Zuiver Scheerwol in de Hoofdrol Bij Kreymborg. HUIS Blazerkombinaties en pakken zijn dit seizoen niet meer weg te denken uit de garderobe van de young executive. Zo'n man wil kwaliteit en klasse. Voor de kwaliteit tekent het Wolmerk. Voor de klasse de befaamde ontwerpers Dick Holthaus en Frans Molenaar. De hoogst aktuele grijzen en blauwen voeren de boventoon. In kombinatie met 'n button-down shirt en 'n aktuele slipover kan de executive elke meeting zelfverzekerd tegemoet. Links: Tweerij blazer. Ontwerp: Dick Holthaus. Zijsplitten. Blauw. 235. Lambswool pullover. Bordeaux, grijs, marine, écru, camel, geel, rood of raf 39.- Flannel Stretch pantalon Midden- en donkergrijs, bruin of blauw. 125. Midden: Eigentijds pak van Frans Molenaar. Grijs, blauw-grijs of bruin. 395. Rechts: Driedelig pak. Vest niet afgebeeld. Streepje in grijs of blauw. 345. Biedt zich aan net persoon Verberg's Automobielbedrijf B.V. gevestigd te Leiden. Een besluit tot statutenwijzij ging als bedoeld in artikel 20§ van Boek 2 van het Burgerlijk Wetboek is ter inzage gelegd ten kantore van het Handelsre gister van de Kamer van Koop; handel te Leiden. EXECUTIE-VERKOOP op vrijdag, 10 oktober 1980 des voormiddags te 10.00 uur ten laste van Vleeswarenfabriek Haasnoot Katwijk B.V., gevesr tigd te Katwijk aan de Haven 16, van enige roerende goe deren: IBM schrijfmachine, tel- en re kenmachines, 3 stalen bureaux met stoelen, stalen kasten, fo- tocopieerapparaat, brandoven met lopende band, gehaktmar chine, snelwegers, mengma chine, weegschaal etc. De verkoop geschiedt a con tant, zonder opgeld. J. M. van Belle gerechtsdeurwaarder, Rapenburg 125, LEIDEN de krant helpt u op weg Als't huiswerkhandje vermoeid het gele potlood neerlegt, gaat er opeens iets knorren. Goed dat beneden de kaas-uit-het-vuistje al staat te wachten. speciaal voor het oudere kunstgebit.... kleefpasta met geld-terug garantie Calox heeft nu, naast zijn normale kleefpasta ook een speciale pasta voor het oudere kunstgebit. Bij veel gebitten ontstaan namelijk op den duur ernstige ruimteproblemen. Tandvlees en kaakbeen zijn dan zodanig geslonken dat ze geen aanslui ting meer hebben op het gebit. Veel te wéinig tenminste. Normale kleefpasta helpt dan niet meer, want die is bestemd voor een goed. althans redelijk sluitend gebit. Nu moeten er echter grotere holten worden opgevuld. En dat kan alleen maar met Calox speciaal voor het oudere kunstgebit. Calox „speciaal" heeft een bijzonder uitgekiende samenstelling Het wordt niet aangetast door vocht. Sterker nog, speeksel bevor dert de werking. En Calox „speciaal" kan net zo dik worden aangebracht als nodig is, Elk gebit blijft gegarandeerd goed zitten. Proberen? (J kunt zonder risiko de proef op de som nemen U krijgt uw geld t erug als u niet tevreden bent. Die garantie treft u ook aan op het doosje, dus... Haal zo'n tube Calox speciaal voor het oudere kunstgebit bij uw drogist of apotheker Mitsubishi. De Gestaalde Perfektie. DE COLT Een royale compact, tot vijf deuren groot Katwijk aan Zee Automobielbedrijf Dijksman. Sluisweg 29-31, tel. 01718 - 7 23 44/7 23 45 Leiden Automobielbedrijf Oudshoorn B.V., Rooseveltstraat 66, tel. 071 - 76 93 52 Levendaal 136-138, tel. 071-14 93 t l 89 12 29 Ook het verbruik van de Colt onderstreept nog eens, dat het een auto van deze tijd is. De 1200 cc versies verbruiken bij 90 km/u constant maar één liter normale benzine op elke 16,9 kilometer. Voeg daarbij de lage onderhoudskosten (grote beurt om de 20.000 km), en het zal duidelijk zijn dat u bij uw keus uit de compact-klasse dit staaltje van Totale Ekonomie niet mag overslaan. Prijs incl. B.T.W. af Sassenheim voorbehouden. Met zijn kleine vier meter lengte is de Mitsubishi Colt een wendbare compact in de ware zin des woords. Maar de mooie, lange lijnen verraden al wat er aan de hand is: de Colt is van binnen groot. Ook lange achterpassagiers zitten orettig en hebben hoofdruimte te over. En wat er ook beweerd mag worden: dat is in de compact- klasse nog steeds heel bijzonder. De Colt is op heel veel andere punten een al even vindingrijke auto. Verzonken regenlijsten mini maliseren windgeruis. De ramen zijn ongewoon groot. De grote spoorbreedte en de onafhanke lijke wielophanging zorgen samen met de zelfcorrigerende stuurinrichting voor extreme koersvastheid. De moderne dwarsgeplaatste motoren zijn fel ondanks het feit dat ze op normale benzine lopen. De GLX en GT hebben een asymmetrisch gescheiden, in drie standen verstelbare achter bank en een extra schakelpook voor extra zuinig of extra pittig rijden Wat zeker bijdraagt aan het stormachtige succes van de Colt is de keuze uit maar liefst zeven uitvoeringen. En zijn uiterst aantrekkelijke prijs natuurlijk. Dedriedeurs1200ELisvoorzijn f 11.995.— verbazend luxueus. De 1200 GL en 1400 GLX voegen daar nog het nodige aan toe. Waaronder (naar keuze) twee extra deuren En dan is er natuurlijk ook nog een vijfdeurs Colt met volauto- maat.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 26