'n goeie wintervakantie A Het postkantoor is méér dan een postzegel. VERHUIZEN Kleine zaken. Grote zaken. Je doet ze op het postkantoor. hoeft niet duur te zijn! 6e leid(st)er Brandt-Leiden Ook eigen auto reizen! 8,15 dagen Zeil am See M480.- 10 dagen Ried 670; vfJefssL VllDDELHOEKS leiGiOirii MEDEWERK(ST)ER Voor 'n plezierige prijs brengen onze touringcars u snel en comfortabel naar bestemmingen in Duits land en Oostenrijk. Veelal binnen één dag. De Snelle Vliet heeft een wintervakantie voor ieder een. Voor de sportieve skier en de langlaufer. Voor mensen die er eens gezellig tussen uit willen, gewoon een fijne extra va kantie om te wandelen, om excursies te maken. Salzburgerland Schitterend skigebied. Veel gezelligheid. Half- pension in Hotel Schütt- hof of annex, prima ver zorging. In het prachtige Zillerlat. Volpension .kamer met douche/toilet in het cen traal gelegen hotel Lack- nerhof (eigen zwembad) incl. drie excursies. Koombrugsteeg 3 (Stadhuisplein) LEIDEN tel. 071 -140641* REIS- EN PASSAGEBUREAU BV Ha.enziatei 071-132222-132422. De Bestuurscommissie en teams van de Openbare Kleuterschool "de Loopplank en de Openbare Lagere School "de Dukdalf" zoeken voor de Kleuterschool een in tijdelijke dienst van 5 januari tot 1 augustus 1981 Samen met kinderen en ouders zijn de teams van beide scholen in een ontwikkelingsproces met als doel een Jenaplanschool voor kin deren van 4 tot 12 jaar, waarbij o.a. de volgende activiteiten onze aandacht hebben: integratie k.o. - l.o., doorbreking van klassegren- zen, individualisering, mede-zeggenschap, creativiteit, sociale vor ming en schoolwerkplanontwikkeling. Van een leidlstler verwachten we een intensieve deelname in het totale onderwijsgebeuren van deze school en de bereidheid samen met teamleden te werken aan de ontwikkeling van een Jenaplan- Basisschool. Voor inlichtingen kun je contact opnemen met de hoofdleidster van "de Loopplank", Wilma Franken, tel.: 071-120227 (school) of 071- 146559 (privél. Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 693, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de Bestuurs commissie van de scholen, p/a Postbus 9100,2300 PC LEIDEN. I j- 1_ 1 '_j- -ii_I Onze operatie-afdeling, waar bijna alle specialismen worden toegepast, bestaat uit 4 O.K.'s. In 1981 komen 2 nieuwe O.K.'s gereed. Op deze afdeling hebben wij plaats voor een part-time doktersassistent/omloopassistent (m/v) gedurende de ochtenduren. Voor deze functie is het diploma doktersassistente vereist. Ook is er op deze afdeling, op de verkoeverkamer, een plaats vrij voor een full-time verpleegkundige verkoeverkamer De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van.8.30-17.00 uur. De arbeidsvoorwaarden zijn konform de C.A.O. ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van de operatie-afdeling, de heer J. de Jonge, telefoon 071-155960, toestel 340. Sollicitaties te richten aan het Diaconessenhuis, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. DIACONESSENHUIS LEIDEN Laat u adviseren door de ver huizer van huis uit! Alphen a/d Rijn Van Dykstraat 4 01720-72368 Voorschoten Papelaan 27 Tel. 01717-7542 "De derde hand" afd. verhuur van arbeidbesparend transportgereed schap. O.a. mobiele laad-, los- en verhuisliften. Oude Varkenmarkt 5 - Leiden. Tel. 071-120389. Adviseurs in kleine, grote en héél grote transportproblemen! Vraagt nu offerte met onze uitgebreide in formatie-folder. Dat is degelijk Ford Rijnland Automobielbedrijf Rijnland B.V. Officiële Ford-dealer vraagt voor haar service-werkplaats te Leiderdorp 1e AUTOMONTEUR MONTEUR MOTORVOERTUIGEN Sollicitaties en informatie dagelijks tijdens de werktijden bij de chef werkplaats de heer van der Veer, v.d. Valk Boumanweg 71 te Leiderdorp, telefoon Ó71-899301. Dat is degelijk Ford Rijnland Ziekenfonds Leiden en Omstreken fn u.a. Witte de Withlaan 1 te Voorschoten Voor deze vacature gaat de voorkeur uit naar kandidaten - bij voorkeur in de leeftijd van 20-25 jaar - met enige administratieve ervaring - die beschikken over rekenkundige vaardigheid - die nauwkeurig kunnen werken - die over de nodige souplesse beschikken om de grote verscheidenheid aan werk zaamheden op deze afdeling te verrichten - met enige typevaardigheid bij voorkeur blijkende uit het bezit van een typediploma - beschikkende over goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid blijkende uit bijv. het diploma Nederlandse Handelscorrespondentie - die in staat zijn om een goed telefoongesprek te voeren - in het bezit zijn van een opleiding op H.A.V.O.-niveau dan wel M.A.V.O. aangevuld met vakdiploma's zoals bijv. Sociale Verzekeringen - die bereid zijn tot het volgen van de interne opleidingen Wij bieden aan: - salaris overeenkomstig de C.A.O. voor ziekenfondsen - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - mogelijkheid tot deelneming aan pensioen- en spaarregeling - 8% vakantietoeslag - 6% einde jaarsuitkering n de afdeling de heer Schriftelijke sollicitatie te richten aan de heer J. C. H. Kool, onder vermelding van "sollicitatie" in de linker bovenhoek van de enveloppe. Iedereen heeft wel een postkantoor in de buurt. En iedereen loopt daar wel eens binnen. Om postzegels te kopen. Om iemand te betalen met een postwissel. Of om een pakje te versturen. Want zelfs een kind weet dat je voor dat soort 'dagelijkse dingen' op het postkantoor moet zijn. Maar een MARC Zendmachtiging aanvragen? Dat is misschien nieuw voor u. Toch kan dat óók op het post- kantoor. Sinds 1 maart1980mag iedere Nederlander op de 27 Mhz-band radioboodschappen uitzenden en ontvan gen. U moet daar echter wel een vergunning voor hebben. En die kunt u halen op het postkantoor. Lang niet iedereen weet dat. En sommige mensen staan dan ook heel verbaasd te kijken op het postkantoor. Wisten bijvoor beeld óók niet dat je daar terecht kunt voor informatie over hypotheken. En dat je er de dit jaar geïntroduceerde nationale strippenkaart en diverse abonnementen voor het openbaar vervoer kunt kopen. Het postkantoor doet er sinds enige jaren alles aan om een aantal belangrijke zaken dichter bij de mensen te brengen. Zaken en zaakjes waarvoor je vroeger wie weet waar naar toe moest, kun je tegenwoordig vaak pal naast de deur afhandelen: op het post kantoor. Neem nu het aanvragen van een paspoort of een toeristenkaart. Echt, dat kan op sommige postkantoren. Want in een aantal plaatsen in Nederland verricht het postkantoor zogenaamde 'gemeentesecretarie- werkzaamheden'. Op het postkantoor haalt u die luisterrijke vergunning voor uw 27MC-bakkie. En zo heeft het postkantoor nog veel meer in huis dat u misschien niet wist. Voor de'dagelijkse postzaken' kunt u in elk geval op alle 2670 postinrichtingen terecht. En u vindt ook altijd een postkantoor in de buurt voor de wat minder alledaagse dingen, zoals: aanvragen van een postbus, een abonnement jaarcollectie Nederlandse postzegels, werkgevetsverklaringen, formulieren sociale verzekeringen, viskaarten, kenteken bewijzen deel II en ID, registratie snelle motorboten fotocopiëren.enz.. enz

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 8