PB WEEË persi administratief medewerker (8® de lok tekenaar/constructeur S» sorieel B ™rson Tijdelijke banen in de verpleging verpleeghulpen verpleegkundigen ziekenverzorgenden bejaardenverzorgden verpleegkundige voor de nachtdienst Gemeente 's-Gravenhage ontwerper/ werktekenaar MA ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Van der Torn Buningh organisatieadviseurs •^VIIkkbR "PERSONEEU PERSCTtEf*10"- ^Tinnnn—Inrnrri rn PW^oneeipERSONEa personeel HEEREMA ENGINEERING SERVICE Ingenieursbureau voor ontwerp en installatie-voorbereiding van platforms in zee voor olie- en gaswinning over de gehele wereld, heeft op haar afdeling Boekhouding plaats voor een die zal worden belast met de crediteuren-administratie. Vereisten - MAVO-opleiding P.D.-Boekhouden of HAVO-opleiding met boekhouden. -leeftijd 18-25 jaar. HEEREMA ENGINEERING SERVICE Vondeliaan 47 - 2332 AA Leiden. Afdeling Personeelszaken. Telefoon 071 - 31.04.31. 0<&. Multiplan Uitzendorganisatie heett tal van plaatsings mogelijkheden bij verzorgingstehuizen in Den Haag en omgeving voor Als je lang of kort wilt werken, met wisselende of vaste diensten: vrijwel alles is mogelijk. Wanneer je nog niet zo veel ervaring hebt of een paar jaar uit de "running" bent geweest, maak je toch een goede kans op zo'n tijdelijke baan. Dus kom gewoon even bij ons langs en laat je volledig informeren. Wie weet kun je overmorgen al aan de slag. Tot ziens bij. Multiplan Uitzendorganisatie Korte Poten 5, Den Haag. Telefoon: 070-646836. GOVV DE GEMEENTELIJKE DIENST VERPLEGING EN VERZORGING die voorshands zal worden geplaatst in het verpleeg- en verzorgingshuis Huize "Kranenburg" In dit huis worden 100 somatische patiënten verpleegd en 35 bewoners verzorgd. Het streven van de medewerkers is erop gericht om vanuit een multidisciplinaire samenwerking, voor patiënten en bewoners een therapeutisch woon/leef klimaat te scheppen. Het dienstrooster luidt: 7 nachten per 14 dagen. Voorwaarden: - het staatsdiploma Ziekenverpleging A of A en B. - ervaring in een leidinggevende functie, bij voorkeur in een verpleeghuis, strekt tot aanbeveling, - gevoel voor de leefwereld van de bejaarden; - maximale leeftijd 45 jaar. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot Mw. F.A. Klein- leugenmors, directrice van het verpleeg- en verzorgingshuis Huize "Kranenburg". Morsestraat 9. 's-Gravenhage, tel. 070- 63 79 00. Benoeming geschiedt in de rang van maximaal 1e verpleegkundige. Welvaartsvaste pensioenvoorziening (A B P. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie richten aan de Directeur van de Gemeentelijke Dienst Verpleging en Verzorging. Laan van Nieuw Oost Indië 14-16. 2593 BT 's-Gravenhage, onder vermelding van G.D.V.V nr. 075 School voor sociaal-agogische beroe pen te Leiden vraagt DOCENT(E) SOCIOLOGIE (6 lessen) voor de dagopleidingen MBO Sociale Dienstverlening en MBO Arbeids zaken Personeelwerk Indiensttreding: zo spoedig mogelijk. Snelle reacties worden zeer op prijs gesteld. Voor inlichtingen: P. Goedhart, coördinator s.d.; 01714 2507 P. Geurts, coördinator az/pw; 010 - 226840 overdag op school: 071—769323. Schriftelijke sollicitaties a3n de direc teur, J. Annegarn, Postbus 656, 2300 AR Leiden. Op de afdeling HARTBEWAKING (CCU) van het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kunnen worden ge plaatst TWEE VERPLEEG KUNDIGEN (met voltooide Coronary-Care- opleiding) Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door mej. Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkun dige dienst. Tel. 071—899250. Het salaris en de overige arbeidsvoor waarden zijn conform de CAO- ziekenhuiswezen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan het hoofd van de afdeling Per soneelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. De afdeling Vormgeving van de Leidse Onderwijsinstellingen ontwerpt velerlei soorten drukwerk. Zij bepaalt het "gezicht" van onder meer de LOI-studiegidsen, brochures, mailings, advertenties. Op deze actieve afdeling is op korte termijn plaats voor een Aankomend (leeftijd 23 jaar) Zijn/haar taak zal bestaan uit: het ontwerpen van gevarieerd reclame- en publiciteitsdrukwerk; het maken van werktekeningen; het verzorgen van de lay-out van periodieke uitgaven. De functie verlangt nauwkeurigheid en het vermogen om zelfstandig te werken. Grafische kennis is gewenst, zodat een geheel of gedeeltelijk voltooide opleiding aan b.v. een academie voor beeldende kunsten tot aanbeveling strekt. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2, 2352 BA Leiderdorp. Telefnnrv 071 R9 Q? RR* Centraal Klinisch Haematologisch Laboratorium In het laboratorium worden door de me dewerkers zowel automatische als manuale routine-haematologische be palingen verricht, waarvan de uitslagen met behulp van een computer worden verwerkt. Het laboratorium beschikt o.a. over de volgende analyse-apparatuur: twee Coulter Counters Model S. één Hemalog 8. één Hemalog D. één Autocounter. Wij zoeken een analist m/v vac. nr. 140.C.66.01.LD Taak: - verrichten van zowel automatische als manuale routine-haematologische be palingen. Vereisten: bij voorkeur HBO-A (klinisch chemisch); - technische belangstelling en hand vaardigheid; - ervaring met het werken in een kli nisch chemisch of haematologisch la boratorium; - bereidheid tot het verrichten van on regelmatige diensten. - bereidheid tot het volgen van een in terne opleiding ten behoeve van het uitvoeren van de bovengenoemde ta ken. Mogelijkheid tot aanstelling in de rang van analiste A. Zeer gunstige compen satieregeling voor onregelmatige dien sten (zowel financieel als in vrije tijd). Hoofdafdeling Heelkunde archief-medewerker m/v vac.nr. 210.M 07.01.LD Taak: - invoegen van formulieren, brieven in de dossiers van patiënten (statussen); - opbergen van de statussen en het ver zorgen van de uitleenadministratie; - verdelen en verzenden van de post. Vereist: MULO/MAVO nivo. typediploma. Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar personen tus sen 30-45 jaar, die over enige ervaring beschikken en bereid zijn een opleiding voor archiefwerk te volgen. Salaris: max. f 2187 bruto per maand. Bij ontwikkeling van deze functie is een salaris van f 2324 bruto per maand mogelijk. Keel-, Neus- en Oorheelkunde Audiologisch Centrum leerling audiologie assistent m/v vac nr. 585 D.71.01.LD Taak: in teamverband verrichten van ge- hooronderzoeken en meewerken aan de hoorrevalidatie van kinderen en vol wassenen Werktijden 40 uur per week Verlangd: de bereidheid om in werktijd een (externe) opleiding tot audiologie- assistent(e) te volgen. Voor deze oplei ding is diploma HAVO met wiskunde of diploma V WO. met wiskunde als voor opleiding beslist noodzakelijk Salaris: gedurende de opleidingsperiode tot een max. van f 1986 bruto per maand. Na behalen van het diploma promotie mogelijkheden tot een maximum van f 2530 bruto per maand. Informatie: drs A Spoor, Hoofd van het Audiologisch Centrum (071-14 7222. toestel 2439). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. Academisch ziekenhuis leiden Korthofah B.V. in Katwijk (Z-H) is een snel groeiende onder neming met in totaal ca. 60 medewerkers. Een van de activitei ten is de ontwikkeling, produktie en verkoop van codeerappara- tuur t.b.v. handel en industrie in binnen- en buitenland. Deze apparatuur wordt geplaatst in verpakkings- en transportlijnen, op sluitmachines, bandtransporteurs en rollenbanen om bijvoor beeld verzendadres, datum en inhoudsopgave aan te brengen. Ter versterking van de organisatie zoekt men een (M.T.S. Werktuigbouw) die ingezet zal worden in de uitwerking van ontwerpen van nieuwe produkten of in de optimalisering van bestaande produkten. In dit kader doet hij tekenwerk, bouwt hij prototypes en test deze. Een actief meedenken in nieuwe ontwikkelingen wordt van hem verwacht. Voor deze functie zoeken wij een M.T.S.-er Werktuigbouw met enige jaren ervaring in de machinebouw (bij voorkeur fiin- mechaniscne apparatuur). Aan leeftijd worden geen strikte eisen gesteld. Sollicitatiebrieven met een overzicht van opleiding en werk ervaring te richten aan Van der Torn Buningh, organisatie adviseurs, Kaap Hoorndreef 10, 3563 AS Utrecht, t.a.v. J.P. van Cadsand, bij wie u desgewenst telefonisch informatie kunt inwinnen onder nummer 030-614521. WERK de krant helpt u op weg FELICITAS B.V. Wij vragen voor onze Debiteuren-administratie een Administratief Medewerker M/V Vereiste Opleiding: Havo Type-diploma Leeftijd. 18-23 jaar Deze funktie omhelst alle telefonische en schriftelijke correspondentie m.b.t. de debiteuren-incasso, het bijhouden van betalingen en ontvangsten, en het uitzoeken van probleemgevallen. Het gaat hier om een funktie met een grote mate van zelfstandigheid Belangstellenden kunnen schriftelijk of telefonisch solliciteren Sollicitaties richten aan: Felicitas B.V., t.a.\ Splinterlaan 154, 2352 SM Leiderdorp. Mw. S.W. van Polanen,

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 16