personeel fashion k- afwisselend werk voor een tekenaar bij het Dr. Neher Laboratorium personeel vertegenwoordiger soneel PI EKONOOM.EKONOMETRIST EN INGENIEUR VOOR MARKETING RESEARCH TEAM FOKKER BV. SCHIPHOL leiden/bollenstreek e.o. ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER RECEPTIONISTE/- TELEF0NISTE psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" vpbc zuid-holland DOCENT PB^tm PERSONEEL****** personeel persoe£l personeel jgsoni Onze nationale vliegtuigindustrie heeft 'n uitstekende naam als ontwikkelaar en producent van vliegtuigen voor korte en middel lange afstanden Metgroeiend sukses worden de Fokker toestellen over de hele wereld ingezet 'Marketing' is binnen Fokker onder meer verantwoordelijk voor de verkoop en after sales service van de civiele vliegtuigen F27 Fellowship, F28 Friendship en de toekomstige F29. Op het vlak van de marketing service zijn een drietal vakatures. Marketing analyses planning Produktontwikkeling is in de vliegtuigindustrie een komplete zaak. Bestaande en toekomstige marktbehoeften moeten onder zocht en gesignaleerd worden. Daarbij gaat het om aan doel groepen gekoppelde kenmerken als karakter van het transport, gebruiksintensiteit, afstanden, vliegveldmogelijkheden, kracht bronnen, kapaciteitetc. Vanuit die wetenschap ontstaat een wisselwerking tussen 'technische ontwikkeling'en'marketing' Puur technische ontwikkelingen dienen getoetst te worden aan de markt- eisen, 'Marketing' op haar beurt vertaalt de markt in studierichtingen t.b.v. de 'technische ontwikkeling'. De groep 'Marketing Analyses Planning'levert een bijdrage aan het hier geschetste proces. Deze groep zal versterkt worden met een drietal, in teamverband werkende onderzoekers. Ekonoom Hij gaat ekonomische aspekten onderzoeken die van invloed zijn op de markt voor vliegtuigen Als voor beeld noemen we de algemene ekonomische ontwikkelingen, specifieke ekonomische ontwikke lingen die de vervoersvraag beïnvloeden, energiekosten Ekonometrlst Deze kandidaat gaat zich bezig houden met kwantitatieve analyses Hij weet informatie materiaal met gebruikmaking van geautomatiseerde systemen te kanaliseren en hanteerbaar te maken. Van daaruit ontwikkelt hij plannings- en analysemodellen. Hij onderhoudt nauwe kontakten met de interne automatiserings specialisten. ingenieur Met zijn technische kennis zal hij marktonderzoek ondersteunen. Aan bepaalde ontwikkelingen weet hij een 'technische vertaling' te geven; aanbod van konkurrentie kan hij technisch gesproken evalueren en inbrengen in het totaal van de onderzoekaktiviteiten. Kandidaten Voor deze funkties zoeken wij kandidaten van akademisch niveau de genoemde ingenieur heeft de richting Vliegtuigbouw Er is geen bepaalde bedrijfservaring nodig, maar wel een zekere 'pioniers mentaliteit'. Meteen behoorlijke dosis initiatief en kreativiteit weet men aan dit, binnen Fokker nieuwe team, gestalte te geven. De sollicitatie Met belangstelling zien wij reakties van geïnteresseerde kandidaten tegemoet: Fokker BV, Personeelszaken nr/l58/80/LD, Postbus 7600, 1117 ZJ Schiphol, of bel voor meer informatie: 020-5442213. Nutricia Verkoop Neder land B V. zoekt een Vertegenwoordiger Onze voorkeur gaat uit naar een man met ervaring als vertegenwoordiger in de levensmiddelenbranche, die .in staat is na een korte in- werkperiode met takt en gezond kommercieel inzicht onze belangen te beharti gen. Zijn taak zal bestaan uit het onderhouden van verkoop kontakten met bestaande kliénten en het kreéren van nieuwe relaties voor een assortiment, bestaande uit o.a. Olvarit, Bambix, Nutrix Chocomel, Benco, koffie melk en dieetvoedingen. Enfin, de man die wij zoe ken kent onze naam en weet voor welk assortiment en kwaliteit die naam staat. De juiste man voor deze funktie heeft tenminste IwR een MULO/MAVO-oplei- F ding en dient woonachtig Ij l te zijn in zijn werkgebied. tilU nutricia verkoop nederland/ zoetermeer n.v: verenigde bedrijven nutricia is een gespecialiseerd voedingsmiddelenköncern, waarin ondergebracht: Nutricia Groep Konsumenten Nederland, Nutricia Groep Industrieel, Nutricia Groep Internationaal en Nutricia Belgie Het Ronccrn heeft vestigingen in Zoetermeer, Breda, Cuyk, Etten-Leur, Athene, Bornem (Belgie), Bradford {U K.) en Madrid. Geboden wordt een leven dige, zelfstandige job met een goed salaris en uitste kende sekundaire arbeids voorwaarden, gratifikatie, 8 °/o vakantiegeld, een gun stige autoregeling en re presentatiekosten. Als u meent aan voorgaan de kwalifikaties te voldoen, zend dan uw schriftelijke sollicitatie met een recente pasfoto en opgave van leef tijd, opleiding en praktijk ervaring als vertegenwoor diger aan de afdeling Personeelszaken van Nutricia Verkoop Nederland B.V., t.a.v, de heer H.Th.Borst, Postbus 1, 2700 MA Zoetermeer S.v.p. op de envelop de letter L vermelden. OUWEHAND BOUW zoekt een voor de salaris-administratie en financiële administratie, en die bereid is alle voorkomende administratieve werk zaamheden te verrichten. Voor deze zelfstandige funktie denken wij aan iemand met Mavo-opleiding, boekhoudkundige kennis en type vaardigheid. Uw schriftelijke sollicitaties zien wij gaarne tegemoet aan: Ouwehand Bouw. Lageweg 12, Postbus 528, 2220 AM Katwijk. Tandtechnisch Laboratorium J. J. Chrispijn en zonen Haven 17, 2312 MG Leiden vraagt voor spoedige indiensttreding allround prothese technicus m/v Sollicitaties schriftelijk of telefonisch 071- 123286 t.a.v. J. Chrispijn. Amex fashion is een jong dynamisch modebedri|f in dames- en herenkleding en is gevestigd in Leiden Wij zoeken een: Zij moet representatief zijn en een plezierige telefoonstem hebben. Leeftijd 18-25 jaar. Nederlands, Engels en typevaardigheid zijn beslist noodzakelijk. Ervaring met telex strekt tot aanbeveling. Geboden wordt een goed salaris, prettig werken met jonge kollega's. Mogeli|kheid om modieuze kleding te kopen met zeer aantrekkelijke personeelskorting. Grijp deze kans en stuur ie sollicitatiebrief aan: Amex Fashion b.v., Lammenschansweg 134, 2321 JX Leiden t a v. Mej. Marleen Marcus. e door ons gestelde e Het Dr. Neher Laboratorium (DNL) is het centrale technische speur- en ontwikkelingsinstituut van de PTT, gevestigd te Leidschendam. De groep Reprografie van de Tekenkamer be staat uit 7 medewerkers, die onder meer zorgen voor tekenwerk t.b.v. verslaglegging. Deze groep ziet zich graag versterkt met een enthou siaste technisch tekenaar (m/v). Uw werkterrein U werkt mee aan het maken van stroom-, principe- en blokschema's en eenvoudige per spectief pectief tekeningen. Ook maakt u grafie ken aan de hand van tabellen en schetsen. Ver der vervaardigt u cliché-tekeningen t.b.v. tijd schriften, frontplaten e.d demonstratie-tekenin gen en tekeningen t.b.v. dia's bestemd voor lezingen. Onze wensen U dient in het bezit te zijn van het diploma LTS Elektrotechniek of een gelijkwaardige opleiding te hebben gevolgd. Daarnaast verwachten wij belangstelling voor techniek in het algemeen en reprografisch tekenwerk (lay-out vervaardiging en reclame-aspecten) in het bijzonder. Van u wordt verwacht, op basis van overleg, goed te kunnen samenwerken met collega's en opdrachtgevers. U dient bereid en in staat te zijn een functie-opleiding te volgen op het gebied van reclametekenen. Wat wij bieden Het aanvangssalaris is afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd. Het ligt tussen f 1 753,- (21 jaar) en f 2530,- bruto per maand. Deze be dragen zijn exclusief de toeslag loonmaatregel van f 26,- bruto per maand. Jaarlijks heeft u recht op 8% vakantietoeslag en minimaal 22 vakantiedagen. De sollicitatie Indien u nadere inlichtingen wenst, kunt u con tact opnemen met de heer W. RWeidema, chef van de Tekenkamer, telefoon (070) 75 51 43, of met mevrouw A.M. Wilkinson van de Perso neelsdienst, telefoon (070) 75 62 23. Uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van opleiding, ervaring en andere van belang zijnde gegevens zien wij gaarne binnen 10 dagen na verschijningsdatum van dit blad tegemoet In de linkerbovenhoek van de brief vacature nummer 80-1 30 vermelden. Richt uw brief ongefrankeerd aan: Personeelsdienst Dr. Neher Laboratorium Postbus 421 2260 AK Leidschendam DR NEHER LABORATORIUM Voor ons ziekenhuis zoeken wij op korte termijn een kok De centrale keuken van ons zie kenhuis bereidt dagelijks de maaltijden voor 750 personen. Minimum opleiding B.G.P. of stu derend hiervoor. Ervaring in de dieetkeuken wordt op prijs gesteld of de bereidheid een der gelijke kursus te volgen. Aan deze funktie zijn wisselende diensten verbonden t.w. lx per 14 dagen weekenddienst, waar voor een toeslagregeling van toe passing is. Salarisgrenzen minimaal f 2.037,- tot maximaal f 2.582,- bruto per maand ekskl. 8% vakantietoeslag Inlichtingen worden gaarne ver strekt door de chef kok de heer H P. Nieuwenhuizen tel. 02502- 2911 tst. 455. Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de afdeling personeels zaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. l De Stichting Verenigde Provinciale Bibliotheekcentrales voor Zuid-Holland te Schiedam is een dienstverlenende organisatie ten behoeve van het openbaar bibliotheek werk in Zuid-Holland. BIBLIOTHEEK MEDE WERK(ST)ER (voor I6V2 uur) met Mavo-opleiding, typevaardigheid en bij voorkeur er varing met het werken in een openbare bibliotheek. Zij/hij moet in teamverband kunnen werken, accuraat zijn en over goede kontaktuele eigenschappen beschikken. Dit laatste is vooral van belang voor het bali.ewerk, waarbij men veelvuldig in kontakt treedt met het publiek. Het dienstrooster Is als volgt: dinsdag 13.45 - 17 45 uur 4 uur woensdag 14.00 - 17.45 uur en 18.45-21.15 uur 6 1/4 uur donderdag 14.00 - 17.45 uur 3 3/4 uur vrijdag 18.45 - 21.15 uur 2V2 uur I6V2uur Eventueel zijn wijzigingen in hei dienstrooster in overleg mogelijk. Standplaats: Leiderdorp Salariëring: Volgens c.a.Q. Openbare Bibliotheken Inlichtingen: Mevr. Kükler, tel. 071 - 890849'. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan: Md. Formatie- en Personeelszaken van de Stichting Verenigde Provinciale Biblio theekcentrales voor Zuid-Holland Westfrankelandsedijk 1, 3115 HG SCHIE DAM. GEVRAAGD: WINKELMEISJE voor de slagerij. Boven de 18 jaar. Vleeshouwerij G. de Graaf Lage Morsweg 24, 2332 XC Leiden. Tel. 071 - 766995. R.K. COLLEGE LEEUWENHORST te Noordwijkerhout vraagt: voor Frans voor 10 uur m.i.v. 1 januari 1981 Bij voorkeur eerste graad. Sollicitaties binnen 7 dagen te richten aan de rector van de school, de heer M. J. M. Heus. die tevens gaarne bereid is nadere informatie te verstrekken COLLEGE LEEUWENHORST Langelaan 12211 XT Noordwijkerhout. Tel. 02523-3216

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18