Bakker [F® \bel je ervoor P®G§E20iilr^i-.PERSONEamsom i"PEF8CNtEL/2^T" MEDEWERKER (M/V) ziekenverzorgenden stichting centrum st.bavo noordwijkerhout DIACONESSENHUIS LEIDEN Opleiding tot het diploma ziekenverzorging boerhaaue Kaarlcra PERSOf€£Pr*a*' péfSOnMl PERSONEEL Bij de afdeling boekhouding van genoemd ge meenteziekenhuis kan worden geplaatst een Taken: 1. Budgetbewaking; 2. Berekenen en samenstellen van gegevens voor statistische doeleinden; 3. Het opstellen van kostenberekeningen; 4. Begeleiding bij de fdkturencontröle; 5. Overige boekhoudkundige en administratieve taken. Aanstelling zal geschieden voor de duur van ten hoogste 2 jaren. Vereisten: Het bezit van het diploma MAVO en het bezit van het praktijkdiploma boekhouden, dan wel stude rende daarvoor. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal f 2.530,— per maand f26,— loontoeslag Ziektekostenverzekering: I.Z.A. Pensioenverzekering: Alg. Burgerlijk Pensioen fonds. Informatie: Voor nadere informatie kan men zich desgewenst wenden tot mevr. Oudshoorn, hoofd van de boek houding. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* Bij de reorganisatie van het Centrum St. Bavo is de sektor Beschut Wonen gevormd. De bewoners ervan zijn de personendie langer dan 2 jaar in ons Centrum verblijven De sektor omvat 190 personeelsleden en 350 bewoners. Aan 180 van hen wordt definitieve huisvesting geboden in de vorm van een wijkje met 36 ééngezinswoningen, waarvan inmiddels het schetsplan is goedgekeurd. In deze toekomstige woonsituatie zullen de bewoners begeleid worden door de huidige medewerkers, grotendeels met een sociale opleiding. De afdeling bestaat uit twee units, van elk 20 bewoners, die op enigerlei wijze verzorgingsbehoeftig zijn. Van de nieuw aan te trekken medewerker verwachten wij dat hij/zij in nauwe samenwerking met de andere personeelsleden meewerkt aan het creëren van een prettig en aanvaardbaar leefmilieu voor de bewoners. Het verzorgingsaspect zal hierin een belangrijke plaats innemen. Informatie wordt u verstrekt door de heer B. W. v.d.Berg, koördinator, toestel 2064. St. Bavo kan niet voor huisvesting zorgdragen. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenummer 80.07.91. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Bij de hoofdafdeling Civiele Werken van de Dienst van Gemeente werken is plaatsingsmogelijkheid voor een secretaresse Functie-informatie: De aan te trekken medewerkster zal diverse secretariaatswerkzaam heden gaan verrichten ten behoeve van de adjunct-directeur Civiele Werken en de afdelingschefs in zijn sector Daarbij wordt gedacht aan onder meer: - behandeling van correspondentie voorbereiding en verslaglegging van vergaderingen en besprekin gen - regelen van afspraken en bijhouden van agenda's - verzorgen van documentatie, inwinnen van informatie - lichte typewerkzaamheden Vereist: Schoolopleiding op tenminste HAVO-niveau, zo mogelijk aangevuld met een secretaresse-opleiding; een behoorlijke typevaardigheid. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met ervaring in een soortgelijke functie. Salaris: f Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 2.530,— bruto per maand, exclusief f 26,— loontoeslag. Schriftelijke sollicitaties binnen tien dagen te richten aan de Directeur van de Dienst van Gemeentewerken, postbus 148, 2300 AC Leiden, met vermelding van va caturenummer GW 80033 op brief en en velop. om als leerling-ziekenverzorgende te gaan studeren voor het staatsdiploma ziekenverzorgende? Ja?, dan heb je nu de kans om mee te doen aan de opleiding die in januari 1981 start met een theoretische voorbereiding op de praktijk (10 weken), de zogenaam de "Pré-klinische periode", welke met een toets wordt afgesloten. Daarna wordt de opleiding in werktijd gegeven; zij omvat zowel theoretisch als praktisch onderwijs. Vanaf dit moment ga je een aardig salaris verdienen. De opleiding duurt in totaal twee jaar. De theoretische opleiding wordt door de Stichting Opleiding Verzorgende en Ver plegende Beroepen "Klavertje Vier" te 's-Gravenhage verzorgd, waar je les krijgt in o.a. de volgende vakken: verpleegkunde, ziekteleer, hygiëne, psychologie, maat schappijleer, Nederlands en rekenen. De praktische opleiding, die het verplegen en verzorgen van overwegend oudere patiënten inhoudt, wordt in drie van de ne gen gemeentelijke verpleeg- en verzorgingshuizen gegeven. Voor toelating tot de opleiding moetje 17 jaar of ouder zijn en minimaal in het bezil zijn van bijvoorbeeld één van de volgende diploma's: - L.H.N.O., L.E.A.O., L.T.S. (minimaal 2 vakken op C-niveau, waarvan 1 theorie vak en 4 vakken op B-niveau) - M.A.V.O. - B.V.B. 1 Als je meer wilt weten, neem dan telefonisch kontakt op met één van de twee gemeen telijke verpleeg- en verzor gingshuizen, te weten: Het Strangeduin Gevers Deynootweg 59, 's-Gravenhage, tel. 070- 558172 en vraag naar me vrouw B. \an Dük Vrederusl-West Melis Stokelaan 2490, 's-Gra venhage-, tel. 070-665750 en vraag naar mevrouw E. van der Lee-Lucardie Ze willen je graag het één en ander vertellen over de oplei ding. Je kunt ook binnen 14 dagen schriftelijk solliciteren, Richt dan je brief aan de Direc teur van de Gemeentelijke Dienst Verpleging en Verzor ging, Laan van Nieuw Oost Indië 14-16,2593 BT s-Gra venhage, onder vermelding var GDVV. nr. 064. Verkoop van tuinartlkelen door geheel Europa. Op ons hypermoderne kantoor met internationale sfeer in De Zilk vragen wij voor direkt een ervaren !oon- administrateur m/v met opleiding op H.B.O.-niveau, welke belast zal worden met de leiding van de loonadministratie. Salariëring in overeenstemming met op leiding en ervaring. Voor nadere informatie kunt u bellen of schrijven naar P. Bakker Hillegom B.V De Zilk/Hillegom Beeklaan 18 Dhr. J. Krijger, 02520 18144, tst. 21. In het Diaconessenhuis te Leiden is plaats voor een keukenassistent(e) voor het verrichten van werkzaamheden in de huishoudelijke dienst van de centrale keuken. Sollicitanten moeten bereid zijn om onregelmatige diensten te werken en ook weekenddiensten te doen. Salariëring is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken, postbus 9650, 2300 RD Leiden. Pr. Chr. Bejaardencentrum „Rustoord" Rustoordlaan 1, 2161 GC LisSe vraagt voor spoedige indiensttreding BEJAARDENVERZORGSTER (full-time) Van deze medewerkster wordt verwacht dat zij mede verantwoordelijkheid kan dragen voor de verzorging van de bewoners van het huis. Zij dient bereid te zijn onregelmatige diensten te verrich- Salaris volgens de richtlijnen van de c.a.o. Intern wonen is mogelijk. Sollicitaties richten aan de directrice Mevrouw E. van Daalen, die ook graag nadere informatie verstrekt. Tel. 02521-14047. VAAK doen opdrachtgevers in Leiden en omgeving een beroep op de diensten van! Evro Uitzendbureau Daarom hebben we regelmatig werk voor o.a. TYPISTES, SECRETARESSES, ADM. MEDEWERKERS en A-VERPLEEGKUNDIGEN, ZIEKENVERZORGENDEN etc. In ons nieuwe verpleeghuis begint in maart a.s. voor jongens en meisjes weer een opleiding tot het diploma ziekenhuisverzorging. Minimale vooropleiding: diploma MAVO 3 of 4 of 4 jaar lager beroepsonderwijs, waarvan ten minste 3 vakken op C-niveau, waaronder Neder lands, Leeftijd: Vanaf 17 jaar en 6 maanden Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden: volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen: geen salaris tijdens de pré-klinische periode van tien weken, daarna salariëring als leerling zieken verzorgende. Opleiding: duur 261/2 maand, waarvan het theore- thische deel wórdt gegeven aan de Centrale Opleidingsschool te Haarlem. Diploma: wettelijk erkend. Schriftelijke sollicitaties: richten aan mevr. C. H. Kruimer-Koolhaas, hoofd Opleiding, Louis Pasteurstraat 9, 2035 RJ Haarlem. In de brief je geboortedatum vermelden en welke diploma's zijn behaald, Op de enveloppe vermelden: Afd.L VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM werken bij het gevangeniswezen in Amsterdam Een baan in een gevangenis of huis van bewaring is een „job" waar je je nauwelijks een voorètelling van kunt maken. Het is dan ook belangrijk dat je goed op de hoogte bent voordat je écht solliciteert. Er worden diverse INFORMATIE-DAGEN georganiseerd waar je over deze beroepen allerlei informatie kunt krijgen. bewaarder (mniVvri.) Ben je tussen de 25 en 45 jaar, dan kun je opgeleid worden voor bewaarder, voor de inrichtingen te Amsterdam. Ook deze oplei ding wordt in diensttijd.gegeven. In deze functie ben je vooral bezig met de dagelijkse individuele begeleiding van gedetineerden en draag je zorg voor de goede gang van zaken binnen de inrichting. gestichtswachter <mni./vri.) Ben je tussen de 20 en 24 jaar, dan kun je opgeleid worden voor gestichtswachter. Deze opleiding wordt tijdens de diensttijd in Veenhuizen gegeven. Er wordt veel aan dacht besteed aan sport en je krijgt je volle salaris. Na de opleiding verricht je vnl. beveiligingstaken in en om huizen van bewaring en gevangenissen met name te Amsterdam. Na enkele jaren kun je in de functie van bewaarder worden benoemd. Voor beide functies wordt een MAVO of lagere beroepsopleiding gevraagd. Het aanvangssalaris is als gestichtswachter f 1930,- bruto per maand; als bewaarder is dit f2118,- bruto per maand. Na een voltooide opleiding en benoeming tot bewaarder is er een uitloopmogelijkheid aanwezig tot max. f2666,- bruto per maand. Daarna zijn de mogelijk heden nog niet uitgeput. Genoemde salarissen zijn exclusief een toeslag van max. f26,- per maand en 8% vakantieuitkering. Voor het verrichten van onregelmatige diensten wordt een toelage gegeven. In de maand december worden informatiedagen georganiseerd op: zaterdag 13 december te Den Haag voor de gestichtswachter/ster zaterdag 13 en 20 december te Amsterdam voor de bewaarder/ster. Reiskosten 2e kl. NS en/of buskosten naar en van de plaats van voorlichting worden vergoed. Je kunt op twee manieren reageren: onderstaande bon invullen en opsturen, waarna je een uitnodiging krijgt voor een informatiedag. je telefonisch opgeven voor een informatiedag. Schrijf of bel naar het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84, 2517 AP Den Haag, tel. (070) - 46 93 81, tst. 217 of 210 (tijdens kantooruren). Rijksoverheid De heer/mevr./mej. adres: woonplaats, postcode: geb.datum: brilsterkte: 0-6280/1158 bewaarder .0-6281/1158 bewaarster 0-7504/1158 gestichtswachter/ster i graag een uitnodiging ontvangen voor de informatiedag op

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22