I Opening 22 oktober Geen wonder dat de mensen in Europa kiezen voor Zanussi. Winkelcentrum Winkelhof 27 RESTAURANT Tel. 071 -412818 Dagelijks open van 10.00 tot 22.00 uurfl In Zweden zeggen ze 'tvatt' en in Spanje zeggen ze Ta ropa sucia para lavar,1 maar 't is overal dezelfde was. En die moet altijd weer j perfekt gebeuren, waar je ook woont in Europa. 'Gründlich'zoals ze in Duitsland zeggen, goed schoon en lekker makkelijk. Zanussi zorgt dat 't in orde komt. Niet voor niets is Zanussi de grootste in Europa! Veelzijdig assortiment, waarin 5 modellen met roestvrijstalen trommel èn kuip, met 5 jaar garantie. En vanzelfsprekend Kema-Keur. IKIÜrI j Zanussi staat voor kwaliteit en voor 'n lange levensduur. Geen wonder dat zoveel mensen in Europa kiezen voor Zanussi. In Stockholm en Madrid, in Berlijn en Breda en overal. 4Appel "J50 beignets %roo Op de openingsdag bieden wij u een openings lunch-diner aan tegen een speciaal tarief. Verder ontvangt iedere bezoeker i.v.m. de opening een leuk Chinees souvenir. ehsh: Iedere klant ontvangt voorl 2 uur zijn parkeergeld terug., Veelzijdig assortiment: 9 voor- en 5 bovenladers. Met geëmailleerde of roestvrijstalen kuip, met of zonder E-knop, met instelbare centrifugesnelheden en wastemperaturen. Keus volop dus! Topmodel: de Zanussi wasautomaat SL 228T Inox. Luxe voorlader met zeer fraaie vormgeving. Donkerbruin bedieningspaneel. Eén van de 5 modellen met roestvrijstalen trommel èn kuip. Op allebei geelt Zanussi maar liefst 5 jaar garantie. Verderfde befaamde E-knop voor 'n extra I energiebesparend wasprogramma. Ook I C, I instelbare centrifugesnelheden van ..f 4oo en 800 toeren per minuut. /fpJ En bovendien: 16 uitgekiende waspro- gramma's. Volledig thermisch gestuurd, dus altijd de juiste waste mpe rat uur. Zeer luxe afwerking met formica boven blad. Glazen patrijspoort met dubbele beveiliging. Geschikt voor combinatie met droogautomaat. Kan onder uw aanrechtblad ingebouwd worden. mmgiggl Zanussi wasautomaten met roestvrijstalen trommel én kuip, niet 5 jaar garantie, zijn overal verkrijgbaar vanaf plm. f 799,- Voor kleurenbroehures en verkoojiadressen van Zanussi bel of schrijf aan: IAZ International Nederland BV - Postbus 120- 2400 AC Alphen aan den Rijn - Tel. 01720-45121. Nu de nieuwe oogst Goudreinetten weer binnen is, bakt Christiaan de Witt de echte appelbeignets. Natuurlijk maakt hij ze zoals het behoort: een dikke schijf appel, gebakken in bladerdeeg en daarna gerold door de kaneelsuiker. Verrukkelijk!!! Winkelcentrum de Kopermolen 28 Leiden Achter onze winkel wordt het échte brood gebakken. Flatteus en koes- I terend warm: wollige flausch blouson. Met tricot kraag boord en manchetten. Doorgestikte voering. In wit. Mt. 36t/m 44. PEEK CLOPPENBURG. GEWELDIGE MODE,GEZELLIGE SFEER.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 12