G Verpleegkundigen Algemene Heelkunde persont docent(e) winkelpraktijk/ verkoopkunde O coördinator binnendienst m/v I pens* bevoegd leid(st)er CHEF (M/V) THERMO ELECTRIC sekretaresse bouwkundig tekenaar M Van der Torn Buningh organisatieadviseurs ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN personeelp .PERSONEEL™50^ J P*r*OTMlpERSOEEL pereoneel 1 Rcrson STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND Ten behoeve van het gezinsvervangend tehuis, Brunelkamp 9 te Leiderdorp zoeken wij kontakt met kandidaten voor de functie van Van de kandidaten wordt verwacht dat zij bereid zijn in teamver band mee te werken aan het bevorderen van het welzijn en de ont wikkeling van de bewoners, welke vorm krijgt via de individuele begeleiding van de bewoners. Het gezinsvervangend tehuis biedt woonruimte aan 24 verstandelijk gehandicapte mensen. Overdag zijn de meeste bewoners buitenshuis. Qua opleiding moet worden gedacht aan O.P.M., M.B.O./I.W. Z- opleiding. Salaris en rechtspositie konform de C.A.O. voor dagverblijven en gezinsvervangende tehuizen voor gehandicapten. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de direkteur van de Stichting, Rijnsburgerweg 159, 2333 AJ LEIDEN. GEMEENSCHAPPELIJK ADMINISTRATIEKANTOOR (GAK DISTRICTSKANTOOR LEIDEN Stationsplein 212 GAK STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND M 4 ONDERWIJS - IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1Leiden Wegens ziekte van één van onze leerkrachten Detailhandel vragen wij met spoed een voor 17 a 20 leseenheden. De lessen worden gegeven aan leerlingen, die 3 of 4 dagen in een winkel werken en daarnaast 1 of 2 dagen de school bezoeken om zich verder in het vak te bekwamen. Ook zij die niet bevoegd zijn maar over een ruime praktijkervaring beschikken en het prettig vinden aan jongelui van 16 tot 18 jaar les te geven worden verzocht te solliciteren. Voor de juiste man/vrouw zullen wij alles in het werk stellen om, na het herstel van onze leerkracht, deze betrekking voort te kun nen zetten. Uw schriftelijke sollicitaties richt u aan de directeur van de Streek school voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden, Postbus 9030, 2300 PA Leiden. Voor informatie kunt u contact opnemen met onze adjunct-direc teur de heer P.A.G. Dobben. Tijdens de schooluren is deze be reikbaar op telefoonnummer: 071-769242. Tel.: 071 - 14.55.55 Het G.A.K. voert de administratie voor een aantal bedrijfsverenigingen. Deze organen zijn belast met de uitvoering van diverse Sociale Verzekeringswet ten. Ook de Gemeenschappelijke Medische Dienst heeft aan het G.A.K. het voeren van de administratie opgedragen. De administratie-opdrachten worden onder meer uitgevoerd door 27 dis trictskantoren in den lande. Op DISTRICTSKANTOOR LEIDEN is vacant de functie van: van de afdeling die belast is met de administratie van de Gemeenschappelij ke Medische Dienst (G.M.D.) De afdeling bestaat uit 25 administratieve- en 5 gespecialiseerde wetstech nische medewerkers. De taakstelling bestaat onder meer uit: - het leiden en coördineren van de werkzaamheden; - deelneming aan het periodiek stafoverleg; - het verzorgen en coachen van de contacten met de Gemeenschappelijke Medische Dienst. Voor het goed vervullen van deze functie denken wij aan kandidaten, die: - door opleiding en/of ervaring een hoger beroepsniveau hebben (HEAO of HBO); - in een leidinggevende functie werkzaam zijn (geweest); - bereidheid hebben tot vakstudie; - een leeftijd hebben van bij voorkeur 30-45 jaar. Salaris: Het salaris kan, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, uitlopen tot max f 4.225,- per maand, exclusief 26.- loontoeslag. 8% vakantietoeslag en 6% einde-jaarsuitkering Het G A K heeft goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een eigentijdse pensioenvoorziening. Sollicitaties: Belangstellenden kunnen hun sollicitaties richten aan: De heer L. La Grouw. Districtsdirecteur van het kantoor Lei den, Stationsplein 212, 2312 AR Leiden. De selectieprocedure omvat een psychologisch onder zoek Rapportage daarover vindt alleen plaats met toe stemming van de kandidaat Thermo Electric Internationaal B.V. is gespecialiseerd op het gebied van temperatuurmetingen. Voor onze Export Afdeling zoeken wij een ervaren sekretaresse, die alle voor komende sekretaresse- werkzaamheden, alsmede telefonische kontakten met buitenlandse af nemers kan behandelen In verband met het inter nationale karakter van deze werkzaamheden is een goede kennis van de moderne talen, speciaal de engelse taal, gewenst. TVERMO ELECTRIC Wij bieden een goed salaris voor iemand, die zich gemakkelijk kan aan passen, vlot kan werken en een MAVO-opleiding heeft voltooid. _eeftijd niet jonger dan 20 jaar. Sollicitaties, gemerkt "vertrouwelijk" te richten aan de Direktie van Thermo Electric Internationaal B.V., Postbus 515, 2300 AM Leiden. Voor eventuele telefonische inlichtingen kunt U bellen- 071-142045-toestel 31. Willem Barentszstraat 47 2315 TZ Leiden B.V, INGENIEURSBUREAU DE ROOS INDUSTRIAL Katwijk ('t Heen) - Smidstraat 4 Ten behoeve van onze afdeling aggregaten- bouw en installatie's hebben wij een vacature voor een dieselmonteur die in staat is zelfstandig dieselaggregaten in bedrijf te stellen en te reviseren zowel ten be hoeve van land- als scheepsinstallaties. een bankwerker/lasser bekend met fitten van koperen en stalen leidin gen, electrisch lassen en het installeren van die- selstroomaggregaten met bijbehorende appa ratuur. Sollicitaties aan: B.V. Ingenieursbureau De Roos Industrial Postbus 158 2220 AD Katwijk Telefoon 01718-25101 De LEIDSE ONDERWIJSINSTELLINGEN verzorgen ruim 420 schriftelijke en schriftelijk/mondelinge opleidingen op een breed onderwijsterrein. Daartoe wordt beschikt over een zeer doelmatige organisatie, waarin ieder van de ca. 400 medewerk(st)ers een eigen en meestal specialistische taak vervult. Bij de totstandkoming van het veelzijdig lesmateriaal, vervult onze TEKENKAMER een belangrijke taak. Daar hebben wij behoefte aan een medewerk(st)er (20—24 jr.) die als zijn/haar MTS-studie heeft afgerond of daarmee gevorderd is. Zijn/haar speciale taak zal zijn het maken van tekeningen van hoge kwaliteit, voor lessen op bouwkundig terrein. Daarnaast krijgt hij/zij ook alle gelegenheid om op andere terreinen van ons onderwijs mee te denken en te helpen zoeken naar nieuwe mogelijkheden om de leerstof te verduidelijken en te ondersteunen door goede tekeningen. BELANGSTELLING? Pak de pen of de telefoon en maak met onze afdeling Personeelszaken een afspraak voor een persoonlijk gesprek. leidse onderwijs instellingen Leidsedieef 2, 2352 BA Leiderdorp. Telefoon: 071—89 92 55" Korthofah B.V., gevestigd in Katwijk (Z.H.), is een snel groeiende handelsonderneming met in totaal ca. 60 medewerkers. De com merciële activiteiten zijn georganiseerd naar de specifieke markten waarop geopereerd wordt (op dit moment: kantoor artikelen, codeerapparatuur, verpakkings- en promotiemateriaal en gespecialiseerde gereedschappen). Verdere groei en diversifi catie liggen in de lijn der verwachting. In de centrale organisatie zijn alle ondersteunende en dienstverlenende functies gebun deld. Belangrijke afdeling in dit geheel is de Centrale Service afdeling, waarin alle commerciële binnendienst activiteiten zijn ondergebracht (offerte-administratie, orderacceptatie, orderver werking, telefonische verkoop en factureringsvoorbereiding). Voor deze afdeling zoeken wij een Tot zijn/haar verantwoordelijkheden zullen behoren: de organisatie, bezetting en werkverdeling van de binnen dienst; een efficiënt verloop van de orderprocessen; het sturen en optimaliseren van de communicatie tussen binnen- en buitendienst, administratie, inkoop en secretariaat; het (mede) voorbereiden van verkoopcampagnes en beursdeelnames; het ontvangen van cliënten die de onderneming bezoeken. In dit kader geeft hij/zij leiding aan de commerciële binnendienst en onderhoudt hij/zij nauwe contacten met de managers van de werkmaatschappijen. Hij/zij rapporteert rechtstreeks aan de Directie van de Beheermaatschappij. De eisen die aan deze functionaris worden gesteld, zijn: een opleiding op tenminste middelbaar niveau; bewezen ervaring in een soortgelijke organisatorisch-leiding- gevende functie; kennis van de moderne talen; een service gerichte instelling; leeftijd ca. 35 jaar; gevestigd of bereid zich te vestigen in (de omgeving van) Katwijk. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. Uw sollicitatie kunt u richten aan Van der Torn Buningh, organisatieadviseurs, Kaap Hoorndreef 10, 3563 AS Utrecht, t.a.v. drs J.P. van Cadsand, bij wie u desgewenst telefonisch informatie kunt inwinnen onder nummer 030-614521. Op de volgende afdelingen kunnen ver pleegkundigen worden geplaatst, in het bezit van het diploma A-verpleegkun dige. H.B.O.V. of M.B.O.V met praktijk ervaring. Traumatologie/ Plastische Chirurgie vac.nr. 217 L 53 50.LD De afdeling omvat 23 bedden, waarvan 17 traumatologische en 6 plastisch chi rurgische Ervaring in de verpleging van traumatologische en plastisch-chirurgi- sche patiënten is welkom, maar niet noodzakelijk. Klinische lessen zorgen voor een even tuele aanvulling op uw kennis. Thorax Chirurgie Verpleegafdeling vac nr. 223 L 53 50 LD Na een aanvankelijk post-operatief ver blijf van de patiënt op de thorax inten sive care afdeling, vindt de verdere ver zorging/bewaking van de patient plaats op deze nieuwe verpleegafdeling. Het maximum aantal volwassen patiën ten is 20. Het maximum aantal jeugdige patientjes is 5. Er wordt in teamverband gewerkt. Een belangrijk deel van de werkzaamheden wordt gevormd door de begeleiding van de patiënten. Enige kennis van hartritmes wordt op prijs gesteld, maar is niet noodzakelijk. Klinische lessen zorgen voor een even tuele aanvulling op uw kennis Orthopedie vac nr. 663 L 53 50 LD Op de afdeling worden patiënten ver pleegd die lijden aan aandoeningen van het bewegingsapparaat Na een opera tieve ingreep wordt de patiënt veelal vier tot zes weken op de afdeling ver pleegd. De afdeling omvat 40 bedden en is in twee teams, met elk een eigen team van verpleegkundigen, onderverdeeld. Algemene Heelkunde A vac.nr. 213.L 53.50.LD Op de afdeling worden algemeen chi rurgische patiënten verpleegd De afde ling omvat 26 bedden en is in'twee units verdeeld Candidaten dienen na een inwerkperiode in staat te zijn leiding te geven over één der units. Voor alle genoemde functies geldt een werktijd van 40 uur per week. alle dien sten. Salaris: afhankelijk van opleiding en/of ervaring tot een maximum van f 2666 bruto per maand Informatie: wordt gaarne verstrekt door mevr. Zr. A Mol-v.d. Luyt, coördinerend hoofdverpleegkundige (071-147222 toestel 2337) of de heer J. van Riel. per soneelsconsulent (toestel 2720) Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20