PERI WEEL >11 personeel P; persi leraren/ leraressen O ylCADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN verpleegkundigen (m/v) sonesl muziektherapeut(e) ervaren vertegenwoordiger lasapparatuur ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER DOCENT(E) FRANS THERMO ELECTRIC hts-ingenieur stichting centrum st.bavo noordwijkerhout mb m mm mm I I pef^qneel^gf. .PERSOftEEL""^ S'PEIttONEElP*'*®"»*' "PERSONEEU PERSOh£££*1<ne' 1 'trtóUIMtCL>n P«"ooe*lpERSOt€a peraoreal 1 personeel areata "Sancta Maria" is een psychiatrisch ziekenhuis te Noordwijk Behalve een psychiatrische polikliniek heeft het ziekenhuis afdelingen voor opname, voortgezette en langdurige klinische behandeling, alsmede een afdeling voor opname, observatie en behande.ing van psychogeriatrische patiënten. Van de totale capaciteit van 635 plaatsen worden 100 plaatsen ingenomen door zwakzinnigen. De afdeling muziektherapie vraagt een Taak Het geven van muziektherapie aan diverse kategorieën patiënten ziekenhuis (opname, chroniciteit. bejaarden, zwakzinnigen). Dit geschiedt in samenwerking met twee kollega's en een assistente Vereiste opleiding conservatorium - A M V. pedagogische akademie met uitgebreide muzikaal-instrumentale scholing (waaronder piano) of «en gelijkwaardige opleiding. Salaris Volgens N.Z.R. richtlijnen (min. f 2525,48 tot max. f 3050,02). Overige arbeidsvoorwaarden volgens de C A O. van het ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer W. v. Geldre, hoofd afd. muziektherapie, toestel 316. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen aan hoofd personeelsdienst, binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie. Zij die reeds eerder gesolliciteerd hebben, worden verzocht niet meer te reflecteren sancta maria Morelisse B.V. te Edam is een onderneming die gespecialiseerd is in de produktie en verkoop van lasapparatuur zoals TIG, MIG/MAG en plasma apparatuur. Voor onze afdeling verkoop lasapparatuur zoeken wij voor het rayon Zuid-Holland een: De man die wij voor deze funktie zoeken, zal kontakten moeten leggen bij industrie en instellingen en voor lichting moeten geven,zowel theoretisch als praktisch, over bovengenoemde geavanceerde lasapparatuur en bijkomende verbruiksartikelen. Hoewel hij kan rekenen op een goed gecoördineerde ondersteuning van zijn verkoopaktiviteiten.dient hij een zodanige opleiding en praktijkervaring te hebben dat hij. na een korte scholing in ons bedrijf, de verantwoordelijk heid voor de verkoop in zijn gebied zal kunnen aan vaarden Wij bieden een grote mate van zelfstandigheid en goede arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden voor deze funktie worden uitgenodigd zich onder vermelding van gegevens over persoon, opleiding en ervaring te richten tot de heer G Woudenberg van Morelisse B.V. te Edam. Tel.nr. 02993-72756, na 19.00 uur 02993-62389. Een vertrouwelijke behandeling van reacties wordt uiteraard gegarandeerd. jAKAjlQCP welding V^l VlIOOv equipment Postbus 10 1135 ZG Edam ^£MVAN DEN BERGH-STICHTING Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20 - 2201 AC NOORDWIJK (ZH) Telefoon (01719) 19320 Voor onze afd. Inkoop vragen wij, in verband met uitbreiding een De afd. Inkoop wordt nu gevormd door drie medewerk(st)crs die voornamelijk zijn belast met het bestellen van allerlei goederen en diensten en de administratieve verwerking van de inkoopfacturen. Bij de administratie daarvan wordt gebruik gemaakt van een computercentrum. Wij denken, in verband met ccn gevarieerd takenpakket, aan iemand: die minimaal 20 jaar is met minimaal MAVO/HAVO-diploma (handelspakket) of een MEAO-diploma die bij voorkeur een praktijkdiploma Boekhouden en/of diploma MBA in zijn/haar bezit heeft die over typevaardigheid en enige jaren ervaring beschikt. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, van 2.222,49 tot 2.751, 37 bruto per maand (exclusief ccn loontoeslag van 28,25). Uitloop tot maximaal 3.122,78 behoort tot de mogelijkheden. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Sollicitatie, alleen schriftelijk binnen één week na verschijnen i dit blad, te richten aan het hoofd Personeelszaken. HET RIJNLANDS LYCEUM OEGSTGEEST vraagt per 1 januari 1981 of zo spoedig mogelijk daarna voor 10 wekelijkse lesuren. Brieven (geen stukken) aan de rector van het Rijnlands Lyceum, drs. H. van Mierlo. Apollolaan 1, 2341 BA Oegstgeest. Tel. 071 - 155640. Aan de Rembrandt-scholengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Schu- bertlaan 133, worden ter vervanging wegens ziekte gevraagd: voor direct voor het vak: Duits 23 uren in de 2e en 3e graadssector, met ingang van 1 februari 1981 voor het vak: Biologie 12 uren in de 3e graadssector Inlichtingen worden verstrekt door de rectrix, mevrouw J.L. de Boer- Pino, tel. 071-768202 (school) en 071-767706 (huis) Sollicitaties onder vermelding van vacature nummer ond. 695 omgaand te zenden aan de directie onderwijs van de gemeente. Post bus 9100, 2300 PC Leiden INTERKERKELIJK VERPLEEGHUIS- en REAKTIVERINGSCENTRUM "LEYTHENRODE" Hoogmadeseweg 55, Postbus 4210 vraagt op korte termijn een H00F0 HUISHOUDELIJKE DIENST De funktie omvat In hoofdlijnen: het koördineren van werkzaamheden binnen de dienst alsook het leiden van werkbesprekingen O zorgdragen voor het in goede staat houden van het totale meubilair en inventaris, terwijl de schoonmaak dienst een belangrijk aandachtsgebied zal vormen toezicht op een efficiënte uitvoering van schoonmaak- en aanvullende werkzaamheden Onze voorkeur gaat uit naar een kandida(a)t(e) van mi nimaal 23 jaar: in het bezit van het diploma huishoudkundige voor inrichtingen of M.B.O.C.D. met goede kontaktuele eigenschappen en organisa tievermogen ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeve ling De huishoudelijke dienst omvat o.a. de linnenkamer, restaurant (personeel en bewoners), schoonmaakdienst en intern transport. Leythenrode is een modern verpleeghuis met 5 ver- pleegafdelingen 32 bedden, een therapievleugel en een personeelsflat met 52 kamers. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden overeen komstig de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heer A. v.d. Wal, adj.ek. directeur. Thermo Electric Internationaal B.V. is gespecialiseerd op het gebied van temperatuurmetingen. Wij zoeken een HTS- Ingenieur E of Electronika, die tot taak krijgt het zelf standig ontwikkelen en in produktie brengen van een nieuwe lijn meet- en regel- apparatuur, gebaseerd op reeds in het bedrijf aan wezige basis ontwerpen. Gèzien de funktie is enige jaren ervaring in het ont werpen en produktierijp maken van elektronische apparatuur vereist. Goede kennis van de engelse taal is noodzakelijk terwijl kennis van andere moderne talen tot aan beveling strekt. Leeftijd 25-30 jaar. Sollicitaties, gemerkt "vertrouwelijk" te richten aan de Direktie van Thermo Electric Internationaal B.V., Postbus 515,2300 AM Leiden. Laboratorium Afdeling Kindergeneeskunde Op deze afdeling is m.i.v. 1 januari 1981 plaats voor een analist m/v vac.nr. 610.S.65.50.LD Taak: het uitvoeren van klinisch-chemi- sche bepalingen t.b.v. de patiëntenzorg. Vereist: HBO-A opleiding klinisch che misch. ervaring in het uitvoeren van manuele bepalingen en het verrichten van vingerprikken Als gevolg van de structuur van het laboratorium is aan het werk een grote mate van zelfstandig heid en verantwoordelijkheid verbon den. Salaris: volgens rijksregeling naar oplei ding en ervaring. Informatie: indien u belangstelling heeft voor deze functie kunt u contact opne men met het Hoofd van het Laborato rium dr. M A H.Giesberts,(071-14 7222. toestel 4957) Patiëntenadministratie Poliklinische sectie administratief medewerker m/v vac.nr. 103.S.07.50.LD Taak: - verzorgen van declaraties; - werken met terminals in een volledig geautomatiseerd systeem; -controleren van ingebrachte gege vens. Verlangd: - HAVO-niveau, type-ervaring; - kantoorervaring; - in teamverband kunnen werken. Salaris: max f 2187 bruto per maand met promotiemogelijkheid tot f 2324 bruto per maand excl toeslag Isolatiepaviljoen Wegens vertrek van de huidige func- tionaresse per 1 januari 1981, ontstaat bij deze afdeling een vacature voor een part-time afdelingssecretaresse vac nr. 070.F.10.50.LD Taak: - administratieve ondersteuning van medische en verpleegkundige hande lingen; - bijhouden van medische statussen' - typen van brieven; - administratief voorbereiden van opna me- en ontslagprocedure; - administratieve verwerking van perso neelsgegevens; - afspraken maken met diverse onder zoek- en behandelafdelingen. Vèreist: middelbare schoolopleiding. Ad ministratieve ervaring. Type-diploma. Goede contactuele eigenschappen Bereid en in staat in teamverband te werken. Ervaring in de medische sector strekt tot aanbeveling. Op korte termijn komen wij graag in con tact met gegadigden voor deze functie Het salaris is afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring max. f 2324 bruto per maand, bij volle diensttijd. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. E.S.P. Pluy- ter-Wenting (071-147222 toestel 2782) of mevr J A H M Wiersma-Traag. perso neelsconsulent (toestel 2720). Klinisch Genetisch Centrum secretaresse vac.nr. 064.S.10.50.LD Taak: het bieden van secretariële en ad ministratieve ondersteuning van de acti viteiten van het Centrum. Verlangd: diploma HAVO, type-diploma, secretariële opleiding en/of gerichte ervaring. Kennis van medische termino logie strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 2324 bruto per maand excl toeslag. Informatie: indien u belangstelling heeft voor deze functie en nadere inlichtingen wenst, kunt u contact opnemen met Dr. J.J.P. v.d. Kamp(071-147222 toestel 5541). Bij indiensttreding wordt u aangesteld door het Academisch Ziekenhuis te Lei den De werkzaamheden worden ver richt in het Kader van de Stichting Klini sche Genetica Endocrinologie en Stofwisselingsziekten Bij de Clinical Investigation Unit van de afdeling Endocrinologie en Stofwisse lingsziekten, is in het kader van een on derzoek naar het effect van een nieuw geneesmiddel op het skelet per 1 januari 1981 een plaats beschikbaar voor een klinisch chemisch laborant m/v (MBO) vac.nr. 331.K.67 50.LD Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Prof.Dr. O.L.M. Bijvoet (071-147222 toestel 2484). Salaris: max. f 2324 bruto per maand. De aanstelling zal geschieden in een tijde lijk dienstverband via de stichting Uni versitair Kanker Centrum Leiden, ten laste van het Koningin Wilhelmina Fonds. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. ilL m Academisch ziekenhuis leiden De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout vraagt voor één van de opname-afdelingen in de sektor akute psychiatrie met B of MBO/HBO-V opleiding Informatie over Opname 1: -Een gesloten afdeling van 29 behandel- plaatsen, waar in principe iedereen die is vastgelopen, met of zonder psychiatrische verschijnselen kan worden opgenomen, in de leeftijd van 18-65 jaar. -Er doet zich een veelheid aan problema- tieken voor van zeer uiteenlopende aard, wat o.a. tot uitdrukking komt in de aard en samenstelling van het team. -Opname 1 stelt zich ten doel om hospitalisatie te voorkomen en zo snel mogelijk de opgenomenen weer terug te doen keren in de maatschappij. -Het behandelingsaanbod betreft o.a. arbeids-, bewegings-, kreatieve- en muziektherapie, naast verschillende vormen van groepswerk en individuele begeleiding. -Naast analyse van de, gewoonlijk ernstige problemen, bestaat het werk van de verpleegkundige discipline op Opname 1 uit o.a. begeleiding bij krisisopvang en krisisinterventie, alsook uit deelname in de andere behandelingsvormen, participatie in de beleidsaspekten van de afdeling en de begeleiding van leerling B-verpleeg kundigen in het kader van hun in-service opleiding. -Mogelijkheden tot bijscholing zijn in het centrum aanwezig en worden in de toekomst mogelijk zelfs verplicht. Wij zoeken verpleegkundigen B, gediplomeerd of ervaren HBOV/MBOV'ers, ter aanvulling van de opengevallen plaatsen in de verpleegkundige discipline, met goede kontaktuele eigenschappen, die in teamverband kunnen werken en die opgewassen zijn tegen soms fors ageer- en acting-out gedrag van de kant van de patiënten. Salarisgrenzen: f2091,08 - f2751,37 bruto per maand, exclusief onregelmatigheids toeslag en toeslag tijdelijke wet arbeids voorwaarden. Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de koördinator Cees Callaars, toestel 2050. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 80.21.95 Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18