loidou HOOFD TYPEKAMER b-verpleegkundige administratief medewerker(ster) DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: jaerg COMPUDATA SERVICE-TECHNIKUS COMPUDATA Benelux B.V. stichting centrum stbavo noordwijkerhout adm. medewerkster TYPISTE DOCENT(E) secretaresse (m/v) medewerker huishoudelijke dienst (m/v) secretaresse (m/v) bureau medewerker huishoudelijke dienst (m/v) Benelux B.V Compudata Benelux B.V. is een dynamisch bedrijf dat zich in hoofdzaak bezighoudt met de verkoop en serviceverlening van Mini- en Micro-computersystemen en de daarbij behorende randapparatuur, zoals Video Display Terminals, Character- en Lineprinters, etc. Voor onze service-afdeling zoeken wij op korte termijn een opererend vanuit ons kantoor te Leiden die in staat is zelfstandig de service-werkzaamheden te verrichten en in een later stadium een Rayon Service-Centre te leiden. Van onze kandidaten verwachten wij: - Opleiding HTS/MTS-elektronica nivo, met aanvullende opleiding van digitale technieken - Goede kennis van technisch Engels - Goede kontaktuele eigenschappen - Rijbewijs BE Ervaring in het service verlenen van dergelijke apparatuur is gewenst, doch niet noodzakelijk. Naast een goede salariëring en een dienstauto die ook voor privé-doeleinden gebruikt mag worden, dragen wij zorg voor een goede, gedegen opleiding op ons hoofdkantoor te 's-Hertogenbosch. Voor verdere informaties zijn wij telefonisch te bereiken onder nr. 073-215700. Kandidaten zijn werkzaam binnen de gesloten psychiatrische opname-afdeling. Op deze afdeling zijn 29 opname-plaatsen voor zowel mannen als vrouwen, in de leeftijdskategorie tussen 18 en 65 jaar. Er zijn gedwongen (I.B.S. of R.M.) en vrijwillige opnames. De aard van de problematiek van onze kliënten is soms van medisch psychiatrische aard en merendeels van sociaal psychiatrische aard. De nieuw aan te stellen verpleegkundige komt samen met haar/zijn kollega's verpleegkundigen te werken binnen een multi-disciplinair team. Dit bestaat uit arbeids-, bewegmgs-, kreatief- en muziektherapeut, sociaal raadsman, leerling verpleegkundigen, 2 arts-assistenten, een psychiater en een team-koördinator. Het direkte werkterrein is de afdeling waar onze kliënten het grootste deel van de dag doorbrengen en waar de alledaagse omgang door ons zeer hoog wordt aangeslagen. Wij werken er met kontinu vroege, late en nachtdiensten. Wij verwachten van onze nieuwe kollega: -bekendheid met de psychiatrie; -bereidheid zich én kliëntgericht én teamgericht in te zetten; -het vermogen om eigen ideeën over problemen, hulpverlening en werkervaring enigszins onder woorden te brengen. Belangstellenden met de diploma's HBO-V of MBO-V nodigen wij eveneens uit te reflekteren. Salarisgrenzen: f2091,08 - f 2751,37 bruto per maand, exklusief onregelmatigheids toeslag en toeslag tijdelijke wet arbeidsvoorwaarden kollektieve sektor. Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met onze koördinator Kees Callaars, toestel 2050. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 81.21.04. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Op de administratie van de Gemeentelijke Geneeskundige en Ge zondheidsdienst kan worden geplaatst een De afdeling bestaat uit 8 medewerkersisters), waarvan enkelen hun werkzaamheden uitvoeren op de bureaus van de afdelingen bedrijfs geneeskunde en geestelijke gezondheidszorg. De overigen verrichten hun taken ten behoeve van de GG en GD in zijn algemeenheid. Het takenpakket van de nieuwe functionaris zal onder meer bestaan uit: - het typen van correspondentie, - het archiveren van dossiers, - het verzamelen en totaliseren van diverse gegevens van medisch en para-medische verrichtingen. Naast deze werkzaamheden dient betrokkene bereid te zijn eventueel ingeschakeld te worden bij de telefoonbediening en hiermee verband houdende overige lichte taken. De gedachte gaan uit r.aar een kandidaat, die: - een opleiding heeft genoten op MULO/MAVO-niveau; - enige kennis en/of ervaring met administratieve werkzaamheden heeft; - in het bezit is van een type-diploma; - bereid is in teamverband te werken en kontaktuele eigenschappen heeft. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Minimaal f 1796,— (21 jaarl en maximaal f 2324, bruto per maand. Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij de directeur van de GG en GD, mevr. M.C. Zwart-Feenstra (071-120645). Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan Directie Personeelszaken, Stadhuis, Postbus 9100 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer 81.010. HET LEIDSE VOLKSHUIS Apothekersdijk 33, 2312 DD Lelden De sektor buurthuiswerk van het Leidse Volkshuis zoekt voor haar peuterspeelzaal "Meneertje Koekepeertje" een PEUTERWERK(ST)ER voor 20 uur. De peuterwerk(st)er maakt deel uit van het team buurt huiswerk (21/2 vaste kracht) dat haar werk richt op de bewoners van de noordelijke binnenstad. Haar/zijn TAKEN zullen zijn: - 3 ochtenden met peuters werken - samenwerken met de ouders - meehelpen vorm en inhoud geven aan een demokra- tiese werkwijze. Onze VOORKEUR gaat uit naar iemand met: - ervaring in soortgelijk werk - belangstelling voor het werken met vrouwen. AANSTELLING zal gebeuren volgens CAO welzijn (P- funktie) Sollicitatiebrieven binnen 10 dagen sturen naar Het Leidse Volkshuls t.a.v. Corrle Hageman. Apothekers- dijk 33 (tel. 125736). In het St. Elisabeth Ziekenhuis te LeP derdorp kunnen op de polikliniek mondziekten en kaakchirurgie ge plaatst worden, in dagdienst, twee VERPLEEG KUNDIGEN O.K.-ASSISTEN TES (diff. chir.) De werkzaamheden bestaan voor namelijk uit operatieve verrichtin gen. De aanstelling zal geschieden in de rang van verpleegkundige of in de sala risschaal voor o.k.-assistent tot een maximum salaris van f 2.792,64. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Dr. H.A. Kraayenhagen, kaakchirurg, tel.: 071—899250 toestel 569. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te richten aan de afdeling Personeelsza ken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp. Van Baarsen wandplaten b.v. Sollicitaties schriftelijk aan bovengenoemd adres, t.a.v de bedrijfsdirecteur, de heer J. Penseel. De bloemenveiling vereniging "Flora" te Rijnsburg vraagt: PART-TIME MEDEWERKERS die bereid zijn op afroep tijdens de ochtenden enige uren assistentie te verlenen bij het verdelen en afgeven van bloemen en planten. De werktijden liggen in het algemeen tussen 5.00 en 11.00 uur en zijn indien mogelijk in overleg te bepalen. Ook dagen waarop al dan niet gewerkt wordt zijn in over leg vast te stellen. Salariëring vindt plaats op basis van het aantal gewerkte uren. Belangstellenden kunnen telefonisch een sollicita tieformulier aanvragen, waarin zij o.a. opgave kunnen doen van de dagen waarop men bij voorkeur wil werken, alsook gedurende welke uren. Telefoon 01718-55209 of 55210. CHRISTELIJKE TECHNISCHE SCHOOL "KATWIJK" Louise de Colignylaan 2 Postbus 48, 2220 AA Katwijk Z.H. Telefoon 01718-13128 Dir. J. van 't Veld Gevraagd voor zo spoedig mogelijk LERAAR MECHANISCHE TECHNIEK (praktijk) (volledige weektaak) Van de sollicitant wordt verwacht, dat hij het prot. christe lijk onderwijs uit overtuiging wil dienen. Kerkelijke meelevendheid is een vereiste. NEZIFO Specialist op het gebied van Ziektekostenverzekeringen zoekt wegens uitbreiding van de werkzaamhe den van het huidige iemand die deze funktie kan overnemen. Onze gedachten gaan uit naar iemand die zich aangetrokken voelt tot het leiding geven aan een team van 3 typistes en die ook niet schuwt om, wanneer dat noodzakelijk is coördinerend op te treden tussen postkamer en typekamer en derhalve dan zorgt voor een tijdige verzending van stukken. De vrouw die wij zoeken beschikt over een grote type-ervaring en beheerst daarbij de Nederlandse taal volledig. Zij kan op een prettige manier met andere mensen omgaan en hen daarbij stimuleren in hun werkzaamheden. Nezifo, dat deel uitmaakt van het AGO-concern kent goede primaire en sekundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een 13e maand, een vakantietoeslag van 71/2% alsmede (winstdelings-) spaarregeling en opname in de premievrije pensioenregeling. Belangstelling om bij ons te komen werken? Schrijf dan een briefje naar: Nezifo, afdeling Personeelszaken t.a.v. de heer drs. D. Taat, Jan Willem Frisolaan 13, 2517 JS Den Haag. JAN WILLEM FRISOLAAN 13 - DEN HAAG Wij vragen op ons kleine gezellige kantoor een leeftijd ca. 18 jaar. Heb je een diploma L.E.A.O. en wil je graag leuk werk, neem dan even contact op met de heer Geurts. Kantoor HEIJNEN Hogewoerd 124, 2311 TH Leiden. Tel. 071-120098. ZITA-STICHTING AFDELING R.K. M.B.O. "DE NOORDERWIEK" Ter Haarkade 6A - 2321 AS Leiden Gevraagd per 1 maart 1981 wegens zwangerschapsver lof: Na of 2e graads Textiele Werkvormen voor 14 lestijden op maandag en woensdag. Inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij de directrice: mevrouw Th. W. Noordman-v. Mechelen. Tele foon (071 )-310545. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de secretaris v.h. bestuur, de heer drs. C. M. J. Verweij, op bovenstaand adres. Bureau van de Universiteit dienst Organisatie en Systeemontwikkeling vacaturenummer 0-45611158 De dienst OSO verricht organisatie-advieswerk en voert automatiseringsprojecten uit. Het hoofd en de medewerkers (momenteel 20) verwachten van de secretaresse de volgende activiteiten: het voorbereiden van de vergaderingen van het diensthoofd; het bijhouden van het werkarchief van het diensthoofd; het verder opzetten en bijhouden van een documentatiesysteem van de dienst; het zorgdragen voor de verslaglegging van besprekingen binnen de dienst en bespre kingen in het kader van projecten; het bewaken van de agenda's van het dienst hoofd en enkele medewerkers; het verzorgen van de post; het typen van nota's, brieven e.d.; het bedienen van de telefoon. Vereist: Havo; aangevuld met een secretaresse opleiding; typediploma; kennis van de Engelse taal. Salaris: Maximaal 2.530,bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Informatie bij: drs. J. E. Kuipers, telefoon 071-148333. toestel 3371. Materiële en bouwvoorzieningen sektie Huishoudelijke dienst vacaturenummer 0-46611158 Taak: het samen met een collega verzorgen van de bij deze funktie behorende werkzaamheden, zoals: corveediensten; assistentie verlenen in collegezalen bij het gebruik van audiovisuele hulpmiddelen; interne verhuizingen en transporten; kantine bevoorrading; het verhelpen van storingen en verrichten van kleine reparaties; het in voorkomende situaties vervangen van de portiers; bij festiviteiten de helpende hand reiken. Vereist: De bereidheid tot het incidenteel draaien van onregelmatige diensten. Ervaring in een soortgelijke funktie (Horeca- huisknecht) strekt tot aanbeveling Aanstelling geschiedt als: „vervanging wegens ziekte", uitzicht op vast dienstverband behoort tot de mogelijkheid. Salaris: Maximaal 2.187,bruto per maand. Subfaculteit Biologie vacaturenummer 0-45811158 Taak: het verrichten van alle voorkomende secretariaat-werkzaamheden, zoals telefoon en postbehandeling, archiefwerkzaamheden, notuleren van vergaderingen, uittypen manuscripten en syllabi, regelen van afspraken t.b.v. hoogleraren en w.p. van twee vak groepen. Vereist: zelfstandig, snel en accuraat werken; - zeer goede typevaardigheid (speciaal engels); niveau middelbare schoolopleiding; uitwerking van banden. Salaris: Maximaal 2.530,bruto per maand. Informatie bij: J. J. Maas, telefoon 071-148333, toestel 7631. De afdeling Materiële en Bouwvoorzieningen sectie Huishoudelijke Dienst vacaturenummer 0-46211158 Taak: het verrichten van administratieve werkzaam heden, zoals factuurcontrole, het verwerken van inkomende en uitgaande rekeningen, het bijhouden van voorraadadministraties onder meer de Universitaire Restauratieve Voorzie ningen, het verrichten van niet administratieve werkzaamheden, zoals het beheer van het kantoorartikelen- en gebruiksgoederen- magazijn (waaronder het uitgeven van deze artikelen). In incidentele gevallen zal de betrokkene moeten assisteren bij binnen de Universiteit plaats vindende evenementen. Vereist: Mavo-opleiding; typevaardigheid en goede contactuele eigenschappen. Salaris: Maximaal 2.324,bruto per maand. Informatie bij: de heer E. A. M. Beuk, telefoon 071-148333, toestel 6666. De Leidse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep Ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Lelden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 20