nlland Bakker filiaalhouder maatschappelijk werker m/v Slager )an Zandbergen service technici buitendienst |o.k.veiptee^undige| o.k. assistentie) RODE KRUIS ZIEKENHUIS Zandbergen zo'n slager j soneel IGTSi person :EL opleiding voor het diploma iiekenvermgende instrumenterend (m/v) instrumenterend freelance ontwerper/ werktekenaar m/v personeel fERSOr«a P*™0**®'PERSONEEL personeel verpleeghuis prinsenhof leidschcndam In dit verpleeghuis waar 260 patiënten worden verpleegd en behandeld, zijn nog enkele plaatsen vrij voor de die per 1 februari 1981 start. Voor deze interessante opleiding komen in aanmerking aktieve jonge mensen die bij de aanvang van de kursus 17 jaar of ouder zijn en die in het bezit zijn van een diploma MAVO-3, diploma 3- of 4 jarig voortgezet onderwijs, diploma B.V.B. I of een andere gelijkwaardige opleiding. Telefonische inlichtingen bij het hoofd van de opleiding, 070 -209 201, toestel 212 Sollicitaties schriftelijk aan de afdeling Personeelszaken van Verpleeghuis Prinsenhof, Gravin Juliana van De Gemeentelijke Sociale Dienst vraagt voor de afdeling Maatschap pelijke Werk, een: Naast de drie uitkeringsafdelingen is de afdeling Maatschappelijk Werk een zelfstandige afdeling binnen de Gemeentelijke Sociale Dienst organisatie. De afdeling bestaat uit 5 werkers en een praktijk begeleider/coördinator. De doelstelling van de afdeling is het zorgdragen voor langere en/ of procesmatige hulpverlening aan cliënten of groepen van cliënten en hun omgeving om op deze wijze een bijdrage te leveren aan het voorkomen, verminderen of oplossen van problemen ten gevolge van: - verstoorde of onvoldoende relaties tussen mensen en hun sociale omgeving; - verwerking van gebeurtenissen en omstandigheden, die ingrijpen in het leven van mensen; het zich onvoldoende zelfstandig kunnen handhaven en ontplooien Het uitvoeren van de werkzaamheden en het daarbij zo goed mogelijk voldoen aan de doelstelling, geschiedt vanuit een horizontale over- legstruktuur. De functie-eisen: - een afgeronde H.B.O.-M.W. of Sociale Akademie opleiding; - ervaring op het terrein van de maatschappelijke dienstverlening; - bekend zijn met de moderne methoden van hulpverlening; - de bereidheid om in teamverband met de overige medewerkers van de afdeling samen te werken; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Het salaris zal, mede afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 4033, f 26, bruto per maand bedragen. Inlichtingen omtrent de functie worden gaarne verstrekt door mede werkers van de afdeling: Marjan Hoes of Nico van Rijn (071-766600) Aan de selectie nemen de medewerkers van de afdeling deel. Een psychologisch onderzoek kan worden verlangd. Gegadigden voor deze functie worden uitgenodigd binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitatie te richten aan Burge meester en Wethouders van de Gemeente Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer 80.133. iüËi«üiën Jan Zandbergen Vleesverwerkend Bedrijf zoekt met spoed een Heeft u interesse in deze job met aan- trek kei ijk salaris, neemt u dan contact op met Jan Zandbergen vleesverwerken de bedrijven aan de Produktieweg 40 te Zoeterwoude. Telefonisch 071 899358 koninklijke olland industrie-en handelmaatschappij b.v. Olland,127 jaar oud, is gevestigd in een prachtig nieuw kantoor- en fabriekspand aan de Brabanthaven te Nieuwegein. Een modem bedrijf, kompleet nieuw ingericht, temidden van veel groen. Daar worden de bekende Olland automaten voor warme- en koude dranken en weegwerktuigen samengesteld. Ook vindt van daaruit de verkoop en distributie plaats van ingrediënten, alsmede van Hugin kasregisters en Tomra statiegeld-automaten. Voor spoedige indiensttreding zoeken wij in Leiden en omgeving voor onze afdeling Electronische Afrekensystemen, Electronische Weegwerktuigen en Statiegeld-automaten. Uw taak zal onderanderen bestaan in het plaatsen, afstellen en kontröleren van afrekensystemen. Daarbij hoort de begeleiding en de instruktie van kliënten. Er wordt van u verwacht dat u het preventieve onderhoud en de eventuele reparaties bij deze apparatuur uitvoert. Tenslotte moet u deze afrekensystemen ook kunnen programmeren. Vereisten: basiskennis electronica ruime fijnmechanische vaardigheid kennis van digitaal techniek. goede omgangsvormen rijbewijs BE Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden in overleg vast te stellen. Opname in pensioenfonds, 22 vakantiedagen. U krijgt de beschikking over een auto en uiteraard ontvangt u een onkostenvergoeding. Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u te richten aan het onder staande adres onder vermelding van de letters T.D.H. U kunt ook telefonisch inlichtingen inwinnen. Vraagt u dan naar de heer H. Portengen. Koninklijke Olland B.V. - Postbus 1166, 3430 BD Nieuwegein - Telefoon: 03402-41744. Wie zijn we? Shulton B.V. is de Nederlandse vestiging van het dynamische inter nationale concern American Cyanamid. We produceren in een moderne fabriek voor diverse Europese markten een breed assortiment toiletartikelen, waaronder bekende merken als Old Spice, Desert Flower, Blue Stratos en Breck shampoo. Met deze produkten is ook op de Nederlandse markt een stevig en groeiend marktaandeel opgebouwd. n het produktieteam is nu plaats voor een analist microbiologie (m/v). Wie zoeken we? Een man of vrouw die zich, met grote zelfstandigheid, binnen het produktie team zal bezighouden met het testen van de voor onze produktie benodigde grond stoffen en halffabrikaten. Daarnaast zal de kontrole op en het testen van onze eind- produkten tot zijn/haar taak behoren. Een tweede belangrijke taak die onze analist microbiologie in het bedrijf dient te vervullen, is het opstellen van en het toezicht houden op de naleving van bedrijfshygiënische regels welke uit het oogpunt van het karakter van onze produkten van elementair belang zijn. Mede in verband met dit laatste aspekt is een flinke dosis takt en persoon lijk overwicht van belang. Een MBO-opleiding microbiologie is een vereiste, evenals - gezien de internationale organisatie waarvan we deel uitmaken - enige kennis van de Engelse taal. Leeftijd bij voorkeur rond 25 jaar. Wat bieden we? Een zeer verantwoordelijke baan, ■net een grote mate van zelfstandigheid in een solide en expanderend bedrijf. De salarië ring is uitstekend, de sekundaire arbeids voorwaarden zijn dat ook. CJw schriftelijke of mondelinge sollicitatie kunt u richten aan Shulton B.V., Rooseveltstraat 49.2321 BL Leiden, t.a.v. de heer L. Meijer. Telefoon: 071 - 769231. S H U LTON NEW YORK LONDON PARIS Het Rode Kruis Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 370 bedden en telt ruim 700 medewerk(st)ers. Wegens uitbreiding van ons operatie kamercomplex met twee poliklinische operatiekamers en de daarbij behorende accomodate kunnen wij op korte termijn plaatsen een of Bij voorkeur met enige ervaring na diplomering. Het personeel van de poliklinische en klinische operatiekamers zal gaan werken in een roulerend verband. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervarinq. De overige arbeidsvoorwaarden volgens CAO-ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van nummer VD/125 kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken. Verkoop van tuinartikelen door geheel Europa. Wij zoeken op korte termijn die in voorkomende gevallen onze reklame-afdeling snel uit de brand kan helpen. Vergoedingen etc. nader overeen te komen. Sollicitaties te richten aan: P. Bakker Hillegom b.v. Beeklaan 18 2182 NG Hillegom Voor nadere informatie kunt u telefonisch kontakt op nemen met de heer E. Bloemsma, 02520 18144. toestel 46. Op de afdeling HARTBEWAKING (CCU) van het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kunnen worden ge plaatst TWEE VERPLEEG KUNDIGEN (met voltooide Coronary-Care- opleiding) De afdeling heeft de beschikking over 8 bedden. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door mej. Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkun dige dienst. Tel. 071—899250. Het salaris en de overige arbeidsvoor waarden zijn conform de CAO- ziekenhuiswezen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan het hoofd van de afdeling Per soneelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp Analist microbiologie m/v

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 16