pngeman as nrkorthofah F® NEZIFO trsoneei pers* soneel PI personeel JPERSOI\EELPERsaeL mannen parttime nachthoofd JONGE VROUW medewerker administratieve medewerkster Studeren met een salaris ervaren schadecorrespondenten Een verantwoordelijke commerciële funktie voor enthousiaste mensen unitleid(st)er randstad uitzendbureau MENS MAKELAARDIJ LISSE MEDEWERKER DE STICHTING GEMIVA Z-verpleegkundige P*"fl"**'PERSCNEa pereoneel norson Ons bedrijf fabriceert, importeert en exporteert artikelen die hun weg vinden naar de industrie, kantoor boekhandel en winkelbedrijven. Wij hebben een kleine, gespecialiseerde fabrikage- afdeling die wij willen versterken met een die als technisch medewerker o.m. de volgende dingen gaat doen: het bewerken van een gevarfeerd assortiment onderdelen de montage van deze onderdelen het afkorten van materiaal diverse werkzaamheden in fabriek en onderdelen- magazijn Zoals je ziet: afwisseling genoeg! Jongens die interesse hebben voor deze baan kunnen overdag (tussen 9-12 en 14-17 uur) bij ons langskomen voor een gesprek. Of even bellen. Vraag dan naar mej. Arkesteijn. Lageweg 39, Postbus 14, 2220 AA Katwijk tel. 01718-29201* Wij zoeken voor een goede relatie in Rijnsburg enkele die niet bang zijn voor wat zwaarder werk. Zij zullen belast worden met tribunebouw Het betreft werk op 6, 7, 10 en 11 november. Belangstelling voor deze aardige bijverdienste? Aarzel dan niet: neem maandag direct contact op voor meer informatie. UITZENDGROEP DEN HAAG, Sweelinckplein 42, tel. 070-469781 DEN HAAG, Herengracht 21tel. 070-624931 ZOETERMEER, Dunantstraat 613, tel. 079-169443' Da's duidelijk bij Keser! Volledig sociaal verzekerd Vakantiegeld, vakantie- en feestdagen, kort verzuim en ziektecompensatie staan duidelijk vermeld op het wekelijks loonoverzicht. Keser Uitzendgroep en Uitzendburo Aktie 68, uw landelijke partners voor tijdelijk werk. - Het Antoni van Leeuwenhoekhuis zoekt een verpleegkundige die als nachthoofd leiding gaat geven aan de verpleegafdelingen. Deze funktie wordt uitgevoerd volgens het roos ter: 1 week wacht, 1 week vrij. In overleg zijn andere werktijden mogelijk. Aanstelling geschiedt in de rang van 1e ver pleegkundige A. Voor deze funktie is het noodzakelijk dat belangstellenden leidinggevende ervaring hebben opgedaan. De funktie begint met een inwerkperiode. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Telefonische informatie kunt u verkrijgen bij mevrouw B. van Warendorp, verpleegkundig direkteur, telefoon (020) 5 12 22 57. Zij die belangstelling hebben voor de verple ging van oncologische patiënten worden uit genodigd hun sollicitatie, onder vermelding van vakaturenummer 151-9, te richten aan de afdeling Personeelzaken, Plesmanlaan 121, 1066 CX Amsterdam. Antoni van Leeuwenhoekhuis Ziekenhuis en Research aboratorium van de Vereniging het Nederlands Kankerinstituut vormen samen een centrum op nationaal niveau voor de bestrijding en het voorkomen van kanker en aanverwante ziekten, door middel van patiëntenzorg, fundamenteel en toegepast wetenschappelijk onderzoek. Druk handelskantoor vraagt actieve voor diverse kantoorwerkzaamheden. Mavo opleiding gewenst. Brieven ond. nr. 47329 aan het bur. v. d. bi. ■■DTll hoofdbedrijfschap detailhandel voor de uitvoering van de vestigingswetten Betrokkene krijgt in het bijzonder tot taak het beoordelen van aanvragen om ontheffingen aan de hand van de gelden de wettelijke voorschriften De vereisten zijn: middelbaar schoolniveau vermogen om zelfstandig te werken belangstelling om van wettelijke regelingen kennis te nemen en die in de praktijk gestalte te geven vooral met het oog op relatie met de Kamers van Koop handel, goede contactuele eigenschappen Het salaris ligt, afhankelijk van leeftijd en eventuele ervaring tussen f 2340,- en f 3460,- per maand. Bii ge bleken geschiktheid is uiteindelijk een salaris van f 4180 per maand bereikbaar. De vakantiebijslag bedraagt 8%. De overige secundaire arbeidsvoorwaarden zi'n vergelijk baar met die van de overheid t.b.v. de dienst uitvoering vestigingswetten Betrokkene moet na een inwerkperiode de aan genoemde dienst verbonden administratie zelfstandig kunnen ver richten. Leeftijd vanaf 23 jaar Typevaardigheid is noodzakelijk Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitaties voor elk van beide funkties dienen, onder vermelding van D.U.V. in de linkerbovenhoek te worden gericht aan het Hoofdbedrijfschap Detail handel, Nieuwe Parklaan 74, 2597 LE 's-Gravenhage. voor een functie bij de rijksbelastingdienst De Rijksbelastingdienst b'iedt de mogelijkheid te worden opgeleid tot controleur van 's Rijks belastingen De taak van de controleur bestaat uit het vaststellen van de belastingschuld en uit het controleren van administraties van ondernemers Gedurende de opleiding, die omstreeks 1 september 1981 aanvangt en ongeveer 3 jaar in beslag neemt, wordt het volgende maandsalaris toegekend: 17-jarigen: f 1024,60; 18-jarigen: f 1164,30; 19-jarigen- f 1304,-; 20-jarigen: f 1443.70; 21-jarigen: f 1583,50; 22-jarigen: f 1723,20 en 23-jarigen en-ouderen: f 1862,90. Na het met gunstig gevolg voltooien van de studie volgt benoeming tot controleur A. Het salaris bedraagt dan f2734,- per maand voor 21-jarigen en ouderen: voor jongeren geldt een aftrek van f 201,- per maand voor ieder jaar dat zij jonger zijn. Aan de hogere rangen zijn de volgende r salarissen verbonden: hoofdcontroleur f 4033,- per maand; hoofdcontroleur A f 4497,- per maand; referendaris f 5277,- per maand. De genoemde salarisbedragen gelden per 1 juli 1980 en zijn exclusief 83/o vakantie-uitkering en een toeslag van f26,- per maand (de toeslag wordt verminderd met f 1,95 voor ieder jaar dat men jonger is dan 21 jaar). Om voor de opleiding in aanmerking te komen dient u in het bezit te zijn van ten minste het diploma MEAO, HAVO of een hiermee vergelijkbare of hogere opleiding. Indien u in 1981 in het bezit hoopt te komen van één van de bedoelde diploma's kunt u zich thans ook aanmelden. i Om tot de opleiding te worden toegelaten dient u op 1 september 1981 niet ouder te zijn dan 40 jaar Over de opleiding voor en de functie van controleur is een brochure verschenen. In de brochure is een formulier opgenomen dat bij aanmelding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen de brochure aanvragen bij het Ministerie van Financiën, Directie Personeel van de Belastingdienst, Postbus 20201, 2500 EE 's-Gravenhage, onder duidelijke vermelding van vacaturenummer 0-8541/1158. Telefonische aanvragen (070) - 76 67 60. Het zich in de brochure bevindende aanmeldings formulier dient uiterlijk op 14 november 1980 door het Ministerie van Financiën te zijn ontvangen in verband met het in december te houden schriftelijke gedeelte van het toelatingsonderzoek. Nezifo zoekt ziektekostenverzekeringen en/of jonge mensen die hiervoor opgeleid willen worden. Nezifo, dat deel uitmaakt van het Ago-concern, is gespecialiseerd op het gebied van ziekte kostenverzekeringen. Voor de afdeling uitkeringen, waar schadeclaims worden beoordeeld en verwerkt hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor jonge mensen die d.m.v. interne opleidingen stap voor stap vertrouwd zullen worden gemaakt met de werkzaamheden die op deze afdeling worden verricht. Voor diegenen, die een Mavo of Havodiploma (met handel in het pakket) hebben en bereid zijn om op onze kosten "bedrijfsgericht" verder te studeren, liggen bij Nezifo goede toekomstmogelijkheden. Naast deze aankomende schadecorrespondenten hebben wij ook plaats voor mensen die op dit terrein reeds de nodige ervaring en vakkennis hebben opgedaan. Nezifo kent goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een 13e maand (winstdelings-) spaarregeling, opname in de premievrije pensioenregeling en 8% vakantietoe slag. Belangstelling om bij ons te komen werken? Schrijf dan een briefje naar: Nezifo, afdeling Personeelszaken, Jan Willem Frisolaan 13, 2517 JS Den Haag. JAN WILLEM FRISOLAAN 13 DEN HAAG Randstad Uitzendbureau bv is èèn van de grootste uitzendorganisaties in ons land. Zij helpt het bedrijfsleven aan tijdelijk personeel en daarmee uitzendkrachten aan tijdelijke banen. Deze dienst wordt verleend in de administratieve industriële en technische sektor. Het ontvangen en selekteren van sollicitanten en het kontakt onderhouden gebeurt door teams van 2 tot 3 medewerkers, zgn. units. De leiding daarvan is in handen van een unitleid(st)er. Deze werkt binnen de unit serieus en met enthousiasme mee en stimuleert een goede dienstverlening naar de uitzendkrachten en een juiste afhandeling van de administratie. Daarnaast gaat de unitleid(st)er op bezoek bij bedrijven om het kontakt te onderhou- den met bestaande en het kontakt te leggen met nieuwe relaties voor wat betreft plaatsings mogelijkheden. Voor onze units in Leiden zoeken wij jonge mensen, die opgeleid willen worden tot Randstad verwacht dat zij tenminste een middelbare schoolopleiding (VWO- met einddiploma) hebben, over goede kontaktuele eigenschappen beschikken en een aantal jaren bedrijfservaring hebben opgedaan. Een leeftijd rond 25 jaar is het nleest geschikt. Daar staat tegenover: een aanlokkelijk salaris, 8/2% vakantiegeld, 23 vakantiedagen, 13e maand plus tantième, studiekosten-, representatie- en onkostenvergoeding. Vanzelfsprekend krijgen zij een gedegen bedrijfsopleiding, training en voort durende begeleiding. Schriftelijke sollicitaties met volledige personalia, opleiding en ervaring en vergezeld van een recente pasfoto te richten aan: Distriktskantoor Randstad Uitzendbureau bv, t.a.v. de heer H. Metselaar, Afd. Personeelszaken Postbus 11276. 2301 EG Leiden. Voor ons snelgroeiende makelaarskantoor, werkzaam in de sectoren woonhuizen, bedrijfsobjecten en be heer, zoeken wij een jonge, enthousiaste, commer cieel denkende medewerker. Hij zal binnen ons kantoor (verder) opgeleid kunnen worden tot makelaar in de woonhuizensector. Het kan toor is voornamelijk werkzaam in de streek van Haar lem tot Leiden, maar ook daarbuiten. In aanmerking komt Iemand van ca. 23 jaar, die reeds enige ervaring in de verkoop en/of in de administratie heeft opgedaan. Basisopleiding HAVO of MAVO is vereist. Geïnteresseerden wordt verzocht een korte samenvat ting van hun gegevens te zenden aan onderstaand adres, onder vermelding van referentieletters. MM. i personeelsbeleid De Stichting Gemiva te Gouda houdt zich bezig met intra-, semi- en extra murale zorg voor geestelijk ge handicapten in Zuid-Holland. Zij beheert daartoe dagverblijven, gezinsvervangende tehuizen, internaten, een kort-verblijftehuis alsmede een projekt geleide kamerbewoning. Thans is te Zoeterwoude een internaat in aanbouw, alwaar na realisering van de bouw 315 pupillen zullen gaan wonen. Deze nieuwe voorziening is tevens bedoeld als vervan gende huisvesting van onze internaten Huize "De IJssel" te Moordrecht en huize "De Weipoort" te Lei den. In deze voorzieningen wonen thans respektievelijk 54 en 100 pupillen. Vooruitlopend op de ingebruikname van de nieuwbouw (2e helft 1981) is thans reeds plaats voor een Tot de ingebruikname van de nieuwe voorziening zal tijdelijke detachering in Huize "De IJssel" te Moor drecht of Huize "De Weipoort" te Leiden plaatsvinden Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met mevrouw A. van Eert ("De IJssel") tel. 01827 - 28 07 of drs. Bouter ("De Weipoort") tel. 01715 - 93 00. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van de Stichting Gemiva, van Limburg Stirumstraat 10" 2805 BD Gouda.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 26