Vakwerk van de Meubelmakers van Oisterwijk Met 12 jaar garantie. H Meubelfabriek Oisterwijk Berkel (ZH) Beverwijk Toonaangevend in eiken. Dat zit gebeiteld, zo'n mooie massief eiken eethoek van de Meubelmakers van Oisterwijk, Solide maar bovenal sfeervol. En hij past ook in uw interieur. Louter Europees eiken. De Meubelmakers van Oisterwijk reizen heel Europa af op zoek naar het beste hout dat er maar te vinden is: eersteklas Europees eiken. Dat kostbare eiken krijgt, wanneer het eenmaal in Oisterwijk aangekomen is, alle rust. Eerst wordt het jarenlang buiten in de wind gelagerd, goed beschut tegen regen en felle zonneschijn, om heel geleidelijk te drogen. Daarna gaat het nog enige tijd de eigen droogkanters in tot het helemaal uitgewerkt is. Dan pas kunnen de Meubelmakers van Oisterwijk er echt mee aan de slag. Geloogd volgens oud recept. De klassieke manier om eikehout te bewerken is logen. Maar niet alle eikehout kan geloogd worden. Dat is uitsluitend mogelijk bij het beste hout van de Europese eik. Want door het logen komt niet alleen de prachtige tekening van het hout tot leven, ook eventuele foutjes komen aan het licht. Nu begrijpt u waarom de Meubelmakers van Oisterwijk het eikehout zo zorgvuldig selekteren. 12 Jaar garantie. Omdat de Meubelmakers van Oisterwijk met zo' veel zorg hun meubels maken en daarbij op de kleinste details letten, kunnen ze u zwart op wit 12 jaar garantie geven. Op de kwaliteit van het eiken en op de konstruktie van het meubel. Zorgeloos genieten van prachtig geloogd massief eiken. Kisten en kasten, tafels en stoelen, banken en bedden. U moet ze maar eens bekijken. Bekloppen. U bent van harte welkom in de 12 eigen toonzalen van Meubelfabriek Oisterwijk. De koffie is vers en het dikke eike-woonboek ligt voor u klaar. Gratis. Noordeindseweg 116, tel. 01891-4670 (koopavond vrijdag) Parallelweg 100, Meubelboulevard tel. 02510-26923 (koopavond donderdag) Alle toonzalen zijn geopend van maandag t/m zaterdag.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 26