvast pensioen volgens de Algemene Burgerlijke Pensioenwet), ruime tegemoetkoming in studiekosten en gunstige perspectieven. De interne opleidingen, welke tijdens de werkdagen plaats vinden, krijgen veel aandacht. Beginners dienen over een HAVO-, VWO-, MEAO- of HEAO- diploma te beschikken. Het volgen van verdere vakstudies is een vereiste. Max. leeftijd 25 jaar. Gevorderden hebben bovendien SPD I, Gemeente Financiën I of NIvRA-studie tenminste t/m propedeuse. Enige jaren ervaring bij een registeraccountantskantoor, in de overheids administratie of in een andere administratieve functie is een andere voorwaarde. Max. leeftijd: 27 jaar. Spreekt u dit aan? Richt dan uw eigenhandig geschreven sollicitatie brief aan onze districtsaccountant, de heer D. van der Kwaak, Nassaulaan 12, 2514 JS Den Haag. de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen) Nassaulaan 12, 2514 JS 's-Gravenhage (voor 20 uur per week). Hij zal in samenwerking met de huidige funktionaris een bijdrage moeten leveren in de behandeling van 18 kliënten, mannen en vrouwen. Samen met de andere aanwezige therapievormen biedt de arbeidstherapie een therapieprogramma dat vooral individueel en soms groepsgericht is. Behandelingsprogramma's komen tot stand in overleg met het multidisciplinair team. Gevraagde opleiding: H.B.O.-arbeids-ergotherapie of M.B.O.-arbeidstherapie. Salarisgrenzen: f 1130,79- f 1546,73 bruto per maand, bij een werkweek Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwtjkerhout Gaarne persoonlijk solliciteren na vooraf telefonisch af spreken. De Recht Beton B.V. Hoofdstraat 159, Sassenheim. Tel. 02522-19024, vragen naar dhr. Kappe of dhr. De Recht. Het verpleeghuis en reaktiveringscentrum "ZUYDTWIJCK" te Leiden (ZW), zoekt belangstellenden voor het vervullen van de funkties van: a. Verpleegkundig af delingshoofd; b. Waarnemend ver pleegkundig afde lingshoofd; voorlopig tijdelijk ter vervanging we gens ziekte. De taak zal bestaan uit het zelfstandig leiden, resp. waarnemen van een ver- pleegafdeling met 26 bedden voor so matisch zieken. Door een aktief opnamebeleid is het aantal wisselingen per bed hoog. De personeelsbezetting bestaat uit een aantal verpleegkundigen, waarvan een deel een part-time-funktie bekleedt, een aantal gediplomeerde ziekenverzorgen den en een groep van leerling ziekenverzorgenden in opleiding. De opleiding van deze laatste groep vindt gedeeltelijk plaats in eigen huis, terwijl de begeleiding geschiedt door praktijkdocenten. Op regelmatige tijdstippen vindt over leg plaats met, zowel het hoofd van de verpleegkundige dienst als met andere afdelingshoofden. Voorts bestaat er een intensief kontakt met paramedische diensten, zoals fysio therapie, bezigheidstherapie en logope die. Voor beide funkties dient men te be schikken over goede kontaktuele eigen schappen en men dient bereid te zijn in goed kollegiaal overleg samen te wer ken. De honorering geschiedt overeen komstig ervaring en zal in nader over leg met de kandidaat worden geregeld. Tot de goede secundaire arbeidsvoor waarden behoort o.a. de mogelijkheid tot opneming in het pensioenfonds PGGM. Schriftelijke sollicitaties dienen gericht te worden aan dc Geneesheer- Direkteur, J.M. Heezen, arts. Eventue le telefonische informaties kunnen ver kregen worden onder nummer: (071) 769300, toestel 112, 115 of 116. verpleeghuis en reaktiveringscentrum Aaltje Noordewierlaan 50 te Leiden Jonge MTS-ers E kunnen bij Philips Telecommunicatie Nederland in Den Haag een boeiende job vinden. Als projectvoorbereider voor de processor gestuurde telefoon centrales. Deze centrales worden geleverd voor het openbare telefoonnet in Nederland en als bedrijfs- centrales. Wat is een projectvoorbereider? Dat is de man of vrouw die het ontwerp van een telefoon centrale op papier uitwerkt De specificaties van de opdracht gever zijn het uitgangspunt. Verder helpt een speciaal computersysteem hem/haar bij de uit te voeren werkzaamheden. Projectvoorbereider is typisch een job voor iemand die zich theoretisch in telefoniesystemen wil verdiepen We vragen: - MTS-diploma E - Leeftijd t/m 25 jaar - Geen militaire verplichtingen (meer). Richt uw sollicitatiebrief aan E Lingmont, Philips Personeelzaken, antwoordnummer 35, 5600 VB Eindhoven.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 24