"Hevige gevechten in El Salvador" Kissinger terug in Midden-Oosten De Engel stap dichter bij titel na puntverlies Leidse concurrent LEZERS SCHRIJVEN Lendl buigt voor Pat Dupré PAGINA 10 VARIA DINSDAG 30 DECEMBER MEXICO CITY (GPD) - De autoriteiten in El Salvador hebben laten weten dat de hevige aanvallen van de guerrilla in het grensge bied nabij Honduras on der controle is gebracht. Tegelijkertijd blijven er echter berichten losko men over hevige gevech ten in verschillende delen van deze Midden- Amerikaanse staat. Volgens minister van defensie José Guillermo Garcia heeft het leger de naar schatting 1500 guerrille- ros die zaterdag tot de aanval overgingen in de noordelijke pro vincie Chalatenango, verjaagd naar de grens met Honduras. Gar cia meldde verder dat zo'n 200 verzetsstrijders zouden zijn opge sloten in de bergen. Het zou gaan om een internationale brigade van voornamelijk Cubanen, Ni- caraguanen en Panamezen. „Wij hebben de situatie volledig onder controle', aldus Garcia. Ook doorsnee maatschappij op receptie van Oranje DEN HAAG (ANP) - Het ko ninklijk paar houdt op woens dag 7 januari in het koninklijk paleis op De Dam in Amster dam twee nieuwjaarsont vangsten. Behalve de al jaren gebruikelijke receptie voor de in Nederland geaccredi teerde hoofden van diploma tieke missies van buitenland se mogendheden, wordt ook een receptie gegeven voor een "doorsnee van de maatschap pij"'. Volgens de Rijksvoor lichtingsdienst (RVD) is het de eerste keer dat een derge lijke nieuwjaarsontvangst zal worden gehouden. Voor de receptie voor een verte genwoordiging van overheid en maatschappij zijn ruim driehonderd mensen uitgeno digd, aldus de Rijksvoorlich tingsdienst. Tot de genodig den behoren onder anderen: de leden van de ministerraad, de leden van de Staten- Generaal. leden van hogere rechtscolleges, vertegen woordigers van gezondheids organisaties. de sportwereld en de journalistiek. "Kortom, de civiele, militaire en kerke lijke autoriteiten, zoals dat vroeger werd gezegd", aldus Niettemin wordt er vanuit verschil lende provincies melding ge maakt van hevige gevechten. In Chalatenango zou het Frente Fa- rabundi Marti de Liberacion Na- cional (FMLN) nog altijd twee strategische stadjes in handen hebben, Arcatao en San Antonio la Cruz. Om Las Vueltas, een be langrijk punt aan de voet van de heuvels die naar Honduras lei den, wordt nog zwaar gestreden, evenals om het viertal dorpen die de provinciehoofdstad Chalate nango omringen, slechts 65 kilo meter van de hoofdstad San Sal vador. De comrriandant van de kazerne in Chalatenango, kolonel Marco Au- relio Gonzales, heeft toegegeven dat de situatie „moeilijk is". Ook vanuit de provincies Morazan en Cuzcatlan wordt melding ge maakt van botsingen tussen het leger en guerrilleros. In de ooste lijke provincies Santa Ana en Cabanas zou het FMLN verschil lende kazernes hebben aangeval len. Terwijl militaire woordvoerders in de hoofdstad San Salvador pro clameerden dat het gaat om het 'beslissende offensief van de op positie' en dat de situatie in het hele land nu onder controle is, heeft het FMLN een communi qué uitgegeven waarin wordt ge meld dat de voorbereidingen voor de beslissende slag nog in volle gang zijn. In het communi qué roept het brede oppositie front FDR de bevolking op om thuis wapens te fabriceren met al le mogelijke voorwerpen die voorhanden zijn. Guerrilla-commandant Carlos Tor- res verklaarde zondag op een ge heime persconferentie in de hoofdstad San Salvador dat de oppositie reeds een kwart van het Salvadoriaanse grondgebied on der 'politiek militaire controle' heeft. Op lokaal niveau zouden daar reeds revolutionaire regerin gen functioneren. Volgens Torres bestaan op het ogenblik als ge volg van het 'wanprestige van de junta' en de onenigheid binnen het leger „de omstandigheden om het volksoffensief te lance ren, de macht te nemen en een democratische revolutionaire re gering te installeren". Demonstraties tegen Russen in Kaboel NEW DELHI (UPI) - In de Afghaan se hoofdstad Kaboel zijn gisteren anti-Russische rellen uitgebro ken. Dit deelde een diplomaat uit het Westen mee. In een afzonderlijk bericht deelden Afghaanse autoriteiten mee dat Russische en Afghaanse soldaten in het zuiden van het land bij de i Iraansc grens "een Amerikaanse militaire adviseur" hadden ge- dood. Diplomaten in Kaboel spe- If culeerden dat er sprake was van een journalist. Kort voor het middaguur gisteren, zo liet de diplomaat uit het Wes ten weten, stonden op de trottoirs in het centrum van Kaboel man nen die met stenen gooiden naar voorbijrijdende voertuigen. Kaartenactie Aanvallen voor zending FLORIDA - De Amerikaanse astronauten Robert Crippen (links) en John Young zitten op hun gemak op het Kennedy Ruimtevaart Centrum, terwijl op de achtergrond een reusachtig ruimteschip, de Columbia, voor bij rolt op weg naar de lanceer inrichting. De Columbia zal met beide astronauten aan boord op 14 maart worden gelanceerd vooreen reis van 52 JERUZALEM (GPD) - Henry Kis singer is na een afwezigheid van vier jaar terug in het Midden- Oosten. Nu niet als de Ameri- Kaanse minister van buitenland se zaken met zijn befaamde pen deldiplomatie, maar als „gewoon burger", zij het dat hij onofficieel als boodschapper fungeert voor de aanstaande president Reagan. Het eerste station van Kissinger is Egypte. Daarna gaat hij naar Israël, Saoedi-Arabië, Oman en Marokko. Het is nog steeds niet bekend wat voor Midden-Oostenpolitiek Reagan als president zal gaan voeren. De uitspraken tot dusver zijn nog weinigzeggend en deels tegenstrijdig. Er is - vanzelfspre-* kend - een belofte dat het proces van Camp David voortgezet zal worden. Reagan beschouwt de PLO als een terreurorganisatie en voelt meer voor Jordaanse deel neming aan het onderhande lingsproces. Ook Kissinger heeft zijn voorkeur voor Jordanië bij aankomst in Cairo herhaald. Maar Jordanië staat niet op Kis singers reisschema. Officieel om dat koning Hoessein afwezig is, maar in feite omdat de koning er niets voor voelt met het Camp- Davidspel mee te doen. Medewerkers van Reagan spreken echter over een voortzetting van Camp David - dat wil zeggen Pa lestijnse autonomie - met „enke le kleine wijzigingen". Om Israël en Egypte gerust te stellen, wordt daar aan toegevoegd dat dat al leen kan geschieden met instem ming van Israël en Egypte. Wat Reagan precies voor ogen heeft, is niet bekend, maar het ligt voor de hand dat de nieuwe Ameri kaanse regering zodanig zal wil len wijzigen dat tegemoet wordt gekomen aan Jordaanse bezwa- De sleutel tot Jordaanse deelname is toestemming van Saoedi- Arabië De eerste contacten van Israëlische functionarissen met leden van de nieuwe Amerikaan se regering hebben duidelijk ge maakt dat de nieuwe regering in Washington zal proberen de breuk tussen Egypte en Saoedi- Arabië te lijmen. „Reagan bouwt op drie pilaren in het Midden- Oosten". zegt een hoge Israëli sche functionaris. „Saoedi- Arabië, Egypte en Israël. Een her nieuwd verbond tussen Egypte en Saoedi-Arabië zal met name de positie van Jordanië beinvloe- den. pn Hp koning meer vrijheid geven zich bij het onderhande lingsproces aan te sluiten", zo meent de functionaris. Maar of het allemaal zo gemakkelijk gaat. is op zijn minst twijfelachtig. Want ook „de jongens" van Car ter hebben voortdurend, maar te vergeefs geprobeerd Saoedi- Arabië weer tot elkaar te bren gen. bracht weer f 35.000 op Kaartenactie. De prentbrief- kaartenactie voor de hervormde cn gereformeerde zendingen, die wordt geleid door mevrouw M. Jansen te Den Haag, heeft dit jaar 35.000 opgebracht. De verkoop van gebruikte prentbriefkaarten aan verzamelaars deed in zeven jaar ruim 135.000 in het zen dingslaatje vloeien. Mevrouw Jansen liet ons echter we ten, dat zij ermee ophoudt. Waar schijnlijk verhuist zij volgend jaar naar Epe. Tot en met mei 1981 neemt zij nog zendingen ou de kaarten voor de verkoop aan. Er wordt met de zendingscentra in Oegstgeest en Leusden over legd of de actie na mei nog zal doorgaan, en zo ja hoe. Beroepingswerk. Hervormde Kerk: beroepen door de synode tot predikant voor buitengewone werkzaamheden (theologisch ad viseur in Jeruzalem) G.H. Cohen Stuart Poortugaal; aangenomen naar Gendt-Lent J.A. Seeleman Brouwershaven-Zonnemaire, de Benoeming tot bijstand in het pastoraat te Huizen-Leeuwarden D.J. Bouwstra Hollandscheveld, de benoeming tot bijzonder me dewerker in tijdelijke dienst (ca techeet te Schoonebeek) J. Alma Soest; bedankt voor Utrecht H. Onderstal Overschic, voor Eind hoven J.L. van Eijk Assen. Gereformeerde Kerken Vrijge maakt: beroepen te Drachten A.O. Reitsma Avereest- Dedemsvaart; bedankt voor Da lerveen M.A. de Niet Zuidwolde (Dr.) Christelijke Gereformeerde Ker ken: aangenomen naar Emmen A. Hilbers Mussel; bedankt voor Nieuwpoort G. Bouw Den Haag - "Loosduinen, voor Gorkum J. Jonkman Almelo, voor Bussum J. Westerink Urk. Gereformeerde Gemeenten: be dankt voor Apeldoorn J.K. Klep- pe Woerden, voor Scheveningen J.S. van der Net Utrecht. Het gezin. Tegenover pelgrims op zijn buitenverblijf in Castel- gandolfo heeft de paus aangekon digd, dat hij spoedig een docu ment over het gezin zal publice ren. Dat document zal zijn geba seerd op de 43 stellingen die de bisschoppen aan het slot vai algemene bisschoppensynode over het gezin hebben geformu leerd. In Polen lieten de bisschoppen af gelopen zondag al een herderlij ke brief over het gezin voorlezen. Zij wijzen erop dat waar de mensen rechten worden geschonden dit steeds gepaard gaat met aanval len op het gezin en de opvoe dingsopdracht van de ouders. Daarin liggen, volgens de bis schoppen, ook de diepere oorza ken van de wantoestanden in de samenleving. De bisschoppen verklaren in hun herderlijke brief, intensief voor het gezin te zullen blijven werken. Ondenkbaar O Oecumene. De 30.000 jongeren uit de hele wereld die in Rome zijn voor een week van gebed, der leiding van prior Roger Schutz van de oecumenische kloostergemeenschap in Taizé (Frankrijk), schrijven de paus een brief dat naar hun mening de eenwording van de kerken geen uitstel meer verdraagt. De. protestantse en rooms- katholieke deelnemers aan deze week logeren bij gezinnen in Ro me. Vandaag zouden zij met de paus samenkomen in de Sint Pic- ter en op nieuwjaarsdag beslui ten zij de week met een gebeds bijeenkomst voor de wereldvre de. In de brief aan de paus, die is onder tekend door Roger Schutz, wordt gezegd, dat wie verzoening wil geen minuut meer mag verspillen aan het uitzoeken van wie noi lijk of ongelijk heeft gehad. Ker kelijke leiders beweren dat zij tientallen jaren nodig hebben de oecumenische problemen op te lossen. Maar, zo schrijven de oecumenische jongeren, een der opschuiven van de vei ning tussen de kerken is voor veel jongeren ondenkbaar. Het plaatsen van brieven van lezers betekent niet dat de redactie de daarin weergegeven mening onderschrijft. Brieven kynnen van redactiewege worden ingekort.. Gemeentehuizen In deze krant werd op 13 december in het paginagrote verhaal over gemeentehuizen in de regio ook het Wassenaarse raadhuis ge noemd. Het volgende wil ik hierbij ken: het huis van de gemeente be hoort centraal te staan. In Wasse- i naar is dat het gemeentehuis "De Paauw". Er was een plan van bur gemeester en wethouders om door aanbouw van "De Paauw" de nodige ruimte te verkrijgen voor het ambtenarenapparaat. Een goed plan, dat door onenigheid in de raad is afgestemd. Nu is er een fataal plan om op de Gemeen- tewerf te gaan bouwen. Men bouwt er geen huis van de ge meente in een haven- en indus triegebied. Door verplaatsing van de Gemeéntewerf naar een ande re plaats wordt daar misschien weer een mooi gedeelte van onze gemeente geschonden. Moge de raad terugkomen op dit laatste plan of moge een hogere instantie het laatst genomen raadsbesluit vernietigen! Het gemeentehuis moet de trots van elke stad of dorp zijn. Daar om blijve het in Wassenaar "De Paauw". A. Versteeg Katwijkseweg 9 Wassenaar. WADDINXVEEN - In sporthal De Sniep aanschouwden de spelers van De Engel vergenoegd hoe hun concurrent Koosjardin een punt verspeelde aan De Bron (2- 2). Nadat hun Leidse zaalvoetbal collega's met behulp van de ont nuchterende douche en een op beurend praatje de domper te bo ven waren gekomen, bekeken de Leidenaars de wedstrijd van De Engel tegen Huug van Es. Lange tijd leek het erop dat Koosjardin toch niet zoveel slechte herinne ringen aan het 'avondje Waddinx- veen' zou overhouden, omdat De Engel lang op gelijke hoogte bleef met de Goudse tegenstan der. Dankzij een treffer van Frans van der Laan redde de Lissese koploper het stuk uiteindelijk (0- 1), en liep de lijstaanvoerder in de interregionale competitie een punt uit. Een punt, dat aan het einde van de rit wel eens van doorslaggevende betekenis kan zijn. Glasbergen ging in Dor drecht met 7-3 ten onder tegen Ceverbo. De Bron - Koosjardin 2-2 De thuisploeg zorgde er gister avond voor dal het publick zich een belangrijk deel van de wed strijd verveelde. De Bron wierp een levende muur op voor het ei- SCHAATSEN - De Nederlandse jeugdploeg heeft de schaatsinter- land tegen Polen in Warschau ge wonnen. Zowel bij de jongens (129-91) als bij de meisjes 122.5— 97,5) werd een positieve score be reikt. Voor de marge van 38 pun ten bij de jongens was Peter de Kant grotendeels verantwoorde lijk. SKI - Tijdens de training voor het vier-schanscntoernooi heeft de Oostenrijker Armin Kogler in Oberstdorf een sprong van 114 meter gemaakt. Hij verbeterde daarmee het schansrecord van zijn landgenoot Alfred Groyer met een meter. gen doel, dat praktisch onbereik baar bleef voor de Leidenaars. Keer op keer trokken de Leide naars in de richting van de vijan delijke veste, maar aangekomen bij de schietlijn stuitte de vice- kampioen telkens weer op de stug verdedigende Gouwenaars. Ger Nagtegcller en Cees de Roo- de probeerden het daarom via af standsschoten, maar keeper Goos van Vliet leek onpassecr- baar. Koos Bekooy zag het alle maal aan en opende vervolgens zijn trucendoos. Ook dit wapen bleek gisteravond echter bepaald niet dodelijk. Dat de Leidse ploeg in de eerste helft niet tot doelpun ten kwam, mag dan ook ver klaard zijn. De Bron, dat slechts sporadisch voor het Leidse doel verscheen, scoorde wel. Drie mi nuten voor de pauze schoot Jan van Rijn raak: 0-1. Uitslagen interregionale competitie: De Bron - Koosjardin 2-2, Iluug van Es - De Engel 0-1, Ceverbo - Glasbergen 7-3, De Rozet - Rott. Studenten 3-2. STAND: De Engel Koosjardin Ceverbo V.I. De Rozet Glasbergen Van Rooven Rott. Stud. FV. Snoekie De Bron Huug v. Es Concordia 13-22 (64-24) 12-19 (68-31) 13-19 (70-42) 13-18 (79-51) 13-18 (49-32) 13-12 (44-49) 11-10 (41-33) 13-10 (31-36) 13-10 (36-43) 14-7 (37-74) 14- 5 (41-71) 12- 4 (26-95) Topscorers: Peter Gijsman (Koosj.) +1 26; Jan van Slooten (De Engel) 14; Ger Nagtegcller 1 14; Koos Bekooy (Koosj.) 14; Frans v.d. Laan (De Engel) +1 13; Gé Perfors (Glasbergen) +1 13. De tweede rondgang leverde in elk geval de nodige spanning op. Het pleit voor de pupillen van coach Leo de Jong, dat men het irritant verdedigende spelletje van De Bron koelbloedig bleef bestrij den. Geduldig werd op de kans jes gewacht, die wel kwamen, maar vooralsnog geen treffers op leverden. Een ingreep van keeper Goos van Vliet bestrafte de scheidsrechter in de 10de minuut met een penal ty. Ger Nagtegeller maakte geen fout: 1-1. Dezelfde Nagtegeller kreeg even later de kans om zijn ploeg op voorsprong te zetten, maar de Leidse voetballer vond Goos van Vliet op zijn weg. Daar na deed Nagtegeller nog in nega tieve zin van zich spreken. Eerst veroorzaakte hij de strafschop waaruit Cees Verhoef 2-1 in schoot, om vervolgens een aan Koosjardin toegekende penalty (Cees de Roode werd gehaakt) op de paal te schieten. Peter Gijs man schoot de terugspringende bal in tweede instantie in: 2-2. Huug van Es - De Engel 0-J De Engel acteerde gisteravond geen moment op het niveau dat redelijkerwijs van een 'topper' in de hoogste afdeling mag worden verwacht. Huug van Es toonde zich bepaald geen ideale tegen stander. De wedstrijd verzandde in een slapeloze vertoning. In het eerste part ontstonden er kansen voor Dc Engel via Jan van Sloo ten. die zijn inzet gestopt zag door doelman Ronald van Zwicncn, René Grifioen en Jack van Rui ten (beiden op het houtwerk). Frans van der Laan trok Dc Engel twee minuten na dc pauze over de streep: 0-1. De Lisscnaars bleven hierna wel aandrukken, maar slaagden er niet in tot meer doel punten te komen. Integendeel. In de slotfase moest de ploeg (met een man minder) nog alle zeilen bij zetten om dc minieme voor sprong te behouden. Na de zege kon evenwel opgelucht geconsta teerd worden, dat men een be- Ceverbo - Glasbergen 7-3 Glasbergen kon Ceverbo in de eer ste helft goed bijbenen. De ploeg van coach Nico Glasbergen kwam dankzij Gé Perfors zelfs op voorsprong. Piet Haasnoot en Wil Groenendijk schoten hierna wel op de paal, maar er volgde geen treffers meer. De thuisploeg daar entegen maakte eerst gelijk om vervolgens een 3-1 voorsprong op te bouwen. Na de rust breidde Ceverbo de voorsprong uit. Door doelpunten van Haasnoot en John Manuputty bleef de schade aanvankelijk nog beperkt, maar nadat Anne Ouwersloot voor twee minuten naar de kant werd gestuurd, liep de thuisploeg ge makkelijk uil tot 7-3. b" - Ger Nagtegeller (archief) scoorde, penalty. veroorzaakte daarna ook e MELBOURNE (ANP) - Na Vitas Gerulaitis (vierde geplaatst) en José-Luis Clerc (derde) is ook de als tweede gerangschikte Tsje- choslowaak Ivan Lendl uitge schakeld in het tennistoernooi om de open Australische titels, dat in Melbourne wordt gehou den. Lendl verloor in de tweede ronde met 5-7 3-6 6-3 6-2 6-7 van de Amerikaan Pat Dupré. De par tij was een dag eerder na vier sets wegens de invallende duisternis onderbroken. In dc tie break van de vijfde set kreeg Lendl op 6-5 nog een matchpoint. Hij verloor echter dc volgcndé twee punten en Dupré kreeg de overwinning in de schoot geworpen door een dubbele fout van Lendl (6-8 in de tie break). Ook de geplaatste Paraguyaan Vic tor Peeci beleefde zijn onder gang. Tegen de Zuidafrikaan Ke vin Curren kwam hij er niet aan te pas: 4-6 2-6 3-6. De als eerste ge plaatste Argentijn Guillermo Vi las plaatste zich wel voor de der de ronde. Hij versloeg de Austra liër Steve Docherty in vier sets: 3-6 6-4 6-2 6-1. De voornaamste resultaten: Tweede ronde herenenKelspei: ürad Drewett (Aus>-Sandy Mayer (Vst) 3-6 6- 3 6-3 6-3; Pat Dupré (Vst)-Ivan Lendl (Tsj) 7-5 6-3 3-6 2-6 7-6, Guillermo Vilas (Arg)-Stevc Dochery (Aus) 3-6 6—4 6-2 6-1; Kevin Curren (Zafj-Victor Pecci (Par) 6-4 6-2 6-3; Paul MeNamee (Aus)- Chris Johnstone (Aus) 6-2 7-5 6-7 6-2; Kim Warwick (Aus)-John Fitzgerald (Aus) 6-7 6-4 6-7 6-2 6-4; John Sadri (Vst}-Jonathan Smith (Gbr) 7-6 1-6 6-1 6-0; Peter Rennert (Vst>-Pascal Portos (Fra) 6-3 3—6 6-7 6-4 6-4; Peter McNanfa* Aus>-Mike Estep (Vst) 7-6 3-6 6-1 Scott McGain (Vst) 3-6 7-6 6-7 6-3 6-3; Victor Amaya (Vst)-Ferdi Taygan (Vst) 6-3 7-6 7-5. Rummenigge Europees voetballer van liet jaar PARIJS (ANP) - Zoals te verwach ten was is de Westduitser Karl- Heinz Rummenigge, de spits van Bayern München ook door Fran ce Football uitgeroepen tot Euro pees voetballer van het jaar. De verkiezing door France Football wordt algemeen als de enige offi ciële erkend. Rummenigge verza melde het record aantal van 122 stemmen. Rummenigges landge noot Bernd Schuster (FC Barce lona) eindigde met 34 stemmen op de tweede plaats voor de Fransman Michel Platini (Saint- Etienne) met 33 stemmen. De Europese voetballer van het jaar wordt sinds 1956 gekozen. De erelijst ziet er als volgt uit: 1956: Stanley Mat thews (Eng); 1957: Alfredo di Stefano (Spa); 1958: Raymond Kopa (Fra); 1959: Alfredo di Stefano (Spa); 1960: Luis Sua- rez (Spa); 1961: Omar Sivori (Ita); 1962: Josef Masopust (Tsj); 1963: Lev Yashin (Sow); 1964: Denis Law (Schot); 1965: Eusebio (Por); 1966: Bobby Charlton (Eng); 1967: Florian Albert (Hon); 1968: George Best (N-Ier); 1969: Gianni Rivera (Ita); 1970: Gerd Müller (Wdl); 1971: Jo- han Cruijff (Ned); 1972:Franz Becken- bauer (Wdl); 1973: Johan Cruijff (Ned): Johan Cruijff (Ned); 1975: Oleg Blokhin (Sow); 1976: Franz Beckenbauer (Wdl); 1977: Alan Simonsen (Den); 1978: Kevin Keegan (Eng); 1979: Kevin Keegan (Eng); 1980: Karl-Heinz Rummenigge (Wdl). Kortsjnoi valt tevergeefs aan MERANO (ANP) - De zesde partij tussen Viktor Kortsjnoi en Ro bert Hübner in de finale van het kandidatentoernooi, die in Mera- no (Italië) wordt gespeeld, is na 88 zetten in remise geëindigd. Door dit resultaat werd dc stand 3,5-2,5 voor Hübner. De zevende partij wordt vandaag gespeeld. Kortsj noi speelt dan weer met zwart. Kortsjnoi heeft 88 zetten lang aan gevallen. Hij werkte tijdens de voortzetting de numerieke meer derheid van de Westduitser op het bord weg en ging de eindfase in met een paard extra tegen de koning en een toren. Hübner ver dedigde zich echter even snel als bekwaam. Het was de langste partij in deze tweekamp tot dus- Ralf Akesson heeft na de tiende ronde van het toernooi om het Europese schaakkampioenschap voor junioren de leiding met 8,5 punt. De Zweed won gisteren in Groningen van Motwani. Akes son heeft een punt voorsprong op de Sowjet-schaker Pigoesov. die met zijn landgenoot Danailov re mise overeen kwam. De best ge plaatste Nederlandse deelnemer in het toernooi, Rudy Douven, bezet dc gedeelde zesde plaats met 6 punten.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 10