ePEftSWEELflêCSM algemeen plaatsvervanger bedrijfslaboratorium bedrijfslaboranten nutricia/zoetermeer V a- of b-verpleegkundige ziekenverzorgende hoofd huishouding technisch medewerker m/v afwisselende job voor ervaren typiste „PERSONEEL""*»"1 \per-i gersora nutricia/zoetermeer stichting centrum st.bavo noord wijkerhout M0 Jeideri en jonge mensen die hiervoor opgeleid willen worden praktijk-theorie doeentje) secretaresse Billiton International Metals B.V. PERSCf€£f*r,a»- p#f3one«i PERSOrca personeel N V. Nutricia te Zoetermeer omvat een drietal produktie- bedrijven. Behalve bekende produkten zoals Chocomel, Nutroma, Elcemel, Olvarit, Bambix en Nutrix, wordt een groot aantal verschillen de speciaal- en dieetvoedin gen vervaardigd. Voor het bedrijfslaborato rium van het melkverwer- kend bedrijf vragen wij een Algemeen plaatsvervanger met voldoende deskundig heid voor deze veelzijdige taak. Hij is medeverantwoordelijk voor het vaststellen van de proceskondities i.z. te steri liseren eindprodukten en draagt zorg voor de begelei ding van het standaardisatie proces en de overige produk- tieprocessen. Ook de kon- trole hierop wordt mede door hem uitgeoefend. Daarnaast verricht hij bepa lingen in grondstoffen, half fabrikaten en eindproduk ten volgens normatieve bepalingsmethoden. Hij moet in staat zijn de chef van het bedrijfslaboratorium bij diens afwezigheid te ver vangen. De juiste man voor deze funktie heeft tenminste een opleiding tot fabriekskontro- leur gevolgd, b.v. P.B.N.A. of F.N.Z. Ervaring in de voedings middelenindustrie strekt tot aanbeveling. De werkzaamheden worden in drie-ploegendienst verricht. Wij bieden een aantrekkelijk salaris en goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Gegadigden voor deze ver antwoordelijke funktie ver zoeken wij schriftelijk te solliciteren. Zij kunnen hun schrijven richten aan de heer F.C. Verboom, afd. Personeelszaken van de N V. Nutricia, Postbus 1, 2700 MA Zoetermeer. Telefoon 079 -219250, toestel 247. n.v. verenigde bedrijven nutricia is een gespecialiseerd voedingsmiddelenkoncern. Het koncern heeft vestigingen irt Zoetermeer, Breda. Cuyk, Etten-Leur, Athene, Bornem (België). Bradford (U.K.) en Madrid. of (21 uur per week) Er wordt gewerkt volgens e wisselend dienstrooster (géén nachtdiensten). Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Stichting 'HetSophieke Huis' Van Zuylen van Nijenveltstraat 313 Wassenaar. Voor ons verzorgingstehuis met 80 bewoners komt de funktie vakant van Voor deze funktie vragen wij iemand die minimaal in het bezit is van een diploma huis houdkundige voor instellingen ruime ervaring heeft in een soortgelijke funktie een leeftijd heeft van ongeveer 30-45 jaar over organisatorische en leidinggevende kapaciteiten beschikt goede kontaktuele eigenschappen bezit. Geboden wordt: zelfstandige werkkring salariëring en overige arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de C.A.O. voor de bejaarden tehuizen pensioenregeling van het P.G.G.M. Sollicitaties te richten aan de direktrice mevrouw H. Bruins, Van Zuylen van Nijenvelt straat 313, 2242 LJ Wassenaar, tel. 01752-19310. Het bureau GRONDZAKEN van de afdeling Stadsontwikkeling, Verkeer en Grondzaken heeft als belangrijkste taak de verwerving, exploitatie en uitgifte van onroerend goed. Bij dit bureau is plaats voor een Functie-eisen: - diploma M.T.S. (bouwkunde of weg- en waterbouw) - kennis van en ervaring met kadaster Functie-informatie: De te benoemen functionaris zal worden belast met het op kadastrale ondergronden aangeven van de gemeentelijke eigendommen; het vervaardigen van eenvoudige tekeningen t.b.v. de aan- en ver koop van eigendommen; kadastrale onderzoeken; het bijhouden van een register van eigendommen. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris is afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd tot een maximum van f 2530, bruto per maand, exclusief de loontoeslaq van f 26,-. Informatie: Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer P. Schaap, chef van het bureau Grondzaken, tel. 071-769241, toestel 135. Sollicitaties kunt u binnen 14 dagen sturen aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden met vermel ding van vacaturenummer 80.128. Vrouwen die belang- stelling hebben voor dez functie worden met Kiem verzocht te solliciterem N.V. Nutricia te Zoetermeer omvat een drietal produktie- bedrijven waar, behalve be kende produkten als Choco mel, Nutroma, Elcemel, Olvarit, Bambix en Nutrix, ook een groot aantal ver-' schillende speciaal- en dieetvoedingen worden vervaardigd. Voor ons bedrijfslaborato rium zoeken wij enige Bedrijfslaboranten en jonge mensen die opge leid willen worden tot Bedrijfslaborant. De werkzaamheden, welke in drieploegendienst wor den verricht, bestaan o.a. uit: het vaststellen van proces kondities van de te sterili seren eindprodukten; het begeleiden van het standaardisatie-proces van alle vloeibare eind produkten; het begeleiden van het sterilisatieproces volgens van tevoren vastgestelde proceskondities; het verrichten van diverse bepalingen in grondstof fen, halffabrikaten en eindprodukten; het begeleiden volgens normatieve bepalings methoden van diverse produ ktieprocessen Wij vragen voor de funktie van bedrijfslaborant een op leiding tot tenminste fabriekskontroleur (P.B.N.A. of F.N.Z.). Voor de opleiding tot be drijfslaborant is een MAVO- of gelijkwaardig niveau gewenst. Wij bieden een salaris voor 21-jarigen en ouder, af hankelijk van opleiding en ervaring, van fl. 2058,74 tot fl. 2431,13 per 4 weken, inklusief de ploegentoeslag, exkl. juli-toeslag. Daarnaast 8% vakantietoeslag, 4% gratifikatie en 25 dagen vakantie per jaar. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeels zaken van de N.V. Nutricia, t.a.v. de heer F.C. Verboom, Postbus 1, 2700 MA Zoetermeer, of bellen: 079 - 219250, toestel 247. n.\. verenigde bedrijven nutricia is een gespecialiseerd voedingsmiddelenkoncern. Het koncern heeft vestigingen in Zoetermeer, Breda, Cuyk, Diemen, Etten-Leur, Athene, Bornem (België)Bradford (U.K.) en Madrid. verpleeghuis prinsenhof leidschendam Aan de Gravin Juliana van Stolberglaan 1 te Leidschendam is gevestigd een zeer modern geoutilleerd verpleeghuis, waar 260 patiënten worden verpleegd en behandeld. Ten behoeve van de afdeling Opleiding zoeken wij een Wij denken aan een verpleegkundige met diploma A B (A), in het bezit van het diploma Docentenopleiding. De verpleegkundig direkteur, de heer M. v.d. Bent, is voor het verstrekken van inlichtingen bereikbaar onder telefoonnummer: 070 - 209.201. Schriftelijke sollicitaties aan de afdeling Personeelszaken van Verpleeghuis Prinsenhof, Gravin Juliana van Stolberglaan 1 2263 AA Leidschendam. Billiton International Metals B.V. te 's-Gravenhage is de dienstverlenende maatschappij voor de groep van Billiton-ondernemingen werkzaam op het gebied van exploratie, mijnbouw, metallurgie en de handel in non-ferrometalen in Nederland en in vele andere landen. Wij zoeken op korte termijn een voor de Juridische Afdeling Onze gedachten gaan uit naar een kandidate met: - middelbare schoolopleiding - secretaressediploma - goede kennis van de Engelse taal - enkele jaren ervaring. In verband met het grote aantal contracten in het Engels, is naast een goede kennis van de Engelse taal ook een uitstekende typevaardigheid vereist Wij bieden een aantrekkelijke werkkring en goede arbeidsvoorwaarden, waaronder: - 8% vakantietoeslag - 13e maand - tegemoetkoming kosten woon-/werkverkeer - premiespaarregeling. Eind 1982 zullen wij een nieuw kantoor in Leidschendam betrekken. Uw schriftelijke sollicitatie gaarne richten aan: Billiton International Metals'B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 190 2514 HP Den Haag (eventueel part-time) Een typiste op ons accountantskantoor in Leiden heeft niet te klagen over saaiheid en eentonigheid in haar werkzaamheden. Zij verzorgt o.a. korres- pondentie. typt rapport en en belastingaangiften. Deze werkzaamheden verricht zij in een gezellig team. op een kleine afde ling. Voor deze funktie is een opleiding vereist op MAVO-nivo en een goede beheersing van de Neder landse taal. Vanzelfspre kend is ruime ervaring in een soortgelijke funktie Wij bieden een uitstekend salaris en goede sekun daire arbeidsvoorwaarden. Wilt u meer informatie? Belt u dan 071 - 144451 cn vraagt u naar de heer A. de Jong of mevrouw B B C. de Feber. U kunt ook schriftelijk solliciteren: ons adres is Zoeterwoudsesingel 50. 2313 EK Leiden. deTombe I Melse co accountants 20 vestigingen in Nederland en internationaal werkzaam

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 24