5Ü Controleleider bij HBG: een uitdaging vooreen ervaren assistent-accountant. adjunct-directeur jGESF st*bernardus nachthoofd Medewerker(ster) beheerszaken Hoogheemraadschap van Rijnland S ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN verpleegkundige Academisch ziekenhuis leiden Van der Torn Buningh organisatieadviseurs TRANSWORK uitzendburo a. VESTIGINGSLEIDING b. COMMERCIËLE BOEKHOUDER Jwuw Elke zaterdag de personeelsrubriek Cursus voetverzorger(ster) De Hollandsche Beton Groep nv te Rijswijk is een jVjte internationale bouwonder neming (ca 20 000 medewerkers) met werkmaatschappijen op het gebied van utiliteits- en woningbouw, weg- en water bouw. metaalindustrie, baggerwerkzaam- heden, offshore-activiteiten, beton- prefabricage, projectontwikkeling, installatie techniek en adviserend ingenieursschap. De Interne Accountantsdienst van de Hollandsche Beton Groep nv is belast met de controle van de jaarrekeningen in binnen- en buitenlandode budgettering, automati sering en deTnterne verslaggeving. Ook heeft de Interne Accountantsdienst een duidelijke beleidsadviserende inbreng bij tal van bedrijfseconomische en administratief- organisatorische vraagstukken van de tot het concern behorende ondernemingen In totaal werken er bij deze afdeling 20 mensen, waaronder 4 register accountants Er zijn controle-groepen van wisselende samenstelling, die onder verantwoordelijk heid van een register-accountant de controles verrichten. U wordt bij ons controleleider. In grote lijnen is dit uw taak: u zult worden ingedeeld in enkele controleteams en u zult zelfstandig ondernemingen, binnen en buiten Nederland, controleren. Daarnaast zult u te maken krijgen met advies werkzaamheden Een zelfstandige baan, met goede perspectieven. Als u een ervaren assistent-accountant bent en een functie als controleleider bij een internationale onderneming ambieert, dan is dit een prima kans voor u. Studiemogelijkheden zijn bij ons ruim aanwezig, want wij vinden bijblijven een must. De functie biedt voldoende mogelijk heden om op langere termijn door te groeien naar een andere functie bij HBG of een van de werkmaatschappijen. Wat vragen wij in concreto van u? Voor een succesvolle uitoefening van de functie is controle-ervaring vereist. Daarnaast bent u gevorderd tot en met het algemeen gedeelte van de Nivra-studie. Informatie/sollicitatie Nadere informatie kunt u telefonisch inwinnen bij de heer H. J. 'tLam, hoofd Interne Accountantsdienst, tel. 070-94 93 40, toestel 475, tijdens kantooruren en 01736 - 5408 na kantooruren Wij verzoeken u uw sollicitatie te richten aan de afdeling Sociale Zaken van HBG nv, Generaal Spoorlaan 489, 2285 TA Rijswijk Katholieke Stichting Huize verpleegtehuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis Hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, Tel. (02522) 19004 De direktie van bovengenoemd verpleeghuis (3 afdelingen van 38 bedden) roept sollicitanten op voor de funktie van voor 7 nachten per 2 weken. Gegadigden voor deze funktie dienen in het bezit te zijn van het diploma A of A en B. Tot de taak behoren o.m.: de totale verantwoording tijdens de nacht voor het gehele verpleeghuis; de zorg voor alle patiënten; de begeleiding van de leerlingen 's nachts. Salariëring volgens N.Z.R.-regels. De C.A.O. Ziekenhuiswezen is van toepassing. Opname in het pensioenfonds P.G.G.M. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij het Waarnerpend Hoofd van de verpleging Zr. A.B. Wildoër-van der Werff. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de Direktie. In een in de provincies Noord- en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 1 miljoen inwoners heeft het te Leiden gevestigde hoogheemraadschap van Rijnland taken op het gebied van onder meer waterkering, waterbeheersing en het actieve en passieve kwaliteitsbeheer over de oppervlaktewateren. Op het bureau beheerszaken van de afdeling Algemene Zaken ter secretarie kan worden geplaatst een De werkzaamheden op het bureau omvatten onder meer: - advisering omtrent beleidsaangelegenheden op het gebied van het waterstaats- en waterkwaliteitsbeheer. - uitvoering van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren en de water staatswetgeving (vergunningverlening, beroepen, algemene correspondentie). - eigendomsbeheer. - verzorging van de bestuursverkiezingen. - verzorging van de secretariaten van de polderafdelingen Zuidgeest en Middengeest. De gedachten gaan uit naar: Een medewerker met een middelbaar opleidingsniveau. Ervaring in een soortgeli|ke functie in overheidsdienst strekt tot aanbeveling. Aanstelling: de salariëring zal - afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring - minimaal f 1.838,— (adiunct commies) en maximaal f 3.512 - (commies A) bedragen. De bi) de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvo irwaar- den zijn van toepassing. Het hoogheemraadschap heeft een eigen gunstige z akte- kostenregeling. Voor degene die zich verder wil bek v amen is er een goede studiekostenregeling. Telefonische informatie: bij het hoofd van het bureau, de heer Flick, onder nummer 071-211711toestel 358. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de secretaris-rentmeester van Rijnland en in te zenden aan het hoofd Financiële en Personele Zaken, Breestraat 59,2311CJ te Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 80-BZ-1. Kindergeneeskunde Deze kliniek bestaat uit 2 verpleeg- afdelingen en omvat 48 bedden. De kinderafdeling boven heeft 2 ver- pleegunits: de baby unit en de unit van grotere kinderen in de leeftijd van 1 tot 14 jaar. Op deze afdeling komt binnenkort de functie vrij van vac.nr. 613.F.53.51.LD In de kinderkliniek wordt volgens het systeem van de teamverpleging gewerkt. Onze gedachten gaan uit naar een verpleegkundige die graag in een multidisciplinair team werkt en die zich wil inzetten voor de zorg en begeleiding van de kinderen en hun ouders. Verlangd: diploma A-verpleegkundige of H B O.-verpleegkundige, liefst in het bezit van de kinderaantekening. Salaris: max. f2666 bruto per maand. Informatie: wordt gaarne verstrekt door mevr. N de Jong. waarnemend direc trice (071-14 72 22, toestel 2702) of door mevr. J. A.Wiersma-Traag, perso neelsconsulent (toestel 2720). Bij -indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer ver melden Op de afdeling Anaesthesie van het St A Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp be staat plaatsingsmogelijkheid voor een ANAESTHESIE- VERPLEEGKUNDIGE die zal worden belast met het assiste ren van de anaesthesisten op de opera tiekamers. Het diploma NZR. NAV of ervaring is voor deze functie vereist. Het salaris wordt, afhankelijk van oplei ding en ervaring bepaald volgens de normen van de CAO-ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Zr. A.J.M. Vollebregt. ad junct directrice/hoofd verpleegkundige dienst. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp Eén van onze cliënten, gevestigd in het Westen des lands, een goed renderende handelsonderneming die gespecialiseerd is op het gebied van de aandrijftechniek, zoekt een die de capaciteiten heeft om op een termijn van ca. 1 jaar de huidige DIRECTEUR op te volgen. Hij krijgt dan de algehele leiding over de onderneming, waarbij hij te maken heeft met: het (aanvankelijk mede-) formuleren van het ondernemings beleid; het opstellen en uitvoeren van het marketing- en verkoopplan; het leiden en ondersteunen van de Verkoop; het onderhouden van de contacten met de leveranciers en de grote afnemers; het superviseren van Verkoop Binnendienst en Administratie. Voor deze functie zoeken wij kandidaten met: een opleiding H.T.S.-Werktuigbouwkunde; ervaring als commercieel manager, bij voorkeur in een handelsorganisatie en in ieder geval op het vlak van de ver koop van technisch hoogwaardige apparatuur; bekend met bedrijfseconomische en administratieve zaken; beheersing van de moderne talen in woord en geschrift; Leeftijd: 35 - 40 jaar. Uw sollicitatie kunt u richten aan Van der Torn Buningh, organisatieadviseurs, Kaap Hoorndreef 10, 3563 AS Utrecht, t.a.v drs J.P. van Cadsand, bij wie u desgewenst telefonisch informatie kunt inwinnen onder nummer 030 - 614521. vraagt voor haar vestiging LEIDEN (mnl./vrl.) De taak bestaat o.a. uit: het werven en selecteren van uitzendkrachten het onderhouden van contacten met bedrijven het runnen van de vestiging. De functie-eisen zijn: leeftijd min. 23 jaar. middelbare schoolopleiding kantoorervaring, typediploma prettige omgangsvormen representatief rijbewijs BE. Voor het hoofdkantoor te LEIDERDORP: opleiding min. MBA. Schriftelijke sollicitaties met pasfoto te richten aan Transwork Li uitzendburo Weversbaan 25 2352 BZ Leiderdorp Tel. 071 -899323 sluit 2 dagen vóór verschijnen op donderdag 15.30, uur. Gevraagd PART-TIME ADMINISTRATIEF BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER/STER voor 5 10 uur per week. Bii voorkeur SPD met ervaring in im- en export. Brieven: postbus 11287, 2301 EG Leiden. Half januari start er weer een nieuwe opleiding tot pedicure. Deze cursus duurt 1 jaar en het diploma wordt uitgegeven door één van de grootste voetverzorgingsorganisaties. Er wordt lesgegeven volgens moderne me thoden (o.a. dia's) aan kleine groepen in goed geoutilleerde zalen. Als pedicure kunt u zelf uw werktij den bepalen en het geeft een goede (bij-)verdienste. De cursusplaatsen in Leiden en Waddinxveen zijn goed bereikbaar per bus of trein. Opgaven en inlichtingen: Voetverzorgingscentrum v. d. Haven Groensvoorde 74/76, 2742 DL Waddinx veen, tel. 01828-2887.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18