Bakker Rabobank Q PERSONEEL mSONBlP*1*0"*»' personeel V medewerk(st)er begrotingsbureau ~r soneel PERSONEEL! ■PERSONEBE PERSON^. PERSONEEL™5"*11 persom EL commercieel medewerk(st)er kantoorbeheerder ervaren salaris administrateur m/v exportfakturist (e) Boekhandel Kooyker psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" P£RSO€£PriCr*- 1 f P«*on««l personeel porsoneel Samsom Uitgeverij bv te Alphen aan den Rijn houdt zich bezig met de ontwikkeling en verkoop van boeken, losbladige uitgaven en tijdschriften. Als u jong en enthousiast bent en interesse hebt in het werk van een uitgeverij dan is er voor u een plaats op onze verkoopafdeling De functie Het werk dat u daar gaat doen omvat o.a. het onderhouden van telefonische en schriftelijke contacten met een deel van de Nederlandse boekhandel en het verwerken van de binnengekomen bestellingen. U wordt opgenomen in een collegiaal team dat u vanzelfsprekend grondig zal inwerken en kennis zal laten maken met de veelzijdige en levendige wereld van de uitgeverij. Functie-eisen Om deze functie met succes te vervullen dient u te beschikken over een MAVO/HAVO-opleiding. U moet zo ongeveer tussen de 20 en 25 jaar zijn, gezond verstand hebben en belang stellen in het werk op een verkoopafdeling Ervaring in het boekenvak strekt tot aanbeveling. Sollicitatie Lijkt dit u wel iets? Schrijft u ons dan snel wie u bent en wat u kunt. Ons adres is: Samsom Uitgeverij bv, t a v. mevrouw P.J. van der Zon, afdeling Personeelszaken, Stadhoudersplein 1, Postbus 4, 2400 MA Alphen aan den Rijn. U kunt natuurlijk ook even bellen. Ons telefoonnummer is (01720) 6 22 28. U Samsom Uitgeverij De Rabobank Haarlemmermeer is een snelgroeiende bank met acht kantoren, 80 medewerkers en een balans totaal van circa tweehonderdmiljoen gulden. Voor de afdeling kas en kantoren zoeken wij een Binnen de afdeling kas en kantoren is deze functionaris verantwoordelijk voor de verkoop van bankdiensten aar onze particuliere cliënten en Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met: - een middelbare opleiding - volledige NIBE-opleiding of studerend hiervoor - bij voorkeur bankervaring - gevoel voor dienst verlening Leeftijd ca. 23 jaar. Aan de juiste kandidaat biedt de bank een goed salaris en prima secundaire arbeids voorwaarden, zoals een dertiende maand salaris en een premiespaarregeling. Wie nadere informatie over deze functie wil kan zich wenden tot de heer H. F. R. Blom, tel. 02503-17681 Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door de directeur van de Rabobank, Hoofdweg 706 2132 BV Hoofddorp. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad De functie kan eventueel ook in deeltijd vervuld worden. De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het maken van begrotingswijzigingen, het geven van een toelichting daarop en alge mene assistentie binnen de directie. Voor deze functie wordt gevraagd: - nauwgezette wijze van werken; - goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - opleiding, gericht op financiële werkzaamheden: MEAO-economische richting, dan wel HAVO/MAVO met prak tijkdiploma boekhouden; - typevaardigheid. Ervaring in dit werk kan tot aanbeveling strekken. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring zal het salaris voor deze functie tussen f 1753,— en f 2530,— (excl. loontoeslag) bedragen. Belangstellenden kunnen nadere informatie over de functie inwinnen bij het hoofd van de directie, dhr. J. van Nimwegen, tel. 071-145344, toestel 146. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad gezonden worden aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, met vermelding van vacaturenummer 80.132. Verkoop van tuinartikelen door geheel Europa. Op ons hypermoderne kantoor met internationale sfeer in De Zilk vragen wij voor direkt een met opleiding op H.B.O.-niveau, welke belast zal worden met de leiding van de loon- en salarisadministratie. Salariëring in overeenstemming met op leiding en ervaring. Voor nadere informatie kunt u bellen of schrijven naar P. Bakker Hillegom B.v. De Zilk/Hillegom Beeklaan 18 Dhr. J. Krijger, 02520 - 18144, tst, 21. SHULTON B.V. zoekt voor spoedige indiensttreding Een goede kennis van Engels is noodzakelijk, indien gewenst kan ook 36 uur per week worden gewerkt. SHULTON B.V. In de Montagewerkplaats van het Laboratorium voor Elektronische Ontwikkelingen voor de Krijgsmacht TNO wordt gevraagd een medewerker (mnl./vrl.) De werkzaamheden houden voornamelijk in: het bestuk ken van gedrukte bedradingsplaten alsmede het ver richten van eenvoudige montagewerkzaamheden aan elektronische apparatuur. Sollicitaties of nadere inlichtingen bij genoemd Labo ratorium, Haarlemmerstraatweg 7. Postbus 1260, 2340 BG Oegstgeest (tel 01711-19210, toestel 375). International University Book-seller Een wetenschappelijke service-verlenende boekhandel zoekt: voor de afdeling tijdschrif ten iemand die zich thuis voelt in een team van 3 medewerkers (geen part-time). Administratieve ervaring en kennis van de moder ne talen is wenselijk. Opleiding tenminste Mavo 4, leeftijd vanaf 17 jaar. Schriftelijke sollicitaties richten aan de directie Boekhandel Kooyker, Nieuwe Rijn 15-16, 2312 JC Leiden. U kunt ook bellen voor informatie of een afspraak met Fj. Arkenau, directeur, of mevr. L. van de Wijn gaard afd. tijdschriften, tel. 071-144146. De Stichting Gemiva te Gouda houdt zich bezig met intra-, semi- en extra-murale zorg voor geeste lijk gehandicapten in Zuid - Hol land. Zij beheert daartoe dagver blijven, gezinsvervangende tehui zen, internaten, een kort verblijf- tehuis alsmede een project geleide kamerbewoning. VOORGEEST I OEGSTGEEST Voorgeest is een internaat voor geestelijk gehandicapten, gele gen in Oegstgeest. Binnen de twee paviljoens. Meisjes Voor geest en de Honingraat, wordt gewerkt in woongroepen In opdracht van de Stichting Gemiva is thans te Zoeterwoude in aan bouw een internaat alwaar na volledige realisering van de bouw 315 pupillen zullen wonen. Hierbij wordt plaats geboden aan een groot aantal pupillen van Voor geest Het internaat Voorgeest zal na de overgang van alle pupillen worden opgeheven. Gezien de toekomstige wijzigingen vindt aan stelling van nieuwe medewerk(st)ers plaats door de Stichting Gemi va en zal, tot de nieuwbouw gereed is (vermoedelijk 2e helft van 1981), tijdelijke detachering in Voorgeest plaatsvinden. Voor Meisjes Voorgeest en de Honingraat vragen wij: Z-VERPLEEGKUNDIGEN (M/V) Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma Z-verpleeg- kundige. Inlichtingen over deze functies kunt u verkrijgen bij Gonneke Timmer, Meisjes Voorgeest, telefoon 071 151840 toestel 314. Voor salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden is de C.A.O. zie kenhuiswezen van toepassing Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling per soneelszaken van het Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest Stichting Gemiva, van Limburg Stirumstraat 10, 2805 BD Gouda, tel. 01820-16433. Voorgeest, Endegeesterstraatweg 5, 2342 AJ Oegstgeest. tel. 071-151840. Koningin Beatrixschool De Ruyterstraat 9. 2231 RS RIJNSBURG vraagt per 1 februari 1981 een tijdelijke ONDERWIJZER tot 31 juli 1981 voor één der hoogste leerjaren. Pos. Chr. levensovertuiging vereist. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur van de Vereniging voor Prot. Chr. Basisonderwijs, Kerkstraat 13, 2231 CX Rijnsburg. Voor nadere inlichtingen kunt uzlch tijdens kantoor uren telefonisch In verbinding stellen met G. Paauw, administrateur van de schoolvereniging. Tel. 01718-26159. Vormingscentrum "De Mast" te Noordwijkerhout bestaande uit de Stichtingen Vormingswerk Jonge Vol wassenen (voor deelnemers/sters van 17 tot 30 jaar) en Vormmgs- en ontwikkelingswerk voor Volwassenen (deelnemers/sters vanaf 30 jaar) biedt een gevarieerd programma voor ongeveer 450 (j°n9e) volwassenen De deelnemers/sters aan aktiviteiten zijn vooral (wer kende) jongeren en (huis)vrouwen, die gedurende een cursusjaar deelnemen aan één of meerdere aktiviteiten. De doelen van ons werk worden gerealiseerd d m v een programma-aanbod bestaande uit o.a. praatgroepen, expressie- en creativiteitsgroepen en groepen die wer ken mei audio-visuele hulpmiddelen. Bovendien worden korte cursussen, thema's en projec ten georganiseerd. Wij zoeken twee part-time krachten (20 en 30 uur per week) Gezien de samenstelling van de staf en de deelnemers- groepen wordt in ieder geval één vrouwelijke collega gezocht. Er is ruimte voor een aanstelling van 20 uur per week en 'één van 30 uur per week. waarbij totaal 20 uur per week als vervanging wegens ziekte, met het vooruitzicht op een aanstelling. Voor beide krachten zullen taken gevonden worden ten behoeve van: - het begeleiden van twee groepen (werkende) jongeren - het verzorgen van de Public Relations via pers. externe contacten, eigen uitgaven, en dergelijke in ons doelge bied - het ontwikkelen en begeleiden van de participatie van de deelnemers/sters-groepen,-bij het beleid van ons centrum - uitvoering van een aantal staftaken Ervaring met bovengenoemde taken in het vormingswerk is noodzakelijk. De rechtspositieregeling Vormingswerk Jonge Volwas senen is van toepassing. Voor huisvesting kunnen wij helaas niet zorgen. Inlichtingen: Peter Andrik of Mareen Bakker, tel. 02523-2931. Sollicitaties: schriftelijk binnen 10 dagen aan de Sollicitatiecommissie, per adres: de Vlasho ven 21, 2211 WL Noordwijkerhout. DUINOORD is een afdeling van het psycho-geriatrisch blok, onderverdeeld in 3 units van elk 24 opnameplaat sen t.w.: Unit A: voor opname/observatie, verblijfsduur 6 weken Unit B: voor verlengde observatie en kortdurende behandeling, verblijfsduur maximaal l jaar Unit C: voor verzorging/begeleiding van bejaarden naar definitieve vestiging o.a. in verzorgings/verpleeg- huizen. Vraagt voor Unit A: verpleegkundigen in bezit van B, A/B. H.B.O.V. diploma op 100% of 80% basis; verpleegkundigen in bezit van B, A/B, H.B.O.V. op 100% of 80%. basis; ziekenverzorgenden op 100% of 80% basis; ziekenverzorgenden/ bejaardenverzorgenden op 80% basis voor vaste nachtdienst 7 nachten op, 7 nachten af. Bijzonderheden aanstelling in een rang behoort tot de mogelijkheden, af hankelijk van opleiding en ervaring in het werken in de psycho-geriatrie. Duinoord heeft m.i.v. 1 januari 1981 een vaste groep ver pleegkundigen die uitsluitend nachtdiensten verrichten U kunt voor inlichtingen rechtstreeks bellen of een afspraak maken met de pauiljuenskoordinator B Be rend sentijdens kantooruren 02502-2390, b g g 02502-2401. Sollicitaties kunnen uorden gericht aan de afdeling perso neelszaken ven Psychiatrisch Ziekenhuis "Vogelenzang", Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken k.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 15