■3MStiflgBSZi ensi V. terreinmeester m/v /f Gevorderd Nk assistent-accountant? Ga dóór bij het Verificatiebureau. medewerk(st)er financiële administratie soneel PI persor lEEL ADMINISTRATIEVE MEDEWERK(ST)ERS caraco een BEHEERDER M/V st*bernardus leerling ziekenverzorgende ziekenverzorgenden Accountantskantoor REfiSO€£6mCTW lUvl mm- personeel pERSONEa personeel personeel persocei GEMEENSCHAPPELIJK ADMINISTRATIEKANTOOR (GAK) DISTRICTSKANTOOR LEIDEN STATIONSPLEIN - LEKSTRAAT - VONDELLAAN Ook de administratieve-opdracht van de Gemeenschappelijke Medische Dienst is een belangrijk deel van ons takenpakket. Voor enkele afdelingen zoeken wij op korte termijn contact met: - Wij denken aan enthousiaste kandidaten in de leeftijd van 22 tot 40 jaar. - Een voltooide Havo/Atheneum-opleiding en administratieve bedrijfservaring is uiteraard gewenst. - Salaris volgens CAO, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, van circa 2000,- tot 2750,- per maand. - Vakantietoeslag 8% i Einde-jaars uitkering 6%. o. pensioen- en premiespaarre- - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, geling. - Bedrijfsgerichte opleiding in een daarvoor speciaal ingerichte regionale oplei dingsschool. Geintersseerden kunnen UITSLUITEND SCHRIF TELIJK solliciteren met vermelding van uitvoerige gegevens omtrent opleiding en arbeidsverleden Brieven zenden aan de Directeur van het Gemeen schappelijk Administratie Kantoor, Postbus 9103 te 2300 PC Leiden. CARAC0 verkoopkantoor DELFT BV Hoornseweg 26, 2635 CN Den Hoorn, tel. 015 - 569365. Wij zijn een groothandel in diepvriesprodukten in de regio Zuid-Holland en leveren aan instellingen, horecabedrijven en de detailhandel. Op korte termijn zouden wij onze groep medewerkers willen versterken met een ENTHOUSIASTE ROUTE VERKOPER Wij kunnen de representatieve man, die in het bezit is van rijbewijs BCDE, goede kontaktuele eigenschappen heeft en beschikt over een flinke dosis werklust en doorzettingsvermogen, een zelfstandige en afwisselende tunktie aanbieden, tegen goede voorwaarden. Verder dient nog vermeld te worden dat u dagelijks vanuit uw woonplaats vertrekt naar onze afnemers. Gaarne zijn wij bereid middels een oriënterend gesprek de wederzijdse belangen tegen elkaar af te wegen. Bij voorkeur schriftelijke sollicitaties te richten aan de heer F. Kroet, manager. Bij de Sportstichting Leiden bestaat een vacature voor de functie van: Functie-inhoud: Onderhoudswerkzaamheden aan sportvelden, tennisbanen en beplan ting, alsmede eenvoudig onderhoudswerk aan opstallen welke bij de Sportstichting in beheer zijn. Functie-eisen: - bekendheid met betrekking tot het onderhoud van buitensportaccom modaties, alsmede hovenierservaring strekt tot aanbeveling; - ervaring met bediening van traktoren, maaimachines, e.d.; - bereidheid tot het verrichten van onregelmatige diensten. Het salaris is afhankelijk van de leeftijd en bedraagt voor 21 jaar f 1753,— bruto per maand, met een uitloopmogelijkheid tot f 2187,— bruto per maand, exclusief f 26, loontoeslag. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, gezonden worden aan Burgemeester en Wethouders, Postbus 9100, 2300 PC Leiden onder vermelding van het vacaturenummer 80.130. STICHTING SAMENLEVINGSOPBOUW HAARLEMMERMEER is een instelling voor opbouwwerk in de Haarlemmermeer, waarbij een groot aantal dorpsraden en dorpsverenigingen is aangesloten. De Stichting heeft tevens het beheer over eer twaalftal dorpshuizen en wijkgebouwen. Weqens vertrek van de huidige funktionaris vraagt de Stichting voor haar dorpshuis in Lisserbroek. In het dorpshuis vinden wekelijks tal van vergaderingen en sociaal kulturele aktiviteiten plaats, waaronder een peuterspeelzaal, een bejaardensoos, kaartclub e.d. Taken van de - bediening van het buffet beheerder: - inkoop buffet voorraadadministratie - verzorgen van het klein onderhoud en het verrichten van kleine reparaties - schoonhouden van het gebouw - registreren van de afspraken - het verzorgen van recepties e.d. Het dagelijks beheer vindt plaats onder verantwoordelijkheid van de dorpsraad. Wij vragen van deze nieuwe beheerder: opleiding: - MAVO of vergelijkbare vooropleiding middenstandsdiploma - volledige bevoegdheid voor het uitoefenen van het cafébedrijf - ervaring in een soortgelijke funktie - bereidheid tot onregelmatige werktijden - leeftijd vanaf 25 jaar. Wij bieden aan: - een zelfstandige baan waarin initiatief op prijs gesteld wordt - salaris volgens Rijksregeling - arbeidsvoorwaarden volgens CAO welzijnswerk. Sollicitaties dienen binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie gericht te worden aan de sollicitatiekommissie, p/a S.S.H., Postbus 59, 2130 AB Hoofddorp. sb Katholieke Stichting Huize verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 In samenwerking met het psychiatrisch ziekenhuis "Sancta Maria" te Noordwijk vindt, voor ons 114 bedden tellende verpleeghuis, de opleiding plaats voor waarvan per 1 maart 1981 weer een kursus start. Hiervoor kunnen wij nog enkele leerlingen plaatsen. Kandidaten dienen de leeftijd van 17 jaar te hebben bereikt en na de lagere school, drie jaar voortgezet onderwijs met goed resultaat - hebben genoten. Tevens vraagt de direktie voor haar verpleeghuis Tot de taak behoren o.m.: een optimale verzorging van de patiënten in team-verband; samenwerking met en begeleiding van leerling ziekenverzorgenden; meewerken aan een goede sfeer op de afdelingen. Salariëring en sekundaire arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij het waarnemend hoofd verplegingsdienst, mevrouw A.B. Wildöer-van der Werf. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie. Het Accountantskantoor van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, kortweg Verificatie- bureau genoemd, verricht onder leiding van registeraccountants accountantswerkzaamheden voor de aangesloten gemeenten. In totaal contro leert ons Bureau circa 6.500 administraties van de lagere overheid en uiteenlopende gesubsidieerde instellingen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Den Haag. De uitvoering van de werkzaamheden geschiedt bij de cliënten in de 31 over het land verspreide districten. Op korte termijn zien wij uit naar een aantal gevorderde assistenten-accountant voor de diverse standplaatsen binnen het gebied van Capelle a/d IJssel, Woerden en Leiden. Bekwame jonge mensen tot 27 jaar met enige jaren ervaring bij een registeraccountantskantoor in de overheidsadministratie of in een andere administratieve functie die bij een grote organisa tie als de onze een goede mogelijkheid zien om hun positie verder uit te bouwen. Naast HAVO-, VWO-, MEAO-, of HEAO-diploma is SPD-I, Gemeente Financiën I of NIvRA-studie tenminste t/m propedeuse noodzakelijk om naar behoren te kunnen functioneren. De juiste personen krijgen een afwisselende en verantwoordelijke werkkring, een hieraan aan gepast salaris, moderne secundaire arbeidsvoor waarden (o.a. welvaartsvast pensioen volgens de Algemene Burgerlijke Pensioenwet), een aan trekkelijke studiekostenregeling en gunstige door groeikansen naar zwaardere functies binnen onze organisatie. De interne opleidingen, welke tijdens de werkdagen plaats vinden, krijgen veel aandacht. Bent u belangstellend? Richt dan op korte termijn uw eigenhandig geschreven sollicitatiebrief met alle relevante gegevens aan onze districtsaccountant, de heer D. van der Kwaak, Nassaulaan 12, 2514 JS Den Haag. de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen) Nassaulaan 12,2514 JS 's-Gravenhage Het bureau GRONDZAKEN van de afdeling Stadsontwikkeling, Ver keer en Grondzaken heeft als belangrijkste taak de verwerving, exploita tie en uitgifte van onroerend goed. Bij dit bureau is plaats voor een Functie-inhoud: - het samenstellen van berekeningen en financiële overzichten ten behoeve van de grondexploitatie - het samenstellen van de jaarlijkse begroting en rekening van het gemeentelijk grondbedrijf Functie-eisen: Voor deze functie komen in aanmerking zij die aan één van de volgen de opleidingseisen voldoen: - diploma S.P.D. I resp. F.B.A. - MEAO-diploma - HAVO-diploma aangevuld met het M.B.A. diploma Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: De salariëring is afhankelijk van de leeftijd, opleiding en ervaring van betrokkene en zal variëren tussen f 2048, en f 3584, per maand (maximum commies A), exclusief een loontoeslag van f 26, bruto. Voor nadere inlichtingen over de functie kunt u contact opnemen met de heer Schaap, chef van het bureau Grondzaken, tel. 071- 769241, toestel 135 of met de heer Stikkelorum, toestel 138. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen sturen aan Burge meester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden met vermelding van vacaturenummer 80.131 .-rrv DRAGER Edisonstraat 53 Zoetermeer DRAGER NEDERLAND BV technisch medewerker binnendienst m/v Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Drager Nederland B.V., mevr. C. Klopstra, Postbus 310, 2700 AH Zoetermeer. Telefonische informatie: tel. 079-319211*, tst. 215, heer A.K.M Schot. wil voor haar Technische Dienst afdeling op korte termijn aanstellen een Voor deze functie wordt verlangd: M.T.S.-electronica met meet- en regeltechniek pneumatiek óf met eventueel grote belangstelling voor pneumatiek. Redelijke kennis van de Duits taal. Leeftijd ca. 25 jaar. Rijbewijs BE. Een grote vorm van inventiviteit en verantwoorde lijkheid. Enige ervaring in deze functie strekt tot aanbeveling. Zijn functie bestaat o.m. uit: het repareren, controleren en beoordelen van een zeer grote variatie medische apparatuur, waaron der couveuses en beademingsapparatuur. Wij bieden een prettige werkkring, aantrekkelijk sa laris en goede secundaire voorwaarden.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20