Ü-SZZ3B Leiderdorp breidt sociaal-cultureel werk flink uit bzeshse Bestuur ziekenhuis wil werknemers ontslaan Carols for Christmas schitterend vertolkt Bijzonder onderwijs: identiteit verloren 'Rijnakkoord' op dreef Alcohol controle in Leiden Kritiek bewoners op aanleg van fietspad te Ve(Ja Zupondc had zjch2elf Weidse agenda ZATERDAG 13 DECEMBER 1980 LEIDERDORP - Meer dan de helft van de instellingen in Leiderdorp die zich bezighouden met sociaal- cultureel werk zijn van plan hun activiteiten uit te breiden, of nieuwe activiteiten te ontwikke len. Dit blijkt uit een enquête ge houden onder de plaatselijke in stellingen die deel uit maakt van het op een rijtje zetten van gege vens over het sociaal-cultureel werk. Deze rapportage moet uit eindelijk leiden tot een totaalplan op dit gebied voor Leiderdorp. Uit de ondervraging kwam verder naar voren dat bijna geen enkele instelling van plan is haar activi teiten te verminderen. Van de 78 ondervraagden liet slechts 1 we ten in de toekomst met minder onderwerpen bezig te willen zijn. 37 Instellingen zijn van plan met nieuwe activiteiten te komen en 43 willen hun bestaande activitei ten uitbreiden. De nieuwe onderwerpen waar men mee wil komen 'liggen vooral in de ontplooiingssfeer. Spel en ont spanning en contacten en ont moeting staan centraal in de nieu we activiteiten, waaronder cur sussen, excursies, filmactivitei ten, concerten, hulpverlening aan vluchtelingen, de jeugdcan- torij, het jeugdhonk enzovoorts. Voor wat de uitbreiding van be- staande activiteiten betreft, blijkt dat het merendeel van deze bezig heden zich richt op de vrouwen. Daarnaast is er ook meer aan dacht voor buitenlanders en jon geren. Voor de vrouwen zijn er meer aandachtmogelijkheden voor onder andere toneel, be wustmaking en excursies bij ver schillende instellingen. Buiten landers ondervinden de uitbrei ding van de activiteiten vooral op het gebied van hulpverlening, voorlichting en onderwijs, al thans, zo kan worden opgemaakt uit de antwoorden van de sociaal- culturele clubs, verenigingen en instanties. LEIDERDORP - De Leidcrdorpse sportverenigingen gaan evenals de meeste sociaal-culturele organisaties in de nabije toekomst ook hun bezigheden uitbreiden. Van de sportclubs heeft 72,2 procent dit laten weten in een enquête ten behoeve van een sociaal-cultureel plan in Leiderdorp. Het merendeel van de uit breiding zal gericht zijn op de jongeren. Geen enkele sportinstel ling, van de 21 die deelnamen aan de enquête is van plan haar activiteiten te verminderen. De helft van deze verenigingen wil zelfs nieuwe activiteiten ontwikkelen. Concreet te noemen hier bij valt het vieren van jubilea, "varend redden" en kanotochten. Uitbreiding van activiteiten bij de clubs zal onder meer bestaan uit het vergroten van de teams, het uitbreiden van het wedstrijdva ren, zeevaren en wildwatervaren, het bevorderen van recreatief schaatsen, toernooien en uitwisselingen organiseren enzovoorts. Zo'n 1757 leden van de sportverenigingen zijn afkomstig van bui ten Leiderdorp. In totaal hebben de ondervraagde sportinstellin gen 4717 leden. In Leiderdorp wordt tweederde deel van de sport instellingen gesubsidieerd. Voor 1981 hebben zestien instellingen het plan subsidie aan te vragen. Hierbij zijn drie nieuwe. Wanneer dit doorgaat zou bijna negentig procent van de Leidcrdorpse sport worden gesubsi dieerd. Bij ruim 80 procent van de instellin gen hebben de leden en deelne mers invloed op de samenstelling van het programma. Slechts een klein aantal zegt geen invloed te laten uitoefenen op zowel het ac tiviteitenprogramma als op nieu we bezigheden. De samenstellers van de ondervraging conclude ren hieruit dat er in voldoende mate over de activiteiten met de leden/deelnemers wordt gespro ken. Van de 78 instellingen is bij 27 spra ke van een bijscholing en/of des kundigheidsbevordering van be stuursleden en vrijwillige mede werkers. om zo.beter te kunnen functioneren. 17 Organisaties maken gebruik van beroeps krachten. In totaal werken bij die instellingen 275 deskundigen. Uit het onderzoek is ook gebleken dat zo'n 834 mensen van buiten Leiderdorp deelnemen aan acti viteiten van organisaties binnen deze gemeente. 47 Instellingen zijn van plan om voor komend jaar subsidie aan te vragen. 21 Hiervan krijgen al subsidie. Daar bij komen dus 26 nieuwe die een beroep zullen doen op de ge meente, een stijging van meer dan 50 procent. 31 Organisaties zullen geen subsidie aanvragen. LEIDEN - Op uitnodiging van het bijzonder onderwijs, heeft er woensdagavond een gesprek plaatsgehad met wethouder Van Dam over de nota "instandhou- dingsbeleid". Van Dam reageer de donderdagmorgen onmiddel lijk. Gisteren lieten de rooms-katholie- ke en protestants-christelijke be sturen wat van zich horen. Zij hebben op deze avond nogmaals naar voren gebracht, dat zij de no ta en de gevolgde procedure diep betreuren, vooral omdat hiermee het beleid van het bevoegde ge zag werd doorkruist. De besturen hebben laten weten fel tegen een samenwerkingsschool te zijn, waarin ook het openbaar onder wijs is opgenomen. De christelij ke identiteit gaat dan verloren, menen zij. Wel gaven zij als moge lijkheid aan een samenwerkings school van protestants-christelij ke en katholieke richting. Verder stelden zij voor hun eigen beleid gestalte te geven en onder eigen verantwoordelijkheid in maart 1981, een nota uit te brengen over het beleid kleuter- en lager on derwijs. LEIDERDORP - De Leiderdorpse muziekschool Rijnakkoord" vierde jaarafscheid in de goed ge vulde Dorpskerk en deed dat met een aantal tableaus, een soort keuzewandeling door studeerka mers. „Uitvoerenden zowel leer lingen als leerkrachten zonder specificatie daarvan! Ik neem ta bleau 7, het Pianoconcert van Dettersdorf, met opsmuk van cel lo en twee violen. Zonder blik op de lijfelijkheid van de speler zou niet te raden zijn geweest of Ie alles overheersende pianopartij, die niet voor de poes is, door le raar of leerling was gespeeld, jaarafscheid pianist Arno Eisses valt op 15 te schatten. Tableau 9 stond op naam van Stefan Eisses, ongeveer net zo oud als Arno. De jongen speelde een pianosolo, Valse Brillanto 18/1 van Chopin, als op concertniveau en in vroe grijpheid. Ben Hurrelbrinck, pianobegeleider van een cellist in een Sonate van Bréval en van een zangeres in kerstliederen van Cornelius, is vakman. Een andere pianist Coen Jutte speelde solo een Rachmani- Burgerlijke stand Overleden: A.J. Kouwenhoven, geb. 21-3-1901 man, C. van Strater, geb. 26-12-1915 man, H. Stikkelorum, geb. 29-5-1896 man, A. de la Rie, geb. 19-9-1934 man, J.C. Maan Voogd Bergwerf, geb. 1-4-1904 man, M.P. Horstman, geb. 18-11-1913 man, A.E.M. van der Geest, geb. 22-12-1960 man, J.B. de Geus, geb. 16-12-1900 man, A.G.W Franken, geb. 1-5-1914 man, M.R. Vreenegoor, geb. 3-6-1965 man, J.C. van Egmond, geb. 1-3-1911 man, J.M. Jan sen, geb. 30-1-1892 man, R. Soedamah, geb. 14-10-1932 vrl. gehuwd geweest met C.H. Raktoe, R.N.D. Bastiaans, geb. 11-4-1980 vrl., M. Veenstra, geb. 7-3-1939 vrl. gehuwd geweest met G. Hoekstra, C.J. Ollebek, geb. 25-8-1937 man. Gehuwd: J.C. van Schravendijk en F. Pape, F. Gressie en P. de Winkel, W. Laterveer en P. Sliggers, J.W. Cuvelier en J. Sloos, J. van den Ende en G.J. van Daalen, R.M. Volk en N. van 't Veer, H.K. Teske en J. Jansen, O.S. de Jong en K.L.A. Klein. LEIDEN - De Leidse politie heeft vanochtend rond half vijf twee 18-jarige inwoners van Den Haag aangehouden. Het tweetal was in de Mahlerstraat druk bezig met het openbreken van een perso nenauto. De Hagenaars zochten in de auto tevergeefs naar geld. Zij werden door surveillerende agenten op heterdaad betrapt. nol-Prelude en Concert-Etude van Benjamin Godard uit de ou de doos en daarom te meer ta bleau. Een Trompet-Burleske en met name van Otto Ketting een Trio voor Trompet waren en zijn nog steeds pleidooien om dit in strument uit de salonsfeer te ha len. Vier tableaus werden verzorgd door dwarsfluitleerlingen en blokfluiters in klein of groot ver band, al dan niet vergezeld van klavecimbel-inbreng. Gaarne noem ik Madrigalen van Morley, een Telemann-Sonate, een fluit- sonate in g van Bach en een inte ressante album-verzameling van blokfluitstukken, gefloten door leerlingen uit de afdelingen Alke made, Woubrugge en Hazers- woude! KEES VERHOEF LEIDEN - Op verschillende plaat sen in de stad heeft de Leidse po litie gisteravond en vannacht al cohol-controles gehouden. Tus sen elf uur gisteravond en vijf uur vanochtend werden in totaal on geveer driehonderd automobilis ten een blaastest afgenomen. Slechts vijf automobilisten kre gen een rijverbod opgelegd. Te gen één bestuurder moest proce s-verbaal worden opgemaakt. Inbrekers hebben gisteravond hun slag geslagen in een woning aan de Kagerstraat in Leiden. Ver mist worden een Perzisch tapijt en een antieke klok. De politie kon vanochtend nog niet zeggen hoe groot het schadebedrag is. Vannacht is er ook ingebroken in een benzinestation aan de Lam- menschansweg. Door het vernie len van een ruit is men naar bin nengedrongen. De buit bestond uit tweehonderd gulden, zo'n honderd pakjes sigaretten en een aantal blikken olie. Pogingen om de kluis open te breken misluk ten. Onder de titel "Carols for Christ mas" werd gisteravond in de zeer volle Willibrorduskerk te Oegst- geest het eerste door K&O geor ganiseerde Kerstconcert gegeven door het 'English Baroque Choir' onder leiding van Leon Lovett. Dit kamerkoor heeft in de korte tijd van zijn bestaan - het werd in 1978 opgericht - een buitenge woon hoog niveau weten te berei ken, geheel passend in de typisch Engelse koortraditie: een geculti veerde koorzang met een even wichtige, en homogene klank, en gekenmerkt door een uiterst zorgvuldige afwerking van alle details. Na de eerste nummers verdwenen ook de aanvankelijk hier en daar optredende detona tieproblemen. Het omvangrijke programma, dat met zijn meer dan 30 nummers welhaast overladen genoemd kan worden, omvatte behalve veer tien traditionele carols en een aantal kerstliederen uit andere landen, o.a. composities van Ga- brieli, Byrd, Bruckner en Rach maninoff. Enkele hoogtepunten uit het pro gramma mogen niet onvermeld blijven: daartoe behoorden naar mijn gevoel in de eerste plaats het schitterende Ave Verum van de 16e eeuwse componist William Byrd, door het koor zeldzaam gaaf en sereen gezongen, en het motet Ave Verum van Bruckner, waarin de minimaalste dynami sche verschillen tot een uiterst pianissimo toe gerealiseerd wer den. Een ander hoogtepunt vormden de drie delen uit de Vespers van Rachmaninoff, hier zelden of nooit uitgevoerd, waarvan in het bijzonder de zetting van het in het Russisch gezongen "Praise the name of the Lord' een zeer verras sende was. Aardig waren de he dendaagse carols 'Torches' van John Joubert en 'Star carol' van Virtuoos, soms zakelijk spel Veda Zuponic WASSENAAR - Een beetje angstig kijken ze de fotograaf aan, de vier baby-cheelah Wassenaar. Drie weken geleden zijn deze jachtluipaardjes in het dierenpark Wassenaar. Drie weken geleden zijn deze jachtluipaardjes in het dierenpark geboren. Een vrij zeldzame gebeurtenis naar het schijnt. Het viertal, drie mannetjes en een vrouwtje, verkeert in goede gezondheid. UTRECHT - De FME-bonden AB- VA/KABO en het personeel zijn tegen de plannen van het bestuur van het kinderpsychiatrisch zie kenhuis Curium aan de Ende- geesterstraatweg in Oegstgeest om zeven van de circa 70 werkne mers ie ontslaan. Volgens de ABVA/KABO wil het bestuur op die manier financiële problemen de baas worden maar de bonden en de personeelsverte genwoordiging vinden dat er hoe dan ook geen arbeidsplaatsen verloren mogen gaan en dat het bestuur de financiële perikelen maar op een andere manier moet oplossen. Volgens de bonden zil het zieken huisbestuur onder andere de ge neesheer-directeur ontslaan, de chef de clinique, de enige in loon dienst werkende arts en de mede werkers van de polikliniek. Vakbondsbestuurder F. van Loon is daar erg boos over, temeer, om dat het bestuur inmiddels al met de ontslagprocedure is gestart. Bovendien heeft men het personeel nauwelijks een nadere motive ring van de plannen willen geven, aldus Van Loon, een ander be zwaar is dat door het aan de dijk zetten van het personeel van de polikliniek volgens van Loon ook de kwaliteit van de gezondheids zorg ernstig wordt bedreigd. Het ziekenhuis zit met een tekort van vier ton en van Loon vindt dat men moet proberen bijvoorbeeld in onderhandelingen met het Centraal Orgaan Ziekenhuista rieven (COZ) daarvoor een oplos sing te vinden. "Maar het is on aanvaardbaar om meteen botweg zeven mensen te ontslaan". Bovendien bevreemdt het van Loon dat men meteen ook de ge neesheer-directeur en de chef de clinique aan de dijk wil zetten, die de dagelijkse leiding van het ziekenhuis vormen. "Het boterde tussen de heren niet zo best. Waarschijnlijk is dat de reden van hun ontslag, en niet het Financiële tekort. Er zal hoe dan ook een nieuwe lei ding moeten komen, hetgeen de financiële problemen niet op lost". De directie van Curium was vandaag niet voor commentaar bereikbaar. het dierenpark LEIDEN - De Amerikaanse pianis- gisteravond geen gemakkelijke taak gesteld. Voor de pauze van haar concert in de Kapelzaal speelde zij de Sonate in G grote terts van Haydn en de Sonate in C kleine terts van Schubert. Voor waar een moeilijke^ipgave. Duidelijk bleek dat haar kwalitei ten beter tot uitdrukking kwa men bij de romantische stukken dan bij de klassieke Haydn. Bij Haydn miste ik het speelse dat kenmerkend is vopr vele van zijn werken. Daarentegen wist Zu- poncic de Sonate van Schubert goed te verklanken en zij slaagde er in met haar pittige en zo nu en dan forse spel de spanning tot het einde toe vast te houden. Haar kracht lag vooral in de virtuoze delen met het telkens terugke rende thema.Toch was zij ook in staat bij de pianissimo passages in de langzame gedeelten te boeien. Zuponic's gedreven spel kwarp vooral na de pauze, bij de twaalf etudes, opus 25 van Chopin, goed tot uiting. Na een wat zwakke start voerde zij na het lento de vertolking van dze etudes naar een hoogtepunt. Zij ontving dan ook een langdurig applaus van de goed evulde kapelzaal en beloon de dit met een tweetal toegiften. Een prelude van Rachmaninow en een compositie van Prokow- jew. CAECILE HOUTMAN WASSENAAR - Bewoners van de Schouwweg in Wassenaar maken bezwaar tegen het eventueel ver dwijnen van een stuk natuur bij de aanleg van een fietspad langs deze weg. In een brief aan de gemeente laten de bewoners echter in eerste in stantie blijken de aanleg van een Fietspad van het middelste deel van de Schouwweg (dat doorge trokken wordt vanaf de Groen van Prinstererlaan tot aan de Stoeplaan) wel toe te juichen. Zij tekenen er echter bij aan dat dit niet ten koste mag gaan van de natuur, die volgens hen juist op het laatste deel van de Schouw weg op zijn mooist is. "Vooral de restanten van de strand- wal aan de rechterzijde van de weg richting Stoeplaan dienen ongeschonden te blijven", aldus de briefschrijvers. Het is trou wens nog helemaal niet zeker dat het Fietspad er uiteindelijk komt. Bij de gemeente worden momen tcel alleen nog maar de mogelijk heden daartoe bekeken. De bewoners gaan echter al verder en stellen de gemeente voor de aanleg van het fietspad te combi neren met het invoeren van één richtingsverkeer op dit deel van de Schouwweg. Het Fietspad zou dan via een versmalling van de bestaande rijweg door middel van het aangeven van een witte streep en geschilderde witte rij wielen kunnen worden aange legd. Het éénrichtingsverkeer zou eventueel nog omgekeerd kunnen worden tussen de trajec ten Groen van Prinstererlaan/ Oud Wassenaarseweg en de Oud Wassenaarsewcg/Stoeplaan. De bewoners geven aan dat hun voorstellen minder kostbaar zijn en dat daardoor het bestaande bosrijke karakter van dit deel van de Schouwweg niet wordt aange tast. Het invoeren van éénrich tingsverkeer zou bovendien het karakter van een sluipweg, wat de Schouwweg volgens de bewo ners nu is. kunnen wegnemen. Tegengesteld éénrichtingsver keer op de twee laatste stukken van deze weg zou de hoge snelhe den waarmee ter plekke wordt gereden kunnen verminderen, zo redeneren de bewoners. Kerstconcert Het Lottimay jeugdorkest, onder deel van de stichting Jeugd en Jongerenwerk verzorgt morgen een kerstconcert. Dit vindt plaats van 14.00 uur tot 15.15 uur in ge bouw Taberna aan de Juliana- laan. het jeugdorkest bestaat al weer een aantal jaren. Iedereen Expositie die een instrument bespeelt mag meespelen. Zondagmiddag zal de groep werkjes van Fux, Bartok en Marcello, Keuning, Trowell en Appleby ten gehore brengen. Toneel De Haagse toneelgroep "Die Ilag- hcspelers" treedt vanavond in de Voorschotcnse Lindehocve op. De groep voert dan het bekende In het Oude Raadhuis in Warmond is vanaf morgen een nieuwe ten toonstelling te bezichtigen. Er worden hedendaagse ikonen van Thera Du Croix Timmermans ge toond. De burgemeester van de gemeente Haarlemmermeer, C. Stam zal vanmiddag om 16.00 uur de expositie openen. De kunste nares woont zelf in de gemeente Haarlemmermeer. John Rutter, die zich ondar.ks een moderner idioom aan de tra ditie aanpassen. Alan Horsey, assistent-dirigent van het koor, toonde zich als be geleider en solist een vaardig or ganist. Zoals eveneens past in de traditie was een ruime plaats in geruimd voor samenzang. MIES ALBARDA toneelstuk "Jan Rap en zijn maat" op. Het stuk is gebaseerd op de eigen ervaringen van de schrijfster Yvonne Keuls, die zelf enkele jaren in een opvangtehuis voor weggelopen kinderen heeft gewerkt. ZATERDAG Leiden - Leids Vrijetijdscentrum, Bree- straat 66, instuif volksdansen, 20 uur. Antonius Clubhuis - Lange Mare, De cember Bal van De Hutspotten, uitslui tend toegankelijke voor leden en hun in- troducees, 20 uur. Gebouw Oosterkwartier - Borneostraat, tentoonstelling De Snelvlieger, 16 uur. ook zon om 10 uur. Sanders - Levendaal/hoek Korevaar- straat, antiekmarkt, 9.30 tot 17 uur. NVSH-praatcafé - Rapenburg 48, vanaf 22 .iur. Leiderdorp - kantine Touwfabriek Zijl- dijk, tentoonstelling postduivenvereni ging De Rhijnklievers, 19 uur. Ook zon 10 uur. Voorschoten - Lindehoeve, toneelstuk 'Jan Rap en zijn maat', 20.45 uur. Warmond - Oude Raadhuis, opening ex positie Ikonen, 16 uur. Oegstgeest - Kerstconcert Lottimay jeugdconcert, gebouw Taberna Juliana- ZONDAG Leiden - Middelweg 19c - kindervoorstel ling Leids Poppentheater, 14.30 uur, tel. 125802. Koffieshop Leids Volkshuis - Haarlem merstraat 73b, open vergadering Werk lozen Belangen Vereniging, maand van 10 tot 12 uur. Ontmoetingscentrum - hoek Boshuizer- laan, bejaardensoos Zuid-West, ma 14.30 uur. MAANDAG Lelden - Parlement, Nieuwe Rijn 52, in- formatie-avond Polen, 20 uur. Stadhuis - gemeenteraad, 19.30 uur. Kijkhuis - Vrouwenkerkkoorstraat 17, film Peter Ustinov, 20 en 22.15 uur. Aula Huize Groenhoven - Witte Rozen straat, wijkvergadering, 20 uur. Kaiserstraat 63 - Zoologisch laborato rium, iedereen die belangstelling heeft voor de ontstaansgeschiedenis van het landschap en dieren en het beheer van hakhout, tevens inlichtingen over het vrijwilligerswerk, 20 uur. Koffieshop Leids Volkshuis - Haarlem merstraat 73b, Werklozen Belangen Ver eniging, voor advies dins. 10 tot 12 uur. Leiderdorp - commissie centrale antenne inrichting, gemeentehuis, 20 uur. gemeentehuis, commissie ruimtelijke ordening, 20 uur. Voorschoten - commissie welzijn, ge meentehuis, 20 uur. )0 uur en eindigt zondag om 24 uur. Wijk 1 -Boerhaavedistrict, Binnenstad- Noord, Groenoord, Kooi, Merenwijk: za terdag: H.J. Klaassen, Witte Singel 69, tel. 123089; zondag: S. Smit, Cobetstraat 43. tel. 130177. Wijk 2 - Binnenstad-Zuid, Tuinstad- wijk, Professoren wijk, de Waard: zater dag: A. van Luijk, Wasstraat 2a, tel. 122522; zondag: E K. Fogelberg, de Sit- terlaan 18, tel. 132877. Wijk 3 - Mors, Haagwegkwartie, Zuid west: zaterdag: F. Lahr, Zoeterwoudse- singel 11, tel. 120347; zondag: E.H. Nieu- wenhuis-Smalbraak, Bevrijdingsplein 60, tel. 768918. Voor de praktijk van de doktoren Groe- neveld, v.-Leeuwen, Meijer, Reinders, Tan, v. Tol, Zwijnenburg en Verhage: R. van Leeuwen, Hooigracht 48a, tel. 133834; spreekuur van 11 tot 11.30 uur in het Gezondheidscentrum Merenwijk, Rosmolen 2. Leiderdorp - P. van 't Woud, L. Midden dorp, Hoofdstraat 40, tel. 410070, spreek- tel. 153747. Voorschoten - vrijd. van 23 tot zat 23 uur: B. Schotanus, Veurseweg 20, tel. 2356; zat 23 tot zond 23 uur: Mevr. S. Platteel- de Jongh, Diepenbrocklaan 6, tel. 5417. Warmond - F. Walenkamp, Dorpsstraat 45, tel. 01711-10030. APOTHEKEN Leiden - De avond-, nacht-, en Zondags dienst der apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van vrijd 12 tot 19 dec door: Haven Apotheek, Haven 18, tel. 120085; Linnaeus Apotheek, Kempe- naerstraat lb, Oegstgeest, tel. 153274. w tel. noorden van de Rijn 134604, tel. ten zuiden van de Rijn 121753. Leidcrdorp/Zoeterwoude Rd. - gezond heidscentrum, Berkenkade, Leider dorp, tel. 410131, spreekuur ma t/m vrijd 1 14 t 15 i Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. Voorschoten - Gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. Warmond - I. Zanting, Buddenborgstraat 7, Hillegom, tel. 02520-29060. DIERENARTSEN Leiden - Voor de praktijk van Muurling, Helder en Roest: A.W. Helder, Herme lijnvlinder 36, tel. 146686. .H. Broer, Boshuizerlaan 26, tel. 764058. Voorschot laan 14, Leidschendam, tel. 070-271110. - J. Frencken, J. Röntgen- lEIDSCH £1 DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Voor betaling van abonnementsgelden uitsluitend giro 28864 Kwartaalabonnement f49,55 perp post f 71,90 Jaarabonnement f 186,70 per post f 276,10 Losse nummers f 0.65 LEIDEN Postbus 54, 2 LEIDEN Telefoon 071- Alp. redactiechef: A. van Leeuwen Pfv. Alq. redactiechef: J.P M van der Meer (regio) W. Wirtz (binnenland) J Ruygrok-Hoogeveen (buitenland) A A. van Brussel (sociale economie) P J de Tombe (sport) P C Rosier (radio en televisie, kunst) S.J. de Groot (geestelijk leven) Aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten o.a in: Bonn. Óruseel. Londen. Parijs, Washington. Cair< Redactie Randgemeenten: Telefoon 071-1 - toestel 219. Privé Ch. Lennartz. Maredijk 33a, Lelden, tel. 071-133202 Correspondenten: R Zaadnoordijk. Tel. 071-121481 Oegstgeest: H. Sonders. 071-155854 Voorschoten: J. Peters 071-769935. Leiderdorp: F. Snijders

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 2