opruiming 1890.- 1795.- 149.- 129.- VROOMS DREESM ANN Zaalv oetb alstrij d na zege Katwijkers nu vrijwel beslist "9 89.- 1250.- Voorsprong negen punten Shorttrack- ploeg Leiden n winnaar van driebanenstrijd i 242° KATWIJK - Dankzij een ruime 8-4 overwinning op 'concurrent' De Taverne is de titel in de hoofdklasse van de zaalvoetbalcompetitie voor V.d. Plas binnen handbereik geko men. De voorsprong op de Leidse ploeg bedraagt nu negen punten en het moet dus wel erg raar lopen, willen de Katwijkers nog worden achterhaald. Wanneer De Taverne de komende weker, nog wat punten verspeeld en V.d. Plas gaat onverstoorbaar door met winnen, kan de ploeg het kampioenschap wellicht over enkele weken al begroeten. In de zelfde afdeling behaalde M JBS in een slaapverwekkende vertoning een 2-4 zege op Cleijn Duin. V.d. Plas - De Taverne 8-4 De ranglij staan voerder reikte gis teravond niet tot het normale ni veau. maar rekende desondanks tamelijk makkelijk af met De Ta verne. De thuisploeg had na een snel opgebouwde 3-0 voorsprong bepaald niet de drang om door te gaan en dat mag betreurd wor den. V.d. Plas wachtte de Leide- naars op de schietlijn op om even tueel via de counter nog tot sco ren te komen. Voor de gasten was er op die manier bijna geen door komen aan en dat wekte nogal wat irritaties op. Mede door het feit dat scheidsrechter van de Raadt z'n dag niet had, was er zo nu en dan van een onvriendelijke sfeer sprake. V.d. Plas kende een uitstekende openingsfase. Met Jan Hogewoning in een hoofdrol werd De Taverne binnen de kort ste keren naar een achterstand gespeeld. Jan Hogewoning leek meteen in de eerste minuut raak te schieten, maar arbiter v.d. Raadt keurde de treffer niet goed, omdat volgens hem de bal de doellijn niet gepasseerd zou heb ben. Enkele seconden na het doelpunt trilde het net echter nog.... De beslissing had in het ge heel geen verlammende werking op v.d. Plas. Jan Hogewoning (na knullig balverlies Kamphues), Huug Aandewiel (na een schitte rende combinatie met Jan Hoge woning en Ron van der Kolk) en Peter Hogewoning zorgden al snel voor een 3-0 voorsprong. V.d. Plas vond het welletjes en trok massaal terug. Het Leidse team kende dan ook een belang rijk deel van het eerste part een groot overwicht. Ton Kamphues zorgde even later weliswaar voor 3-1, maar Peter Hogewoning (die de bal met de hand meenam, maar door v.d. Raadt niet werd afgefloten) maakte er nog voor de pauze 4-1 van. Doordat de marge tussen beide teams nooit minder dan twee doelpunten werd, was er eigen lijk geen moment van spanning sprake. Jan Hogewoning scoorde na de pauze 5-1 (door de benen van keeper Bram Lepelaar), waarna Bennie Heemskerk er 5-2 van maakte. Uit een corner van Hans Braat werkte de, verder uit stekend keepende Gijs Guyt, de bal in eigen doel: 5-3. Na balver lies van Hans Braat maakte Jan Hogewoning er, in nauwe samen- wering met broertje Peter, 6-3 van en daarna scoorde Peter 7-3 om vervolgens een familie feestje op touw te zetten. Huug Aande wiel zorgde uit een penalty voor 8-3, waarna Jan van Duyn. de stand voor zijn ploeg nog een wat draaeliiker aanzien eaf: 8-4. met De Taverne-keeper Bram Lepelaar. Ditmaal komt Hogewoning niet tot René Pijnen bezet derde plaats in Bremen Cleijn Duin - MJBS 2-4 Beide ploegen slaagden er oepaald niet in voor een beetje vermaak te zorgen. MJBS wilde dan nog wel en won dan ook verdiend, maar Cleijn Duin beperkte zich hoofd zakelijk tot verdedigen. Door treffers van Jan Willem Bogers (2x voor MJBS) en Wim Guyt 2 (voor Cleijn Duin) werd de rust met 1-2 bereikt. Na de pauze liep het Sassenheimsq team dankzij Wally van Haver (fraai lobje) en Ruud Bröring uit tot 1-4. Wim Guyt 1 maakte er nog wel 2-4 van, maar verder liet MJBS het niet komen. BREMEN (ANP) - Op de voorlaat ste avond van de Zesdaagse van Bremen neemt René Pijnen met koppelgenoot Grcgor Braun de derde plaats in. Het duo rijdt in dezelfde ronde als de koplopers de Belgse zesdaagsekeizer Pa trick Sercu en de Westduitser Al- bert Fritz. Op de tweede plaats staan Wilfried Pefgen, de wereld kampioen bij de beroepsstayers en de Deen Gert Frank. Gerrie Knetemann, die met de Duitser Hempel rijdt, neemt de zesde plaats in op twee ronden. Drie ronden meer achterstand hebben De biljarters van de Morspoort werden gisteravond kampioen i Martin Venix en Roy Schuiten, Leidse Biljartboyid. Karei Schimmel, Jan Moesman, Jan Heusden en PieÜ die de negende plaats bezetten, de Romeyn waren daar best gelukkug r DINSDAG 13 JANUARI 1981 LEIDEN - Dankzij zes over winningen in de laatste wedstrijd van het drieba-1 nentoernooi short-track in het Belgische Wilrijk werd de ploeg van de Indoor Hardrij Club Leiden win naar van het totaalklasse ment. 1 Een belangrijk deel van deze winst kwam tot stand door twee over winningen van de jonge Charles Veldhoven uit Oegstgeest die zo wel de serie op de 500 als op de 1000 meter in winst wist om te zetten. Veldhoven maakte ook deel uit van de achtervolgings- ploeg die de 3000 meter met aflos sing won. Verder waren er overwinningen voor Wim Borst, Cees Borst en Arie Ravensbergen. Wim den Ei sen uit Zoeterwoude, die voor de Delftse Kunstijsbaan Vereniging uitkomt wist op de 1000 meter tot een ritzege te komen. De. eindstand van het toernooi: 1. Leiden 18 pnt, 2. Delft 14,3. Heist op den Berg (België) 12,4. Boude- wijnpark Brugge (België) 11, 5. Amsterdam Flyers 7,6. IRTA Wil rijk (België) 3. Bij de dames ging de overwinning naar de ploeg van IRTA uit Wil rijk die de ploegen van Leiden en Heist op den Berg achter zich wist te houden. De opruiming begint 15 januari 1981 Zitmeubels ver onder de prijs kortingen van 30-50% Drie voorbeelden. Elementengroep Florida Gestoffeerd met 100% katoenen ribcord. Komplete hoek, bestaande uit drie elementen en 3 hoekelementen ■2975^ 2-Zitsbank 3-zitsbank Maple Chesterfield model, gestoffeerd met een 100% katoenen mini- nbcord_3eeftr Kamerhoge gordijnstof Met mooie vertikale streep. Keus uit bruin, bleu en groene tinten. 270 Cm hoog 49:75 *-*^S§Si§? Katoenen slaapkamertapijt in bouclé-uitvoering 'n Pracht van 'n tapijt. Gemaakt van zijdezacht katoen in lussen- pool, voorzien van een veer krachtige foam rug. Dus makkelijk zelf te leggen. In mooie slaap kamerdeuren als beige, bleu, bruin, blauw, rose en camel 400 Cm breed ^bk x*dX per strekkende meter, i - ut exclusief leggen Massief grenen ledikanten uitSkandinavië Perfekt van materiaal, konstruktie, afwerking en stijl. Allemaal inklusief lattenbodems. Deze ongelooflijk lage prijzen gelden dan ook slechts zolang de voorraad strekt: 1-persoons 90x200 2-persoons 140x200 cm 395^ n-325^ Bijpassende salontafel-495r- Grenen salontafel Blank gelakt, oerdegelijk v Als hoektafel 72x72 konstruktie 118x72 Cm Normale Normale pr.js 169.- pnjs 199. .Meeneemprijs Badkamermeubel Massief grenen fronten, romp bestaat uit kunststof. Afm B180xH170xD32. Hangend te plaatsen op 210 cm. Bestaat uit: 2 kasten met laden en kastjes, 45cm. breed 2 Drs spiegelkast, 90 cm.breed. 1 Lichtkap en 1 inbouwblad voor wastafel, 90 cm. breed. Tijdens de opruiming krijgt u 10% korting op alle Marokkaanse handgeknoopte tapijten en 15% korting op alle gedessineerde Oosterse handgeknoopte tapijten uit o.m. Perzië, Pakistan, India enz. Daar moet u van profiteren!

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 14