fr- PONTIAC i\= Jaap/Birgit/Bart Man/Vrouw/Polis RECEPTIONISTE/! TELEFONISTE VAN ROSSUM DU CHATTEL Kindermishandeling bestaat. Hoe lang nog. Man/VrouwPolis Je hebt *111 voor1 Westerpers B.V., dochtermaatschappij van Sijthoff Pers, vraagt voor spoedige indiensttreding bij de LEIDSE COURANT een Zij dient tevens bereid te zijn enkele lichte administratieve werkzaamheden te verrichten. Funktie-eisen: Goede kontaktuele eigen schappen, prettige telefoon stem, accuratesse, administratief inzicht, typevaardigheid. Opleiding: MAVO-niveau. Leeftijd: 19-23 jaar. De werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur, met een pauze van één uur. Wij bieden o.a. een aantrekkelijk salaris en gratificaties ter grootte van een extra maand. Telefonische inlichtingen omtrent deze funktie zijn te verkrijgen bij de heer P. J. Ide, telefoon 071-122244. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 16050, 2500 AA 's-Gravenhage, t.a.v. de heer M. J. Versteegh. Gaarne op brief en enveloppe het vacaturenummer V-031 vermelden. Sijthoff Pers is één van de vijf grootste dagblad-uitgeverijen in ons land, onafhankelijk van enige partij of belangengroep en voornamelijk georiënteerd op de provincie Zuid-Holland. Zij geeft onder meer uit de Haagsche Courant, het Rotterdams Nieuwsblad, de Goudsche Courant het Economisch Dagblad. Als moedermaatschappij geeft zij in samenwerking met Westerpers B.V. uit Het Binnenhof, en de Leidse Courant, en in samenwerking met Randstad Edities te Delft 39 gratis verspreide huis-aan-huis- bladen in Zuid-Holland. Om de abonnees buiten Den Haag, Rotterdam en Gouda het nieuws uit hun woonomgeving te verschaffen geeft Sijthoff Pers in één abonnement met de avondbladen tevens 16 regionale kranten uit. De totale lezerskring van het bladen pakket overschrijdt ruimschoots het miljoen. Die dan- en nieuwsbladen ziin gevestigd binnen hun verzorgingsgebied Handelsdrukkerijen zijn er in R'.iswiik, Den Briel en Lisse De centrale directie en de hoofdredaktie. computer centrum, technische produktie. de commerciële en administratieve afdelingen znn binnenkort gevestigd in een nieuw bedrijfscomplex te Rnswijk - het hoofdkantoor van de onderneming die met 1600 personeelsleden behoort tot de middelgrote bedrijven in ons land: SIJTHOFF PERS TIJD IS PONTIAC wat doet goud voor een vrouw! kijk wat goud voor u doet ^ii uoei juwelier-diamantair-beëdigd taxateur Breestraat95 LEIDEN tel. (071) 120092 GEMEENTE RIJNSBURG Bestemmingsplan "Centrum II" De burgemeester van Rijnsburg maakt ingevolge het be paalde in artikel 28, lid 6. van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat gedeputeerde staten van Zuid- Holland bij besluit van 14 oktober 1980, afd. 1 - nr. B24153/1, gedeeltelijk goedkeurden het bestemmings plan "Centrum II", vastgesteld bij raadsbesluit van 30 augustus 1979, nr. 1 De onthouding van goedkeuring heeft betrekking op: a. het gedeelte van de Vliet langs de Katwijkerweg, alwaar de woonboten "De,Kuip" en "Libelle" zijn gelegen; b 6 andere op de plankaart aangegeven gedeelten, welke gebieden betreffen, ten aanzien waarvan de gemeente raad na de vaststelling van het bestemmingsplan een voorbereidingsbesluit heeft genomen. Het besluit van gedeputeerde staten en het plan liggen met ingang van woensdag 17 december 1980 gedurende één maand ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage. Degene, die zich tijdig met bezwaren zowel tot de ge meenteraad als tot gedeputeerde staten heeft gewend, en een ieder, die bezwaren heeft tegen onthouding van goedkeuring door gedeputeerde staten, kunnen gedu rende bovengenoemde termijn beroep insteHen bij de Kroon. Kindermishandeling, daar praten we liever niet over in Nederland. Dat is jammer. Want met dood zwijgen help je geen enkel probleem uit de wereld. Aan het probleem van kindermishandeling kan een hoop geda'an worden. Ook door u. Hoe, dat staat te lezen in een speciale folder. Die kunt u aanvragen bij de Nederlandse Vereniging tegen Kindermishandeling, Koningsplein 27 in Den Haag, telefoon: 070-631923. SIRF Publicatie aangeboden door dit blad m Waar een kind is, moet de Man/Vrouw-Polis komen. Want vader loopt risico. Moeder loopt risico. En omdat ze even belangrijk zijn verzekert de Man/Vrouw-Polis van Nationale-Nederlanden ze allebei. Want als vader overlijdt, moet er geld zijn. Maar als moeder wegvalt, moet er óók geld zijn. Geld is geen oplossing voor verdriet. Maar het is goed te weten, dat je je kind niet te kort hoeft te doen. Als je alleen verder moet. Duur is de Man/Vrouw-Polis niet. En bij leven en welzijn komen er op vaders 65ste tienduizenden guldens op tafel. Belastingvrij. Uw verzekeringsadviseur komt 'm graag bij u thuis uitleggen. Bel 'm even op. Of bel Nationale-Nederlanden 010-652700, toestel 560, voor een folder. alléén van Nationale-Nederlanden

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18