Een nieuwe kijk op Mercedes-Benz /3^hii L.I.A.M. Leiden. BV. L.I.A.M. genoeg, wat als voordeel heeft dat de showroom van L.IAM. Sassenheim voortaan in zijn geheel gebruikt kan worden als LI A.M.'s Occasion Centrum Autorado BV. Daar kunt u voortaan een keuze maken uit een ruime collectie gebruikte wagens van topkwaliteit, uiteraard met AN.W.B.-rapport en Ster-Occasion- Garantie. Bij onze vestigingen in Sassenheim, Rijnsburg en Alphen a/d Rijn blijft u natuurlijk welkom voor de service die u van ons gewend bent. Altijd welkom. Wanneer u onze showroom eens op uw gemak wilt verkennen, bent u van harte welkom. Het zal u overigens ver bazen welke offertes wij u -vrijblijvend - kunnen offreren. Voor véél van onze cliënten en bezoekers hebben de verbouwing en organisatorische wijzigingen hinder betekend. Wij hopen dat u hiervoor begrip hebt kunnen opbrengen en zijn ervan overtuigd dat we met onze vier vestigingen u nu die service kunnen bieden waar u volledig recht op hebt. Vondellaan 45, Leiden. Tel.: 071-769303. Hoofdstraat 81, Sassenheim. Tel.; 02522-19124. Gouwestraat 60a, Alphen a/d Rijn. Tel.: 01720-73344- Rijnsburgerweg 132, Rijnsburg. Mercedes-Benz laat Tel.: 01718-22500. 11 iets te wensen over. De showroom van L.IA.M. aan de Vondellaan 45 te Leiden heeft een ingrijpende verbouwing ondergaan. In de totaal vernieuwde en vergrote ver koopruimte komen de nieuwe Mercedes- Benz wagens nu nóg beter tot hun recht. De nieuwe ruimte is letterlijk ruim Diversen Diverse goederen en diensten gevraagd

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 14