3* Gom UAfl UT UXMJGEBI STAP TERUG. RIJDAM bavak administrateur PERC )NEEU per si nachtdienst (50%) soneel ■PERSONEEU APERSOI\CELPEreof€£ stichting centrum st.bavo noondwijkerhout assistent-bedrijfsleider (m/v) schoonhouden multi-onderhoud MONTEUR 't Heem Ulat is dal uoor een baan: regulist? REGULIST BIJ GIST-BROCADES IN DELFT: GOEDBETAALD EN ZEKER. INLICHTINGEN TEL. 015-792516. has IWWI«lBkilBl .PEAscf^e^- ^MreonMlPCTKnurn c P**®"**'PERSONEEL personeel i r~ m>rS0ni EL Funktie-eisen: Verpleegkundige B of gelijkwaardige opleiding met ervaring in de psychiatrie. Taak: Gedurende 10 nachten per maand begeleidingsverantwoordelijkheid dragen van de opgenomen cliënten (max. 18 mannen en vrouwen). Rooster wordt vastgesteld in overleg met een kollega die op dezelfde basis werkt en met het sociotherapeutisch team. De dienst begint om 22.30 uur en eindigt om 7.30 uur. Salarisgrenzen: f 1045.54 tot f 1375.68 bruto per maand, bij een 20-urige werkweek, excl. onregelmatigheidstoeslag en toeslag tijdelijke wet arbeidsvoorwaarden collectieve sektor. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de koördinator H. v.d. Ven tussen 9.00 en 17.00 uur of bij de afdeling (toestel 2086). Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 80.27.102. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Gom voert via werkmaatschappijen bedrijfsdiensten uit in gebouwen schoonmaak, schildetwerk. technisch onderhoud, beveiliging en bewa king. Het hoofdkantoor is gevestigd te Schiedam. Uitvoeringskantoren treft men aan door geheel Nederland en Belgiè Ca. 4.500 vaste medewerkers zijn bij het gehele concern in dienst. De financieel kern gezonde onderneming werd opgericht in 1966. Gom schoonhouden/ multi-onderhoud heeft in het district Den Haag plaats voor een Hij /zij beheert de Gom-dienstverlening in een groot representatief ge bouwencomplex in het district. Is verantwoordelijk voor het kwaliteits- en kostenbeheer Geeft begeleiding aan het lager kader en uitvoerend personeel Draagt bij in de uitvoering van het personeelbeleid en de personeelzorg. Onderhoudt contact met de opdrachtgever. Wij zien uit naar een organisator, met uitstekende contactuele eigen schappen, die ervaring heeft in het geven van leiding. Leeftijd 20 - 25 jaar. Opleiding op HBO/THW niveau. In bezit van rijbewijs BE. Wij bieden een uitstekend salaris, dito pensioenrechten en andere emolumenten Indien u de ambitie hebt een belangrijke rol te spelen in de verdere uitbouw van onze snel groeiende onderneming, verzoeken wij u om gaand te schrijven aan ons districtskantoor te Leiden, t a v. de heer E.C.W. Kuipers, districtsmanager. Oude Singel 244. 2312 RK Leiden, tel. 071-132745. BAVAK HOLDING BV is een snel groeiend bedrijf. Levert door geheel Nederland onder mmer de bekende Turn%o-Matic volg NEDERLAND B.V. nummersystemen Wij zoeken een (zwakstroom) De monteur gaat de plaatsing en service verzorgen van moderne elektroni sche volgnummersystemen. Een rijbewijs is noodzakelijk, 'n Leuke afwisse lende job voor 'n all-round monteur, die van aanpakken weet. Ook boven de 40 jaar geen bezwaar. Sollicitanten kunnen zich telefonisch of schriftelijk wenden tot de heer Moberg of F. Woning. BAVAK NEDERLAND BV .Ambachtsweg 20 - 2222 AL Katwijk ZH, tel. 01718-23344. Het bestuur van de Stichting R.K. onderwijs Sassenheim vraagt per 1 januari 1981 een Vakleerkracht Textiele werkvormen 7 1/3 uur) voor de R.K. basisschool Antonius te Sas senheim. Sollicitaties te richten aan genoemde stichting. Hoofdstraat 192 te Sassenheim. Inlichtingen h.d.s. A. G. Merks, 02522-11267 of 01711-10034. Wij, Kengen Antiek Als versterking voor onze werkplaats zoeken wij nog een jonge flinke energieke MEUBELMAKER of HOUTBEWERKER Of TIMMERMAN in de leeftijd van plm. 17-20 jaar. Lijkt dit je iets, bel dan voor een afspraak 02522-14682. Kengen Antiek, Rijksstraatweg 75, Sassenheim. Technisch bureau Rijdam b.v. vraagt Voor onze onderneming, bestaande uit 2 industriële bedrijven en een handelmaatschappij, zoeken wij een administrateur onder wiens verantwoordelijkheid de gehele administratie en de periodieke verslaglegging ressorteert. Leeftijd 25 tot 40 jaar. Het bezit van het SPD-diploma of daarvoor studerend en ervaring in een industriële onderneming is wel een vereiste. Vaardigheid in de Duitse en Engelse taal wordt op prijs gesteld. Wanneer u belangstelling heeft voor deze werkkring, verwachten wij uw schriftelijke sollicitatie gaarna t.a.v. de directeur Jac. Rijlaarsdam. Technisch bureau Rijdam b.v. Energieweg 6, Postbus 118 2400 AC Alphen aan den Rijn Het schap biedt in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening zinvolle arbeid aan mensen voor wie door lichamelijke of geestelijke handicaps, dan- wel door persoonlijke faktoren van andere aard, geen werkgelegenheid in het vrije bedrijf aanwezig is. Binnen het schap zijn 330 mensen werkzaam, onderverdeeld in de volgende afdelingen: -industriële werkplaatsen -pottenbakkerij -buitenobjekten - eksterne objekten Het dagelijks bestuur vraagt voor de buitenobjekten een Werkmeester m/v voor een cultuurploeg Funktie-informatie: De te benoemen medewerker/ster zal worden belast met het geven van leiding aan ca. 10 W.S.W.-werknemers. Deze cultuurploeg heeft ondermeer als taak het onderhouden van sportparken, plantsoenen, bosparken en woonwijken Funktie-eisen: Van de te benoemen medewerker/ster wordt het volgende verwacht: - diploma vakbekwaam hovenier of een gelijkwaardige opleiding; - leidinggevende en kontaktuele eigen schappen; - sterke sociale gerichtheid; - bereidheid tot verdere studie (b.v. opleiding leidinggevende Sociale werk voorziening of de M.B.O.-A.T.); - leeftijdsindikatie ca. 30 jaar. Salaris: Het salaris zal maximaal f 2.530,-- per maand bedragen excl. de toelage van f 26,-- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De rechtspositieregelingen van de gemeente Katwijk zijn van toepassing. Sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan: Het dagelijks bestuur van het Werkvoorzieningsschap 't Heem p.a. Gemeentehuis Katwijk, Postbus 589, 2220 AN Katwijk. WERKVOORZIENINGSSCHAP Postbus 127 2220 AC Katwijk zh Tel. 01 718-22700 G. van Lit, regulist bij Gist- Brocades, wou 8 jaar geleden geen stap terug doen. Hoe zat dat precies? Nou, ik ben van huis uit elektro-monteur. Maar de zaak waar ik toen werkte ging failliet en toen stond ik op de keien. Ik kon toen wel bij een andere baas beginnen, maar dan moest ik wel een flinke stap achteruit. En dat wilde ik niet. En toen ben je naar Gist- Brocades gegaan? Inderdaad. Dat kwam eigenlijk omdat ik hier een vriend had werken. Daar wist ik van dat hij goed verdiende. En ook dat het interessant werk was. Wat voor werk? Wij zijn hier bezig met allerlei gistingsprocessen. Wij maken hier de grondstoffen waar later, op andere afdelingen, de eindprodukten van worden gemaakt. Dat zijn vooral medicijnen. Die ploegendienst, bevalt dat wel? Tja, ik moet eerlijk zeggen dat ik het soms toch wel eens als een nadeel ervaar, vooral nou de kinderen groter worden. Dan voel je soms dat je een stuk gezinsleven mist. Aan de andere kant: bij m'n vorige baas ging ik vaak het halve land door, dan kwam ik ook onregelmatig thuis. Dat heb ik op zichzelf nooit een probleem gevonden. En je gezin? Och, dat is er inmiddels op ingesteld, maar dat krijg je vanzelf. Ik heb het wel allemaal eerst goed doorgesproken thuis, voordat ik hier kwam werken, hoor. Kijk, het heeft natuurlijk nogal wat consequenties, die ploegendienst... Bijvoorbeeld? Bij Gist-Brocades produceren slag van 30% op het normale we gist, penicilline, enzymen e.d. loon wordt gegeven, Regulisten hebben daarbij een regelende, sturende, controle rende en corrigerende taak. Dat is interessant en verantwoordelijk per maand. Het is ook goedbetaald werk: het salaris van een regulist kan oplopen tot zo'n f 3.300,- bruto werk. Dat werk wordt verricht in ploegendienst waarvoor een toe- Verder zijn er uitstekende sociale voorzieningen-bi| Gist-Brocades. Als je, om maar eens wat te noemen, een typische verenigings man bent, dan valt dat toch moeilijk te combineren met je baan. Lid van een sportclub, dat kun je wel vergeten. Maar aan de andere kant bestaat hier bijvoor beeld wel de mogelijkheid om een vrije dag te versnipperen in porties van 2 uur. Dat betekent dus dat je wel eens 2 uur vrij kunt nemen om ergens heen te gaan, een cursus, en ouderavond, of noem maar op. Dus iets écht belangrijks hoef je toch f niet te missen Gist-Brocades N V. Wateringseweg 1, Postbus 1.2600 MA Delft

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22