is anders... WINTERPRIIZEN DIESELMONTEUR BUITENDIENST Inventum presenteert de opgeruimdste koffiezetter van Nederland. INVENTUM De nieuwe wandkoffiezetter met warmhoudkan van Inventum. NIEUW Elegant mode-comfort bij Van Haren 't gebeurt in de Breestraat... PRETTYFIT Aan de wand is aan kant! Handiger. U neemt de losse warmhoudkan met koffie gewoon mee naar woonkamer, tuin of picknickplaats. Koffie gezet, deksel op de kan en klaar! Uw vertrouwde kopje koffie staat altijd binnen handbereik, waar u ook bent. Een uitkomst, als u er een dagje op ujt wilt trekken. En handig, dat u niet meer hoeft te "lopen" onder een spannend TV-pro gramma. De isolerende binnenwand van de warm houdkan houdt uw koffie urenlang op de ideale temperatuur. Lekkerder kan het niet! Zuiniger. De nieuwe wandkoffiezetter gebruikt 50% minder energie dan een gewone Veilig en vertrouwd koffiezetter. Met Inventum doet u aan energie-besparing. NEBIM HANDELMAATSCHAPPIJ B V. importeert en distribueert VOLVO PENTA dieselmotoren, ABC dieselmotoren en aanverwante produkten voor scheepvaart en industrie. Ter uitbreiding van onze technische dienst zoeken wij op korte termijn een Hij zal na een korte inwerkperiode service- en reparatiewerkzaamheden verrichten aan ABC dieselmotoren (medium speed motoren van 200 tot 1800 pk). In onze visie op een succesvolle bedrijfsvoering neemt de uitstekende service een belangrijke plaats in Dat is de reden dat wij hoge eisen stellen aan de kwaliteiten van de man die de vakante funktie zal gaan vervullen. Onze gedachten gaan uit naar iemand die: - een gedegen kennis heeft op het gebied van medium speed dieselmotoren; - als dieselmonteur of machinist zijn sporen heeft verdiend in de praktijk; - de genoemde ervaring bij voorkeur heeft opgedaan in de scheepvaartsector; - in het bezit is van rijbewijs B-E; - en op een prettige manier kan omgaan met mensen. De arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend, zoals dat van een jong en modern bedrijf verwacht mag worden. Als u belangstelling heeft voor deze funktie. verzoeken wij u ons een brief te schrijven met uw persoonlijke gegevens. Eventuele nadere informatie wordt gaarne telefonisch verstrekt door onze heer H. Kuiper. Produktieweg 5 Postbus 195 3640 AD Mijdrecht Telefoon 02979-4411 vv leieioonuz; Handelmaatschappij b.v. Teiex 15505 Inventum wandkoffiezetter met warmhoudkan type HK 51 8-10 kopjes. ten Alphen a/d Rijn, Pieter Doelmanstraat 20 Delft, Jacob Gerritpromenade/Burgwal Gouda, Wijdstraat 35-37, Hoogstraat 16-18 Leiden, Breestraat 103-105 Rijswijk, koopcentrum 'In de Bogaard' Vlaardingen, Veerplein 12 Inventum bewijst u dat koffiezetten véél makkelijker, véél handiger en véél zuiniger kan. Leest u maar hoe. Makkelijker. De Inventum wandkoffiezetter is geen sta-in-de-weg op uw keukenaanrecht Uw aanrecht is uw werkblad. Géén tafel waarop koffiezetapparatuur hoort te staan die slechts enkele uren per dag gebruikt wordt. Want zo gaat het. En daarom zegt Inventum: Wég met die sta-in- de-weg! Zet uw koffie voortaan aan de wand. Met de nieuwe wandkoffiezetter van Inventum bespaart u ruimte. Zo schakelt de wandkoffiezetter zichzelf uit na dat het water de koffiefilter is gepasseerd. Nog iets. Een warmhoudkan vraagt geen energiegebruikend warmhoudplaatje. Dat "gemis" komt de kwaliteit van uw koffie alleen maar ten goede. Uw tweede, derde kopje koffie geurt en smaakt nu nét zo lekker als uw eerste Inventum kan u nog meer vertellen. Over de automatische ontkalkingsmelder bijvoorbeeld. Of de speciale no-drip filter. Of over de handige, afneembare koudwaterbak of over de sim pele bevestiging. U kunt de nieuwe Inventum wand koffiezetter beter zelf bekijken. Of nog beter: hem meteen gaan gebruiken! Dan ziet u dat wij niet hebben overdreven. Adviesprijs f 139,-. FESTIV Een keur van herenmode gaat nu extra scherp geprijsd weg bij Van Uffelen. Op en top kwaliteitsmode van bekende merken. Een waar prijzenfestival in uw voordeel. Prettyfitschoen in zwart of grijs suède met leren inlegzool en leren voering op extra brede leest. Prettyfitschoen in zwart of grijs suède met leren inlegzool en leren voering op moderne hak.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 24