BoekenBuitenkansen Boeithm De schade-afdeling van Het Motorhuis.een geluk bij een ongeluk. Het Motorhuisl Lucy Kincaid Groot Verhalenboek Vol sprookjes en verhaaltjes voor de kleintjes.,Kleurrijk geïllustreerd door Eric Rowe. 'n Boek waaraan kinderen èn ouders veel kijk- en leesplezier zullen beleven. De stevige omslag zorgt dat het boek tegen een stootje kan. Geef het kado,.voor slechts f 9,90 The Seventies (10 jaar pophistorie) Met hitlijsten, jaaroverzichten en beschrijvingen van meer dan veertig artiesten, waaronder Status Quo, Roxy Music, Queen, Supertramp, Rolling Stones, Fleetwood Mac en vele andere bekende popmusici. Een „must" voor de pop-liefhebbers. Letterlijk een buitenkans: f 9,90 Sportvissen 'n Onmisbare gids voor elke sport visser Bijna 300 blz. vol informatie over de beste Europese viswateren en te gebruiken uitrusting. Met meer dan 500 prachtige kleurenfo to's en illustraties. Ruim 70 kaarten wijzen de weg naar de beste plekjes. En dat voor slechts f 9 9Q Vier voorbeelden. Uw boekenspecialist heeft tientallen laag geprijsde boeken. Gezellige romans. Boeiende reisverhalen. Grappige kinderboeken. Naslagwerken, ga maar door Zestig fabels van la Fontaine. Wijsheid in tabelvorm De beroemde Jean de la Fontaine schreef vele boeiende fabels die door briljante woordkeuze en spitsvondigheden tot de wereld literatuur behoren. Zestig fabels zijn verzameld in dit prachtige boekwerk. Bij elke fabel is een fraaie gravure van Gustave Doré afgedrukt. Hoort thuis in elke boekenkast; voor de prijs hoeft U het niet te laten: f g gg - Volledige afwikkeling van uw schadeclaim met de verzekeringsmaatschappij. - Snel en deskundig herstel door 20 specialisten. - Originele fabrieksonderdelen van Opel en andere GM-merken. - 6 Maanden volledige garantie op materialen en arbeidsloon. - Huurauto voor een zeer schappelijke prijs. Op de schade-afdeling van Het Motorhuis werken geen 'mooimakers', maar doorgewinterde experts op elk gebied. Belangrijk, want het gaat om uw veiligheid. Onthoudt u het dus maar even, voor de zekerheid: schade? Meteen naar Het Motorhuis! "U kunt hem vanmiddag ■'"men halen, Hoge Rijndijk 5, Leiden, Tfel. 12 05 41

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 8