De Nutsspaarbank! LEIDSE SPAARBANK administrateur Leiden projektleider Westland/Utrecht <1 j> Projektontwikkeling bv HYPOTHEEK? Rente 11% Dit is een scherp concurrerend tarief. 5 Jaar vast achteraf halfjaarlijks te voldoen. Bij een tophypotheek is de rente 'A hoger. Afsluitkosten Wij berekenen slechts liV/o afsluitkosten, inclusief taxatiekosten. De taxatiekosten zijn dus niet apart verschul digd. Geen dépötrente Belangrijk voor hen die een huis laten bouwen! De Nutsspaarbank berekent geen dépot- of bereidstellingsrente. Effectieve rente 11,47% Dit bespaart u een hoop geld. Bovendien tijdens de bouwperiode geen aflossing. Hoeveel kunt u lenen? met gemeente garantie tot 100% van de Stichtingskosten. zonder gemeente garantie tot 95% van de getaxeerde waarde. Extra aflossing Naast de normale aflos sing is per jaar, zonder kosten, een extra aflos sing toegestaan. Totaal mag 10% van de oorspronkelijke hoofdsom worden afgelost. Looptijd van de lening De spaarbank hypotheek heeft een looptijd van 25 of 30 jaar, onafhankelijk van de leeftijd van de aanvrager, dus geen algehele aflossing bij het bereiken van de pensioen-gerechtigde leeftijd. Overbruggings krediet Gedurende de periode, dat u nog niet kunt beschikken over de verkoopopbrengst van uw huidige woning, verzorgen wij voor u een overbruggings krediet. Notariskosten zijn niet verschuldigd. Informatie Voor uitgebreide infor matie over de gunstige spaarbankhypotheek kunt u zich wenden tot één van de vele kantoren van de Nutsspaarbank. Wii zullen u gaarne vrij blijvend van advies dienen over die hypo- theekvorm welke het best bij uw persoonlijke omstandigheden past. Kom op uw vrije dag naar de kijkwoning aan het Noordeinde. Uitnodiging open huis Tussen Kerst en Nieuwjaar op dinsdag 30 december houden wij van 12.30 tot 16.00 uur open huis in on2e nieuwbouw kijkwoning in het plan Galgenwater. Gezellige grachtenhuizen Dit gevarieerde woningprojekt in het hartje van de stad Leiden, wordt gerealiseerd door Westland/Utrecht Projektontwikkeling bv en bestaat uit: Grachtenhuizen, split-level woningen, appartementen en maisonnette woningen. Koopsommen vanaff 204.000,- v.o.n. Inclusief een parkeerolaats in de parkeergarage. Voor 500,- per maand uw eigen 2-kamer appartement. Tevens omvat dit projekt een aantal fraai afgewerkte 2-kamer apparte menten. Ideaal voor alleenstaanden, voor samenwoners, voor ouderen, voor jongeren, voor iedereen Het rijk draagt bij Dankzij de Rijkspremie en een unieke gewenningsbijdrage van Westland/Utrecht zijn voor kopers met een injcomen van ca. 30.000,- tot35.000,- per jaar de netto maandlasten voor het le jaar slechts ca. 500,- per maand. Deze lasten zullen jaarlijks met ca. 35per maand toenemen. Daarentegen heeft u met uw eigen appartement geen last van te verwachten huurverhogingen. Laat u volledig informeren door: Max Sedelaar Makelaars, Parallelboulevard 214, 2202 HT Noordwijk. Tel. 01719-19316. ERGON ELECTRIC B.V. met vestigingen in Apeldoorn, Zoeterwoude en Groningen levert en installeert: - elektrotechnische installa ties - systemen voor automatisch intern transport, zoals buispost en dokumenten- transport - systemen voor interne kommunikatie, bewaking en beveiliging. Als gevolg van de expansie die onze onderneming doormaakt hebben wij plaatsings mogelijkheden voor een PROJEKTLEIDER Een projektleider draagt de verantwoordelijkheid vooreen aantal projekten, in tech nische, organisatorische en kommerciële zin. Een projekt leider rapporteert direkt aan een vestigingsleider. Een gedegen technische oplei ding en uitgebreide praktische ervaring zijn, naast uitstekende kontak- tuele eigenschappen, bepalend voor het welslagen in deze funktie. Indien u geïnteresseerd bent in deze boeiende en afwis selende funktie kunt u uw sollicitatie richten aan de direktie van Ergon Electric, Postbus 111, 7300 AC Apeldoorn. Ergon Electric B.V. Accountantskantoor C.A. VROMANS B.V. 1. eerste assistent 2. ervaren boekhouder Gedacht wordt aan voor wat betreft: 1 Een medewerker/ster met ervaring in het verzorgen van aangiften voor inkomsten-vermogensbelasting, belangstelling voor belastingrecht en met een goede boekhoudkundige opleiding om zelfstandig jaarstuk ken op te maken, te beoordelen en met relaties te bespreken. Diploma SPD, Diploma Belastingassistent of studerende hiervoor is zeer gewenst. 2. Een hij of een zij, met minimaal P-dipl. boekhouden, die belangstelling heeft voor een werkkring in een Ac countants/Belastingconsulentenpraktijk en zich verder in deze richting wil ontwikkelen. Indien U meent aan de gestelde eisen te voldoen en geïnteresseerd bent in een zeer afwisselende en verant woordelijke functie op ons kantoor, nodigen wij U uit te solliciteren. Wijj bieden U een goed salaris overeenkomstig de functie en goede secundaire arbeidsvoorwaarden LateXfalt B.V. is gespecialiseerd in het fabriceren van bitumineuze produkten welke hun toepassing hebben in de bouw en in de wegenbouw. Een aantal van deze produkten worden tevens met toenemend sukses afgezet in het buitenland. De uitste kende reputatie welke met de produkten is opgebouwd, is gebaseerd op de kwaliteit alsmede de zorg, welke wordt besteed bij de toepassing van de produkten. Wie bij ons als in dienst treedt, moet eveneens van alle markten thuis zijn. Vanuit zijn financieel-ekonomische deskundigheid is hij nauw betrokken bij de algemene beleidsbepaling. Hij heeft daarnaast de verantwoording voor de financiële rapportering aan de direktie en aan de moeder maatschappij. Tevens maakt hij op basis van de aktuele resultaten prognoses voor de komende perioden en ana lyseert hij de verschillen hiertussen. Daarnaast is hij betrokken bij het beoordelen van de mvesteringsvoorstellen op hun ekonomische merites en waakt hij over de liquiditeit van de onderneming. Hij heeft volmacht tot het doen van betalingen ten laste van bank- en girorekeningen. Zijn verantwoording strekt zich voorts uit tot de salarisadministratie. Met het oog hierop krijgt hij dikwijls te maken met vragen en problemen m.b.t. sociale wet geving en belastingzaken. Wat dat betreft mogen hem goede kontaktuele eigenschappen niet ontbreken. Bent u een SI'D'er van rond de 30 met ervaring? Schrijft u dan aan de direktie, of neemt u telefo nisch kontakt op met de heer R. Niezen. Tijdens kantooruren 01714-9108 en 's avonds 01724-b3SS LATEXFALT B.V., Hoogcwaard 179, Postbus 6, 2396 ZG Koudekerk aan den Rijn. Zij die het Banz-Bord wandsysteem kennen, zeggen unaniem: formidabel. O, Intake jan bentveld Wn interieurverzorging

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 36