Z'n comfort en z'n zuinigheid zijn niet de enige redenen om een Visa te kapen. Willen de paar mensen, die nog nooit zo'n heerlijke Croussantbij 't ontbijt hebben gehad, zich schriftelijk melden bij Verkade? Verkade Croussants horen ergewoonbij. sv*Venko<9e U hebt op zich al redenen genoeg om een Citroen Visa te kopen. Het is een ruime, moderne auto, met een vijfde deur, met een wegklapbare achterbank, een voorbeeldig weggedragen 'n plezierig benzineverbruik: 5,8 liter per 100 km (l op 17,2) bij 90 km/h constant. (Visa Spécial en Club). Toch zijn dat niet de enige redenen om een Visa te kopen. Er is nog een andere, die minstens zo relevant is. Z'n prijs. Want u heeft al een Visa vanaf f 11.500,-. En als u 'm met dat in gedachten nog eens vergelijkt met andere auto's, zo die al te vergelijken valt, wint de Visa het helemaal. Nog even de prijzen precies op een rijtje. Basisprijzen: Visa Spécial f 11.500,-, Visa Club f 11.995,-, Visa Super f 13.315,-. Rijklaarprijzen, inclusief alle kosten d.w.z. afleveringskosten, tectylbehandeling en volle tank: Visa Spécial 112.115,-, Visa Club f 12.610,-, Visa Super f 13.930,-. vooreen proefrit. iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. 't Is onbegrijpelijk, maar er schijnen echt mensen te zijn, die nog nooit in zo'n heerlijke Croussant hebben gehapt. En ze zijn toch zo lekker: licht geroosterd van smaak, luchtig èn krokant, en bovendien lekker met zoet èn hartig. Hoe kan dat nou, dat u dat nog nooit geproefd heeft? De enige goede reden, die wij kunnen bedenken is dat het bij u in de buurt niet meer te koop is. Daar is iets aan te doen. Als u even een briefje schrijft aan Koninklijke Verkade Fabrieken B.V., Postbus 5,1500 E A Zaandam, dan doen wij daar meteen iets aan. Want heus, u mag ze gewoon niet missen. iedereen leest de krant altijd en overal.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18