[F® ^zeestraat" westnederland \penst medewerker administratie (m/v) assistent (e) psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" GOK** een verpleegkundige voor de functie van afdelingshoofd een verpleegkundige voor de functie van waarnemend afdelingshoofd de rijksoverheid vraagt dokters assistente) PERSCf«e*,ai— SST LI IUvl«L.LL' |WMii"IP0«Jta personeel r phoned r-rcvfci Psychiatrisch Ziekenhuis "Vogelenzang" (635 patiënten en ongeveer 650 personeelsleden) is - voor wat betreft de be handeling en verzorging van de patiënten - opgedeeld in 4 eenheden, blokken genaamd. Aan het hoofd van ieder blok staat een blokkoördinator, die verantwoordelijk is voor de uitvoering van het beleid, vastgesteld door het ziekenhuisbeleidsteam en - zij het met zijn instemming - door het blokbeleidsteam. In het psychogeriatrisch blok dat bestaat uit 176 bedden verdeeld over 3 paviljoenen, met de volgende funkties: screening, kortdurende behandeling, overbrugging en blij vende begeleiding, onstaat met ingang van 1 februari 1981 de vakature van koördinator van het psycho-geriatrisch blok m/v die rechtstreeks verantwoording verschuldigd is aan de direktie. Naast planning en beheer van personele en materiële middelen en toezien op een efficiënte en prettige werksi tuatie, zal speciaal voor dit blok het aksent liggen op het initiëren en stimuleren van nieuwe ontwikkelingen. Vereisten: - een opleiding minstens op H.B.O.-niveau; - inzicht in de positie en in de specifieke problematiek van dc oudere mens in onze samenleving; - ruime ervaring op leidinggevend en beleidsvormend nivo; - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid; - leeftijd tussen 30 - 45 jaar; Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring. De CAO voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Belangstellenden kunnen zich desgewenst schriftelijk of mondeling oriënteren. U kunt zich hiervoor wenden tot de heer B. Berendsen, tel. 02502-2390. Sollicitaties kunnen worden gezonden aan de afdeling personeelszaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. DE GEMEENTELIJKE DIENST VERPLEGING EN VERZORGING De Gemeentelijke Dienst Verpleging en Verzorging zoekt en die voorshands worden geplaatst in het nieuwe ver pleeghuis "De Eshoeve", Salvador Allendestraat 45 te 's-Gravenhage, op een psycho-geriatrische verpleeg- afdeling. "De Eshoeve" is een gecombineerd huis, waar verdeeld over vijf afdelingen 62 somatisch en 96 psycho-geria trisch zieken verpleegd worden. In het verpleeghuis zijn diverse ontwikkelingen gaande, waarbij het accent gelegd wordt op het streven de patiënten een therapeu tisch leefmilieu te bieden. Eisen aan de functie van afdelingshoofd: - het bezit van een diploma ziekenverpleging; - het leveren van een constructieve bijdrage aan het functioneren van het verpleeghuis en aan de ontwikke ling van de patiëntenzorg; - enige jaren ervaring met leiding geven, liefst opgedaan in een verpleeghuis; kaderopleiding strekt tot aan beveling; - leeftijd van 25 - 45 jaar. Eisen aan de functie van waarnemend afdelingshoofd: - het bezit van een diploma ziekenverpleging; - beschikken over praktijkervaring; - interesse in het verplegen van psycho-geriatrische patiënten; - in staat zijn om de teamgeest op de afdeling te bevor deren door o m. een stimulerend en initiërend optreden - in staat zijn het afdelingshoofd bij afwezigheid te vervangen. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva ring en bedraagt: - voor het afdelingshoofd maximaal f 2.800,— bruto per maand (rang: eerste verpleegkundige) en - voor het waarnemend afdelingshoofd maximaal f 2.666,— bruto per maand (rang: verpleegkundige A). Beide bedragen te verhogen met een algemene toeslag van maximaal f 26,- bruto per maand. De rechtspositie regelingen van de Gemeente 's-Gravenhage zijn verder van toepassing. Verdere informatie over de functies kan worden inge wonnen bij de verpleegkundig directeur van De Eshoeve mevrouw A.L.T. Garnier-Stiphout (tel. 070 - 685450). Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie gericht te worden aan de directeur van de Gemeentelijke Dienst Verpleging en Verzorging, Laan van Nieuw Oost Indië 14-16, 2593 BT 's-Gravenhage, onder vermelding van G.D.V.V. no. 72. Ai Gemeente 's-Gravenhage assistent-accountants (mnl./vrl.) Vereist: diploma HEAO (bedrijfseconomie) of VWO; NIvRA-studie ten minste tot en met propedeuse. B.v.k. controle-ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3512.- per maand. Carrière mogelijkheden zijn i Sollicitaties inzenden vóór 27 december 1980. toonkundige (mni./vri.) vac. nr. 0-7256 1158 De Loontechnische Dienst heeft een begeleiden de c.q. toezichthoudende taak inzake de bepalin gen van o.a. de Wet op de loonvorming, de Wet gelijk loon voor vrouwen en mannen, de Wet gelijke behandeling vrouwen en mannen, de Wet minimumloon en minimumvakantiebijslag, de Wet op het ter beschikking stellen van arbeids krachten, de Wet autovervoer goederen, de Wet arbeid buitenlandse werknemers. Daartoe v/orden in ondernemingen informaties ingewonnen en onderzoeken ingesteld. De Loontechnische Dienst verricht haar werk zaamheden in het gehele land vanuit 5 geweste lijke kantoren en een hoofdkantoor. Functie-informatie: met een grote mate van zelfstandigheid instellen van onderzoeken in bedrijven naar de toepassing van lonen en andere arbeidsvoorwaarden en opstellen van rapporten hierover; informatie verstrekken aan particulieren en bedrijven over lonen en andere arbeidsvoorwaarden. Vereist: diploma HBS/HAVO met diploma MBA óf diploma MEAO administratieve richting; enige jaren ervaring bij overheid en/of bedrijfsleven. Standplaats: Leiden e.o. Salaris: max. f3084,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f3512,- per maand aan wezig. Sollicitaties inzenden vóór 27 december 1980. secretariaats medewerkers (mnl./vrl.) vac. nr. 0-666411158 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Hoofdafdeling Voorlichting, Afdeling Persdienst De Persdienst onderhoudt de contacten met de publiciteitsmedia, verzorgt dagelijks een knipsel krant, geeft persberichten, folders en brochures uit. heeft de eindredactie van redevoeringen van minister en staatssecretaris, belegt persconfe renties en verricht nog lal van andere taken op voorlichtingsgebied. Functie-Informatie: bedienen van de afdelings telefooncentrale en telefonisch verstrekken van informatie; typen van brieven, nota's, pers berichten e.d.; uittypen van geluidsbanden; selecteren van kranten- en tijdschriftartikelen; te woord staan van bezoekers; verzenden van informatiemateriaal aan scholieren. Vereist: diploma MAVO 4 of een hiermee verge lijkbare opleiding; diploma typen en type ervaring; goede kennis van de Nederlandse taal en enige kennis van de Franse, Duitse en Engelse taal; goede mondelinge uitdrukkings vaardigheid. Ervaring op het gebied van tekst verwerking strekt tot aanbeveling. Leeftijd: tot ca. 35 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f2324,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 27 december 1980. Bovengenoemde max. salarissen zijn In het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toeslag van max. f 26,- per maand. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Graven hage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. J die in teamverband gaat werken aan onder meer het maken van manage- mentsoverzichten het opstellen van de jaarrekening; het verzorgen van perio dieke financieringsprog noses. Westnederland verzorgt met 1450 medewerkers het openbaar streekbusvervoer in Zuid-Holland en het wes ten van de provincie Utrecht. Vanuit 7 vestigingen wor den met 530 bussen jaarlijks meer 37miljoen reizigers vervoerd. Op het hoofdkantoor in Waddinxveen is plaats vooreen Opleidingsniveau: HEAO- of HAVO-diplo- ma aangevuld met een af geronde MBA-opleiding of een gevorderde SPD-studie. Leeftijdsindikatie: 24 - 30 jaar. Praktische ervaring met vergelijkbare werkzaam heden geeft voorkeur. Het hoofd van de afdeling Loon/Personeelsadministratie heeft dringend behoefte aan een die onder meer gaat meewerken aan de coördinatie van de loon- en personeelsadministratie die op de 7 vesti gingen wordt gevoerd. Opleidingsnivo: Leeftijdsindikatie: Havo- of MEAO diplo- 24 - 30 jaar ma aangevuld met afge- Parate kennis van de so- ronde of gevordere MBA ciale wetgeving geeft voor studie. keur. Voor beide funkties bedraagt het salaris (afhankelijk van leeftijd en ervaring) maximaal f 3.512,- bruto per. maand (BBRA-schaal 89) plus 8% vakantietoeslag. De AOW-premie wordt volledig door Westnederland ge- kompenseerd en het vervoer op alle lijnen binnen haar verzorgingsgebied is gratis. Een medisch en psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Schriftelijke sollicitaties te richten aan N.V. Verenigd Streekvervoer Westnederland, t.a.v. de heer J. Smid, Postbus 3, 2770 AA Boskoop. Wegens promotie is bij het bureau Ruimte lijke Ordening/Openbare Werken van de afdeling Algemene Zaken ter secretarie plaats voor een administratieve kracht in de rang van schrijver A/ adjunkt-kommies m/v Algemene informatie: Op dit bureau dat uit zes medewerkers bestaat, worden de werkzaamheden verricht op het terrein van de ruimtelijke ordening, openbare werken en verkeer en Funktie-informatie: Tot de taken van de nieuwe medewerker behoren onder andere werkzaamheden, in het kader van de behandeling van aan vragen voor woningwet- en premiebouw, gemeentegaranties, openbare werken en grondzaken. Funktie-vereisten: Voor een goede vervulling van deze betrekking is vereist het bezit van het diploma M.E.A.O.-bestuurlijke richting, danwel studie voor het diploma Administratief Ambtenaar of Bestuurs ambtenaar. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt minimaal f 1.753,-- en maximaal f 2.530,-- bruto per maand. Deze bedragen zijn exclusief de toeslag ad f 26,-- bruto per maand. Voor kandidaten beneden de leeftijd van 21 jaar geldt een jeugdaftrek. De gebruikelijke gemeentelijke rechts positieregelingen, waaronder I.Z.A.-regeling, studiefaciliteiten, verplaatsingskosten, variabele werktijden e.d. zijn van toepassing. Informatie: Nadeie informatie over deze funktie wordt graag verstrekt door de afdelingschef, de heer J.Ph. van den Berg, telefoon 071 - 89 92 61, toestel 256. Sollicitaties kunnen - binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad - worden gericht aan burgemeester en wethouders, postbus 35, 2350 AA Leiderdorp. Centrum Verslavingszorg "Zeestraat" Ons Centrum houdt zich oezig met hulpverlening op net geDied van alcohol- en drugsverslaving, middels voorzie ningen van extra-, semi- en intramurale aard wij zoeken voor het Consultatiebureau voor Alconol en Drugs in Leiden wegens uitbreiding maatschappelijk werkers (m/v) Verwacht wordt dat u -een Kritische instelling bezit - afgestudeerd bent (HBO MW) - tussen de 25 en 50 jaar bent - weet wat u wilt en kunt, waarbij uithoudingsvermogen, optimisme en gevoel voor humor een pre zijn. Geboden wordt. Salariëring volgens RijKsregeling met de daarbij behorende secundaire arbeidsvoorwaarden. Werk in een multidisciplinair team met een horizontale samenwerkingsstruktuur Werkbegeleiding individueel en in teamverband. Afwisselend werk: met zowel alcohol- als drugclienten, waarbij diverse benaderingen gebruikt worden zoals individueel-, gezins-, echtpaar- en groepsbegeleiding onder nr 071-130547. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk te richten aan de afdeling Personeelszaken van ons Centrum, Alexander Gogelweg 30,2517 JJ te 's-Gravenhage. In het Diaconessenhuis te Leiden is plaatsingsmogelijkheid voor een part-time ten behoeve van de oogartsen. Het diploma doktersassistente is een vereiste. Sollicitaties te richten aan het Diaconessenhuis, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. DIACONESSENHUIS LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18